Opinie o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

Od 2001 roku tworzymy naturalne i ekologiczne produkty wspierające zdrowy sen. Kołdry, poduszki, materace produkowane z połączenia wełny i lateksu cechuje najwyższa jakość, dbałość o każdy szczegół. Nasze wyroby kierujemy do szerokiego grona odbiorców, którzy wybierają zdrowe produkty codziennego użytku, borykają się z alergiami, kontuzjami, schorzeniami skóry, stawów, układu krążenia, otyłością. Informujemy i uświadamiamy Polaków na temat wpływu zdrowego snu na codzienne funkcjonowanie człowieka. Pomagamy Wam odkryć wpływ zdrowego snu na komfort życia każdego dnia. Współpracujemy z lekarzami, instytucjami i specjalistami ds. zdrowego snu.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

beros

ok, dzięki za odpowiedzi. Ja czekam na pierwszą rozmowę. ma dzwonić do mnie w przyszłym tygodniu więc info się sprzyda o co pytają. ja na kierownika idę. A co do auta to powiedzcie jaki opel i jak z przejazdami prywatnymi. pytam z czystej ciekawości. dzieki

zdaje sie ze opel, fajne autko :)

beros

własnie mi o to chodzi. póki co wysłałem jakąś ankietę i czekam na odpowiedz. lubię ciężko pracę i nie starszne mi jakieś układziki. ze wszystkim można sobie poradzić jak się jest dobrym. Innym dzięki za odpowiedz. a powiedzcie mi jak jest z autem?

megan

Ja pracuję na podobnym stanowisku i jest ok. kasa zależy od sprzedaży, można wyciągnąć 5-6 tyś miesięcznie jak jesteś dobry to nawet więcej, wypłaty zawsze na czas, dostajesz komórkę. Atmosfera fajna, dużo szkoleń i wyjazdów integracyjnych. POLECAM

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
men

Ja pracuję na dużych pokazach i jestem zadowolony. Jak się ktoś stara i nie oduszcza sobie, to można naprawdę niezłe siano zarobić. Polecam pracę w woolstarze bo jak już ktoś napisał są z niej dobre pieniądze, wypłata jest na czas i wszystko jest legalnie wypłacanie, w przeciwieństwie do innych firm.

Malutka

Ja pracuje w telemarketingu, nie długo, bo 5 miesięcy, ale jestem zadowolona. Praca nie należy do najlżejszych, ale warunki firma daje przejrzyste, są szkolenia jak komus gorzej idzie, nie zwalniaja z byle powodu i są wypłaty na czas.Ja woolstara polecam.Napewno warto tu pracować.

kala

Nie ma co się zastanawiać. Chcesz mieć dużo kasy i pracować z miłymi ludźmi? To do roboty! Składaj te papiery i do dzieła! WOOL STAR to jeszcze całkiem dobra firma w porównaniu z resztą firemek sprzedających pościele wełniane.

o

zgadza się, ja też byłam w teatrze i było super. A tak na marginesie to frekfencja w teatrze zawsze jest taka wysoka, a np. na rajdzie było 130 osób, w kinie ponad 200!!!! To są fakty. Polecam WOOL STAR

Byłem ostatnio z WS w teatrze. podobno było 90 osób z firmy! Więc chyba ta atmosfera nie jest taka zła. Ludzie raczej się nie integrują jak są niezadowoleni.

Pracuje tu juz dlugo i moge powiedziec tylko tyle, że atmosfera jest OK. W poprzedniej firmie było tylko cisnienie a tu konkursy, imprezy i premie. No i najważniejsze wyplata na czas i nie na raty... Polecam

gość

Gaga, jestem pracownikiem firmy i pracuję na oferowanym Ci stanowisku. Każdy na tym stanowisku ma stałą stawkę godzinową i premię zależną od wyników swojej pracy. a co najważniejsze wypłata jest zawsze na czas, a nawet bym powiedziała że o wiele dni przed czasem. Sama musisz się przekonać. Pozdrawiam.

blahblah

nawet nei wpuscili na pokaz pfff sa inne firmy nie to nie lachy bez spadoooowaaa

mack

witam, przynajmniej szczerze tu piszecie!? sam nie wiem co o tym myślec.czy te ich wyroby to sprzedają się?o jakich kwotach mowa i jaki procent dają? da się wyżyc?

Witam, Czy mozecie napisać czy warto iść tu do pracy? Ja wybieram się na rozmowę kwalifikacyjnom i nie wiem?

123456789 - numerki

Zależy w jakiej miejscowości sie pracuje np.w Białymstoku praca jest bardzo dobra i polecam ją ponieważ są dobre zarobki i dobre samochody

wiarygodny

WOOLSTAR TO NAJLEPSZA FIRMA NA ŚWIECIE!!!!

Misiek

Forum to dla osób niezadowolonych a Ty najwyrażniej jestez zadowolona skoro w tej firmie jeszcze pracujesz.

xbox 360

Powiedzcie mi na czym polega praca przedstawiciela handlowego w woolstarze?

Życzę Wszystkim Wesołych Świąt!!

Pracownik dużych pokazów

a kto ci każe siedzieć w tym boksie!!!??? zapraszam na duże pokazy... jak mi było źle w pracy to ją zmieniłem, to takie proste:)

Zostaw merytoryczną opinię o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Buk

• Jak się pracuje w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA