WOOL STAR
counter
3 504 331 5 1
Maria

Świetna firma i profesjonalni pracownicy, którzy są bardzo mili i pomocni. Zakupiłam u Was wielokrotnie i jestem bardzo zadowolona z towaru . Moja rodzina zresztą również. Szczerze polecam.

TakNie5
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia WOOL STAR? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Kamil Nowy wpis

Hej! Czy po nowym roku maja zajść jakieś zmiany w firmie?

Angelika Nowy wpis
Klient

Od jakiegoś czasu dostawałam mnóstwo telefonów od nieznanych mi numerów - jeden sygnał i urwany telefon. Kiedy w końcu ktoś się odezwał po drugiej stronie Słuchawki, dopytałam skąd kto im udostępnił mój numer - to ta firma. Wszyscy którzy są w podobnej sytuacji : można się z nimi skontaktować Na maila biuro@woolstar.pl. Ja zamierzam ;)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 117 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Marcelina

Co macie na myśli pisząc o oszustwach?

GOŚĆ
Klient

Nękają telefonami po pytanie o to skąd mają numer następuje rozłączenie .......

NĘKANY TELEFONAMI
Klient

WŁĄŚCICIELE FIRMY WOOLSTAR POWINNI ZOSTAĆ UKARAMI WYSOKĄ GRZYWNĄ PIENIĘŻNĄ I POWINNO IM SIĘ ZAREKWIROWAĆ CAŁY MAJĄTEK ZA OSZUKIWANIE STARSZYCH LUDZI. DZIWNE, ZE PAŃSTWO POLSKIE NIK, ABW POZWALAJĄ NA OSZUKIWANIE OBYWATELI. SPRAWĄ POWINNA ZAJĄĆ SIĘ PROKURATURA. sPRAWĘ POWINIEN ZGŁOSIĆ WŁAŚCICIEL STRONY INTERNETOWEJ, SERWISUgowork serwis pracy sP. Z O.O.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 218 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa WOOL STAR w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

TakNie1
nekany telefonami

Dzwonią po kolei po wszystkich na mnie zarejestrowanych numerach i tłumaczą się że komputer je wylosował.

Myszak

Firma żerująca na osobach starszych . Proszę wszystkich uswiadamiajcie swoich bliskich , ze nie ma nic za darmo . Dziwie się osoba , które w taki sposób chcą zarabiać .

Tak2Nie
anonymous

Oni nie mogą tak po prostu dzwonić do przypadkowych osób bo obowiązuje ich ustawa o ochronie danych osobowych. Są firmą i prowadzą działalność gospodarczą. Nawet jeśli nr tel jest wylosowany ( co jest wątpliwe bo akurat jeden na miliard wylosowali akurat właśnie mój numer) to nie mają prawa dzwonić do ludzi bo obowiązuje ich GIODO. Zatrudniają ludzi na umowę zlecenie co powoduje że odpowiedzialność za taki kontakt telefoniczny spada na pracownika i ewentualny pozew moze byc tylko na nieswiadomego pracownika. Gdyby ludzie tam pracowali na umowe o prace to odpowiadał by wool star za każdy wykonany telefon. Ktoś się kiedyś (usunięte przez administratora) i zawiadomi w koncu prokurature.

Mariaa

Jedna wielka ściema naiwny da się złapać w sieci zgranej ekipy która wie jak namącić w główkach szczególnie starszym osobą nie polecam na zaproszenie przez telefon odrazu zalecam się rozłączać nie dyskutować . Wciskają tani bubel z Chin wart według nich tysiące złotych . Masakra ze takie rzeczy wogole maja miejsce !!!!

Jerzy

Naciągacze,sprzedaż obwoźna.Sprzedają tym co wylosował komputer.

Maria

TakNie5
Secret
@Maria

Bardzo śmieszne!!!

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 369 dni.

Czy WOOL STAR zatrudnia studentów?

Karcia

Witam Wszystkich, W dniu 17 grudnia 2019 dokonałam kolejnego już zakupu u Przedstawicieli Firmy WOOL STAR. Jestem stałą Klientką i za każdym razem gdy firma odwiedza moją miejscowość uczestniczę w pokazie. Jestem posiadaczką kilku sprzętów z oferty oraz pościeli. Jestem bardzo zadowolona z zakupów, są one zgodne z prezentacją. Zawsze mogę liczyć na profesjonalizm handlowców i pomoc osób z biura. Zadowolona Klientka

TakNie10
Secret
@Karcia

Bardzo śmieszne!!!

GOSC POKAZU

Wlasnie wrocilam z tak zwanego pokazu na ktory dostalam zaproszenie, nie zdolano namowic mnie na kupno zadnego z prezentowanych artykulow pani skladająca oferte kupna zadala mi pytanie to po co wlasciwie przyszlam odpowiedzialam dlatego ze dzwoniono do mnie dwukrotnie i przyslano zaproszenie Zenerwowana po miernych probach zaoferowania kupna i moich argumentach dala mi spokoj. Przy wyjsciu wreczyla mi prezent po rozpakowaniu w domu okazalo sie ze to uzywana waga lazienkowa z odpryskami i porysowana wyrzucilam ją do smieci Wniosek taki zanim przyjmiecie od tej firmy zaproszenie zastanowcie sie ,nie pozwolcie sie naciągac i ponizac dla mnie zachowanie pracownikow tej firmy jest chamskie prymitywne co mija sie z celem organizownych spodkan przez przypadkowych handlowcow kompletnie nie mających pojecia o celu ich pracy

Tak3Nie2
Jadwiga

Firma to (usunięte przez administratora) i naciągacze. Żerują na starszych ludziach którzy pod wpływem nacisku kupują towar który jest im nie potrzebny . Potem nie odbierają telefonów i nie odpisują na sms i mail. Towar zgodnie z ustawa można zwrócić do 14 dni ale Pani Paulina handlowiec bez pojęcia o handlu wyzywa klienta że za głupotę się płaci i inf o dostarczenie towaru osobiście do Biura 500 km jeśli chcemy go zwrócić .Mimo że w umowie są inne zapisy . Jeśli do 10.12.2019 nie uda mi się skontaktować z nimi kieruje sprawę do Prokuratury i Kłamcy Unikać jak ognia

Tak5Nie
bambus_25

Firma dzwoni do osób zachęcając, że otrzymają telefon od firmy promującej Woolstar, który okazuje się gadżetem, który był chyba wyprodukowany przed 2000 rokiem, bublem który nadaje się tylko do kubła. Po drugie po prezentacji reklamuje produkty agd, które są słabej jakości np. odkurzacz bezprzewodowy, który ma moc 150 W i który ma kosztować kilka tysięcy, a w rzeczywistości w Chinach kosztuje ok. 200 zł. Podobne tylko o mocy ok. 500 W można kupić za granicą za 300 dolarów. Firma przyjmuje zasadę, że daje w prezencie kilka rzeczy "za darmo" a całość wynosi np. 10 tysięcy za kołdrę wełnianą czy masażer. Sprzedający informuje, że w ciągu 14 dni od dnia zakupu można używać sprzęt . Nie ma problemu co do oddania w tym terminie, co jest wierutnym kłamstwem. Firma poprzez sztuczki marketingowe sprzedaje lanolinę za 25 zł za sztukę ( w internecie zapłacimy za nią 7 zł) !!!! Jeżeli po zawarciu umowy okaże się, że jest to wielkie naciąganie i kupiliśmy buble za duże pieniądze, nie ma możliwości przyjęcia towaru przez przedstawiciela firmy będącej w okolicach zamieszkania osoby, która nabyła towar. Należy najlepiej zawieść je do siedziby firmy w miejscowości buk. Przestrzegam, więc wszystkich przed tą firmą. Osoby, które na których ustach widnieje (usunięte przez administratora) prędzej czy później dosięgnie kara.

Tak3Nie
andrzej
@bambus_25

jedź do chin i sobie kup!!!!!!!!!!!!!!!!!1

TakNie3
andrzej

Jestem zdruzgotany tą informacją łączę się w cierpieniu z Rodziną,to była fantastyczna osoba.Były pracownik Woolstaru.Świetna firma życzę powodzenia a Tobie Aniu takich jak RENATA pracowników

TakNie1

Zostaw merytoryczną opinię o WOOL STAR - Buk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

WOOL STAR