Opinie o Eurokontakt Projekt Serwis Sp. z o.o.

jaacet523

nigdy zadnych klopotow nie mialem pracujac tam, zawsze byla luzna przyjazna atmosfera, pieniadze takze byly ok wiec zadnych zlych wspomnien z firmy nie mam

jaacet523

Koleś
użytkownik zarejestrowany

Miałem nadzieję, że na tym forum agencji Eurokontakt Projekt Serwis dowiem się coś więcej o ich działaniach. Mam zamiar wyjechać do pracy za granicą i słyszałem sporo dobrego.

edi

nie mam do czego sie doczepic, pracowalem tam niecale 3 lata i wszystko zawsze sie zgadzalo, czy to kasa czy jakies papiery

budM

wedlug mnie to jeden z najlepszych posrednikow w polsce, jezdzilem naprawde dlugo przez eurokontakt jako murarz i naprawde swietnie platna prace mialem, ale niestety sie skonczylo i wrocilem do Polski, chociaz nie powiem kusi zeby znowu z nimi wyjechac

katrina

a mnie sie podoba praca i sam sposob dzialania eurokontaktu, wszystko szybko zalatwione bez zbednej gadki i do pracy zarabiac euraski ;)

MAriusz988

3 lata temu mialem swoj pierwszy wyjazd i jak zaczlame to troche pojezdizlem z nimi chociaz nie byl to jakis dlugi okres, ogolnei na budowe jezdzilem i sobei w miare prace na budowie chwale tam, dobry pienaidz i atmosfera byla

Kuba
użytkownik zarejestrowany

Czy słyszał ktoś o pracy dla tapicera meblowego w Niemczech? Kiedyś agencja miała a jak teraz, może ktoś wie?

mirus

jezdzilem z nimi jeszcze rok temu na rozne kontrakty, raz na zbiory raz na budowe, w zasadzie na co moglem wazne dla mnie bylo zeby byla praca, i tylko raz mialem jakis problem ze za malo hajsu za ktorys miesiac dostalem, ale poszedlem do biura i wszystko sie wyjasnilo, wyslali po tygodniu chyba wyrownanie i nie bylo zadnych pretensji czy zwodzenia zeby tej kasy nie wyplacic

Luidzi
użytkownik zarejestrowany

Taka agencja jak Eurokontakt Projekt Serwis zatrudnia masę osób więc może się zdarzyć jakiś błąd, ten się nie myli kto nic nie robi! Może warto na spokojnie wyjaśnić pewne problemy a nie wypisywać na forum .

Łukasz

Macie jakieś doświadczenia jako monter rusztowań w Niemczech?

majkel

mi sie dobrze tutaj pracuje, staram sie wyjezdzac na budowe albo na produkcje, chociaz na produkcje duzo nie ma zlecen od nich, praca jest! a to najwazniejsze, w kraju znalezc nic za normalne pieniadze nie moglem a tutaj nie dosc ze zarabiam w euro to jak normalnie robie to nikt sie nie czepia, nie tak jak czasem w niektorych firmach u nas

bel

ja wlasnie tez wrocilem z wyjazdu i akurat jestem zadowolony, kase juz mam, pracowalo sie calkiem dobrze, no i pare osob poznalem w pracy z ktorymi do tej pory utrzymuje kontakt

lukaszS

bylem z nimi w zeszlym roku, w tym roku sie nie zdecydowalem bo nie bylo super ofert, ale w tamtym roku wyjazd byl udany

dario89

nie zgodze sie z wami, ja jezdze z nimi juz 2 lata na rozne prace i jeszcze nie zdarzylo mi sie aby nie odbierali telfonow lub zebym nie dostal tyle pieniedzy ile mialem dostac, fakt ze zdarzaly sie czasem jakies problemy ale wszystko idzie rozwiazac, powazniejszych klopotow przez nich nie mialem ani oni przeze mnie

Szybki

Jablka we Francji, odradzam każdemu!

Maciek

A ja myślę że to może jedna osoba czy dwie wstawia tutaj pozytywy, na firmę każdy narzeka nie z błahych powódow, nie ma co ukrywać, ja również podziękuje.

Koleś
użytkownik zarejestrowany

Robienie wpisu jednym zdaniem to nie jest opinia. Narzekacie na pracę ale może jest jakaś możliwość naprawy tego co źle funkcjonuje? Rozmowa z osobami decyzyjnymi czasami zmienia wiele, oni naprawdę nie wiedzą o wielu szczegółach z codziennego funkcjonowania.

nateD

ja tam pozytywnie do pracy podszedlem i w sumie sie nie zawiodlem, praca normalna jak w kraju a kasa lepsza, ogolnie poznac mozna czasem jakies fajne osoby, no i poszalec w Polsce jak sie nie przetrabi wszystkiego na wyjezdzie :p

Darka

może i faktycznie od podejścia zależy, ja wyjechałam z nimi mimo, że parę negatywów na necie widziałam i nie żałuję swojego wyboru, jeździłam 2 lata przez Eurokontakt i dobrze całkiem zarobiłam a i atmosfera z ludźmi z którymi jeździłam była świetna, we wszystkim szło się fajnie dogadać

Ukolebnik
użytkownik zarejestrowany

Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest, że opinie na tym forum są tak różne? Czy to jest kwestia podejścia indywidualnego do agencji czy też jakieś incydentalne wpadki? Tam też pracują ludzie, którzy mogą coś nie dopilnować? Może warto szerzej popytać?

Grazyna

Nie polecam tej firmy, obiecują dużo a to wszystko nie pokrywa się z rzeczywistością. Nie wiem kto pisze te pozytywne opinie, ale w moim przypadku współpraca wyglądała koszmarnie. Nigdy więcej tam nie wróce, zakwaterowanie, warunki pracy, a przede wszystkim wynagrodzenie nie zgadza się z tym co pani w biurze mi gwarantowała. Jeżeli ktoś ma zamiar z nimi współpracować, niech poważnie się zastanowi.

xxx
@Grazyna 07.09.2017, 21:49

Zgadzam się z Panią , mieliśmy prawie tak samo i również ODRADZAM !

PaniP

Ja również odradzam, miałam wiele nieprzyjemności i nikomu podobnej sytuacji nie życzę. Przed podpisaniem umowy czytałam wiele komentarzy mimo to zaryzykowałam i to był błąd.

daria

na zbiory z nimi jezdze w sezonie to mozna ladnie dorobic, calkiem ok mi sie pracuje

mag33

bylem z nimi w tym roku na zbiorach winogron, warunki nie najgorsze, praca lekka nie jest ale standard na zbiorach. nie mialem problemu z kontaktem, kasa tez byla na czas. za rok pewnie tesz sie wybiore

mag33

Tadek
użytkownik zarejestrowany

Czy nie można napisać coś pozytywnego o firmie Eurokontakt ?

PIPST

Podpisalem umowe z ta "agencja" juz jakis czas temu. Przejechalem pol polski, poniewaz pani informowala mnie, ze musze to zrobic osobiscie. (usunięte przez administratora)Wrocilem do domu i czekam na telefon. Prace mielismy zaczac od 1 wrzesnia na winogronach we Francji, a za kazdym razem jak dzwonilem, o ile w ogole udalo mi sie z kims polaczyc, pani informowala mnie, ze lada dzien bedzie cos wiadomo. I tak do początku wrzesnia. Wtedy podczas mojego kolejnego telefonu, pani która laskawie odebrala, uslyszawszy moje nazwisko wylaczyla sie i nie odbierala. Dzwonilem wiec na kazdy numer do agencji jaki udalo mi sie znalezc, w koncu jakims cudem ktos chcial ze mna rozmawiac i przekazal mnie do kobiety ktora mnie unikala. Powiedziala ze juz od paru dni wysyla ludzi na winogrona, i ze mozemy jechac pojutrze na innych warunkach niz bylo ustalane... Zrezygnowalem. Ta agencja to jakies nieporozumienie. Fatalna organizacja, kobiety do osob ktore chca cos wiedziec, bo nie chca czekac kolejnych dni, czy tygodni na informacje, traktuja jak problem, i splawiaja jak najszybciej. Zdecydowanie nie polecam. Najgorsza agencja ze wszystkich mi znanych. ODRADZAM!

Amai

Jestem strasznie niezadowolona. Firma traktuje ludzi bardzo nieprofesjonalnie. Na końcu okazuje się że firma nie informuje o konkretnej dacie wyjazdu nawet nie odbiera telefonów i tyle z tego wszystkiego...

krasnoludek

Witam,czy ktoś pojechał na jabłka?W jakiej miejscowości to jest?Słyszałem że można tam nieżle poimprezować przy okazji...

