Opinie o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

Od 2001 roku tworzymy naturalne i ekologiczne produkty wspierające zdrowy sen. Kołdry, poduszki, materace produkowane z połączenia wełny i lateksu cechuje najwyższa jakość, dbałość o każdy szczegół. Nasze wyroby kierujemy do szerokiego grona odbiorców, którzy wybierają zdrowe produkty codziennego użytku, borykają się z alergiami, kontuzjami, schorzeniami skóry, stawów, układu krążenia, otyłością. Informujemy i uświadamiamy Polaków na temat wpływu zdrowego snu na codzienne funkcjonowanie człowieka. Pomagamy Wam odkryć wpływ zdrowego snu na komfort życia każdego dnia. Współpracujemy z lekarzami, instytucjami i specjalistami ds. zdrowego snu.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

tenia

Szanowni państwo Idę na spotkania jak mnie zapraszają ,ale nigdy nic nie kupię Spotkam ludzi czesto tych samych i po prezenty idziemy Puścimy takie FIRMY z t o r b a m i !!!!!!!!!! Mam dość ich nękania telefonami .Ale skoro oni przeszkadzają ludziom w życiu to ja im poprzeszkadzam w pokazach Mam ich gdzies Naiwniakow trzeba trzepać!!!!!!!!!!!!

welstar

Słyszałem,że robią optymalizację personelu,chyba zbliza się kres podkołderników.

lalala

Odradzam wszystkim pracę w tej firmie! Na jakimkolwiek stanowisku! Hostessy zarabiają 5-6 zł/godz - o ile się zepną i ciężko pracują od rana do nocy. Kierowcy na akcjach promocyjnych za pracę np. 5:00-23:00 dostają ok 150 zł czyli ile za godz? 8,5? Dodam, że muszą nosić sprzęty, ustawiać to wszystko, cały dzień stać przy stanowisku i wkręcać ludzi w te wszystkie głupoty pt "nasze pokazy są wspaniałe". A koordynator tego wszystkiego? Pracuje od 7 do 20, do dyspozycji ma laptop, telefon i tyle... Pracuje z domu, na własnym prądzie, własnym internecie i własnej działalności. Netto zarobi jakieś 1500. W porywach. Jeśli wyrobi jakieś kosmiczne progi, to dostanie premię 400 zł. WOW. Co do przedstawicieli itp - podstawa 1000 zł brutto, a reszta to sprzedaż, sprzedaż, sprzedaż. Nie umiesz wciskać badziewia emerytom - przegrywasz.

@lalala

Droga lalala. Skoro wspomniałaś o pracy koordynatora. To sprostuję Twój wpis bo jest nieprawdziwy. Skąd wiem? Bo jestem takim koordynatorem. Pracuję 5 dni w tygodniu od 8 do 16. I nikt nie wymaga odemnie pracy do 20! Pracę trzeba umieć sobie zorganizować. Faktycznie mam do dyspozycji laptop, telefon i dobry samochód. Co do własnego prądu... Istnieje możliwość wynajęcia biura za które płaci firma. Jeśli ktos chce pracowac w domu to niech potem nie marudzi. Co do pensji. Zarabiam znacznie wiecej niż 1500 zł. Co do premii- jest ona znacznie wyższa. Co do celów do zrealizowania- nie są z kosmosu jeśli od roku wyrabiam ją na poziomie 100-120%. Moje hostessy zarabiają od 9 do 13 zł na godzinę. I zależy to rownież id koordynatora. Jeśli on jest kiepski to dziewczyny słabo zarabiają. To normalne ze zarobki zależą od wyników. .Najbliżej prawdy jesteś jeśli chodzi o kierowców. Kwotę nieco zaniżyłaś a godziny zawyżyłaś. Ale najważniejsze jest to że nikt nikogo nie zmusza a chętnych mam więcej niż etatów. Więc nie pisz kłamstw. Rozumiem rozgoryczenie, ale nie każdy nadaje się do tej pracy.

mother flower

Dziwne,że jeszcze kary im nie dowalili,pewnie to kwestia czasu.

mother flower

Nie wiesz co piszesz.Starsi ludzie są nagabywani przez telemarketerów-kosmitów.Prelegent-jak to się u nas pięknie nazywa robi pranie mózgu staruszkom.Te śmieszne kołdry ze śmierdzącej owcy brane najczęściej na raty,to tylko same problemy.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
dare

J55 nie pisz głupot tylko kup za 200 400 zł w sklepie i bedziesz miał szajs sklep nie wezmie dobrej rzeczy po nie sprzeda zarabia na tanich rzeczach

j55
@dare

Dare!!! Od 7 lat gotuje w multiwarze kupionym za 250 zl w sklepie allegrowskim i bardzo sobie go chwale. Więc nie wciskaj kitu, ze dobre musi kosztować. wszystkie te objazdowe firmy sprzedaja towar w cenie 500% wiekszej niz kosztuje. Ostrzega o tym prasa i telewizja. Więc jest to prawda, inaczej by nie ostrzegali. Niejedna taka firma dostala kare z UOK. Więc nie pisz bzdur.

zaaaz

witam. chcialabym sie dowiedzieć czy ta firma naprawde oczukuje klientów? czy te pościele są o wiele mniej warte niż pracownicy potwierdzaja?

