AGENCJA OCHRONY TOM SEKRET SP. Z.O.O

Łódź

Opinie o AGENCJA OCHRONY TOM SEKRET SP. Z.O.O

ktoś kto tam pracuje

Złodziejska firma, dość że pracujesz za grosze to nie płacą w terminie . Unikaj tej złodziejskiej agencji z daleka .

olaf

a na umowie masz do jakiego dnia mieisaca dostac wyplate? Powiem wam,ze nie fajnie bo czlowiek pracuje ciezko caly miesiac a jak przyjdzie co do czego to wyplaty brak

arwena

Najgorsza firma jaka może istnieć, wypłaty nie mam od dwóch tygodni, nie obchodzi ich pracownik i to że ktoś może mieć tylko jedno źródło utrzymania.

kozi

TO SYF NIE PŁACĄ NA CZAS PO MIESIĄCU I NA RATY STAWKI ŻENADA

ktoś

Na 100% nie polecam pracy w tej firmie (usunięte przez administratora)

BYŁY PRACOWNIK
@ktoś 28.04.2014 16:31
Na 100% nie polecam pracy w tej firmie (usunięte przez administratora)

Odradzam pracę w firmie TOM SEKRET Firma nie wypłaca na czas pieniędzy Ja umawiałem się z Kier że wypłata będzie DO 20 CO MIESIĄC DZIŚ MAMY 22.12.2014 r I NIE MAM WYPŁATY POZDRAWIAM I ŻYCZĘ UDANYCH ŚWIĄ BOŻEGO NARODZENIA

Jarek

Odradzam pracę w tym miejscu, są problemy z wypłatami, firma bardzo niestabilna finansowo. Obiecują, że zapłacą i nie płacą, albo kłamią, że już przelali a nie ma pieniędzy. Poza tym jak płacą to też śmiesznie, wychodzi po około 3 złote netto na godzinę. (usunięte przez administratora)

Neo

Płacą 2,9 netto na godzinę, dodatkowo trzeba zamiatać i odgarniać śnieg. Pracuje się po 24 godziny, a pierwsza wypłata jest po 2 miesiącach pracy.

Zostaw opinię o AGENCJA OCHRONY TOM SEKRET SP. Z.O.O - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGENCJA OCHRONY TOM SEKRET SP. Z.O.O