Opinie o Biuro Ochrony Osobistej Diamond Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biuro Ochrony Osobistej Diamond Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Ochrony Osobistej Diamond Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Ochrony Osobistej Diamond Sp. z o.o. w Warszawa

gatta Nowy wpis

@Emigrant a czemu firma miałaby być zamknięta?

Emigrant Nowy wpis
@gatta

Bo dziwne jest dla mnie, że nie została zamknięta już dawno temu... 90% pracowników to renciści na umowę-zlecenie, pracownicy pełnosprawni żeby otrzymać wypłatę musieli podać dane kogoś z rodziny, kto jest na emeryturze żeby nie opłacać składek ZUS. PIP przeprowadziła inspekcję w 2005/06 po zgłoszeniu nieprawidłowości, ale nie wykryto nic niezgodnego z prawem (ciekawe ile wziął inspektor). Po tylu latach może coś się zmieniło, ale wtedy na około 200 pracowników osoby na etacie można było policzyć na palcach. Jest wiele innych rzeczy, ale nie będę o tym pisał publicznie. Pozdrawiam.

Hugon Nowy wpis

Tak rzadko zaglądacie na to forum , czy jest jakiś powód tej sytuacji?

Jak długo trwa proces awansu w AGENCJA OCHRONY TOM SEKRET SP. Z.O.O?

Emigrant Nowy wpis

To ta firma jeszcze istnieje? Myślałem, że już dawno jest zamknięta... Jeżeli masz więcej pytań to pisz na mój e-mail: jakub.podwysocki@gmail.com Pracowałem tam 10 lat...

ktoś kto tam pracuje

Złodziejska firma, dość że pracujesz za grosze to nie płacą w terminie . Unikaj tej złodziejskiej agencji z daleka .

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Biuro Ochrony Osobistej Diamond Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
olaf

a na umowie masz do jakiego dnia mieisaca dostac wyplate? Powiem wam,ze nie fajnie bo czlowiek pracuje ciezko caly miesiac a jak przyjdzie co do czego to wyplaty brak

arwena

Najgorsza firma jaka może istnieć, wypłaty nie mam od dwóch tygodni, nie obchodzi ich pracownik i to że ktoś może mieć tylko jedno źródło utrzymania.

kozi

TO SYF NIE PŁACĄ NA CZAS PO MIESIĄCU I NA RATY STAWKI ŻENADA

ktoś

Na 100% nie polecam pracy w tej firmie (usunięte przez administratora)

BYŁY PRACOWNIK
@ktoś

Odradzam pracę w firmie TOM SEKRET Firma nie wypłaca na czas pieniędzy Ja umawiałem się z Kier że wypłata będzie DO 20 CO MIESIĄC DZIŚ MAMY 22.12.2014 r I NIE MAM WYPŁATY POZDRAWIAM I ŻYCZĘ UDANYCH ŚWIĄ BOŻEGO NARODZENIA

Jarek

Odradzam pracę w tym miejscu, są problemy z wypłatami, firma bardzo niestabilna finansowo. Obiecują, że zapłacą i nie płacą, albo kłamią, że już przelali a nie ma pieniędzy. Poza tym jak płacą to też śmiesznie, wychodzi po około 3 złote netto na godzinę. (usunięte przez administratora)

Neo

Płacą 2,9 netto na godzinę, dodatkowo trzeba zamiatać i odgarniać śnieg. Pracuje się po 24 godziny, a pierwsza wypłata jest po 2 miesiącach pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Ochrony Osobistej Diamond Sp. z o.o. - Warszawa

Biuro Ochrony Osobistej Diamond Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Fosa 35 lok. 10
    02-768 Warszawa
  • NIP: 7251001791 REGON: 470869857 KRS: 0000120205

Biuro Ochrony Osobistej Diamond Sp. z o.o.