Opinie o Dussmann Polska Sp.z o.o.

Ati

Chyba komuś nie wyszło w pracy i swój żal wyraża na forum. Chyba nie tak to powinno wyglądać.

Byk

Unikać tej firmy. Marne grosze płacą, a wymagania ogromne.Nie ma żadnych dodatków na święta nic. Warunki okropne. Nie polecam nikomu.

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@Rom@buziarozumiem, że jesteście zadowoleni z pracy w Dussmann Polska. Możecie powiedzieć, czy oprócz podstawowego wynagrodzenia, pracownicy mogą również liczyć na dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny? Takie informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Rom

To prawda że jest możliwie , ta sama kierownica jest w Bronowicach , trochę kombinują z ludzmi bo jest nas za mało ale da się żyć .Układy - kultura , idą na rekę . Lubię spokój a w Krakowie spokój jest i kasa zawsze też , mogla by być tylko większa.

buzia

Pracuję na basenie 2 rok , płacą zawsze 10 , kierowniczka ok , brygadzista zapindala z nami co noc , czego jeszcze chcieć , trzeba robić żeby zarobić takie życie . Firma jak wszystkie , ja zostaję nie jest zle , jak ktoś nie ma roboty to niech do nas przyjdzie.

Madzia

pracowałam do dzisiaj w firmie Dussman na strefie w Gliwicach wszystko było znosnie kierownik odcinka na plastik omniu wspaniały człowiek ale głowna kierowniczka ,masakra nie docenia człowieka za prace jaka sie wykonuję czepia sie przeoczonego pyłku .Pracuja na biurowcu sprzatajac 11 pomieszczeń musiałam ogarniac to w czasie 3.5 godziń o doczyszczaniu nie było mowy bo pomieszczenia stale zajęte co godz serwis WC I Aneks kuchenny do ogarniencia plus klatka schodowa i hol .dawałam jakosr ade ale od wszczora burza z gradobiciem a mianowicie wymagania nie stej ziemi mycie na wysokosci powyzej 3m bez badań wysokosciowych czepianie sie najdrobniejszych pyłków jakie człowiek przeoczył gnojenie pracownika przy póblice chyba napokaz kto tu jest wazny nie liczy sie to ze sie sprzata dobry kontak z ludzmi na biurowcu sie miało nikt nie miał pretensji co do spzatania pasni Kierownik przy takim traktowaniu ludzi nigdy nie będzie miała pełnego składu bo gdzie tu jest sprawiedliwosc jedni maja sami odwalac kawał roborty a na halę sa po 3 pracownice na małe odcinki doczyszczanie maja co tydzien a jak si e prosi czy można przyjsc na doczyszczanie biurowe w sobotę to nie am godzin to pytam sie kiedy to ma si e robic jak cały czas ludzie sa mw pomieszczenia nie mam jak okopanych scian umyc czy zmywarki pomyc ,czy lodówkę i porzadnie wyszorowac expres do kawy masakra a taka niesprawiedliwoscia

??

Ktoś z was pracuje w Olsztynie? Macie jakieś namiary?

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@Nini chętnie poznamy bliżej również Twoją opinię na temat pracy w firmie.

Octi93

hej, Nie mam zamiary wypowiadać się na temat firmy :P Chce Tylko podziękować za miłą obsługę i piękny uśmiech Pań które pracują w hm :) Zwracam się do Czarnulki co czasem staje na kasie :P i Blondyneczki w krótkich włosach. Zakochałam się w Was :P Miły uśmiech a potrafi poprawić nastrój :P Pozdrawiam

Madzik

Madzik

Nini

Chyba Ci Życzliwy w pracy nie poszło i piszesz takie głupoty na forum teraz...

Olla

Co za brednie tu piszecie, że aż cięzko uwierzyć. Nie rozumiem tego podejścia i takiej nienawiści, skąd to wszystko się bierze w ludziach? tylu głupot już dawno nie czytałam, trochę opamiętania i zdrowego rozsądku ludzie.

marek
użytkownik zarejestrowany

ale niby dlaczego twoim zdaniem mieliby się pozbywac tych dobrych i doświadczonych pracowników? nie ukrywam że wcale tego aspektu twojego komentarza nie mogę zrozumieć, a chciałbym się zatrudnić u was na prACownika magazynu, ale jednak chce tę kwestię wyjaśnić

Nik

Firma może i dużą, ale pozostaje wiele do życzenia. Pozbywają się dobrych pracowników, a przyjmują jako babę ze słoma w butach. Najniższa stawka...7 zł netto...trzeba podkreślić. . Lewy szanuj pracowników, zatrudnia jakieś byle co. Nie można z ta baba się się dogadać. Była fajna ekipa i porządny Boss. .... Przemianę z wiatrem... będziesz żałował, jak juz pazurów nie wpierw. . Lewy co ty zrobiłeś. .? Mnie juz tez w tym bagnie nie ma...Bujak się sam dalej..po 200 godzi nie mam 1400 zł, tylko 2400 i pracuje jak ty i mam luz. Weekend każdy wolny, nowy sprzęt i fajnego pracodawcę. ..

oczywiste
@Nik 16.10.2016, 21:49

piszesz takie bzdury, a poprzedni kierownik wyleciał bo okradał swoich pracowników . I nawet nie utrzyamł się w nowej firmie w której lewy zdaje się załatwił mu robotę. Pracował tam aż trzy dni a on z nim tyle lat wytrzymał, więc zastanów się co piszesz a nie pleciesz sam nie wiesz co. Przecież wszyscy o tym wiedzą

hop

U jakiej konkurencji, jeśli można spytać? Są firmy, które jeszcze mniej płacą, ale masz rację 7zł/h to.stanowczo za mało.

rozczarowany

Ty się człowieku wpierw zastanów dwa razy zanim tam będziesz chciał pracować .Serwisant tam się wszystko robi za marne 8 zł.

nina

( usunięte przez administratora ) netto/h, umowa o pracę, odpowiednie przeszkolenie, jak tu ktoś chyba wspomniał zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy. Żadna inna firma nie zaproponowała mi takich warunków, a dopiero zaczynam przygodę z gastronomią jako pomoc kuchni. Bardzo polecam.

nina

Wypłata jest zawsze terminowa. A dodatkowo plus, że firma chętnie przyjmuje i szkoli osoby nowe w branży i to oferując całkiem dobre warunki na start. Polecam.

Robert

Takie pseudo-firmy nie powinny istnieć

ala

Nie wiem, kim jesteście ci wszyscy, którzy piszecie te bzdury. Praca w Dussmann w Gądkach jest watra polecenia. Agnieszka - kierowniczka jest sympatyczną osobą, bardzo pomocną. Już nie mówiąc o zwrotach kosztów za dojazd, który firma gwarantuje. Praca na kuchni jaka jest, każdy wie, ale na pewno nie można powiedzieć złego słowa o warunkach pracy w Gądkach.

Fanka

Placówka Gastronomiczna w Gądkach koło Poznanaia w magazynach H&M

on

socjalne wszedzie tylko nie tam :P tradycyjnie umowa zlecenie, placa minimalna i zero socjalnego, ot caly dussmann...

bindy

caly zarzad i dzial handlowy to jakaś farsa, uwazajcie na tą firmę!

Witam pracuję w firmie Dussmann ponad 5 lat i jestem zadowolona ja i moje koleżanki również nie narzekają.Pracujemy na obiekcie Szpital Medicover na Wilanowie.Wiadomo w każdej pracy jest ciężko nigdzie nie płacą za leżenie ale zawsze wypłata jest na czas.Nie dziwię się kierownictwu że nieraz krzyknie albo opieprzy ale postawmy się w ich sytuacji jeśli my jako pracownicy czegoś nie zrobimy na czas to wiadomo że dyrekcja szpitala zwróci się z pretensjami do naszego kierownika a wtedy on zwróci uwagę nam.Mamy bardzo fajnego kierownika p.Fijałkowskiego i p.Cacko są to wspaniali ludzie.Zawsze zapytają czy nam czegoś nie potrzeba ,czy pomóc jakoś gdy mamy problem.P.Cacko wysłucha i doradzi poprostu cudowna kobieta.A muszę napisać że szpital istnieje 7 lat i od początku jest w nim firma Dussmann i dziewczyny tam pracują od początku istnienia obiektu.Jak ktoś chce zawsze może sobie dorobić wystarczy porozmawiać z kierownikiem nigdy nikogo nie zmuszają do niczego z wolnym też nie ma problemu dają zawsze kiedy człowiekowi potrzeba.Atmosfera między nami jest super potrafimy się dogadać i pomóc jedno drugiemu.

