Opinie o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

Od 2001 roku tworzymy naturalne i ekologiczne produkty wspierające zdrowy sen. Kołdry, poduszki, materace produkowane z połączenia wełny i lateksu cechuje najwyższa jakość, dbałość o każdy szczegół. Nasze wyroby kierujemy do szerokiego grona odbiorców, którzy wybierają zdrowe produkty codziennego użytku, borykają się z alergiami, kontuzjami, schorzeniami skóry, stawów, układu krążenia, otyłością. Informujemy i uświadamiamy Polaków na temat wpływu zdrowego snu na codzienne funkcjonowanie człowieka. Pomagamy Wam odkryć wpływ zdrowego snu na komfort życia każdego dnia. Współpracujemy z lekarzami, instytucjami i specjalistami ds. zdrowego snu. Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Barbara Nowy wpis

Czy ktoś z Was pracuje lub pracował w telefonicznej obsłudze klienta i może powiedzieć, jaka jest podstawa, a jaka premia? Czytam opinie tych potencjalnych klientów i po ich nastawieniu uważam, że premie powinny być sowite :3

Były pracownik Nowy wpis
@Barbara

Umowa zlecenie, płaca minimalna, nie ma szans na jakieś bonusy

Monika Nowy wpis
@Były pracownik

No tak na zleceniu pewnie nie ma na co więcej liczyć... A warunki ogólnie jak ocenisz, jeśli o atmosferę chodzi to znośnie?

ikonka

Sprawdź 3 opinie klientów firmy WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk.

Sprawdź
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jakie są mocne strony pracodawcy WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Kamil

Hej! Czy po nowym roku maja zajść jakieś zmiany w firmie?

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik produkcji
(46 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Marcelina

Co macie na myśli pisząc o oszustwach?

nekany telefonami

Dzwonią po kolei po wszystkich na mnie zarejestrowanych numerach i tłumaczą się że komputer je wylosował.

Myszak

Firma żerująca na osobach starszych . Proszę wszystkich uswiadamiajcie swoich bliskich , ze nie ma nic za darmo . Dziwie się osoba , które w taki sposób chcą zarabiać .

anonymous

Oni nie mogą tak po prostu dzwonić do przypadkowych osób bo obowiązuje ich ustawa o ochronie danych osobowych. Są firmą i prowadzą działalność gospodarczą. Nawet jeśli nr tel jest wylosowany ( co jest wątpliwe bo akurat jeden na miliard wylosowali akurat właśnie mój numer) to nie mają prawa dzwonić do ludzi bo obowiązuje ich GIODO. Zatrudniają ludzi na umowę zlecenie co powoduje że odpowiedzialność za taki kontakt telefoniczny spada na pracownika i ewentualny pozew moze byc tylko na nieswiadomego pracownika. Gdyby ludzie tam pracowali na umowe o prace to odpowiadał by wool star za każdy wykonany telefon. Ktoś się kiedyś (usunięte przez administratora) i zawiadomi w koncu prokurature.

Mariaa

Jedna wielka ściema naiwny da się złapać w sieci zgranej ekipy która wie jak namącić w główkach szczególnie starszym osobą nie polecam na zaproszenie przez telefon odrazu zalecam się rozłączać nie dyskutować . Wciskają tani bubel z Chin wart według nich tysiące złotych . Masakra ze takie rzeczy wogole maja miejsce !!!!

Jerzy

Naciągacze,sprzedaż obwoźna.Sprzedają tym co wylosował komputer.

Maria

Świetna firma i profesjonalni pracownicy, którzy są bardzo mili i pomocni. Zakupiłam u Was wielokrotnie i jestem bardzo zadowolona z towaru . Moja rodzina zresztą również. Szczerze polecam.

Secret
@Maria

Bardzo śmieszne!!!

Karcia

Witam Wszystkich, W dniu 17 grudnia 2019 dokonałam kolejnego już zakupu u Przedstawicieli Firmy WOOL STAR. Jestem stałą Klientką i za każdym razem gdy firma odwiedza moją miejscowość uczestniczę w pokazie. Jestem posiadaczką kilku sprzętów z oferty oraz pościeli. Jestem bardzo zadowolona z zakupów, są one zgodne z prezentacją. Zawsze mogę liczyć na profesjonalizm handlowców i pomoc osób z biura. Zadowolona Klientka

Secret
@Karcia

Bardzo śmieszne!!!

GOSC POKAZU

Wlasnie wrocilam z tak zwanego pokazu na ktory dostalam zaproszenie, nie zdolano namowic mnie na kupno zadnego z prezentowanych artykulow pani skladająca oferte kupna zadala mi pytanie to po co wlasciwie przyszlam odpowiedzialam dlatego ze dzwoniono do mnie dwukrotnie i przyslano zaproszenie Zenerwowana po miernych probach zaoferowania kupna i moich argumentach dala mi spokoj. Przy wyjsciu wreczyla mi prezent po rozpakowaniu w domu okazalo sie ze to uzywana waga lazienkowa z odpryskami i porysowana wyrzucilam ją do smieci Wniosek taki zanim przyjmiecie od tej firmy zaproszenie zastanowcie sie ,nie pozwolcie sie naciągac i ponizac dla mnie zachowanie pracownikow tej firmy jest chamskie prymitywne co mija sie z celem organizownych spodkan przez przypadkowych handlowcow kompletnie nie mających pojecia o celu ich pracy

Jadwiga

Firma to (usunięte przez administratora) i naciągacze. Żerują na starszych ludziach którzy pod wpływem nacisku kupują towar który jest im nie potrzebny . Potem nie odbierają telefonów i nie odpisują na sms i mail. Towar zgodnie z ustawa można zwrócić do 14 dni ale Pani Paulina handlowiec bez pojęcia o handlu wyzywa klienta że za głupotę się płaci i inf o dostarczenie towaru osobiście do Biura 500 km jeśli chcemy go zwrócić .Mimo że w umowie są inne zapisy . Jeśli do 10.12.2019 nie uda mi się skontaktować z nimi kieruje sprawę do Prokuratury i Kłamcy Unikać jak ognia

bambus_25

Firma dzwoni do osób zachęcając, że otrzymają telefon od firmy promującej Woolstar, który okazuje się gadżetem, który był chyba wyprodukowany przed 2000 rokiem, bublem który nadaje się tylko do kubła. Po drugie po prezentacji reklamuje produkty agd, które są słabej jakości np. odkurzacz bezprzewodowy, który ma moc 150 W i który ma kosztować kilka tysięcy, a w rzeczywistości w Chinach kosztuje ok. 200 zł. Podobne tylko o mocy ok. 500 W można kupić za granicą za 300 dolarów. Firma przyjmuje zasadę, że daje w prezencie kilka rzeczy "za darmo" a całość wynosi np. 10 tysięcy za kołdrę wełnianą czy masażer. Sprzedający informuje, że w ciągu 14 dni od dnia zakupu można używać sprzęt . Nie ma problemu co do oddania w tym terminie, co jest wierutnym kłamstwem. Firma poprzez sztuczki marketingowe sprzedaje lanolinę za 25 zł za sztukę ( w internecie zapłacimy za nią 7 zł) !!!! Jeżeli po zawarciu umowy okaże się, że jest to wielkie naciąganie i kupiliśmy buble za duże pieniądze, nie ma możliwości przyjęcia towaru przez przedstawiciela firmy będącej w okolicach zamieszkania osoby, która nabyła towar. Należy najlepiej zawieść je do siedziby firmy w miejscowości buk. Przestrzegam, więc wszystkich przed tą firmą. Osoby, które na których ustach widnieje (usunięte przez administratora) prędzej czy później dosięgnie kara.

andrzej
@bambus_25

jedź do chin i sobie kup!!!!!!!!!!!!!!!!!1

andrzej

Jestem zdruzgotany tą informacją łączę się w cierpieniu z Rodziną,to była fantastyczna osoba.Były pracownik Woolstaru.Świetna firma życzę powodzenia a Tobie Aniu takich jak RENATA pracowników

Ola

Wool Star okłamuje ludzi. Przez telefon obiecują pewną nagrodę, a podczas pokazu okazuje się, że musisz coś kupić za astronomiczną sumę, a jeśli nie, to nic nie dostajesz, mimo że obiecali nagrodę za obecność (niby wylosowałeś nagrodę, za otrzymanie której dostajesz kod). Omijajcie tę firmę szerokim łukiem. Oszukują staruszki, wciskają towar za wielką cenę, w czasie kiedy za małe pieniądze podobne rzeczy można kupić w sklepach albo na Allegro.

Marian W
 Rekomendacja

Zmarła pani Renata Duda, pogrzeb 22 października 2019 roku. Bardzo sympatyczna i pracowita osoba, która włożyła wiele wkładu i pracy w rozwój i funkcjionawanie Wool Star. Moje wyrazy współczucia i kondolencje dla męża p. Renaty, dla rodziny. Będę zawsze p. Renatę miło wspominał.

Marcin
@Marian W

Bardzo przykra informacja. Niestety na pewne sytuacje życiowe nie mamy wpływu. Masz wiedzę o tym miejscu pracy, dlatego pozwól, że zapytam Cię, czy masz aktualne informacje o warunkach zatrudnienia, które oferuje firma WOOL STAR?

Wanda

Spoko miejsce pracy?

urna

Wool Star sprzedae odkurzacze które się ładuje 5,5 godziny a czas racy odkurzacza około ... 25 minut

Zostaw merytoryczną opinię o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Buk

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Liczba opinii klientów firmy WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA, to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA