Opinie o Eurokontakt Projekt Serwis Sp. z o.o.

robert21

pierwszy rok pracy za mna z eurokontaktem i jestem narazie zadowolony, slyszalem od paru ludzi ze niby mieli jakies tam problemy z nimi ale mi sie jeszcze zadna przykra sytuacja nie zdarzyla

miro12

ja jestem bardzo zadowolony z pracy u nich, jezdze po europie i pracuje za nie male pieniadze dla mnie, a z sama firma w zyciu nie mialem zadnych wiekszych klopotow

nicki

wedlug mnie to calkiem dobry posrednik, nigdy jakiegos problemu z nimi nie mialem, zawsze spoko prace mi znajduja i stawki tez sa porzadne

reddie881

od pieciu miesiecy jezdze przez eurokontakt i jest dobrze, dobre pieniadze juz zarobilem i poki co nie ma zadnych klopotow z ich strony

ragen

mi sie podoba, drugi rok leci jak jezdze z nimi, male przerwy mam ale tak to w ciagu pracuje i jest dla mnie ok

lecchu1

mi sie podoba, kase dostaje na czas, praca nie jest lekka ale dobrze platna i fajna wiec nie marudze

Paulina

W bardzo przystępny sposób Eurokontakt Projekt Serwis Sp. z o.o. poprzez blog, który prowadzi, wyjaśnia potencjalnie nowym pracownikom kwestie, które mogą być dla nich niejasne przed rozpoczęciem pracy. Czy ktoś z Was, kto zastanawia się nad rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą, przeglądał tego bloga? Jak go ocenianie? Jest dla Was cennym źródłem informacji?

elmer2

nigdy nie mialem problemu z wyplatami, zawsze tyle co na umowie mialo byc to dostawalem, uwazam ze kasa ktora zarabialem w eurokontakcie nie byla wcale jakas duzo mniejsza niz jakbym sam musial sobie szukac pracy za granica

chin225

mi sie tam dobrze pracuje, zadnych glupich klopotow nie mialem nigdy i ogolnie spoko sie pracuje

Olek2

trzy lata temu bylem raz na zbiorach w lecie i w sumie mi sie podobalo, kasa z tego co pamietam byla niezla, zreszta calkiem spoko ekipa tez byla i ogolnie fajnie wspominam ten okres

lechu2

dawno nie robilem tam ale jeszcze jak pracowalem to zlego slowa nie moge powiedziec, zawsze mi sie wspolpraca dobrze ukladala

gienek

nigdy nic zlego odkad pracuje nie zdarzylo mi sie w eurokontakcie, kasa jest mniej wiecej zawsze na czas, wiadomo zdarzaja sie poslizgi rzedu 2-3 dni czasem, co nie jest akurat dla mnie jakims problemem wielkim, ogolnie to jedna z lepszych prac jakie mialem

jaacet523

nigdy zadnych klopotow nie mialem pracujac tam, zawsze byla luzna przyjazna atmosfera, pieniadze takze byly ok wiec zadnych zlych wspomnien z firmy nie mam

jaacet523

Koleś

Miałem nadzieję, że na tym forum agencji Eurokontakt Projekt Serwis dowiem się coś więcej o ich działaniach. Mam zamiar wyjechać do pracy za granicą i słyszałem sporo dobrego.

edi

nie mam do czego sie doczepic, pracowalem tam niecale 3 lata i wszystko zawsze sie zgadzalo, czy to kasa czy jakies papiery

budM

wedlug mnie to jeden z najlepszych posrednikow w polsce, jezdzilem naprawde dlugo przez eurokontakt jako murarz i naprawde swietnie platna prace mialem, ale niestety sie skonczylo i wrocilem do Polski, chociaz nie powiem kusi zeby znowu z nimi wyjechac

katrina

a mnie sie podoba praca i sam sposob dzialania eurokontaktu, wszystko szybko zalatwione bez zbednej gadki i do pracy zarabiac euraski ;)

MAriusz988

3 lata temu mialem swoj pierwszy wyjazd i jak zaczlame to troche pojezdizlem z nimi chociaz nie byl to jakis dlugi okres, ogolnei na budowe jezdzilem i sobei w miare prace na budowie chwale tam, dobry pienaidz i atmosfera byla

Kuba

Czy słyszał ktoś o pracy dla tapicera meblowego w Niemczech? Kiedyś agencja miała a jak teraz, może ktoś wie?

mirus

jezdzilem z nimi jeszcze rok temu na rozne kontrakty, raz na zbiory raz na budowe, w zasadzie na co moglem wazne dla mnie bylo zeby byla praca, i tylko raz mialem jakis problem ze za malo hajsu za ktorys miesiac dostalem, ale poszedlem do biura i wszystko sie wyjasnilo, wyslali po tygodniu chyba wyrownanie i nie bylo zadnych pretensji czy zwodzenia zeby tej kasy nie wyplacic

Luidzi

Taka agencja jak Eurokontakt Projekt Serwis zatrudnia masę osób więc może się zdarzyć jakiś błąd, ten się nie myli kto nic nie robi! Może warto na spokojnie wyjaśnić pewne problemy a nie wypisywać na forum .

Łukasz

Macie jakieś doświadczenia jako monter rusztowań w Niemczech?

majkel

mi sie dobrze tutaj pracuje, staram sie wyjezdzac na budowe albo na produkcje, chociaz na produkcje duzo nie ma zlecen od nich, praca jest! a to najwazniejsze, w kraju znalezc nic za normalne pieniadze nie moglem a tutaj nie dosc ze zarabiam w euro to jak normalnie robie to nikt sie nie czepia, nie tak jak czasem w niektorych firmach u nas

bel

ja wlasnie tez wrocilem z wyjazdu i akurat jestem zadowolony, kase juz mam, pracowalo sie calkiem dobrze, no i pare osob poznalem w pracy z ktorymi do tej pory utrzymuje kontakt

lukaszS

bylem z nimi w zeszlym roku, w tym roku sie nie zdecydowalem bo nie bylo super ofert, ale w tamtym roku wyjazd byl udany

dario89

nie zgodze sie z wami, ja jezdze z nimi juz 2 lata na rozne prace i jeszcze nie zdarzylo mi sie aby nie odbierali telfonow lub zebym nie dostal tyle pieniedzy ile mialem dostac, fakt ze zdarzaly sie czasem jakies problemy ale wszystko idzie rozwiazac, powazniejszych klopotow przez nich nie mialem ani oni przeze mnie

Szybki

Jablka we Francji, odradzam każdemu!

Maciek

A ja myślę że to może jedna osoba czy dwie wstawia tutaj pozytywy, na firmę każdy narzeka nie z błahych powódow, nie ma co ukrywać, ja również podziękuje.

Koleś

Robienie wpisu jednym zdaniem to nie jest opinia. Narzekacie na pracę ale może jest jakaś możliwość naprawy tego co źle funkcjonuje? Rozmowa z osobami decyzyjnymi czasami zmienia wiele, oni naprawdę nie wiedzą o wielu szczegółach z codziennego funkcjonowania.

nateD

ja tam pozytywnie do pracy podszedlem i w sumie sie nie zawiodlem, praca normalna jak w kraju a kasa lepsza, ogolnie poznac mozna czasem jakies fajne osoby, no i poszalec w Polsce jak sie nie przetrabi wszystkiego na wyjezdzie :p

Darka

może i faktycznie od podejścia zależy, ja wyjechałam z nimi mimo, że parę negatywów na necie widziałam i nie żałuję swojego wyboru, jeździłam 2 lata przez Eurokontakt i dobrze całkiem zarobiłam a i atmosfera z ludźmi z którymi jeździłam była świetna, we wszystkim szło się fajnie dogadać

Ukolebnik

Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest, że opinie na tym forum są tak różne? Czy to jest kwestia podejścia indywidualnego do agencji czy też jakieś incydentalne wpadki? Tam też pracują ludzie, którzy mogą coś nie dopilnować? Może warto szerzej popytać?

Grazyna

Nie polecam tej firmy, obiecują dużo a to wszystko nie pokrywa się z rzeczywistością. Nie wiem kto pisze te pozytywne opinie, ale w moim przypadku współpraca wyglądała koszmarnie. Nigdy więcej tam nie wróce, zakwaterowanie, warunki pracy, a przede wszystkim wynagrodzenie nie zgadza się z tym co pani w biurze mi gwarantowała. Jeżeli ktoś ma zamiar z nimi współpracować, niech poważnie się zastanowi.

xxx
@Grazyna 07.09.2017 21:49

Zgadzam się z Panią , mieliśmy prawie tak samo i również ODRADZAM !

PaniP

Ja również odradzam, miałam wiele nieprzyjemności i nikomu podobnej sytuacji nie życzę. Przed podpisaniem umowy czytałam wiele komentarzy mimo to zaryzykowałam i to był błąd.

daria

na zbiory z nimi jezdze w sezonie to mozna ladnie dorobic, calkiem ok mi sie pracuje

mag33

bylem z nimi w tym roku na zbiorach winogron, warunki nie najgorsze, praca lekka nie jest ale standard na zbiorach. nie mialem problemu z kontaktem, kasa tez byla na czas. za rok pewnie tesz sie wybiore

mag33

Tadek

Czy nie można napisać coś pozytywnego o firmie Eurokontakt ?

