Dussmann Polska Sp.z o.o.

Opinie o Dussmann Polska Sp.z o.o.

Guapo

Jestem pracownikiem tej firmy od dłuższego czasu. Duża rotacja. Brak wykwalifikowanej kadry. Brak szkoleń, żadnych. Niesłowność. Centrala głucha na jakiekolwiek prośby, uwagi, sugestie. Zużyty sprzęt, o nowy ciężko się doprosić. Mowa o podstawowych narzędziach pracy. Jak ktoś przyjdzie na poziomie to szybko ucieka bo za taką stawkę żaden fachowiec nie chce się zgodzić pracować. Kierownik niejaki Tomek, posłaniec Warszawy to jest nieporozumienie. Potwierdzam, pensja na czas i płatne nadgodziny, ale najlepiej żeby ich nie było. Roboty masa, która przecież się sama zrobi. Pozdrawiam wszystkich pracowników. Wytrwałości i więcej odwagi w walce o swoje

Dariusz
@Guapo 24.11.2018 20:22

Dziękuję za Twoją wypowiedź. Napisałeś w niej, że jesteś pracownikiem firmy Dussmann Polska od dłuższego czasu, jednak dodałeś również, że w firmie panuje duża rotacja. Wiesz może, czym jest ona spowodowana? Wysokimi wymaganiami pracodawcy względem nowo przyjętych osób, czy może głównym powodem odejść są warunki, które w skrócie przedstawiłeś? Wyraź, proszę, swoje zdanie na ten temat.

Aneta

@Nikt, dlaczego uważasz, że "ochroniarze nie umieją tak pisać"? Może sam jesteś w stanie napisać coś na temat pracy w firmie Dussmann Polska? Posiadasz jakieś doświadczenia, którymi mógłbyś podzielić się na forum? Zachęcam do dyskusji w tym temacie.

Ochroniarz

Sporo negatywów tutaj wyczytałem i wahałem się czy w ogóle zaczynać współpracę z tą firmą. Trwało to około roku i przez ten czas zatrudniałem się w trzech innych dużych firmach, głównie ze względu na wyższe stawki oferowane w ogłoszeniach. Kto zna branżę ten wie jak to w praktyce wygląda. Fajnie że w ogłoszeniu widnieje np. 12 zł netto za godzinę ale niestety do wypłaty wychodzi mniej niż 10. Dussmann na szczęście nie ściemnia, mam tyle ile obiecano, dodatkowo zaskakuje socjal, warunki i premie. Pracuję tu już ponad rok i jest OK.

Nikt
@Ochroniarz 17.07.2018 23:52

Ochroniaże nie umieją tak pisać wniosek prosty troll.... ;/ Jeżeli ktoś zna branżę to wie jakim językiem posługują się ludzie na tych stanowiskach.

Aneta

@Ochroniarz, z Twojego komentarza wynika, iż jesteś zadowolony ze współpracy z firmą Dussmann Polska. Przedstawiasz, że firma zaskoczyła Cię poziomem socjalnym oraz ogólnymi warunkami. Mógłbyś przybliżyć, na jaki konkretnie poziom socjalny można liczyć, będąc zatrudnionym w tej firmie? Co wpływa na przyznanie premii przez pracodawcę? Opisz, proszę, bardziej szczegółowo swoją opinię.

Jana

Były pracownik - albo Twój przypadek to po prostu błąd i wyjątek, albo piszesz aby oczernić firmę. Dussmann to firma międzynarodowa, która w Polsce zatrudnia tak wiele osób, że nie ma możliwości aby opisana przez Ciebie sytuacja była możliwa.

Aneta

@Były pracownik, mam rozumieć, że przez dwa lata pracy w firmie Dussmann Polska pracowałeś bez umowy? W takim razie jak wyglądał proces rekrutacyjny do pracy w tej firmie w Twoim przypadku? Opisz, proszę, jak wyglądał szczegółowo proces przyjęcia Cię do pracy w tej firmie.

Pracowałam tam dwa lata temu przy ul.Sekundowej w Warszawie. Jeden wielki bałagan,nie rejestrują pracowników przychodzisz do lekarza i okazuje się,że nie jesteś w ogóle ubezpieczony.(usunięte przez administratora) kierowniczka nie wykazywała podstawowych zasad kultury osobistej.

Aneta

W chwili obecnej firma Dussmann Polska poszukuje pracowników na kilka wolnych stanowisk do pracy w tej firmie https://www.gowork.pl/praca/dussmann-polska-sp.z-o.o.;pr Czy ktoś z Was planuje złożenie aplikacji na któreś z wolnych stanowisk? Może są wśród forumowiczów osoby, które pracowały na tych stanowiskach i mogą napisać coś na temat warunków oferowanych przez firmę Dussmann Polska? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Igor

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w pracy?

Kuba

Jeśli podstawa jest dobra to nie muszą dawać innych dodatków!

Pracowałem rok na stanowisku kierowniczym. Nie ma żadnego socjalu, żadnych premii, żadnych 13, nic a nic tylko wypłata mimo obiecanek. Wypłata zawsze na czas a nawet jeden dzień wcześniej. Jeśli ktoś ma obiecana dobra podstawę to polecam

Aneta

@anonymous, czy to była jednorazowa sytuacja, czy opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia zdarzają się częściej? Czy poza tym jesteś zadowolony z zatrudnienia w Dussmann? Możesz powiedzieć, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych?

były pracownik
@Aneta 14.05.2018 13:12

Odp. Aneta - nie macie pojęcia o żadnej Firmie tego typu i nie można narzucać nikomu treści opinii o firmie . Ja pracowałem w tej firmie kilka lat w nadzorze i nigdy w tej firmie nie było benefitów pozapłacowych , ani dodatków za dobrą pracę oprócz rocznych spotkań integracyjno - szkoleniowych dla wybranych a nieliczni otrzymali drobne nagrody - reszta uścisk dłoni Prezesa . Smutna prawda , chociaż ja nie narzekałem na pracę w P. DUSSMANN .

Aneta

@FUTRZAK, zapoznaj się z treścią regulaminu, znajdziesz go tu: https://www.gowork.pl/regulamin . Wypowiadasz się na forum publicznym i nie na miejscu jest tutaj obrażanie kogokolwiek lub wypowiedzi w takim tonie. Wpisy łamiące regulamin mogą być usunięte z forum przez administrację. Jeśli pracujesz albo pracowałeś w firmie Dussmann Polska, zachęcam, byś bardziej konkretnie napisał o swoich doświadczeniach. Jakie dostrzegasz plusy i minusy? Czy firma dała Ci możliwości rozwoju? Zależy nam na rzetelnych, szczegółowych wypowiedziach.

FUTRZAK

Bardzo dobra praca,ale tylko dla (usunięte przez administratora)

Mira

Zastanawiająca jest ta cisza. Słyszałem sporo dobrego ale może ktoś wrzuci kilka zdań?

nina

( usunięte przez administratora ) netto/h, umowa o pracę, odpowiednie przeszkolenie, jak tu ktoś chyba wspomniał zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy. Żadna inna firma nie zaproponowała mi takich warunków, a dopiero zaczynam przygodę z gastronomią jako pomoc kuchni. Bardzo polecam.

NoMore
@nina 17.09.2016 21:35

zwrot kosztow za dojazd? Ciekawe gdzie hahaha.

Zuza

Myślę, że dobrze się pracuje ponieważ bardzo rzadko piszecie.

Ati

Chyba komuś nie wyszło w pracy i swój żal wyraża na forum. Chyba nie tak to powinno wyglądać.

Maja
@Ati 11.10.2017 09:08

Ja pracuję w tej Firmie już 5 lat i nie narzekam. Płacą na czas z Szefową można się dogadać idzie na rękę w każdej sytuacji. Jest wymagająca ale pracowac wszędzie trzeba. Jestem z Krakowa.