J55

Dziś na spotkaniu z firmą WOOLSTAR w Chojnicach kilka osOb dało się naciągnąć na zakup pościeli.Wychodzi na to,że Polacy dzielą się na złodziei i naiwniaków.I widać też,że ostrzegania TV o naciągających firmach nie docierają do głupich Polaków.Szybkowar w WOOLSTAR kosztował 1.900zł, zaś taki sam w sklepie na Allu kosztuje ok 200 zl a dwa szybkowary 7 i 5l są w cenie 299zl.Koc z camela - 1.600zł, na Allu od 269-400zł.Szkoda słów.Szkoda,że cierpią na tym ludzie starsi i schorowani.Ciekawe,czy ich rodziny kupują te rzeczy po tych samych cenach...

zainteresowany

Wie ktos moze jak na nazwisko ma ten patryk co tam pracuje byl na wczorajszym spotkaniu w nysie

marta

Czy ktoś pracował jako hostessa/host w firmie wool star? jak wygląda i na czym polega praca? co należy do obowiązków i jakie są zarobki?

rozczarowana

Opinia negatywna, wszystko polega na [usunięte przez administratora] czlowieka, kazda pensja to calkowity wyzysk, kompletny brak szacunku do pracownika, a wiekszosc z osob pracujacych na 'wyzszych' stanowiskach ma sie za lepszego od ciebie czego nie boja sie okazywac

Wool Star znowu szuka. Co sądzicie, czy coś się zmieniło przez ostatnie miesiące ?

Solventi

praca czyli OSZUKIWANIE STARSZYCH OSÓB wciskanie im dziadostwa na organizowanych spotkaniach. Zaczynając tam pracę stajesz się oszustem pewnie dlatego mają cały czas wolne miejsca

konrad

Kiedyś forum woolstar żyło pełnią życia, ale teraz widze, że komentarze jednak trochę ucichły, a na stronie nadal mają napisane, że chętnie przyjma do pracy.

pracownik wełna

potrzebują teraz do firmy zdrowy sen ja pracuje jest ok, płacą terminowo, nie ma żadnych gps ów dobra prowizja i dobre spotkania, polecam

Czy warto?

TROCHĘ SZCZEGÓŁÓW CZAS PRACY Od poniedziałku do czwartku: spotkania popołudniowo-wieczorne (do ok. 22:00) umawiane przez telemarketing, w piątki obowiązkowe spotkania z klientami umawianymi przez siebie. CENY PRODUKTÓW Przykładowo: zestaw jednoosobowy wełnianej kołdry 2000zł - zestaw dla dwóch osób 6000zł - w sam raz na czasy kryzysu;-) Papucie, jaśki, rogale, laczki, kamizelki 20 - 120zł. LIMITY SPRZEDAŻOWE W pierwszym miesiącu minimum sprzedażowe wynosi 6000zł - dla produktów sprzedanych na spotkaniach umówionych przez telemarketing i rośnie - po szóstym miesiącu limit wynosi 25000zł miesięcznie. Telemarketing umawia spotkania od pon-czw, natomiast w piątki spotykasz się z klientami, których umawiasz na własną rękę OSOBIŚCIE. Istnieją również limity sprzedażowe dla własnych spotkań. Niewypełnianie limitów telemarketingowych i osobistych skutkuje pozbawieniem premii a następnie zwolnieniem. ZAROBKI Przez pierwsze 6 miesięcy do wyboru: 1. Z PODSTAWĄ 1000zł (500zł w razie niewypełnienia limitu) + prowizja od sprzedaży + premia za wykonanie limitu lub 2. PROWIZYJNA + prowizja od sprzedaży i premia za wykonanie limitu. Po 6ciu miesiącach umowa zlecenie lub własna działalność. Podobno średnia firmy oscyluje między 4000 - 7000zł, podobno ktoś, kiedyś zgarnął 25000 - podobno... ZABEZPIECZENIE PRODUKTÓW Weksel in blanco podpisywany przy odebraniu przez nowego sprzedawcę samochodu oraz pierwszego zestawu produktów do sprzedaży. SZKOLENIA Wspomagające techniki sprzedaży. Musisz najpierw uwierzyć samemu, że produkty są cudowne, a wełna z merynosa czy wielbłąda wręcz uzdrawia, żeby sprzedawać je po nieniskich cenach z czystym sumieniem. SAMOCHÓD Kontrolowany nadajnikiem GPS. Na początek Opel Corsa, rzadko Fiat Fiorino - VW Cady - dla najlepszych. Karta paliwowa Orlen lub pieniądze na paliwo - na to drugie trzeba sporo zapracować. Ogólnie rzecz biorąc robota nie dla wszystkich.

xxx

XYZ - 2013-09-20 19:20:31 do XXX - jak nie wiesz to nie pisz głupot i nie mieszaj ludziom. Jakie 5%??? Jaki pic na wodę z umową o pracę??? Jakie 800 zł??? Chyba nie pracujesz w naszej firmie bo nie masz pojęcia co piszesz...Owszem , prowizja to 26 % , ale jak jesteś na działalności, a podstawa faktycznie 1000 zł. , ale brutto, a ja mówiłem netto . Już nie będę mówić jaki jest koszt produkcji takiej pościeli.

XYZ

XXX

Odradzam . Podstawa 800 zł netto(jak zrealizujesz plan, czyli masz wynagrodzenie tylko prowizyjne) . Po okresie próbnym masz umowę o pracę, albo własną działalność, tylko że ta umowa to pic na wodę , bo później musisz założyć własną działalność . Na początek opel corsa, a później volkswagen caddy . Prowizja 5 % od sprzedaży .

ws

Jednym zdaniem. Czy warto tam pracować ? I dlaczego tak/nie ? Z góry dzięki ;)

DK

To ktoś wie ile trwa okres próbny ;) ?

Zostaw merytoryczną opinię o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Buk

• Jak się pracuje w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA