Opinie o Dussmann Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dussmann Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Madzik

hej, Nie mam zamiary wypowiadać się na temat firmy :P Chce Tylko podziękować za miłą obsługę i piękny uśmiech Pań które pracują w hm :) Zwracam się do Czarnulki co czasem staje na kasie :P i Blondyneczki w krótkich włosach. Zakochałam się w Was :P Miły uśmiech a potrafi poprawić nastrój :P Pozdrawiam

Nini

Chyba Ci Życzliwy w pracy nie poszło i piszesz takie głupoty na forum teraz...

Olla

Co za brednie tu piszecie, że aż cięzko uwierzyć. Nie rozumiem tego podejścia i takiej nienawiści, skąd to wszystko się bierze w ludziach? tylu głupot już dawno nie czytałam, trochę opamiętania i zdrowego rozsądku ludzie.

marek

ale niby dlaczego twoim zdaniem mieliby się pozbywac tych dobrych i doświadczonych pracowników? nie ukrywam że wcale tego aspektu twojego komentarza nie mogę zrozumieć, a chciałbym się zatrudnić u was na prACownika magazynu, ale jednak chce tę kwestię wyjaśnić

Pracownik Ochrony

Przyjemne lecz rzadko odzywali się ponownie chociaż obiecywali

NESTLE HOUSE Domaniewska 32, Warszawa, Mokotów No właśnie nawet nie zdążyłem sie nic dowiedzieć jako nie doszły pracownik ochrony! Pani z rekrutacji umówiła na spotkanie przez telefon z kierownikiem Panem Grzesiem. Ten zadzwonił by się umówić by obejrzeć obiekt i co? Odniosłem wrażenie, że kierownik ma zaniki pamięci wszystko co mu mówiłem zaraz zapomniał, ale kręcił nosem bo on by studentów chcieli przed 26 rokiem życia...Takie odniosłam wrażenie lecz konsternacja kierownik kazał jechać do domu, że zadzwoni i powie kiedy trzeba przyjechać na szkolenie stanowiskowe obiektu ochrony. Jakie zabrać dokumenty potrzebne do zatrudnienia i zadzwonił powiedział (wypad z baru) czyli starszych po 50 roku życia dyskryminują i nie zatrudnił!!!

Nik

Firma może i dużą, ale pozostaje wiele do życzenia. Pozbywają się dobrych pracowników, a przyjmują jako babę ze słoma w butach. Najniższa stawka...7 zł netto...trzeba podkreślić. . Lewy szanuj pracowników, zatrudnia jakieś byle co. Nie można z ta baba się się dogadać. Była fajna ekipa i porządny Boss. .... Przemianę z wiatrem... będziesz żałował, jak juz pazurów nie wpierw. . Lewy co ty zrobiłeś. .? Mnie juz tez w tym bagnie nie ma...Bujak się sam dalej..po 200 godzi nie mam 1400 zł, tylko 2400 i pracuje jak ty i mam luz. Weekend każdy wolny, nowy sprzęt i fajnego pracodawcę. ..

oczywiste
@Nik

piszesz takie bzdury, a poprzedni kierownik wyleciał bo okradał swoich pracowników . I nawet nie utrzyamł się w nowej firmie w której lewy zdaje się załatwił mu robotę. Pracował tam aż trzy dni a on z nim tyle lat wytrzymał, więc zastanów się co piszesz a nie pleciesz sam nie wiesz co. Przecież wszyscy o tym wiedzą

hop

U jakiej konkurencji, jeśli można spytać? Są firmy, które jeszcze mniej płacą, ale masz rację 7zł/h to.stanowczo za mało.

rozczarowany

Ty się człowieku wpierw zastanów dwa razy zanim tam będziesz chciał pracować .Serwisant tam się wszystko robi za marne 8 zł.

nina

Wypłata jest zawsze terminowa. A dodatkowo plus, że firma chętnie przyjmuje i szkoli osoby nowe w branży i to oferując całkiem dobre warunki na start. Polecam.

Robert

Takie pseudo-firmy nie powinny istnieć

ala

Nie wiem, kim jesteście ci wszyscy, którzy piszecie te bzdury. Praca w Dussmann w Gądkach jest watra polecenia. Agnieszka - kierowniczka jest sympatyczną osobą, bardzo pomocną. Już nie mówiąc o zwrotach kosztów za dojazd, który firma gwarantuje. Praca na kuchni jaka jest, każdy wie, ale na pewno nie można powiedzieć złego słowa o warunkach pracy w Gądkach.

