ECOR Product Sp.z o.o.

Stęszew

Opinie o ECOR Product Sp.z o.o.

Karolina
użytkownik zarejestrowany

Jak wygląda system pracy w ECOR Product? Chodzi mi o stanowiska na produkcji. Czy jest to praca w stałych godzinach, czy funkcjonuje system zmianowy? Dla osób zainteresowanych pracą są to informacje często decydujące o aplikowaniu na dane stanowisko.

Terapeuta

Najgorsza praca na swiecie

xcvb
użytkownik zarejestrowany

podjrzewam ze tak @benek tylko niestety od dawna zadna oferta sie od nich nie pojawila.@jorgid ale powiem ze to w sumie nic dzwnego ze jezeli jest dobra i solidna firma to tez na takich pracownikach im zalzy

ktos

Nie polecam grafikom pracy w tym miejscu. Ilość osób na tym stanowisku, która tam pracowała, mówi sama za siebie. Żałuję, że mi nic nie powiedziała :(

kankan
@ktos 07.09.2015, 17:44

@ktos- moze cos wiecej niz tylko "nie polecam"? Ludzie woleliby poznać trochę więcej faktów z rzeczywistości potencjalnego pracownika w danej firmie :) Akurat zastanawiam się nad aplikowaniem na stan. grafika - dlaczego odradzasz?

kdbz

Witam, Jeżeli ktoś jest zainteresowany to firma poszukuje drukarzy z minimum 2 letnim doświadczeniem w pracy na maszynie rolowej z opanowanymi technikami druku fleksograficznego i sitodruku. Praca na terenie Poznania. Oferują umowę o pracę oraz wysokie wynagrodzenie (płaca zasadnicza, premia, dodatek motywacyjny).

Po nimieckuu
użytkownik zarejestrowany

jaka tam praca jest oferowana przez ta firme, bo slyszlaem od znajomych ktorzy sie intersowali ze tutaj sie dzieje, ale tak teraz wchodze i widze ze nie jest za bardzo aktywnie i jest raczej na spokojnie wszystko. tak serio to moze powiecie mi cos o pracy tutaj? bo nie widze jakos poprzednich wpisow

radek
użytkownik zarejestrowany

jaką niby premię zabierają, ja nic o tym nie wiem zupełnie, dajcie znać czy to prawda cyz nie, bo jednak trochę mnie tym zaniepokoiliście i sam nie wiem co mam robić.. mam nadzieje, że firma wypłaca pensję na czas i w ogóle jest rzetelnym pracodawcą? jak sądzicie, awarto się u nich zatrudniać czy nie?

zatrudniony

Nie polecam. Praca jak praca ujdzie, natomiast atmosfera tragedia. wymagania straszne najlepiej dyspzycyjność 24/7/ i obsluga wszystkich stanowisk. stale czepianie sie o byle co.

drukarz

witam czy może ktoś napisac cokolwiek o firmie ECOR?dzieki i pozdrawiam

mika

Nie, nie podjęłam pracy w Ecor Product.

Zostaw opinię o ECOR Product Sp.z o.o. - Stęszew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECOR Product Sp.z o.o.