nowa

Denio chyba nie masz racji gdyby byli ok to opinie też byłyby ok a tak to sam widzisz oszuści!!!!!!!!!!!

nowa

pracowałam w tej firmie jak poszłam na tydzień urlopu to już nie miałam do czego wracać zatrudnili sobie kolejną osobę a mnie nawet koordynator nie raczył o tym fakcie poinformować oszuści i tyle co można o nich powiedzieć

byłamwyszłam

Nikt sie nie obraża, wymieniamy opinie o pracodawcy, jako przestroga dla innych. Na dobre mi to wyszło :) Powodzenia wszystkim!

wiedzma

Byłam u nich na rozmowie, Pan Wąsik był zachwycony cv, wszystko fajnie, rozmowa ok, pytal czy jestem zdrowa, czy odrazu widać ze chca osoby niepełnosprawne, żeby dostać kasę od Perfonu... mówili ze dostanę odpowiedz, ale oczywiscie minał miesiąc i cisza... nie lubie firm, które nie dają feedbacku. także jak dla mnie to srednio......

byłamwyszłam
@wiedzma 30.07.2016, 19:06

Wiedźma, moim CV tez się zachwycał i wychwalał- ciekawe czy mówi tak kazdej kandydatce ? Nie pytał o zdrowie i sprawnosc, aplikowałam do pracy biurowej. Poza tym zachowywał się jak prosty chłop, bez kultury. Nie potrafił sformułować żadnego pytania rekrutacyjnego. Pytał" to co mi pani powie" i koniec.... mojego CV wczesniej nawet nie widział..... W sumie nie załuje, ze sie nie odezwali bo nie chciałabybym pracować dla kogos takiego :)

wiedzma
@byłamwyszłam 31.07.2016, 20:33

do byłamwyszłam.,..Dokładnie.... coś podobnego było u mnie.... czyli widać ze taki kit wciskał każdej kandydatce, tez nie ubolewam, że nie zadzwonili.... niech sobie sami pracują... jeszcze patrząc tu na opinie to chyba faktycznie lepiej dla nas....

tadzikg

Jest oferta pracy pomoc kuchenna w Warszawie, czy ktoś w tym kierunku pracował? Jakie opinie?

majk

Odradzam

Gierek2345

Ci co chcą podjąć prace w Dussmann Polska , odradzam. Zwodzą pracowników,obiecują góry,wieczny problem z biurem,brak jakiegokolwiek ładu. Maszyny są muzealne. Zero wdzięczności, wieczne pretensje do ludzi,którzy rzeczywiście pracują i dają z siebie wszystko, zwalnianie pracowników bez argumentów. Brak jakichkolwiek paczek na święta dla pracowników,nawet głupiego 50 zł na karpia nie doliczą a cały zarząd bawi się w najlepsze na imprezach integracyjnych przed świętami. Oszukują Państwo ciągnąc i zarabiając na P-Fronie,lewe wypłaty pod stołem. Środki czystości są zamawiane w sposób minimalny,które starczają na ok. Tydzień, jeszcze pretensje mają ,że nie zostało to rozłożone na cały miesiąc przy 10 L płynu i 5 par rękawiczek na powierzchnie 90tys.m2. Ostrzegam przed Panem Czerwińskim(Dyrektorek regionalny),który oszukuje ludzi,obiecuje wiele a za plecami robi co innego,zwalnia ludzi bez powodu zostawiając ich bez pracy,zero podejścia do pracownika, patrzy tylko aby zagarnąć dla siebie profity,posiada zerowe doświadczenie jeśli chodzi o sprzątanie, nic nigdy nie wie i jeszcze pretensje ma ,że klient do niego dzwoni, najlepiej brać pieniądze za nic nie robienie a przecież to należy do jego obowiązków, wszystko zrzuca na koordynatorów obiektu.Jeśli pracujecie w dussmannie często zaglądajcie na stronę OLX bo tam często szuka zastępstwa za dobrze pracujących ludzi. Pozbywają się dobrych ludzi zastępując ich Kmiotami,nie mających pojecia o niczym,nawet nie wiedzą,że żyją.

zdziwiona
@Gierek2345 13.07.2016, 12:59

To co tu zostało napisane to szczera prawda ludzie nie dajcie się wykorzystywać bo tam to są układy i taki szary pracownik nie będzie szanowany.

kleo

@ala a jak szef? Też w porządku? Byłam na rozmowie i mam mieszane uczucia

ciekawa

Podbijam pytanie jak sie pracuje w centrali w Warszawie? Warto składac CV?

zszokowana

Firma Dussman to iść "profesjonalna" korporacja, która najpierw łowi potrzebujących pracy ludzi z orzeczeniem o niepełnosprawności, umówmy się, dlatego, że są z tego niezłe pieniądze z PFRONu, naobiecuje dogodnych warunków pracy a potem z wielkim rozczarowaniem dziękuje za współpracę bo okazało się że opinia lekarska medycyny pracy nie wypisała PEŁNEJ sprawności do pracy człowieka niepełnosprawnego. ABSURD i PARADOKS! Miało być: 7 godzin pracy - tylko w dzień, w dogodnym i dostosowanym miejscu pracy, recepcja, ochrona budynku, po czym na miejscu zastane zostają: 12 godzin pracy (tłumaczenie kierownika, że nie można dać 7 godzin bo wtedy na 5 godzin musiałby zatrudnić drugą osobę), łażenie po parkingu samochodowym jak pies, upomnienia za trzymanie rąk w kieszeni jak w jakimś wojsku, obserwowanie na kamerach każdego ruchu - kierowniczka nadzoruje wszystko na telefonie, tytułowanie jakiś pożal się Boże młodzieniaszków DOWÓDCAMI zmiany i "uprzejme" zwracanie uwagi jeden pracownik drugiemu. Nie wspomnę już raczej bo to temat dla Państwowej inspekcji pracy o tym, że pracownik z orzeczenie o niepełnosprawności został przydzielony do grafiku i pracy przed wykonaniem badań medycznych oraz bez podpisania umowy - to się nazywa branie odpowiedzialności za pracownika. Niby duża firma, niby znana, a takie rzeczy to złodziejstwo i krętactwo. Po wykonaniu badań w dziale kadr pada tylko stwierdzenie "Przepraszam, no ale to my nie mamy stanowiska dla Pana w takim razie" dlaczego? bo lekarz wpisał że orzeczony z niepełnosprawnością na prawdę wymaga dostosowania miejsca pracy...

kleo

Jak pracuje sie w centrali w Warszawie?Ludzie, atmosfera... Czy Prezes W. jest cięzki we współpracy? Nie ma problemu z braniem wolnego?

rozczarowany

Firma krzak ludzie omijajcie duży łukiem a szczególnie galerie handlowe .

Obserwator

Tak to przykre. to był fajny duet. Szkoda ze nie przetrwali razem próby. Ale wina leży jak zawsze po środku. Szkoda ze nie przetrwali i nie przepędzili intruza ktory niszczy firmę.

Obserwator z bliska
@haker 29.06.2016, 21:07
Łysy dba o siebie....I nikogo więcej. Do dusmana przyszedł list, ze matka jego dziecka podała go do.prokuratury bo nie dawał z...

Przecież wystarczy na niego zerknąć żeby wiedzieć ze to cwaniak ktory myśli tylko o własnym zysku a nie o firmie. Szkoda ze tego nie widzi góra. Ten Niemiec to chyba powinien udać sie do okulisty.

@Obserwator z bliska 01.07.2016, 18:22

Bo nie ma komu go uświadomić tylko tam jest dwóch prezesów

Jj

Skwara nie raz wasowi tylek ratowal a ten mu sie tak odwdzieczyl.

umowa

Zatrudnienie na umowe o prace czy zlecenie? Nie podaja informacji w ogoszeniach

Pracow

Ten duet bylby nadal zeby Wasik byl za Skwara jak kiedys skwara za wasem.

OPINIA

pracowLEM W FIRMIE W 2012 ROKU NA UMOWE ZLECENIE I DO ROKU 2016 NIE POTRAFILI MNIE WYREJESTROWAC Z ZUS-U I MAM PRZEZ TO KLOPOTY Z ZAREJESTROWANIEM SIE W GRODZKIM URZEDZIE PRACY TO JEST KARYGODNE WIDOCZNIE W BIURZE ZA MALO MAJA NADZORU ZUS POWINIE WAS OBCIAZYC SKLADKAMI ZA TE 4 LATA I TO Z ODSETKAMI

Ja

Niech Skwara wroci!

@Ja 09.06.2016, 22:32
Niech Skwara wroci!

Wszyscy tęsknimy za duetem Skawa-Wąs. To co teraz jest zarządem to porażka. Ciekawe ile jeszcze to potrwa.

Dariusz

No i teraz widac prawde. Jak Prezes Skwarczowski byl to wszystko trzymalo sie kupy. Moze nie bylo idealnie ale na pewno lepiej niz teraz.Teraz wszystko jest rozpierdzielone I bedzie tylko gorzej

PRACOWNIK
@Dariusz 17.05.2016, 22:06

Masz rację. Prezes Skwarczowski żył tą firmą i dbał o nią. Nie lansował się tylko pracował.

Ola

Pszczoła, wszyscy wiedzą za co cię zwolnili,a ty biedna nie,opowiadasz te brednie,nierobie.

Wita
@Ola 04.04.2016, 14:46

Kasiu, nierobie , kręcisz to Ty na lewym zwolnieniu, podszywasz się pod nazwą misek, taka odważna jesteś . Tak to jest jak ktoś jest nierobem i nie chce się pogodzić z rzeczywistością . Ja nie słyszałam żeby zwalniali za nic, nawet do sprzątania się nie nadajesz a teraz to Dussmann zły , żenująca jesteś .

Teresa
@Wita 05.04.2016, 11:45

No wcale się nie dziwie że kierownik na psychotropach, mając taki personel pewnie też bym jechała :)

misek

To naj gorsza firma jaka jest kierownik na psychotropach cos sie do niej muwi to ma to gdzies traktuja ludzi jak guwno robia co chca z ludzmi przekonalam sie zwalniaja bez przyczyny lewy kreci jak mu sie podoba dobrze ze jusz nie pracuje w tej jego firemce fraiery

on wie

Lewosiński to jest koleś który nic nie potrafi a uważa że jest bogiem. zarząd tego nie widzi bo nie chce stosuje mobing i oszukuje a do tego co innego rozmawia z ludzmi a co innego przekazuje zarządowi ale oni wszyscy tacy są. Nic nie zrobicie bo Niemcy się tym nie interesują.

olek
@Tomasz 23.03.2016, 09:09
on wie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiesz, pracuję w ekipie doczyszczającej ponad dwa lata w tej firmie i jak p...

Zgadzam się z Tomaszem, zapijaczona morda która oczernia innych .

@olek 23.03.2016, 09:23
Zgadzam się z Tomaszem, zapijaczona morda która oczernia innych .

Chyba wiedzą na temat jak rąbać pracodawcę i wspołpracowników.

Anka

Zgłaszane to bylo juz wielokrptnie, ale co ztego jak ludzie sie boja o prace a nowy prezes podobnie jak stary toleruje takich ludzi i daje soba manipulowac. Nic sie nie da zrobic. W koncu na gorze nie siedza sami idioci i musza widziec co sie dzieje. A jesli nie widza to znaczy ze nie chca widziec.

gabi
@Anka 07.03.2016, 15:37

Jak to góra nie wie.....wie dobrze wie, zdesperowana działaniem kadr osobiście zadzwoniłam do Prezesa i cóż.....obiecywał, że posprawdza i oddzwoni a pozamiatał problemy pod dywan. Należaloby skrzyknąć się i grupowo złożyć pozew do sądu pracy.Może wyrok i sankcje finansowe trafią do siedziby głównej firmy w Niemczech

Dżeki
@gabi 07.03.2016, 18:49

Możesz podać numer telefonu do tego Prezesika?

anka

najgorszyjest lewosinski nie wiem dlaczego przyjeli,kiedys pracowal w Amluksie,musialodejsc za przekrety grozili mu sadem ,trzeba na niego uwazac

@anka 17.02.2016, 11:35

Zgadzam się ze zdananiem Anki. Lewy to oszust. Rabie firme jak chce. wokol chyba sami slepi albo wygodniej im nie widziec. Ciekawe dlaczego go trzymaja.

xxxxxxxxxx

To jest najgorsza firmajaka istenie ludzie dobrze wam radze trzymajcie sie od nich zdaleka

Zostaw opinię o Dussmann Polska Sp.z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.