Opinie o J&K Alkon Sp. z o.o. w Świnoujście

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie J&K Alkon Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie J&K Alkon Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J&K Alkon Sp. z o.o. w Świnoujście

ŻONA Nowy wpis

Witam nie polecam firmy .Kadrą nie zna pracy zarobki marne tylko wymagania mają. A jak upiminasz się o swoje to się pozbywają. A wszystkim zadzi Pies Adiego pan Policjant. Pozdrawiam starą ekipę z BREMEN

Magda Nowy wpis

@Sybilla i co nikogo z zewnątrz narazie nie zatrudniają?

Sybilla Nowy wpis

@Kasia to są tylko rekrutacje wewnątrz firmowe?

Ja Nowy wpis

Witam i na wstępie powiem ze nie polecam firmy chociaż przerobiłem tam kilka lat.firma czesto bierze podwykonawców do pracy którzy czesto coś konkretnie spartaczą a puźniej nasi muszą iść ratować sytuację.kokosów tam nie zarobicie chociaż prezes i dyrektor obiecuję dużo.dodam jeszcze ze przez 1,5roku po moim zwolnieniu sie z firmy nie mogą sie zebrac i oddac mi pieniędzy także jestem w plecy 4500zł.pozdrawiam chłopaków ze starej ekipy którzy jeszcze tam pracują i życzę jak najszybszej zmiany firmy na lepszą.pozdro.P.B.

Aplikowałeś do firmy J&K Alkon Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS

To prawda ze nie zatrudniają ludzi z zewnątrz?

Żal.pl zatrudniają nowych znajomych prezesa którzy nie znają się wcale na pracy a pilnują nas na robocie a prezes kupuje im samochody służbowe za ponad 50000zł które i tak rozbijają bo nie potrafią nawet prowadzić auta, a pracownicy pracują za śmieszne stawki przy okazji trując się pracą przy aluminium co nie jest za przyjemne ani zdrowe przekonałem się o tym na własnej autopsji. Prezes dużo obiecuje ale zawsze nie wychodzi na kontrakcie albo daje podwyżki po 20 euro centów... Osobiście nie polecam bo nie doceniają tych co dobrze robią prace tylko tych co im w du.e wchodzą.

Żal mi tej firmy
@Anonim

Mało powiedziane

Paulina

J&K Alkon szuka na ten moment Spawacza, Montera, a także Kierownika Projektu. Na pewno oferują tam: umowę o pracę, rozwój kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Takie informacje widnieją na ich stronie: http://juk-alkon.com/ A wiecie może, czy ta umowa, jest umową na czas nieokreślony czy jednak na określony?

Ernesto

Stawki tragiczne. Ale prezes ma to w dupie..Tak samo Pan Grodnicki. Robią ludzi w konia i sie śmieją. No ale mają być przed sobą roboli prostych ludzi. Co tam. Nie doceniacie ludzi ale kiedyś się to wam zemsci. Ludzie pracują bo nie mają innego wyjścia. Wszystkie polskie firmy to tragedia.

Piot Popiolek

Moja opinia jest taka , ze Gorski nie wyplacil mi czesci wynagrodzenia za 03.2011 w wysokosci 860,- e. Poniewaz stracilem zdrowie w pylach i dymach aluminium i przebywalam na zwolnieniu lekarskim a mialem 1 dzien luki w zwolnieniu lekarskim, chociaz kazde dziecko wie , ze lekarz moze conajmniej wystawic 3 dni wstecz.Wykorzystal to jako pretekst do zwolnienia dyscyplinarnego . Patrzcie jaki jestem super bramkarz zwolnilem Pana Inzyniera. Pozniej wyslal mi czesc poborow w/w kwote po prostu mi ukradl. Wezwalem zlodzieja do zaplaty , milczy i nie placi. Tutaj roznica miedzy chytroscia a chciwoscia. Chytry , choc mu sie flaki przewracaja w sytuacji towarzysko wymuszonej , chocby skladki na flaszke , zlozy sie zas chciwy za cene utraty godnosci wlasnej pod byle pozorem sie oddali pozorem sie oddali i nie zlozy sie / nie zaplaci. Gorski miej troche godnosci nie pajacuj zaplac ! Wiem ,ze zlodziej godnosci nie ma . Spojrz w lustro zobaczysz rudego chciwego zlodzieja. Oddaj co moje ! Nie obrazam cie bo ciebie prostaka nie mozna obrazic bo nie masz godnosci . Nie znieslawiam cie bo kto komu s kradnie npobory jest pospolitym zlodziejem.

spawacz

Jakie stawki i umowy dla spawaczy aluminium?

koles git

Pracowalem w tej firmie kilka ladnych miesiecy i nie narzekalem, zarobki 12,25 e na h. Co dwa tygonie zjazd na weekend do domu. A w firmie jak w firmie zawsze jakies gumowe ucho sie znajdzie (u nas byl "SZREK"). A co do prezesa tylko raz go widzialem :).

gosc

Tak potwierdzam ze prezes alkonu zatrudnia na poganiaczy swoich kolezkow którzy byli niezbyt udanymi piłkarzami floty swinoujscie..i nie maja nawet najmniej zielonego pojęcia o branzy stalowej....sam osobiście tam pracowałem i nie polecam tej firmy...

praca dla wybranych, majstrowie do bani a prezesowi tylko nos rośnie od obiecanek

Zostaw merytoryczną opinię o J&K Alkon Sp. z o.o. - Świnoujście

• Jak się pracuje w J&K Alkon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy J&K Alkon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J&K Alkon Sp. z o.o.?

J&K Alkon Sp. z o.o.