Opinie o Dussmann w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dussmann. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Dussmann o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dussmann w Poznań

Natasza

Atmosfera w pracy w tej firmie jest daleka od ideału przede wszystkim ciągłe awanturowanie się pani kierownik ekipy sprzątającej często o najmniejszą drobnostkę , złe odnoszenie się do pracowników. Są inne firmy lepsze w których szanuje się i docenia się pracownika

Była pracownica

Pracowałam w ekipie sprzątającej w Poznaniu w kompleksie biurowców i nie polecam tej pracy. Przede wszystkim zła atmosfera w pracy ,pani koordynator na niczym się nie zna , nic nie wie tylko umie obgadywać za plecami i nastawiać wrogo pracowników do siebie.

Barbara
@Była pracownica

Witam. Chciałam tam składać aplikacje.mowisz o Dusmanie co świadczą usługi dla Niweii? Czy o jeszcze jakimś innym punkcie

Ryszard

Cześć. Gdybyście mieli ocenić jaka atmosfera panuje w firmie Dussmann to według Was, jak ona dokładnie wygląda? Bardzo Was proszę o to, abyście to napisali i pomogli mi czegoś nowego dowiedzieć się o tym miejscu pracy. Ktoś z Was będzie tak uprzejmy, aby pomóc osobie, która na ich temat nie ma wiedzy?

No name
@Wiktoria

Praca ciężka, mało płatna , co innego mówią jeśli chodzi o warunki finansowe na rozmowie o prace a potem dostajesz umowę na niższą stawkę no i twierdzenie przełożonego że firmy nie stać na taką stawkę jak podawał na rozmowie. A jak zechcesz się zwolnić to będzie problem z wypłatą w całości pieniędzy za wykonaną pracę. trzeba dzwonić po kilka razy do działu płac i udowadniać im że źle naliczają wypłatę a pensje dostaniesz w kilku przelewach

Alina Nowy wpis

Pracowałam na ul .Baraniaka 88 w serwisie wieczornym i to prawda co piszą o tej firmie. Wszystko było by dobrze gdyby nie osoba pani koordynator która nie umie zarządzać pracą podległego zespołu po prostu sobie nie radzi no i zamiłowanie tej pani do robienia plotek i mówienia nie prawdy o pracownikach tylko dlatego żeby postawić kogoś w złym świetle .

Ryszard

@Ryszard

To zależy w jakim miejscu pracujesz. U nas np. atmosfera jest spoko.

Wiktoria
@Brygida

No pewnie tak, ale "u was" to chodzi tu o Poznań? Bo wcześniej negatywy się jakieś pojawiały, więc się zastanawiam jak tu praca w praktyce wygląda? Przybliżysz warunki?

Niestety nie. Bydgoszcz

Julka
@Ryszard

Atmosfera w pracy jest super naprawdę pracuje się z fajnymi ludźmi a kierownik sympatyczny , zawsze pomocny.polecam

No name Nowy wpis

Natasza Nowy wpis

Była pracownica

Barbara Nowy wpis
@Była pracownica

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dussmann? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Prawdziwa@np

W Poznaniu to najgorsza jest Justyna i Łukasz. Wielcy kierownicy.caly czas siedzę i załatwiają swoje sprawy,a od pracowników wymagają za najniższa krajową. Nie polecam

@Prawdziwa@np

A dlaczego tak sądzisz ze są najgorsi kierownicy? Jest tam ich tylko dwóch cy ktoś jeszcze? Myślałam o złożeniu cv ale czy wprowadzają nowego pracownika w obowiązki?

anna

Czy ktoś w końcu napisze ile zarabia się w Dussmann za sprzątanie? Czy tylko teksty "płaca jak płaca" Ale jaka płaca ?

@anna

Nie wiem jak gdzie ,ale w Bydgoszczy najniższa plus premia ewentualnie jak nocka to 20% dodatku

Oki
@anna

4200 brutto

Julka

Jedyna firma, która w pierwszym dniu pracy przeprowadza szkolenie BHP i od razu w podpisujesz z nimi umowę. Poza tym wszystko w porządku jest, i kierownik też, polecam.

Beata

No czy to prawda, że w dussman zatrudniają tylko od poniedziałku u to trzy dni wcześniej zaczyna się rekrutacja? Bo zrobiłam medycynę pracy badania i nie zacznę teraz tylko za tydzień mi coś tu śmierdzi z tą pracą

@Beata

Tak, to prawda. Nie można podjąć pracy jeśli nie masz szkoleń BHP. Niestety, szkolenia są tylko w poniedziałki. Cierpliwości ;)

K.

Do firmy się przyczepić nie można ,płaca na czas . Ale to tyle , . Pracowałam na serwisie dziennym na ulicy Baraniaka 88 ,moja koordynator była nie jaka pani,, M,, Prace wykonywałam starannie i nawet nadto co należało do moich obowiązków . Wiem ze spływały nawet pochwały w odróżnieniu co do innych pracowników (skargi) lecz to bardziej przeszkadzało pani ,,M,, gdyż te pochwały nie tyczyły się jej . Bardzo często kłamała na mój temat i gdy pojawiały się problemy nie potrafiła być nie stronnicza a wręcz przeciwnie . Znęcała się psychicznie nad niektórymi mówić ze powinny korzystać z psychologów gdyż sama nie potrafiła sprostać wymaganiom wytyczonym jej przez pracodawcę . Kobieta nie przeszkolona do koordynacji podstępem zrobi wszystko by spijać śmietankę w swojej pracy nawet tym kosztem zwolniła osoby, które naprawdę były oddane swoim obowiązkom na rzecz osób ,którym praca ciagle przeszkadzała . Oczywiście nagabywanie i po kątach obgadywanie z innymi pracownikami oraz mówienie nie na prawdy na osoby , które mogły być by dla niej zagrożeniem w jej posadzie (lepsze niż sama ona ) . Doprowadza swoimi szantażem do niszczenia długoletnich przyjaźni (nie wiem czy z zazdrości .) Inspekcja pracy badała sprawę tej osoby ale nie była w stanie jednoznacznie stwierdzić o MOBINGU tej pani nad innymi ponieważ inne osoby milczały ze strachu przed utratą pracy . W opinii IP . Było żeby sprawę rozpatrzył sąd . Lecz stwierdziłam ze szkoda nerwów oraz czasu na tak podstępna nieuczciwa osobę jak ta pni,,M,, koordynator. Teraz znalazłam nowa ,lepsza prace i mam wspaniała panią kierownik która traktuje wszystkich na równi oraz zapewnia dobra atmosferę w pracy . A koleżankom które uważałam za przyjaciółki dziękuje mam nadzieje ze karma was dosięgnie przynajmniej dowiedziałam się ze nie jesteście warci mojej osoby:D

