3 Dodaj opinię
3 386 438 5 1

Opinie o Dussmann Polska Sp.z o.o.

Pati

pracowałam kilka miesicy brygadzista drugiej bardzo miła kobieta wymagajaca ale nie ponad siły natomiast starsze pracownice bardzo niesympatyczne nie tolerancyjne osoby ktore nie chcą pomoc nowej osobie aby sie wdrożyła atmosfera nie polecam kazdy kazdego za plecami obgaduje ja musiałam pracować a starsza pracownica która była ze mna na zmianie ciągle gdzies znikała alabo na papierosa albo robiła zakupy w butikach a potem na ploteczki do znajomych wynagrodzenie na czas to plus jedak najgorzej wspominam wspólpracownice ktore zamiast pracowac jak nalezy zrzucaly obowiazki na nowego pracownika .

@Pati

Widocznie źle pracowałaś skoro (usunięte przez administratora)gupoty ja pracuje i nie narzekam

@Pati

Do pati krytykować to każdy umie a pracować nie skoro nie pracujesz to kiepska jesteś i nie wypowiadaj się bo (usunięte przez administratora) po kimś to łatwo. Dużo gadasz a mało robisz

Nina
@Pati

Wiesz co pati skoro pracowałaś i jusz nie pracujesz to źle pracowałaś i nie czepiaj się pracownic bo one pracujom nie kilka miesiecy popacz na siebie bo pewnie ty tak robiłeś i wylecialas i dlatego bzdury piszesz

Robert Nowy wpis
@Pati

@Pati, czy mogłaby Pani dokładnej opisać zaistniała sytuację? Jak rozumiem zostawała Pani na zmianie sama i kierownictwo nie reagowało na nieobecność drugiej osoby? Zastanawia mnie ta sytuacja, gdyż samowolne opuszczenie stanowiska w godzinach pracy może wywołać szereg konsekwencji

Yyz Nowy wpis
@Nina

Naucz się pisać poprawnie.

Rico Nowy wpis
Nazwa działu: Dział Cateringu

Czy ktoś się orientuje ile zarabia kierownik/Manager kuchni (żywienie zbiorowe)większą kuchnia w Dussmann Polska?

Grzegorz Nowy wpis
@Rico

Na chwilę obecną widzę, że nikt nie odpowiedział, dlatego zastanawia mnie, czy w przypadku braku odpowiedzi będziesz aplikował na to stanowisko?

Życzliwy
Nazwa działu: Dział Sprzedaży i Marketingu

Droga pati pani nie pracowala a nadal pracuje i praca pani pozostawia wiele do zyczenia a wspopracownicy wiedza kim pani jest wiec pracodawca nie musi pani przepraszac

Pati

WLASNIE O TYM MOWILAM ZERO SZCUNKU DO DRUGIEJ OSOBY LUDZIE CHYBA SAMI WIDZCIE DRAMAT TYLE HEJTU ZA PRAWDE WLASNIE TAK BYLAM TAM TRAKTOWANA I JESZCZE TE WULGARNE I OBRAZILIWE SLOWA KTORE SAM ADMNISTRATOR USUNOŁ NIE PRACUJE TAM NIE DLATEGO ZE ZLE PRACOWALAM TYLKO PRZEZ TAKICH LUDZI KTORZY OBELGAMI I OBGADYWANIEM DOZA DO TEGO ZE CZLOWIEK SOBIE NIE RADZI Z TA NIENAWISCIA JAKA PANUJE TAM MIEDZY PRACOWNIKAMI .PANIE BODZIO CO PAN TEZ ROBISZ ZAKUPY W GODZ PRACY ZE PANA PRAWDA ZABOLALA CZY CHODZI PAN CO CHWILKE NA PAPIEROSKA ZA WINKIEL ? SERDECZNIE POZDRAWIAM I ZYCZE WSZYSTKIM PRACOWNIKOM WIECEJ SUMIENNOSCI DO PRACY MIENIEJ ZAMOWANIA SIE OBGADYWANIEM LUDZI I HEJTEM W INTERNECIE A PRACA BEDZIE LEPIEJ SZLA I ZAWSZE TO MILEJ PRZYJSC DO PRACY GDZIE CZLOWIEK CZLOWIEKA POZA OCZY NIE OBSMAROWUJE OD NAJGORSZYCH I DO WSZYSTKICH MOI KOCHANI TO NIE PRZECZKOLE JESTESMY DOROSLYMI LUDZIMI I TRZEBA SIE SZANOWAC !!!!!!

Tak4Nie1

Pracodawca

@Pati

Pati, trafiła Pani być może na pewne osoby, które źle Panią traktowały i to nie jest w porządku, jednak obrażanie i poniżanie nie jest normalną praktyką i nie jest w Dussmann tolerowane. Być może powinna Pani zgłosić takie traktowanie do centrali firmy, może to by coś zmieniło? Bardzo mi przykro, że tak została Pani potraktowana, w imieniu firmy i ludzi, którzy źle się zachowali należą się Pani przeprosiny. P.S. Hejt w Internecie to przejaw słabości tych, którzy go stosują, to oni wystawiają sobie tym świadectwo (bardzo słabe zresztą). Mimo tego, co Panią spotkało, życzę Pani powodzenia i oby takie sytuacje więcej nie miały miejsca w Pani życiu.

Tak3Nie
Bodzio

Do pati skoro pracowalas tu pare miesiecy to się nie wypowiadaj tym i nie (usunięte przez administratora) ludzi widocznie źle pracowałaś

Koliber

Wypowiadam sie o Dussmann Polska miejsce pracy Rzeszow,co do wyplat na czas,to sie chwali,i to bylo by na tyle pozytywnych opini.atmosfera wsrod pracownikow fatalna,jeden na drugiego donosi do kierownictwa,99% ludzi z orzeczeniem stopnia niepelnosprawnosci ktorzy oczywiscie z automatu otrzymuja umowe o prace.reszta umowa zlecenie!!!!sic!kierownictwo jak i brygadzistki stanowiska maja po znajomosciach,zero kultury osobistej,odzywaja sie do pracownikow ponizej krytyki,pracownicy probowali sie kontaktowac z dyrektorem w Warszawie ale brak odzewu,jednym slowem "gora" do wymiany natychmiastowej bo Dussmann straci kolejny kontrakt....

Tak2Nie
Małgorzata
@Koliber

Terminowość wypłat to w obecnych czasach absolutna podstawa. Dobrze zatem, że w firmie Dussmann Polska jest to przestrzegane. Martwi mnie jednak niezbyt przyjemna atmosfera, o której nadmieniłeś. Powiedziałeś, iż próbowaliście się kontaktować z Dyrektorem firmy, lecz bez większego skutku. Może w związku z tym należałoby zebrać się i złożyć mu osobistą wizytę w Warszawie? Czy sądzisz, iż takie rozwiązanie miałoby jakiś sens?

@Małgorzata

Sądzi pani że ktoś się wybierze? Każdy boi się o pracę,nieraz było mówione że jak nam nie odpowiada to nikt nikogo nie trzyma na siłę!!praca ponad siły,zastępowanie dnia wolnego urlopem,i chamskie odzywki do nas,tak się zachowuje Brygadzistka? W szczególności zmiany popołudniowej,a może Pan Dyrektor by przyjechał i zrobił zebranie z samymi pracownikami?to było by rozwiązanie najlepsze!

Roman
@Koliber

Masz rację, takie rozwiązanie mogłoby coś zmienić. Zachowania o których piszesz nie powinny być tolerowane. Nie można wykorzystywać swojego stanowiska do złego traktowania podwładnych. Tylko relacje z przełożoną są niezbyt dobre, a stosunki miedzy pracownikami uważasz za koleżeńskie? Możesz o tym napisać?

@Roman

stosunki miedzy obecna kierowniczka a obiema tzw brygadzistkami sa na celujacym poziomie,relacje miedzy nami pracownikami sa srednie a nawet i slabe.kazdy uwaza co mowi bo nie wiadomo kiedy ktos doniesie do kierownictwa.wiele razy juz tak bylo a potem wiadomo co sie dzieje,wiele osob z tego co wiem szuka innej pracy bo kto zniesie taka sytuacje?!brak ludzi,atmosfera i praca ponad nasze sily dluzej tak sie nie da.praca powinna byc przyjemnoscia a nie przeklenstwem czy kara,sadze ze nawet Dyrekcja z Warszawy nic o tym nie wie.

Roman
@Koliber

Próbowaliście może w jakiś sposób poprawić atmosferę w firmie Dussmann Polska? Ciekawi mnie, czy w przypadku wyjścia z inicjatywą np. spotkania po pracy z całą kadrą pracowniczą taka propozycja mogłaby zostać pozytywnie odebrana.