Fanka

Placówka Gastronomiczna w Gądkach koło Poznanaia w magazynach H&M

on

socjalne wszedzie tylko nie tam :P tradycyjnie umowa zlecenie, placa minimalna i zero socjalnego, ot caly dussmann...

bindy

caly zarzad i dzial handlowy to jakaś farsa, uwazajcie na tą firmę!

Witam pracuję w firmie Dussmann ponad 5 lat i jestem zadowolona ja i moje koleżanki również nie narzekają.Pracujemy na obiekcie Szpital Medicover na Wilanowie.Wiadomo w każdej pracy jest ciężko nigdzie nie płacą za leżenie ale zawsze wypłata jest na czas.Nie dziwię się kierownictwu że nieraz krzyknie albo opieprzy ale postawmy się w ich sytuacji jeśli my jako pracownicy czegoś nie zrobimy na czas to wiadomo że dyrekcja szpitala zwróci się z pretensjami do naszego kierownika a wtedy on zwróci uwagę nam.Mamy bardzo fajnego kierownika p.Fijałkowskiego i p.Cacko są to wspaniali ludzie.Zawsze zapytają czy nam czegoś nie potrzeba ,czy pomóc jakoś gdy mamy problem.P.Cacko wysłucha i doradzi poprostu cudowna kobieta.A muszę napisać że szpital istnieje 7 lat i od początku jest w nim firma Dussmann i dziewczyny tam pracują od początku istnienia obiektu.Jak ktoś chce zawsze może sobie dorobić wystarczy porozmawiać z kierownikiem nigdy nikogo nie zmuszają do niczego z wolnym też nie ma problemu dają zawsze kiedy człowiekowi potrzeba.Atmosfera między nami jest super potrafimy się dogadać i pomóc jedno drugiemu.

nowa

Denio chyba nie masz racji gdyby byli ok to opinie też byłyby ok a tak to sam widzisz oszuści!!!!!!!!!!!

nowa

pracowałam w tej firmie jak poszłam na tydzień urlopu to już nie miałam do czego wracać zatrudnili sobie kolejną osobę a mnie nawet koordynator nie raczył o tym fakcie poinformować oszuści i tyle co można o nich powiedzieć

byłamwyszłam

Nikt sie nie obraża, wymieniamy opinie o pracodawcy, jako przestroga dla innych. Na dobre mi to wyszło :) Powodzenia wszystkim!

wiedzma

Byłam u nich na rozmowie, Pan Wąsik był zachwycony cv, wszystko fajnie, rozmowa ok, pytal czy jestem zdrowa, czy odrazu widać ze chca osoby niepełnosprawne, żeby dostać kasę od Perfonu... mówili ze dostanę odpowiedz, ale oczywiscie minał miesiąc i cisza... nie lubie firm, które nie dają feedbacku. także jak dla mnie to srednio......

byłamwyszłam
@wiedzma

Wiedźma, moim CV tez się zachwycał i wychwalał- ciekawe czy mówi tak kazdej kandydatce ? Nie pytał o zdrowie i sprawnosc, aplikowałam do pracy biurowej. Poza tym zachowywał się jak prosty chłop, bez kultury. Nie potrafił sformułować żadnego pytania rekrutacyjnego. Pytał" to co mi pani powie" i koniec.... mojego CV wczesniej nawet nie widział..... W sumie nie załuje, ze sie nie odezwali bo nie chciałabybym pracować dla kogos takiego :)

wiedzma
@byłamwyszłam

do byłamwyszłam.,..Dokładnie.... coś podobnego było u mnie.... czyli widać ze taki kit wciskał każdej kandydatce, tez nie ubolewam, że nie zadzwonili.... niech sobie sami pracują... jeszcze patrząc tu na opinie to chyba faktycznie lepiej dla nas....

tadzikg

Jest oferta pracy pomoc kuchenna w Warszawie, czy ktoś w tym kierunku pracował? Jakie opinie?

majk

Odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Dussmann Polska Sp.z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dussmann Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 8 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dussmann Polska Sp.z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dussmann Polska Sp.z o.o.