Jan

Dzień dobry. Wbrew zapewnieniom zupełny brak profesjonalizmu. To, co się wydarzyło trudno nazwać rekrutacją. Pozdrawiam

Nikt nie obiecuje , że będzie lekko łatwo i przyjemnie. Ważne natomiast jest to, ze firma szanuje pracowników i ma opinię dobrego pracodawcy.

smiech na sali
@Ewa

Jesli ciągłe pretensje i awanturowanie się pani kierownik ekipy sprzątającej z Poznania to jest szacunek

@Obserwator.
@smiech na sali

Pani Koordynator serwisu dziennego sobie wyraźnie nie radzi . Odnosi się wrażenie ze ma brak szacunku do pracowników którzy naprawdę się starają aby sprostać wymaganiom . Kobiety latają między piętrami i łataja dziury osób brakujących przypisanych do piętra . A Pani pracująca na pietrze 1 w jeden dzień potrafi wszystkie pięta dopilnować . Brawo dla tej Pani!!!!Aż żal patrzeć jaka nie poradna jest ta Pani siedząca na pietrze zero i tylko szuka rozkazów dla swoich służących Dussmann zatrudnij pracownika co potrafi zarządzać ludźmi .!!!

~Monic
@@Obserwator.

Zgdzadzam się z kolega pracuje na Baraniaka już od trochę więcej niż 3 lata . Odkąd panie z piętra maja osobę koordynująca kompletnie powstał jakiś chaos.

Dimitrios
@~Monic

Pracuje w tej firmie pani Halinka chyba najdłużej bo odkąd pamietam . Tej pani tez wielkie uznania za oddanie w pracy . Pomimo swojego wieku . tez na 2 piętra pracuje . Żal nam tych kobiet bo nie lada wyzwanie przygotować śniadania na tyle osób . Ale widać ogromne zniesmaczenie ostatnich miesięcy . Chyba ich przełożona pracowała tak samo jak pani Halinka . Szkoda ze nie potrafi ich pani manager docenić jak wysiłek wkładają nasze panie by sprostać wymaganiom na biurach .

Ms
@@Obserwator.

Zgadzam się

Xxxx

Miałem pracować na obiekcie znanej firmy bardzo znanej... Wszystko fajnie nawet finansowo... Po dwóch tygodniach czekania cham który pokazywał mi obiekt nie raczył oddzwonić co dalej z rekrutacją zostałem potraktowany jak dziecko a nie jak dorosły facet zachowanie pod wszelką krytyką straciłem tylko czas paliwo i pieniądze nie polecam....

Xxx
@Xxxx

I dodam na koniec że nie odbieranie telefonów wskazuje na brak kompetencji i dobrego smaku....

Maria
@Xxxx

A po jakim czasie miał się odezwać? I na czym polegała ta rekrutacja, zwykła taka rozmowa o oczekiwaniach?

Rafcia 68

Praca bardzo ciężka jeśli chodzi o sprzątanie i zarabia się grosze

Bogumił

Firma to bardzo dobry pracodawca, profesjonalni w tym co robią polecam pracę w firmie.

Tomasz

Możecie coś napisać o Dussmann Catering ?

Tomasz

Możecie coś napisać o Dussmann Catering ?

Nick666

Nie polecam marna płaca i ciężka praca

Renata
@Nick666

Właśnie się zastanawiałam, czy nie wysłać CV do Dussmann. Napisałeś, że pensje są niskie, a praca ciężka. A na czym polega i po ile godzin dziennie pracujecie? Powiedz, jeśli możesz.

Iwonka

Tu liczy się nie praca tylko koleżanki brygadzista dopisuje godzinny tylko koleżanka może jakaś kontrola z Warszawy by się przydała na Ul Baraniaka . Bo niestety kierownik wie i na to pozwala Nie polecam firmy wymagania straszne praca ponad siły a ciągle źle ważne żeby koleżanki zarobiły a ciebie nowa zgnoja bo to tej pani wychodzi najlepiej a sama na rano się tylko ślizga papierosem tu pogadać tam pogadać i ploty tragedia !

@Iwonka

Bez komentarza

ok

Płaca taka jaka płaca. Nie mogę nic im zarzucić

nicola123

Pracowałam w tej firmie i nie polecam praca non stop bez nawet 1 dnia wolnego jak robot niby po 8 godzin ale czesto i całymi dniami tzw łatanie dziur gdzie kogoś brakowało tam człowieka dawali i nikogo nie obchodziło to że każdy ma swoje życie rodzinę jakieś plany itp.. oszukańcze umowy z 2 firmami.Przypłaciłam to zdrowiem. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Dussmann - Poznań

• Jak się pracuje w Dussmann?

Zobacz opinie na temat firmy Dussmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dussmann?

Dussmann