Byk

Unikać tej firmy. Marne grosze płacą, a wymagania ogromne.Nie ma żadnych dodatków na święta nic. Warunki okropne. Nie polecam nikomu.

Aneta

@Rom@buziarozumiem, że jesteście zadowoleni z pracy w Dussmann Polska. Możecie powiedzieć, czy oprócz podstawowego wynagrodzenia, pracownicy mogą również liczyć na dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny? Takie informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Rom

To prawda że jest możliwie , ta sama kierownica jest w Bronowicach , trochę kombinują z ludzmi bo jest nas za mało ale da się żyć .Układy - kultura , idą na rekę . Lubię spokój a w Krakowie spokój jest i kasa zawsze też , mogla by być tylko większa.

buzia

Pracuję na basenie 2 rok , płacą zawsze 10 , kierowniczka ok , brygadzista zapindala z nami co noc , czego jeszcze chcieć , trzeba robić żeby zarobić takie życie . Firma jak wszystkie , ja zostaję nie jest zle , jak ktoś nie ma roboty to niech do nas przyjdzie.

Madzia

pracowałam do dzisiaj w firmie Dussman na strefie w Gliwicach wszystko było znosnie kierownik odcinka na plastik omniu wspaniały człowiek ale głowna kierowniczka ,masakra nie docenia człowieka za prace jaka sie wykonuję czepia sie przeoczonego pyłku .Pracuja na biurowcu sprzatajac 11 pomieszczeń musiałam ogarniac to w czasie 3.5 godziń o doczyszczaniu nie było mowy bo pomieszczenia stale zajęte co godz serwis WC I Aneks kuchenny do ogarniencia plus klatka schodowa i hol .dawałam jakosr ade ale od wszczora burza z gradobiciem a mianowicie wymagania nie stej ziemi mycie na wysokosci powyzej 3m bez badań wysokosciowych czepianie sie najdrobniejszych pyłków jakie człowiek przeoczył gnojenie pracownika przy póblice chyba napokaz kto tu jest wazny nie liczy sie to ze sie sprzata dobry kontak z ludzmi na biurowcu sie miało nikt nie miał pretensji co do spzatania pasni Kierownik przy takim traktowaniu ludzi nigdy nie będzie miała pełnego składu bo gdzie tu jest sprawiedliwosc jedni maja sami odwalac kawał roborty a na halę sa po 3 pracownice na małe odcinki doczyszczanie maja co tydzien a jak si e prosi czy można przyjsc na doczyszczanie biurowe w sobotę to nie am godzin to pytam sie kiedy to ma si e robic jak cały czas ludzie sa mw pomieszczenia nie mam jak okopanych scian umyc czy zmywarki pomyc ,czy lodówkę i porzadnie wyszorowac expres do kawy masakra a taka niesprawiedliwoscia

??

Ktoś z was pracuje w Olsztynie? Macie jakieś namiary?

Aneta

@Nini chętnie poznamy bliżej również Twoją opinię na temat pracy w firmie.

Octi93

hej, Nie mam zamiary wypowiadać się na temat firmy :P Chce Tylko podziękować za miłą obsługę i piękny uśmiech Pań które pracują w hm :) Zwracam się do Czarnulki co czasem staje na kasie :P i Blondyneczki w krótkich włosach. Zakochałam się w Was :P Miły uśmiech a potrafi poprawić nastrój :P Pozdrawiam

Madzik

Madzik

Nini

Chyba Ci Życzliwy w pracy nie poszło i piszesz takie głupoty na forum teraz...

Olla

Co za brednie tu piszecie, że aż cięzko uwierzyć. Nie rozumiem tego podejścia i takiej nienawiści, skąd to wszystko się bierze w ludziach? tylu głupot już dawno nie czytałam, trochę opamiętania i zdrowego rozsądku ludzie.

Zostaw opinię o Dussmann Polska Sp.z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.