Buk

Opinie o WOOL STAR

użytkownik zarejestrowany

@ktoś wkurzony ale ktoś dzwoni do Ciebie z centrali firmy WOOL STAR? Jesteś byłym klientem firmy? Było poprosić o usunięcie z bazy klientów. Rozmowy są nagrywane, więc jest obowiązek skasowania. Ktoś jeszcze miał taką sytuację jak ten użytkownik?

użytkownik zarejestrowany

@ada to poważny zarzut. W jaki sposób Twoim zdaniem firma WOOL STAR oszukuje osoby starsze? @An827 rozumiem, że polecasz pracę w WOOL STAR? Jest dużo ofert, więc takie wypowiedzi są ważne dla innych użytkowników: http://www.woolstar.pl/kariera/ A i dla zainteresowanych polecam zapoznać się z wywiadem z pracodawcą: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,11424,wywiad-karolina-kubiak Jest tam wiele informacji o firmie i rekrutacji.

ada

dziadostwo i oszukiwanie staruszków

użytkownik zarejestrowany

@On256048 a co zaczyna się dziać w WOOL STAR? Mógłbyś sprecyzować swoją opinię, by była merytoryczna i każdy wiedział o co chodzi. Takie informacje nie mogą pozostawać bez wyjaśnienia, bo w oczach internautów rzutują na firmę.

On256048

Brak słów na to co zaczyna dziać sie w tej firmie.

An827

Pracuje w firmie Woolstar od niedawna jako hostessa. Pracowałam już w wielu firmach i z doświadczenia wiem, że zarobkami i czasem oczekiwania na wynagrodzenie bywało różnie. Pracę tą poleciła mi koleżanka. Szczerze? Jestem zachwycona. Co prawda 40 zł za dzień to malutko, ale 10 zl od osoby, która zjawi się na spotkaniu to już jest coś + oczywiście zwrot za jedzenie, który dostajemy od razu do ręki. Załóżmy, że pracują dwie hostessy przez dwa dni i obie wydają ok. 300 zaproszeń. Jeżeli przyszloby ze 100 takich osób (a na prawdę jest to mozliwe) do wypłaty dodawane jest 1000 zł premii. Dla osoby, która potrzebuje jakiekolwiek pieniądze praca idealna. Wystarczy dać z siebie troszkę, uśmiechnąć się do ludzi i być dobrze nastawionym do pracy :) dodatkowo mogę powiedzieć, że najbardziej cenię sobie wyjazdowki do dalszych miejscowości, ponieważ łączymy przyjemne z pozytecznym. Praca + sporo czasu dla siebie, zwiedzanie nowych miejsc. Mogłabym wymieniać mnostwo plusow tej pracy np. transport w obie strony za darmo, przemiła atmosfera w pracy, świetni ludzie, piękne i czyste hotele rezerwowane dla nas pracowników, rano pozywne śniadanie (szwedzki stol), co miesiąc losowane dwie osoby, które najlepiej się spisaly rankingowo (dla tych osób premia 200 zł do wyplaty). Ogólnie jestem zachwycona, polecam każdemu:)

An827
@An827 09.08.2017, 01:21

Mogę również dodać, że wypłaty zawsze są na czas :) piątego na początku każdego miesiąca oraz dwudziestego

nick

tak niskich zarobkow w branzy bezposredniej jak w Wool Star nie ma nigdzie, masz 1% od obrotu - SMIECH

użytkownik zarejestrowany

@Pracownik według Ciebie po rozstaniu się z firmą trzeba upominać się o wynagrodzenie. Czy spotkała Cię taka sytuacja? Możesz napisać więcej na ten temat? Chętnie poznamy więcej informacji na temat Twoich doświadczeń.

NAJNIŻSZE zarobi w branży, 1% od obrotu to jakas kpina, dodatkowo na własnej działalności gospodarczej... nie polecam bo jak sie z firma rozstaniesz to musisz sie upominać o pieniądze własne

użytkownik zarejestrowany

@Czerczilek, cieszę się, że jesteś zadowolony z wykonywanej pracy, to najważniejsze! Życzę dalszych sukcesów :)

Czerczilek

Sam pracuje w tej firmie jako telemarketer na zlecenie mam 13 zł brutto czyli na rękę 11 przyjemna praca lecz to co się wciska staruszka to jakieś nieporozumienie

xoxo
użytkownik zarejestrowany

Każdy chce zarobić pieniądze @Marek, ale zobacz, że ich zarobki za to są adekwatne do powierzanych obowiązków, co jest dobrym znakiem na to, że się dobrze dzieje. A atmosfera jaka teraz panuje? Dzięki.

PH

Orientujecie się, czy w chwili obecnej Wool Star szuka Doradcy Klienta na terenie woj. podlaskiego? Mam doświadczenie w sprzedaży jako Przedstawiciel Handlowy, mam też prawo jazdy kat. B, więc myślę, że spełniam ich kryteria.

@PH 26.05.2016, 20:02

Tak, prosimy o kontakt pod numerem tel.(usunięte przez administratora)

zalamana

Ta firma to totalne dno! Masz umowę zlecenie nic ci się nie należy! Będąc na chorobowym za 1 dzień wypłacają ci 2,50zl na suchy chleb!a co z resztą!? Nie polecam tej firmy!

@zalamana 19.04.2016, 15:23

Wszystkie warunki zatrudnienia są dokładnie wyjaśniane i tłumaczone na rozmowie kwalifikacyjnej, a przed podpisaniem umowy jest ona czytana i wyjaśniania punkt po punkcie, także każdy dowiaduje się czego może się spodziewać. Umowa zlecenie jest proponowana tylko na czas wdrożenia i co jest rzadkością, wynagrodzenie składa się z podstawy (gwarantowanej) oraz z premii, tak że nawet nowa osoba, która dopiero się wdraża, ma zapewnione stałe dochody.

WOOL STAR

Zapraszamy do aplikowania przez stronę internetową www.woolstar.pl

WOOL STAR

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem (usunięte przez administratora) Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania :)

WOOL STAR

Od samego początku zapewniamy profesjonalne szkolenie zarówno w biurze jak i w terenie. Intensywne szkolenie trwa około 3 miesięcy, podczas których osoba znajduje się pod opieką Trenera oraz koordynatora działu sprzedaży. Firma daje odpowiednią ilość czasu na wdrożenie – zdajemy sobie sprawę, że sprzedaż bezpośrednia jest wyspecjalizowaną formą sprzedaży dla najlepszych.

WOOL STAR

Szukamy chętnych do pracy jako DORADCA KLIENTA W SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ. Do wyboru prezentacje w hotelach i restauracjach w całej Polsce (transport, zakwaterowanie, diety) albo pokazy domowe umawiane przez telemarketing maks. 70 km od miejsca zamieszkania Doradcy. Zapewniamy auto oraz wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy. W obu przypadkach zapewniamy szkolenie wdrożeniowe. Gwarantujemy wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników sprzedażowych. Możliwość wysokich zarobków – minimum 5 000 zł. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 723 991 999.

WOOL STAR

Zależy nam na tym, żeby Doradcy sprzedawali i zarabiali i tak się zwykle dzieje. Jednak na początku, przez pierwszy miesiąc może się zdarzyć, że wypłacana jest tylko podstawa, jeżeli nie ma sprzedaży. Ale to jest indywidualna sprawa. Zdarzają się doradcy, którzy sprzedają już w czasie szkolenia.

@WOOL STAR 10.02.2016, 11:06

Zależy nam na tym, żeby Doradcy sprzedawali i zarabiali i tak się zwykle dzieje. Jednak na początku może się zdarzyć, że przez pierwszy miesiąc wypłacana jest tylko podstawa, jeżeli nie ma sprzedaży. Ale to jest indywidualna sprawa. Zdarzają się doradcy, którzy sprzedają już w czasie szkolenia.

Woolstar

Witamy, jeżeli jesteś zainteresowany procesem rekrutacyjnym w naszej firmie, przyślij proszę swoje dokumenty na adres rekrutacja@woolstar.pl, jeżeli pojawi się oferta zgodna z Twoimi kwalifikacjami odezwiemy się do Ciebie. Pozdrawiamy!

dorota72

Witam, słyszałam, że w Woolstar można dobrze zarobić jestem przedstawicielem handlowym w tekstyliach. Czy ktoś coś wie na ten temat. Czy szukają teraz kogoś z takim doświadczeniem?

Woolstar
@dorota72 30.11.2015, 10:37

Witam Pani Doroto, Uprzejmie prosimy przesłać swoje dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacja@woolstar.pl. Dziękujęmy!

byly pracownik

Pracowałam tam jako konsultant telefoniczny ( czyli umawiałam spotkania) praca na początku była bardzo fajna a przede wszystkim osoby z którymi się tam pracuje... Był taki okres że jak umawialiśmy spotkania ludzie mili i chętnie nas przyjmowali w domach ale gdy doradcy zaczęli kręcić dawać inne prezenty niż my przez telefon powiedzieliśmy że otrzymaja przez telefon gdy ponownie sie dzwoniło słyszało sie naprawde nie przyjemne słowa z ust klientów...Prawda jest taka że opinie na temat takich firm jak WOOL STAR psują doradcy którzy jeżdża na pokazy , i nikt nie powie mi że tak nie jest bo kazda firma ma w dupie nas czyli konsultantow telefonicznych dla nich licza sie doradcy o których złego słowa powiedziec sobie szefostwo nie daje...Wiec podsumowując jeszcze kilka lat i wszystkie firmy telefoniczne upadna

czekoladka

Witam, ja uważam że za osoby poniżej 30 roku życia powinno być zapłacone chociaż połowę kwoty :/// Z tego względu, że na plenerach jest masa takich ludzi, którzy chętnie biorą udział w konkursie!

Bartek

Bardzo dziwna firma. Wydzwaniają dalej pomimo informacji, że usunęli mój numer z bazy danych....

robotnik

dal mnie firma ok

bella

Uwaga na tą firme już zaczeli wpraszać się do mieszkań !Dzwonią do starszej osoby robią jej mętlik w głowie są natarczywi... Jak się odmówi spotkania i tak wysyłają informację że przyjdą. Starsza osoba nie poradzi sobie z takim osobnikiem uprzedźcie swoich bliskich.

kuj-pom

na poczatku pan był miły ... kawka , ciasto a potem gdy sąsiadka zauważyła ,ze to co prezentuje jest o dużo gorsze od innych i nikt nic nie kupił był oburzony i bardzo nie miły , wulgarny . dodam jeszcze ,ze bon za który miałam cos dostac zupełnie za darmo był jakby go nie było*-pani przez telefon powiedziala ,ze nic nie musze kupic zeby cos za niego dostac ...

Nina
@kuj-pom 01.03.2015, 15:52

masz rację..ja dzisiaj byłam w hotelu Europa i załuję,ze zmarnowałam wolny czas...na samym poczatku zabrano mi koperte z korespondencja kierowana do mnie z Woolstaru..mam w nosie ich prezenty ale nie dostałam nic a bony mi zabrano...zachowanie tych ludzi nie jest własciwe i teraz kazdemu powiem że ich pokazy to wielka ściema..postaram sie odtąd tłumaczyc ludziom aby darowali sobie pojscie na ich pokazy....

wacyk

Bylem w dn. 03.02.2015 na spotkaniu w hotelu Qubus w Krakowie. Całe spotkanie to jedno oszustwo. Po prezentacji uczestnicy pozostawieni samym sobie przez ok p,o,l godziny , a mialo być 10 min. i proszeni na rozmowy - ponieważ nie wyraziłem zgody na rozmowę odmówiono mi wydania "prezentu". Wkladanie do zaproszenia blankietów o wartości 50 i 100 zł jest fikcją, bo np. za suszarkę do włosów wartości max. 15 zł. trzeba było doplacić 20 zł. ( oddając bony 2 x 50 zł). Dla par małżenskich nie zaproponowano żadnych ofert. W/g informacji telefonicznej "zakupy" mieły być przed rozpoczęciem spotkania, nic takiego nie było.

edyta*

Właśnie się waham czy podpisać umowę. Warunki dla handlowców niby ok, ale powiedzcie, czy 70 zł za hotel wystarczy na pokrycie kosztów w dużym mieście? Obawiam się tego, a znajomy wspomniał, że taki mają limit. A co z wyżywieniem - we własnym zakresie?

Ciekawe

witam, czytam te wszystkie opinie i chce mi sie smiac... ;) nie jestem pracownikiem woolstar zeby bylo jasne. 1 sprawa - czy jak idziecie na kawe do kawiarni i placicie 14 zl za filizanke kawy to krzyczycie na kawiarnie ze oszusci naciagacze????????!!! zanim powiesz jeszcze raz oszust naciagacz pieprznij sie w leb ;) 2 sprawa - kazde spotkanie jest nagrywane jak w kazdej firmie sprzedazy bezposredniej. 3 sprawa - piszecie ze staruszkom ze to ze emeryci biedni to i sramto. a byliscie na spotkaniu firmy wool star? jaka srednia wieku? bo ja bylem ;) srednia wieku okolo 35 lat... ;) 4 sprawa - uwazacie ze taka sprzedaz to naciaganie? a co robia koncerny farmaceutyczne? ile kosztuje wyprodukowanie jednej tabletki ? a po ile jest to sprzedawane? i dlaczego kupujecie leki przeciwbolowe np na bol glowy skoro w skutkach ubocznych jest - moze wywolywac bole glowy. ludzie najpierw troche popatrzcie poczytajcie i przezyjcie a pozniej piszcie takie bzdury jak tutaj... ;) odpowiem jeszcze na kilka spraw. Ponoc nekaja telefonami- rusz tylek idz do swojej sieci i zastrzesz przetwarzanie infomacji.. a nie narzekasz tutaj ze wielce dzwonia..!! wierzcie mi ze sa firmy ktore nie sa naciagaczami , maja etyke pracy i nie sa zlodziejami. najlepiej pojechac po wszystkich firmach i wrzucic ich do jednego wora. pracowalem kiedys w sprzedazy bezposredniej i wiem jak to wyglada. bardzo dobrze wspominam te prace. nieswiadomi kredytu ? kolejne dziwne zdanie. zeby zabrac kredyt na posciel czy naczynia trzeba podpisac sie czytelnie okolo 4-5 razy, trzeba miec dowod i jakis dochod, autoryzacja kredytu jest telefoniczna przy kliencie wiec jak do jasnej ... mozna nie wiedziec ze sie bierze kredyt? zazwyczaj to wygalda tak ze przychodzi osoba na spotkanie kupuje wraca do domu zostaje skrytykowana ze kupila i co? mowi ze naciagneli ja ze sa oszutami itd... a przeciez to ta osoba podjela wybor i decyzje... masa bzdur wypisanych zapewne przez konkurencje albo przez osoby ktore w zyciu nawet nie byly na spotkaniu i sa omotane telewizja. a dziennikarze to najgorsze co moze byc bo wymyslaja takie bzdury ze masakra. chcesz byc slawny? idz do uwaga i powiedz ze CIe oszukali ;) cala polska bedzie CIe widziec! brawo dla bezmozgow za psucie renomy Firmy ;) pozdrawiam i nastepnym razem zanim cos napiszecie to upewnijcie sie ze tak jest ;)

kodut
@Ciekawe 02.02.2015, 18:32

Kawę pije się najczęściej w domu lub w miejscu pracy.Ciebie pewnie stać na taką z restauracji hotelowej za 14zł.Pewnie prowizje dziury w głowie ci porobiły pracując w sprzedazy bezpośredniej,skoro tak pozytywnie wypowiadasz się o tej "firmie"

świadomy

mam nadzieję, że media firmę pogrążą i niedługo zniknie z rynku! Żerują na nieświadomych staruszkach lub ludziach z małych miejscowości wciskając pseudozdrowotne produkty za 500% rzeczywistej ceny. Wstyd! odnośnie pracy, wiem od znajomego, że rotacja jest non stop i zarobki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywają. Widać ciężko znaleźć osoby, które z czystym sumieniem wciskają produkty, ludziom, ktorych ledwo na mleko stać.

