Opinie o dussmann

Iwona

Jakiś czas temu pojawiła się oferta pracy w Dussmann. Poszukiwano Pań do sprzątania obiektów na terenie Katowic. Ktoś z Was aplikował? Co warto wiedzieć o pracy u tego pracodawcy? Dodatkowe informacje mogą być pomocne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV.

majkel

@płacz z chęcią bym ci pomógł, ale znaleźli już osobę na to stanowisko i teraz chyba lepiej się skupić na tych, które są dostępne, czyli np. na koordynatora w Bydgoszczy. Trzeba posiadać doświadczenia na stanowisku kierowniczym oraz doświadczenia w zarządzaniu ludźmi.

FR

Jak stracą obiekt, na którym pracowałeś na jakimś przetargu to szukają ci nowego obiektu w okolicy. Płaca jest ok jak na taką pracę. Zależy od stanowiska.

fronia

Wystarczy odpowiedzieć na ich ogłoszenie i sami powinni się odezwać. Polecam ich, współpracowałem z nimi tylko 2 miesiące, ale to był jeden z lepszych okresów w tamtym roku :)

blek

jak sie mozna tam dostać ?

jarecki

a ty to sie niby za kogo uważasz? za jakieś 'ponadludzia'? żałosne... jara się bo dostała umowę o pracę ale wszystko do czasu.... do kwietnia a potem baju baj przestaniesz się tak wymądrzać jak będziesz musiała zacząć szukać nowej pracy :]

bitlez

mylicie sie ja tam pracuje 5 miesiecy i dostałam umowe o prace normalni ludzie tez tam pracuja

Zostaw opinię o dussmann - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dussmann