Alkon
counter
2 67 70 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Alkon? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

hmm Nowy wpis

@kier to myślisz że ta firma ma się ku końcowi ?

kier Nowy wpis

Firma chyba idzie na dno, zalegają z wypłatami. Pracownicy jak wyegzekwują co swoje to uciekają do innych AO

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 225 dni.

Czy w firmie Alkon są regularne szkolenia pracownicze?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Gosia

Czy wypłaty za grudzień zostały już wypłacone ?

zacznijcie płacić na czas bo odejdziemy.zalegaja za grudzień a nie wiadomo czy za styczeń zapłacą.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 490 dni.

Dziewczyny jaki styl panuje w Alkon?

Super firma

Janusz

Pojawiały się opinie w których narzekaliście na atmosferę, ale było też wiele pozytywnych wpisów. Jednak od jakiegoś czasu milczycie, co jest tego przyczyną? Jestem ciekaw co w przeciągu kilku ostatnich miesięcy zmieniło się w firmie i czy warto tam obecnie aplikować? Na jakie zarobki można liczyć, jak traktowani są pracownicy? Jeśli ktoś ma jakieś informacje na temat pracy w Alkon, to prosiłbym o odpowiedź, będę wdzięczny.

@Janusz

Firma bardzo się poprawiła pracuje do teraz wszystkie wypłaty są na czas atmosfera super! Bardzo polecam

Piorun

Moje sugestie dla Alkon: Parodia ochrony Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zatrudnić profesjonalistów a nie tchórzuw.

derex
@Piorun

Piorun do szkoły marsz.

...
@Piorun

Z kąd masz taką opinie?

...

Porostu najlepiej Moje sugestie dla Alkon: Najlepsza firma Lubię atmosferę w Alkon za: Najlepsza ochrona w Mieście

Ania

Alkon jest najlepszy!

Marta

@arek takie słownictwo i obrażanie nie ma prawa pojawiać się na forum. Zapoznaj się z regulaminem: http://www.gowork.pl/regulamin @Baba z biura a dlaczego już nie pracujesz w Alkon? Czemu skoro mówisz, że jest taka sytuacja w firmie nie próbowałaś nic zrobić by polepszyć sytuację tych pracowników?

walker

zzew, słyszałem, że firma standardowo jest w stanie zapłacić dla ludzi bez doświadczenia około 1500 podstawy. Do tego może dojść premia, pod warunkiem, że pracodawcy uznają to za stosowne by dać środki na nią

Człowiek

Czy ktoś się orientuje ile Alkon płaci na obiektach handlowych ?

Kakar

Dobra atmosfera ? Na Z.Ch.Police ? Popracuj troszkę w tym towarzystwie to się przekonasz jaka jest tu ,,cudowna'' atmosfera

EWA
@Kakar

NIE PRZESADZAJ NA KAŻDYM OBIEKCIE JEST (usunięte przez administratora) ATMOSFERA PAMIĘTAJ JEDNO W OCHRONIE NIEMA PRZYJAŹNI ANI KUMPLOW. WYKONUJ SWĄ PRACE I PO ROBOCIE IDZI DO DOMU.

donosiciel

ludzie piszcie pisma i skargi do głownej komendy policji to morze zabiora im koncesje albo ich skontroluja.

ROBINSON

TO JEST SZCZERA PRAWDA 10,10,2015 DOSTAŁEM TYLKO POŁOWĘ WYPŁATY A RESZTY DALEJ NIE MA I TAK JEST JUŻ JEST 3 MIESIĄC WYTŁUMACZENIE ICH JEST TAKIE ŻE FIRMA MA PROBLEMY FINANSOWE ,ALE DLA SIEBIE WYPŁATY MAJĄ PO CO IM BYŁ TAKI BIUROWIEC NA KTÓRY ICH NIE STAĆ SPŁACIĆ KREDYTU BO MYŚLELI ŻE Z UNI DOSTANĄ CAŁĄ KASĘ NA BUDOWĘ A TU ZONG ,ALBO TYLE TYCH BAB BIUROWYCH TAM SIEDZI CO NIE WIEDZĄ CO ZE SOBĄ MAJĄ ZROBIĆ TYLKO ŁAŻĄ PO KORYTARZU Z KUBKAMI I CHLEJĄ KAWĘ I GADAJĄ A NIC NIE ROBIĄ.A NAM TYCH ŻAŁOSNYCH WYPŁAT NIE WYPŁACAJĄ .PRACUJĘ JESZCZE W INNEJ FIRMIE BO BYM NIE MIAŁ Z CZEGO RATY SPŁACIĆ ANI CZYNSZU I INNYCH ŚWIATRZENI OPŁACIĆ ,W TEJ FIRMIE CO ROBIĘ JAKOŚ MOGĄ NA CZAS WYPŁACIĆ NAWET TRZY DNI WCZEŚNIEJ MAM NA KONCIE WYPŁATĘ

Baba z biura
@ROBINSON

Byłam babą z biura, przykro mi, ale to wszystko prawda. Nie płacą, wyzyskują ludzi, a za sznurki ciągnie szanowna małżonka właściciela. Na buty z Zalando musi być z firmowej kasy, a na wypłaty, podatki, ZUSy brakuje. Konta bankowe zajęte przez Skarbówkę. Prezes B.G. czuje się odpowiedzialny za wybryki właścicieli, a sam właściciel jest strasznym tchórzem i ucieka, gdy jest problem (ostatnio co miesiąc w dniu wypłaty nigdy go nie ma).... szkoda gadać.

Alkonidos

Jeżeli chcecie być bez pieniędzy na czas i nie mowa o kilku dniach ale tygodniach lub miesiącach to możecie się w tej złodziejskiej firmie zatrudnić, poza okradaniem pracowników, można dodać brak szacunku do nich jak i poszanowania tych o to pracowników którzy ciężko pracują po kilkaset godzin żeby te złodzieje rozbijali się Lexusami itp. Oni nic nie widzą w nie terminowych wypłatach. Ale już banki, spółdzielnie itp. Nie są tak wyrozumiały i z chęcią dają upomnienia czy kary za nie terminowe splaty, Właściciel Pan Błóński widać też ma gdzieś czy ci ludzie będą mieli co jeść, a firma która wynajmuje alkon tez powinna reagować mowa i z.ch.Police na uwagi od pracowników. Firma tak żałosna ze aż brak słów bo trzeba by użyć wulgaryzmów. Bez poważaniu P.M.W.D.

Firma Mega Dno, Nawet nie potrafią na czas wypłaty dać, To jest Firma Oszustów i Złodziei, a Każdy Kto Ją Chwali to albo dupowłaz albo z rodziny, lub przy korycie, nikt mnie nie przekona ze to dobra firma, trzeba będzie powiadomić odpowiednie służby żeby zrobiły odpowiednią kontrolę. I powiadomić Z.CH. Police o Możliwym Strajku Pracowników, jak dalej tak pójdzie. A Dla Alkonu i Jego Rządzących Wielki Karny Ku.as!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Alkon - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.