kodut

Coś mi się wydaje,że przyszedł kres tych pseudo kołdrowników.

zawiedziona

Ja również czuję się zawiedziona,że dałam się tak omamić jakiemuś przedstawicielowi,kupiłam oczywiście na raty pościel dla mojej chorej córki.Kudłaczy się strasznie jak bym miała wielkiego,białego, włochatego zwierza w domu,ciepłe i miłe może i jest,lecznicze na pewno nie,ale tylko jeden jedyny i ostatni raz raz dałam się tak zakręcić.A przedstawiciel oczywiście musi zarobić,a to że kity ludziom żeni,to już mówi się trudno,że wieżą....tak jak ja....bądźcie czujni...

kimbo
użytkownik zarejestrowany

niezwykle zainteresowany ? :) poważnie? a przeczytałeś chociaż kilka z tych opinii które ludzie pisali powyżej ? przecież praca tutaj polega na tym samym moim zdaniem co normalna akwizycja. Na Twoim miejscu poszukałbym czegoś w czym można się lepiej rozwinąć. Jeśli jesteś oczywiście przyzwoitym specjalistą...

byly

a ja mile wspominam bylo ok:-)

sprawiedliwy

Jak możesz bronić i nazywać ten złodziejski procerder pracą?Pewnie jesteś jednym z nich.

tenia

Szanowni państwo Idę na spotkania jak mnie zapraszają ,ale nigdy nic nie kupię Spotkam ludzi czesto tych samych i po prezenty idziemy Puścimy takie FIRMY z t o r b a m i !!!!!!!!!! Mam dość ich nękania telefonami .Ale skoro oni przeszkadzają ludziom w życiu to ja im poprzeszkadzam w pokazach Mam ich gdzies Naiwniakow trzeba trzepać!!!!!!!!!!!!

welstar

Słyszałem,że robią optymalizację personelu,chyba zbliza się kres podkołderników.

lalala

Odradzam wszystkim pracę w tej firmie! Na jakimkolwiek stanowisku! Hostessy zarabiają 5-6 zł/godz - o ile się zepną i ciężko pracują od rana do nocy. Kierowcy na akcjach promocyjnych za pracę np. 5:00-23:00 dostają ok 150 zł czyli ile za godz? 8,5? Dodam, że muszą nosić sprzęty, ustawiać to wszystko, cały dzień stać przy stanowisku i wkręcać ludzi w te wszystkie głupoty pt "nasze pokazy są wspaniałe". A koordynator tego wszystkiego? Pracuje od 7 do 20, do dyspozycji ma laptop, telefon i tyle... Pracuje z domu, na własnym prądzie, własnym internecie i własnej działalności. Netto zarobi jakieś 1500. W porywach. Jeśli wyrobi jakieś kosmiczne progi, to dostanie premię 400 zł. WOW. Co do przedstawicieli itp - podstawa 1000 zł brutto, a reszta to sprzedaż, sprzedaż, sprzedaż. Nie umiesz wciskać badziewia emerytom - przegrywasz.

Ja
@lalala 02.10.2014, 23:11

Droga lalala. Skoro wspomniałaś o pracy koordynatora. To sprostuję Twój wpis bo jest nieprawdziwy. Skąd wiem? Bo jestem takim koordynatorem. Pracuję 5 dni w tygodniu od 8 do 16. I nikt nie wymaga odemnie pracy do 20! Pracę trzeba umieć sobie zorganizować. Faktycznie mam do dyspozycji laptop, telefon i dobry samochód. Co do własnego prądu... Istnieje możliwość wynajęcia biura za które płaci firma. Jeśli ktos chce pracowac w domu to niech potem nie marudzi. Co do pensji. Zarabiam znacznie wiecej niż 1500 zł. Co do premii- jest ona znacznie wyższa. Co do celów do zrealizowania- nie są z kosmosu jeśli od roku wyrabiam ją na poziomie 100-120%. Moje hostessy zarabiają od 9 do 13 zł na godzinę. I zależy to rownież id koordynatora. Jeśli on jest kiepski to dziewczyny słabo zarabiają. To normalne ze zarobki zależą od wyników. .Najbliżej prawdy jesteś jeśli chodzi o kierowców. Kwotę nieco zaniżyłaś a godziny zawyżyłaś. Ale najważniejsze jest to że nikt nikogo nie zmusza a chętnych mam więcej niż etatów. Więc nie pisz kłamstw. Rozumiem rozgoryczenie, ale nie każdy nadaje się do tej pracy.

mother flower

Dziwne,że jeszcze kary im nie dowalili,pewnie to kwestia czasu.

mother flower

Nie wiesz co piszesz.Starsi ludzie są nagabywani przez telemarketerów-kosmitów.Prelegent-jak to się u nas pięknie nazywa robi pranie mózgu staruszkom.Te śmieszne kołdry ze śmierdzącej owcy brane najczęściej na raty,to tylko same problemy.

dare

J55 nie pisz głupot tylko kup za 200 400 zł w sklepie i bedziesz miał szajs sklep nie wezmie dobrej rzeczy po nie sprzeda zarabia na tanich rzeczach

j55
@dare 16.08.2014, 13:22

Dare!!! Od 7 lat gotuje w multiwarze kupionym za 250 zl w sklepie allegrowskim i bardzo sobie go chwale. Więc nie wciskaj kitu, ze dobre musi kosztować. wszystkie te objazdowe firmy sprzedaja towar w cenie 500% wiekszej niz kosztuje. Ostrzega o tym prasa i telewizja. Więc jest to prawda, inaczej by nie ostrzegali. Niejedna taka firma dostala kare z UOK. Więc nie pisz bzdur.

zaaaz

witam. chcialabym sie dowiedzieć czy ta firma naprawde oczukuje klientów? czy te pościele są o wiele mniej warte niż pracownicy potwierdzaja?

J55

Dziś na spotkaniu z firmą WOOLSTAR w Chojnicach kilka osOb dało się naciągnąć na zakup pościeli.Wychodzi na to,że Polacy dzielą się na złodziei i naiwniaków.I widać też,że ostrzegania TV o naciągających firmach nie docierają do głupich Polaków.Szybkowar w WOOLSTAR kosztował 1.900zł, zaś taki sam w sklepie na Allu kosztuje ok 200 zl a dwa szybkowary 7 i 5l są w cenie 299zl.Koc z camela - 1.600zł, na Allu od 269-400zł.Szkoda słów.Szkoda,że cierpią na tym ludzie starsi i schorowani.Ciekawe,czy ich rodziny kupują te rzeczy po tych samych cenach...

zainteresowany

Wie ktos moze jak na nazwisko ma ten patryk co tam pracuje byl na wczorajszym spotkaniu w nysie

marta

Czy ktoś pracował jako hostessa/host w firmie wool star? jak wygląda i na czym polega praca? co należy do obowiązków i jakie są zarobki?

rozczarowana

Opinia negatywna, wszystko polega na [usunięte przez administratora] czlowieka, kazda pensja to calkowity wyzysk, kompletny brak szacunku do pracownika, a wiekszosc z osob pracujacych na 'wyzszych' stanowiskach ma sie za lepszego od ciebie czego nie boja sie okazywac

Zainteresowany

Wool Star znowu szuka. Co sądzicie, czy coś się zmieniło przez ostatnie miesiące ?

Solventi

praca czyli OSZUKIWANIE STARSZYCH OSÓB wciskanie im dziadostwa na organizowanych spotkaniach. Zaczynając tam pracę stajesz się oszustem pewnie dlatego mają cały czas wolne miejsca

konrad
użytkownik zarejestrowany

Kiedyś forum woolstar żyło pełnią życia, ale teraz widze, że komentarze jednak trochę ucichły, a na stronie nadal mają napisane, że chętnie przyjma do pracy.

pracownik wełna

potrzebują teraz do firmy zdrowy sen ja pracuje jest ok, płacą terminowo, nie ma żadnych gps ów dobra prowizja i dobre spotkania, polecam

Zostaw opinię o WOOL STAR - Buk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WOOL STAR