Patrycja
@Koliber

Do pracy przychodzi się aby pracować,a nie zaliczyć dnia pracy. Każdy kto przychodzi sprzątać myśli, ze za leżenie mu zapłacą . Przychodzą sprzątać, a robią tylko wrażenie że sprzątają,narzekają tylko na przełożonych,że pracują ponad siły,a wystarczy się tylko przyglądnąć na ich pracę.Przestancie narzekać oczerniać ,a zacznijcie pracować bo za leżenie nikt wam nie zapłaci.

Andrzej
@Koliber

Praca to nie rozrywka jak pracujesz tak Cię Wojciechu P oceniają , Twe zachowanie i pisanie bzdur to świadczy o Tobie.

Były pracownik.
@Koliber

Koliberku jest tyle pracy zmień prace a nie pluj w swe gniazdo ,nie siedż tam po co jak zmienisz na lepsze i będzie miodzio . Co do Kierownictwa jest ok odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku, nie oczerniaj i nie bazgraj bzdur sami robicie taką atmosferę to macie to co macie zmień robotę i nie sieć tam jak ci jest tak żle .

Małgorzata

To wątek dotyczący warszawskiego oddziału firmy, ale dobrze, że jednak opowiedziałeś nam o tych kwestiach. Oczywiście, jeśli firma Dussmann Polska nie wypłaciła Ci należnych pieniędzy to jasne, że powinieneś zgłosić tę sprawę wyżej. Nie zapomnij później nas poinformować o rozwiązaniu sytuacji. Może tymczasem powiesz nam, jak oceniasz pozostałe aspekty pracy w tym przedsiębiorstwie?

Aneta

@Ochroniarz, z Twojego komentarza wynika, iż jesteś zadowolony ze współpracy z firmą Dussmann Polska. Przedstawiasz, że firma zaskoczyła Cię poziomem socjalnym oraz ogólnymi warunkami. Mógłbyś przybliżyć, na jaki konkretnie poziom socjalny można liczyć, będąc zatrudnionym w tej firmie? Co wpływa na przyznanie premii przez pracodawcę? Opisz, proszę, bardziej szczegółowo swoją opinię.

Tak13Nie

Ochroniarz
@Aneta

Socjalne - woda, kawa, mleko, herbata, cukier, środki czystości, zwrot za obuwie raz do roku, umundurowanie na wymiar wymieniane co roku, na obiektach zapewniona lodówka, czajnik, mikrofalówka, toster. Ubezpieczenie grupowe na fajnych warunkach. Dobrej jakości sprzęt służbowy (krótkofalówki, latarki, aparaty, telefony).

@Ochroniarz

To dosyć bogaty pakiet socjalny. Mógłbyś napisać, czy pracodawca przyjmuje do pracy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności? Czy takie osoby mają udogodnienia związane ze swoim orzeczeniem? Osoba wypowiadająca się wcześniej pisała o premiach. Są przyznawane obligatoryjnie, czy raczej są uznaniowe uzależnione od dobrych wyników? Czy poleciłabyś tę firmę innym osobom szukającym zatrudnienia?

Ker_on

Mam mieszane uczucia co do Dussmann Polska z jednej strony na czas wypłata, zarobki na dobrym poziomie. A z drugiej po dłuższej pracy odechciewa się dalszej pracy. Tym bardziej jak pracownicy technicy pracują na budynkach firm, które obsługują. I widzi się jak dba się tam o pracownika. Dobrze rozwinięty socjal i benefity to nie w Dussmannie. Jakieś dodatki świąteczne? To tylko życzenia w firmie elektronicznej. ;) Pozdrawiam

Tak2Nie1
Guapo

Jestem pracownikiem tej firmy od dłuższego czasu. Duża rotacja. Brak wykwalifikowanej kadry. Brak szkoleń, żadnych. Niesłowność. Centrala głucha na jakiekolwiek prośby, uwagi, sugestie. Zużyty sprzęt, o nowy ciężko się doprosić. Mowa o podstawowych narzędziach pracy. Jak ktoś przyjdzie na poziomie to szybko ucieka bo za taką stawkę żaden fachowiec nie chce się zgodzić pracować. Kierownik niejaki Tomek, posłaniec Warszawy to jest nieporozumienie. Potwierdzam, pensja na czas i płatne nadgodziny, ale najlepiej żeby ich nie było. Roboty masa, która przecież się sama zrobi. Pozdrawiam wszystkich pracowników. Wytrwałości i więcej odwagi w walce o swoje

Tak4Nie
@Guapo

Dziękuję za Twoją wypowiedź. Napisałeś w niej, że jesteś pracownikiem firmy Dussmann Polska od dłuższego czasu, jednak dodałeś również, że w firmie panuje duża rotacja. Wiesz może, czym jest ona spowodowana? Wysokimi wymaganiami pracodawcy względem nowo przyjętych osób, czy może głównym powodem odejść są warunki, które w skrócie przedstawiłeś? Wyraź, proszę, swoje zdanie na ten temat.