PIPST

Podpisalem umowe z ta "agencja" juz jakis czas temu. Przejechalem pol polski, poniewaz pani informowala mnie, ze musze to zrobic osobiscie. (usunięte przez administratora)Wrocilem do domu i czekam na telefon. Prace mielismy zaczac od 1 wrzesnia na winogronach we Francji, a za kazdym razem jak dzwonilem, o ile w ogole udalo mi sie z kims polaczyc, pani informowala mnie, ze lada dzien bedzie cos wiadomo. I tak do początku wrzesnia. Wtedy podczas mojego kolejnego telefonu, pani która laskawie odebrala, uslyszawszy moje nazwisko wylaczyla sie i nie odbierala. Dzwonilem wiec na kazdy numer do agencji jaki udalo mi sie znalezc, w koncu jakims cudem ktos chcial ze mna rozmawiac i przekazal mnie do kobiety ktora mnie unikala. Powiedziala ze juz od paru dni wysyla ludzi na winogrona, i ze mozemy jechac pojutrze na innych warunkach niz bylo ustalane... Zrezygnowalem. Ta agencja to jakies nieporozumienie. Fatalna organizacja, kobiety do osob ktore chca cos wiedziec, bo nie chca czekac kolejnych dni, czy tygodni na informacje, traktuja jak problem, i splawiaja jak najszybciej. Zdecydowanie nie polecam. Najgorsza agencja ze wszystkich mi znanych. ODRADZAM!

CichoCiemny
@PIPST 06.09.2017 22:52

Ciekawa opinia. Nie mogę jej potwierdzić bo miałem do czynienia z tą firmą i przy pewnym problemie już za granicą koordynator projektu potrafił odebrać telefon nawet w sobotę po południu i pomóc w załatwieniu sprawy. Przed wyjazdem przed podjęciem pracy potrafią nawet sami zadzwonić i zapytać kiedy przyjade podpisać umowę. Po podpisaniu umowy także otrzymałem telefon czy podpisanie dokumentów przebiegło pomyślnie oraz czy jest mi wszystko wiadomo na temat oferty. Koordynator powiadomił mnie także telefonicznie o terminie rozpoczęcia pracy oraz wysłał mi 2 wiadomości sms: z dokładnym adresem zakwaterowania i miejsca pracy oraz z nr telefonu do osoby która już była tam za granicą na miejscu. Szczerze polecam te agencje.

Amai

Jestem strasznie niezadowolona. Firma traktuje ludzi bardzo nieprofesjonalnie. Na końcu okazuje się że firma nie informuje o konkretnej dacie wyjazdu nawet nie odbiera telefonów i tyle z tego wszystkiego...

krasnoludek

Witam,czy ktoś pojechał na jabłka?W jakiej miejscowości to jest?Słyszałem że można tam nieżle poimprezować przy okazji...

Nowy

Czy może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji o agencji? Mam ochotę na wyjazd do Niemiec z agencją, dlatego dobrze jest wiedzieć jak działają. Czy zakwaterowanie i dojazd do pracy leży w ich zakresie?

Jerzykowaty

Czy możecie podpowiedzieć mi jakie roboty są najbardziej opłacalne? Byłby to pierwszy raz i dlatego jestem na tym forum szukając podpowiedzi. A co z językiem obcym?

Angelika

Witam, jedzie ktoś może na zbiór winogron we wrześniu? lub był już ktoś? proszę o opinie

Emil

witam ja wraz z narzeczona jade na zbior winogronu do Volnay, w poniedzialek podpisujemy umowe . jezeli ktos byl i ma zle wspomnienia przez ta firme prosze o wypowiedz . pozdrawiam

Emil

Laura

Szukam agencji, która miałaby dobra ofertę pracy za granicą. Przeczytałam opinie na tym forum i jestem mocno zaskoczona ponieważ jest wiele negatywnych! Czy jesteście pewni, że nie można napisać o agencji Eurokontakt Projekt Serwis coś pozytywnego ?

Damian

Jedzie ktoś może do winiarni Volnay?

Damian

Jedzie ktoś może do winiarni Volnay?

Zostaw opinię o Eurokontakt Projekt Serwis Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurokontakt Projekt Serwis Sp. z o.o.