Opinie o Eurokontakt

SASO

Szumowiny i krętacze !!! Kłamią i oszukują ludzi ! Pseldo firma !!!nie wypłacają pieniędzy i kradną godziny! Byłem i widziałem ! Jesteś zatrudniony w Polsce roznosisz ulotki a pracujesz za granicą dla jakiejś firmy z Wielkiej Brytanii !!!wałek jakich mało ! Lepiej z diabłem jechać na koniec świata niż z Eurokontaktem do pracy!!!!!!!!!!

Hanna

Na stronie internetowej Eurokontakt znajdziecie aktualne oferty pracy: http://euro-kontakt.eu/jobs/ Jakie macie doświadczenia ze współpracy z Eurokontakt? Czekamy na Wasze opinie.

Mazi

Masakra ta firma to jeden wielki kant na umowie miałem 11,3 a za 97 godzin zapłacili mi 500 euro oszuści jesteś dobry jak wyjeżdżasz a później możesz dzwonić do nich i tak nie odbiorą byłem swoim samochodem kasa na paliwo miała być ale chyba zapomnieli ludzi do pracy maj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] alkoholik alkoholikiem pogania nie radzę pracowałem w Niemczech ani sprzętu ani niczego jak chcecie ale to jest banda jak już cię mają dowiadujesz się że nie masz żadnych praw masz prawo na nich robić bo jesteś śmieć ludzie to nie jest opinia bo mam jakiś zatarg z nimi to przestroga nie jedzcie bo was oszukają na umowie pisze wszystko że oni za nic nie odpowiadają czytajcie bo to ważne jak usłyszę słowo eurokonakt to wyciągnę kamień a ale ich to nie zraża dzwonią i pytają czy chcę jechać śmieszne uważajcie naprawdę bo to kłamcy kłamcy i jeszcze raz kłamcy

Piotr

Jezu ludzie, to jedna z najbardziej oszukańczych firm w polsce, co wy piszecie za bzdury, nie wiem to chyba pracownicy z biur tej firmy ściemę tu piszą. Są bezczelni, nie płacą pieniądze, każą strajkować na budowie, bo niby kontrachent nie płaci, oni także nie płacą, ja za ok.2-3miesiące pracy u nich dość nie dawno nie otrzymałem żadnych pieniędzy i nigdy ich nie dostanę. To [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a ponadto nadmieniam że jestem fachowcem hydraulikiem i prowadziłem u nich różne grupy osób na budowie, byłem kierownikiem grupy 22osób i powiem szczerze. Ludzie ze łzami wracali do Polski. Oszuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zaufajcie mi, wiem co piszę, nie podejmujcie współpracy bo was wykręcą. A i jeszcze jedna rzecz, podpisujecie też dokument, że w razie jakiegokolwiek uchybienia, uszkodzenia płacicie im karę 5oooeuro, jest to tak sprecyzowane, aby podciągnąć to do czegokolwiek i tak firma zarabia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie jeden to otrzymał do domu z wielkim zdziwieniem, i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeszcze maja taki tupet z Euro...że potrafią zadzwonić po jakimś czasie czy dalej chcesz z nimi pracować, bo mają coś dla ciebie. Multi ludzi sądzi się z nimi. ODRADZAM!! UWAŻAJCIE

pancerny

od 2 lat jeżdże do niemiec do pracy w wakacje zeby dorobić na studia, na początku byłem zatrudniony przez inna agencje ale mi sie nie podobaly stawki i przeszedłem do Eurokontakt i musze przyznac ze jest to zmiana na lepsze, lepsza kasa, lepsze zakwaterowanie.

kroczek
@pancerny 26.04.2016 09:57

Od znajomych wiem , że czasem rzeczywiście da się tutaj złapać, jednak nie jest to niestety zbyt częsta sytuacja. Trzeba naprawdę dobrze trafić w odpowiedni moment. A zresztą jak wyjeżdżać z eurokontaktem pancerny to tylko do robty nie fizycznej . pozdro