Guapo
@Dariusz

Głównie spowodowane jest to stawkami jakie są proponowane. Kolejna sprawa to do pracy zgłaszają się osoby kompletnie zielone a cierpi na tym reszta zespołu. Ci nazwijmy to stali. Reszta umowa śmieciowa, chodzą kiedy chcą jak chcą. Oczywiście są też osoby na zleceniu które potrafią i pracują ale to jest ułamek. I nikt tam kompletnie nie jest doceniany. Motto firmy które mówi jak to pracownik jest dla nich ważny to jest jakiś żart. Centrala ma gdzieś pracowników. Ich interesuje wynik. A jak to zostanie zrobione i przede wszystkim kim to jest nie istotne. Doceniony pracownik to dobry pracownik. Bo to oni Ci zwykli pracownicy sprawiają że to wszystko się kręci.

Tak3Nie

@Guapo

Mam przez to rozumieć, że pracodawca zatrudnia do pracy osoby, które nie mają doświadczenia zawodowego, przez co od razu nie są w stanie pracować z odpowiednią wydajnością? Myślisz, że firma Dussmann Polska powinna wymagać od potencjalnych pracowników posiadania doświadczenia zawodowego? Masz może jakieś pomysły, aby usprawnić tę kwestię?

Aneta

@Nikt, dlaczego uważasz, że "ochroniarze nie umieją tak pisać"? Może sam jesteś w stanie napisać coś na temat pracy w firmie Dussmann Polska? Posiadasz jakieś doświadczenia, którymi mógłbyś podzielić się na forum? Zachęcam do dyskusji w tym temacie.

Ochroniarz

Sporo negatywów tutaj wyczytałem i wahałem się czy w ogóle zaczynać współpracę z tą firmą. Trwało to około roku i przez ten czas zatrudniałem się w trzech innych dużych firmach, głównie ze względu na wyższe stawki oferowane w ogłoszeniach. Kto zna branżę ten wie jak to w praktyce wygląda. Fajnie że w ogłoszeniu widnieje np. 12 zł netto za godzinę ale niestety do wypłaty wychodzi mniej niż 10. Dussmann na szczęście nie ściemnia, mam tyle ile obiecano, dodatkowo zaskakuje socjal, warunki i premie. Pracuję tu już ponad rok i jest OK.

Nikt
@Ochroniarz

Ochroniaże nie umieją tak pisać wniosek prosty troll.... ;/ Jeżeli ktoś zna branżę to wie jakim językiem posługują się ludzie na tych stanowiskach.

Tak3Nie5

Jana

Były pracownik - albo Twój przypadek to po prostu błąd i wyjątek, albo piszesz aby oczernić firmę. Dussmann to firma międzynarodowa, która w Polsce zatrudnia tak wiele osób, że nie ma możliwości aby opisana przez Ciebie sytuacja była możliwa.

Aneta

@Były pracownik, mam rozumieć, że przez dwa lata pracy w firmie Dussmann Polska pracowałeś bez umowy? W takim razie jak wyglądał proces rekrutacyjny do pracy w tej firmie w Twoim przypadku? Opisz, proszę, jak wyglądał szczegółowo proces przyjęcia Cię do pracy w tej firmie.

TakNie

Pracowałam tam dwa lata temu przy ul.Sekundowej w Warszawie. Jeden wielki bałagan,nie rejestrują pracowników przychodzisz do lekarza i okazuje się,że nie jesteś w ogóle ubezpieczony.(usunięte przez administratora) kierowniczka nie wykazywała podstawowych zasad kultury osobistej.

Aneta

W chwili obecnej firma Dussmann Polska poszukuje pracowników na kilka wolnych stanowisk do pracy w tej firmie https://www.gowork.pl/praca/dussmann-polska-sp.z-o.o.;pr Czy ktoś z Was planuje złożenie aplikacji na któreś z wolnych stanowisk? Może są wśród forumowiczów osoby, które pracowały na tych stanowiskach i mogą napisać coś na temat warunków oferowanych przez firmę Dussmann Polska? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Igor

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w pracy?

Kuba

Jeśli podstawa jest dobra to nie muszą dawać innych dodatków!

TakNie1

Pracowałem rok na stanowisku kierowniczym. Nie ma żadnego socjalu, żadnych premii, żadnych 13, nic a nic tylko wypłata mimo obiecanek. Wypłata zawsze na czas a nawet jeden dzień wcześniej. Jeśli ktoś ma obiecana dobra podstawę to polecam

Aneta

@anonymous, czy to była jednorazowa sytuacja, czy opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia zdarzają się częściej? Czy poza tym jesteś zadowolony z zatrudnienia w Dussmann? Możesz powiedzieć, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych?

były pracownik
@Aneta

Odp. Aneta - nie macie pojęcia o żadnej Firmie tego typu i nie można narzucać nikomu treści opinii o firmie . Ja pracowałem w tej firmie kilka lat w nadzorze i nigdy w tej firmie nie było benefitów pozapłacowych , ani dodatków za dobrą pracę oprócz rocznych spotkań integracyjno - szkoleniowych dla wybranych a nieliczni otrzymali drobne nagrody - reszta uścisk dłoni Prezesa . Smutna prawda , chociaż ja nie narzekałem na pracę w P. DUSSMANN .

Aneta

@FUTRZAK, zapoznaj się z treścią regulaminu, znajdziesz go tu: https://www.gowork.pl/regulamin . Wypowiadasz się na forum publicznym i nie na miejscu jest tutaj obrażanie kogokolwiek lub wypowiedzi w takim tonie. Wpisy łamiące regulamin mogą być usunięte z forum przez administrację. Jeśli pracujesz albo pracowałeś w firmie Dussmann Polska, zachęcam, byś bardziej konkretnie napisał o swoich doświadczeniach. Jakie dostrzegasz plusy i minusy? Czy firma dała Ci możliwości rozwoju? Zależy nam na rzetelnych, szczegółowych wypowiedziach.

FUTRZAK

Bardzo dobra praca,ale tylko dla (usunięte przez administratora)

TakNie2

Mira

Zastanawiająca jest ta cisza. Słyszałem sporo dobrego ale może ktoś wrzuci kilka zdań?

nina

( usunięte przez administratora ) netto/h, umowa o pracę, odpowiednie przeszkolenie, jak tu ktoś chyba wspomniał zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy. Żadna inna firma nie zaproponowała mi takich warunków, a dopiero zaczynam przygodę z gastronomią jako pomoc kuchni. Bardzo polecam.

NoMore
@nina

zwrot kosztow za dojazd? Ciekawe gdzie hahaha.

Zuza

Myślę, że dobrze się pracuje ponieważ bardzo rzadko piszecie.

Ati

Chyba komuś nie wyszło w pracy i swój żal wyraża na forum. Chyba nie tak to powinno wyglądać.

Tak2Nie1

Maja
@Ati

Ja pracuję w tej Firmie już 5 lat i nie narzekam. Płacą na czas z Szefową można się dogadać idzie na rękę w każdej sytuacji. Jest wymagająca ale pracowac wszędzie trzeba. Jestem z Krakowa.

Tak3Nie1

Byk

Unikać tej firmy. Marne grosze płacą, a wymagania ogromne.Nie ma żadnych dodatków na święta nic. Warunki okropne. Nie polecam nikomu.

Tak12Nie2

Aneta

@Rom@buziarozumiem, że jesteście zadowoleni z pracy w Dussmann Polska. Możecie powiedzieć, czy oprócz podstawowego wynagrodzenia, pracownicy mogą również liczyć na dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny? Takie informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Tak22Nie

Rom

To prawda że jest możliwie , ta sama kierownica jest w Bronowicach , trochę kombinują z ludzmi bo jest nas za mało ale da się żyć .Układy - kultura , idą na rekę . Lubię spokój a w Krakowie spokój jest i kasa zawsze też , mogla by być tylko większa.

buzia

Pracuję na basenie 2 rok , płacą zawsze 10 , kierowniczka ok , brygadzista zapindala z nami co noc , czego jeszcze chcieć , trzeba robić żeby zarobić takie życie . Firma jak wszystkie , ja zostaję nie jest zle , jak ktoś nie ma roboty to niech do nas przyjdzie.

Tak2Nie

Zostaw opinię o Dussmann Polska Sp.z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie