Dussmann

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dussmann

Arek Nowy wpis

Czy do rekrutacji zatrudniona jest jakaś firma ?

Iwona Nowy wpis

Dussmann to firma, która zajmuje się m.in techniczną obsługą obiektów i utrzymaniem czystości. Powiedzcie, czy szukają obecnie pracowników fizycznych? Jaką stawkę oferują na start?

majkel Nowy wpis

@płacz z chęcią bym ci pomógł, ale znaleźli już osobę na to stanowisko i teraz chyba lepiej się skupić na tych, które są dostępne, czyli np. na koordynatora w Bydgoszczy. Trzeba posiadać doświadczenia na stanowisku kierowniczym oraz doświadczenia w zarządzaniu ludźmi.

FR Nowy wpis

Jak stracą obiekt, na którym pracowałeś na jakimś przetargu to szukają ci nowego obiektu w okolicy. Płaca jest ok jak na taką pracę. Zależy od stanowiska.

fronia

Wystarczy odpowiedzieć na ich ogłoszenie i sami powinni się odezwać. Polecam ich, współpracowałem z nimi tylko 2 miesiące, ale to był jeden z lepszych okresów w tamtym roku :)

blek

jak sie mozna tam dostać ?

jarecki

a ty to sie niby za kogo uważasz? za jakieś 'ponadludzia'? żałosne... jara się bo dostała umowę o pracę ale wszystko do czasu.... do kwietnia a potem baju baj przestaniesz się tak wymądrzać jak będziesz musiała zacząć szukać nowej pracy :]

bitlez

mylicie sie ja tam pracuje 5 miesiecy i dostałam umowe o prace normalni ludzie tez tam pracuja

Zostaw merytoryczną opinię o Dussmann - Katowice

Dussmann