Nowy
użytkownik zarejestrowany

Czy może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji o agencji? Mam ochotę na wyjazd do Niemiec z agencją, dlatego dobrze jest wiedzieć jak działają. Czy zakwaterowanie i dojazd do pracy leży w ich zakresie?

Jerzykowaty
użytkownik zarejestrowany

Czy możecie podpowiedzieć mi jakie roboty są najbardziej opłacalne? Byłby to pierwszy raz i dlatego jestem na tym forum szukając podpowiedzi. A co z językiem obcym?

Angelika

Witam, jedzie ktoś może na zbiór winogron we wrześniu? lub był już ktoś? proszę o opinie

Emil

witam ja wraz z narzeczona jade na zbior winogronu do Volnay, w poniedzialek podpisujemy umowe . jezeli ktos byl i ma zle wspomnienia przez ta firme prosze o wypowiedz . pozdrawiam

Emil

Laura
użytkownik zarejestrowany

Szukam agencji, która miałaby dobra ofertę pracy za granicą. Przeczytałam opinie na tym forum i jestem mocno zaskoczona ponieważ jest wiele negatywnych! Czy jesteście pewni, że nie można napisać o agencji Eurokontakt Projekt Serwis coś pozytywnego ?

Damian

Jedzie ktoś może do winiarni Volnay?

Damian

Jedzie ktoś może do winiarni Volnay?

adam_mm

jadę z nimi na zbiory jabłek, w tam tym roku też byłem. jak ktoś też jedzie to namiar do mnie adam_mm@o2.pl

john_sn

ja z nimi jezdzilem pare razy, kasa sie zgdza, warunki rozne, zalezy gdzie sie trafi i kto jest szefem na miejscu nigdy nie mialem z nimi wpadki, takze moge polecic

Jacek
użytkownik zarejestrowany

Agencja ma firmy współpracujące z nimi w zakresie nauki języka jak również rozliczeń podatkowych. Ale nie łudźcie się że ktoś za to będzie płacił. Życie jest brutalne i za wszystko trzeba płacić. Dobrze, że pomagają w tych tematach to już nie musimy szukać firm.

Asia

Witam własnie mam okazje jechac 26 sierpnia do Niemiec do zbiorów pieczarek jestem mloda wiadomo strach jest a tym bardziej jak sie ma 26lat oczywiscie miasteczko borna warto jechac przez to pośrednictwo eurokontakt

Koralgol
użytkownik zarejestrowany

Ja tam n ie narzekam. Wyjeżdżałem już z nimi wcześniej i byłem bardzo zadowolony finansowo i pod każdym innym względem.

aaaaaa

moze ktos w koncu napisze cos....

anndziiik

Cześć. Jest ktos kto jechał do Francji na winobranie i musiał zapłacić firmie tzw wpisowe przy podpisaniu umowy? Bodajże 120zl

binowiec

jak jest na silosach we Francji ?

anndziiik

Cześć. Mam propozycje wyjechać na winobranie z chłopakiem z tej firmy. Opinie już w miarę poznałam ale dziwi mnie jedna rzecz że firma pobiera 120zl za jakiś niby kurs językowy on-line i za coś związanego z dokumentami itd. Część trzeba zapłacić przy podpisaniu umowy a druga część odejma z wypłaty. Czy spotkaliscie się z czymś takim z tej firmy i nie było w związku z tym żadnych problemów i nie fajnych sytuacji?

Stach
@anndziiik 11.08.2017, 15:19

włąsnie ja tez miałem takąpropozycję i w końcu sie nie zdecydowałęm... moze ktoś cos więcej powiedziec o tym?

Gustaw
użytkownik zarejestrowany

Słyszałem o agencji sporo dobrego od znajomych. Myślę, że starają się dobrze funkcjonować , wystarczy spojrzeć na aktualną ofertę robót. Można coś wybrać w zależności od umiejętności i chęci do pracy.

anula4500

Ktoś coś wie na temat pieczarkarni w Borna i o mieszkaniach warunkach itd? Będę wdzięczna o jakieś informacje anula4500@wp.pl Z góry dzięki ;)

anula4500

Zostaw opinię o Eurokontakt Projekt Serwis Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurokontakt Projekt Serwis Sp. z o.o.