Opinie o Bartosz Poloszyk Pracownia Techniki Dentystycznej Ząbek w Stęszew

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bartosz Poloszyk Pracownia Techniki Dentystycznej Ząbek, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bartosz Poloszyk Pracownia Techniki Dentystycznej Ząbek o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartosz Poloszyk Pracownia Techniki Dentystycznej Ząbek w Stęszew

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pacjent Nowy wpis

Nie polecam, brak profesjonalizmu

Marta Nowy wpis

Bardzo niepoważny człowiek nie odbiera telefonu, po skontaktowaniu się na Messengerze nie oddzwonił tylko odpisał umawiajac wizytę na czwartek na 18, w czwartek o 15 napisał że przekłada wizytę na poniedziałek Moje sugestie dla Bartosz Poloszyk Pracownia Techniki Dentystycznej Ząbek: Więcej profesjonalizmu

Jak obecnie wygląda praca w firmie Bartosz Poloszyk Pracownia Techniki Dentystycznej Ząbek w miejscowości Stęszew? Czy jest osoba pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami?

Zostaw merytoryczną opinię o Bartosz Poloszyk Pracownia Techniki Dentystycznej Ząbek - Stęszew

Bartosz Poloszyk Pracownia Techniki Dentystycznej Ząbek
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Stanisława Wojciechowskiego 5
    62-060 Stęszew
  • NIP: 7772910734 REGON: 300328079

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Bartosz Poloszyk Pracownia Techniki Dentystycznej Ząbek