Chore-Time Europe Sp.z o.o.

Strykowo

Opinie o Chore-Time Europe Sp.z o.o.

Edyta

@xdwidzę, że byłeś zainteresowany pracą w Chore-Time Europe? Zdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak, to czy możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy? Na co warto się przygotować czekając na rozmowę kwalifikacyjną? Każda informacja będzie bardzo pomocna.

xd

Ważne dla mnie jest to, że oprócz dobrej podstawy dorzucają jeszcze premie, co znacznie urozmaica zatrudnienie. Ale czy wypłata jest w terminie? Dzięki

Bolo

Właścicielami są stany USA.A Głównym na Europę Mark Plasto.Ale ta hurtownia była kiedyś w Holandi a gdy rynek się zapcgal wybudowali tu.Ale nadal rządzą Ci z Holandi.Dajcie sobie spokój z tą firma.Stołki w biurze są grzane od dawna.

Ta firmą to prywacizna. Myślę że to korporacja.

Bolo

Pracowałem tam.W firmie panował mobbing.Wciąż za wolno i wciąż za mało.Nie dalo sie wytrzymać!!Oceniali tępo pracy na podstawie regułki sprzedażny za ile sprzedano towaru i w jakim czasie byl przygotowany.Paranoja!Byl fajny szef to kopali pod nim dołki a gdy sprzedaż spadła zwolnili go.Objęła funkcje zarządzania pewna p z Rosnówka po szkole Hotelarskiej bo dobrze musztrowała ludzi .A potem zwolnili ja za malwersacje ponoć.Praca po 9godzin przerwy odliczane czyli 8godzin liczone.Zero premii nic.Nigdy nie wiesz kiedy wrodzisz do domu jak przyjadą kontenery z towarem.Jak zostajesz dłużej masz jakiś tam dzień wolne kiedy firmie pasuje.Omijać szerokim lukiem !!!!!!

@Bolo 05.08.2016 15:45

Kto zarządza tą firmą obecnie?

Lidka

Pewnie szukają badaczy.

student

Czy firma prowadzi jakąś rekrutację? Skończyłem zootecnike.

ryneczek

Jak tam jest teraz? Słyszalem, że posadę starcila jakaś osoba odpowiedzialna za firmę. Warto teraz starać się tam o pracę?

Lidka

Co to było za stanowisko ? CUSTOMER FULFILLMENT REPRESENTATIVE

Elza

Po okresie próbnym nikt nie dostaje umowy na stałe. Ale też nikt ci nie mówi, że jej nie dostaniesz. Po prostu przychodzisz do roboty jak gdyby nigdy nic i słyszysz: a co ty tutaj robisz, przeciez nie podpisaliśmy z tobą umowy!!!!!!

Bartosz

Bida wszystko przejadaja Holendrzy!!!! W Polsce ochlapy.

goniec

a jak z ta placa u nich? pozdro

dawno dawno temu

Firma ma bardzo duży potencjał rozwoju. Nie moze sie jednak rozwinać. Polecam firme młodym. Dobry [usunięte przez moderatora]. Po roku dwóch znajdziesz sobie miejsce w którm płacą lepiej.

niezadowolony

wszystko byloby dobrze gdyby nie MRS.AI. [usunięte przez moderatora], szpiegowstwo!!!

Zostaw opinię o Chore-Time Europe Sp.z o.o. - Strykowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chore-Time Europe Sp.z o.o.