Filipo

zdarzyło mi się kilka razy wyjeżdzac do pracy z roznymi agencjami i ta była w sumie spoko, kasa na czas, ogarneli nocleg także lajt

hajlando

a o pracy murarza/pracownika rozbiorki ktos cos wie? chodzi mi o te prace w austri

kursowciz
@hajlando 09.12.2015 20:47

jak umiesz chcoc troche niemiecki i masz to doswiadczenie to na pewno prace dostaniesz. u mnie bylo slabo z niemieckim ale poduczylem sie juz na miejscu jak zaczolem tam zyc i pracowac. spoko jest bo mozna nadgodziny robic i wiecej hajsu jest

worker

wybiera sie ktos do roboty w nowym roku z eurokontaktem?? ja sie chyba jednak zdecyduje bo w polsce nie udalo mi sie znalezc pracy poki co no chyba ze jeszcze cos ogarne na miejscu ale watpie i chyba na francje sie zdecyduje bo widze ze naja sporo ofert na stronie

igorczak

bylem na zbiorach pieczarek we francji i wg mnie to spoko praca jak ktos szukaj jakiejs pracy sezonowej. nie jest lekko ale chyba zadna praca przy zbiorach do takich nie nalezy ale ogolnie to spoko. wszystko sprawnie, wyplata tez szybko ogolnie spoko

andrzejjp

od pół roku pracuję w uk na wykonczeniach. można sobie poradzić bez jezyka angielskiego. polecam kazdemu, kto chce sie troche odrobić

elpresidento

mój wuj wyjechał 5 miesiecy temu do francji jako dekarz i jestzadowolony, namawia mnie do zrobienia kursu i przyjechania tam do niego i pracy w tym samym miejscu

zbyszek

ja pracowałem jako murarz w belgii i dobrze to wspominam, wykonujesz własciwie taka sama prace jaka wykonywalbys w polsce ale za duzo większa kase, jestes w stanie odlozyc i wysylac rodzinie

barwny

warunki to wiadomo nie sa jak w 5* hotelu chociaz niektrzy ktorzy tam jada do pracy tak wlasnie mysla. dla mnie te warunki sa okej, przynajmniej sie czlowiek nie musi martwic o mieszkanie, a skupic sie na pracy moze

burmistrz

ja tez wlasnie obiawialem sie tego szukania miejsca do spania itp nie chcialem kolegom sie narzucać dlatego super opcja z tym noclegiem tym bardziej na poczatku kiedy sie nie zna ani miasta a i z językiem jeste ciezko

nalecz

przedzwon do nich i sie dopytaj, bo na pewno kogos wlasnie na zime szukaja, na ten okres swiateczny szczegolnie bo jednak większosc pracownikow wraca na swieta i nie ma kto robic

dominik

a był ktoś z nimi w Niemczech? jako murarz praca mi pasuje ale widze ze maja tam jeszcze oferte murarz-tynkarz-malarz i nie wiem co wybrac

kuba90

agencja jak najbardziej spoko i moge polecic. zwlaszcza wyjazdy na zbiory, bylem kilka razy i zawsze wracalem zadowolony

nałecz

planuje pojechac na wiosne z eurokontaktem do pracy do angli. widzialem ze maja tam oferty dla monterów klimatyzacji i wentylacji, a nieco sie na tym znam, bo w polsce pracuje na podobnym stanowisku. tylko wiadomo w UK mi sie lepsza kasa szykuje

koper

nie no praca dla eurokontaktu się opłaca jak najbardziej. dobrze płacą, gwarantuja zakwaterownaie wszystko spoko. no i ofert pracy maja mega duzo i kazdy moze znaleźć cos dla siebie

klasyyk

a praca elekrtyka w Niemczech jak? oplaca się? bo chciałbym sie w koncu zdecydowac i pojechać

witkowski
@klasyyk 05.11.2015 14:16

moj znajomy jest elektrykiem własnie w niemczech i jest zadowolony. mówi mi ze teraz jest najlepszy okres, bo ludzie się do świat przygotowuja i chca powoli te swiatelka na choinki czy do przystrajania domów naprawiać

filus

pracuje jako elektryk w belgii i dla mnie jest ok. robię sobie czasami nadgodziny zeby sobie wiecej dorobic, ale i tak nawet bez tych nagdodzin jest dobrze z zarobkami

czareq
@filus 04.11.2015 13:46

Mam od Eurokontaktu ofertę pracy,właśnie do Belgii.Domyślam się że to kontynuacja Twojego kontraktu.Czy mógłbym się się dowiedzieć czegoś więcej o tej pracy

Zostaw opinię o Eurokontakt - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurokontakt