Opinie o S'OUVRE w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy S'OUVRE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S'OUVRE na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S'OUVRE w Inowrocław

Magdalena

Polecam zakupy z firmy Souvre, szczególnie środki czystości, które radzą sobie w ekstremalnych sytuacjach. Polecam również perfumy, które bardzo długo utrzymują się na skórze.

PI 967312

Polecam kosmetyki firmy SOUVRE

Eliza

Rewelacyjne produkty i swietna firma do wspolpracy! Polecam

Joanna

Polecam produkty firmy Souvre, szczególnie środki czystości i perfumy,które mają trwałe zapachy.

Dyrektor Kreatywny

wszystko byloby w porzadku, gdyby nie to, ze osoba, ktora przeprowadzala ze mna rozmowe miala 15 lat

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Magda

Dopiero zaczynam przygodę z Souvre. Jestem po pierwszym zamówieniu i mogę na razie polecić produkty do pielęgnacji dłoni. Produkty wypróbowane i jestem zadowolona z efektu. Polecam!

Renata

Polecam produkty kolagenowe Souvre, szczególnie kremy do twarzy dla kobiet.

Iwona

Polecam produkty firmy Souvre. Super chemia, najlepsze kosmetyki kolagenowe.

Agata

Polecam produkty firmy Souvre , zwłaszcza kolagen naturalny świetna sprawa!

Agnieszka

Polecam kosmetyki kolagenowe, są warte swojej ceny. Skóra odzyskuje jędrność i blask????

Polecam kosmetyki kolagenowe. Moje klientki są zakochane w szamponie i odżywce kolagenowej,!

maja

Produkty Souvre przerosły moje oczekiwania. Polecam je z czystym sumieniem????!

ricarda

Polecam kosmetyki kolagenowe Souvre a w szczególności kurację dzień i noc . Skóra nabiera blasku i promienieje. Głębokie nawilżenie sprawia że zmarszczki naprawdę się zmniejszyły. Wydajność takiej kuracji jest też na bardzo duży plus ponieważ starcza na około 6 miesięcy. Gorąco zachęcam

Karol

Firma ma świetne produkty. Coś od czego jestem "uzależniony " to vitie shot! Rewelacyjny, bezpieczny, na bazie roślin energy drink.

Bernadeta Pol

Z czystym sercem mogę polecić produkty firmy Souvre, które nie odstraszają swoją ceną a mają szereg ogromnych zastosowań. Mnie i moich znajomych urzekł żel pod prysznic, który pięknie pachnie, cudownie nawilża skórę i jest bardzo wydajny łagodząc podrażnienia na skórze. Polecam całą sobą ????

PL 185320

Dziękuję, że mogę korzystać z produktów firmy Souvre. Dla mnie są wyjątkowo wyjątkowe i cieszy mnie fakt, że mogę nimi pomóc innym ludziom w ich dolegliwościach i kłopotach. Osobiście furorę dla mnie i moich znajomych robi żel pod prysznic, który mając kolagen w sobie cudownie nawilża i regeneruje skórę a do tego pachnie wyjątkowo. POLECAM

Alicja

Przetestowałam osobiście produkty jestem bardzo zadowolona z produktów jakość godna polecenia. Cieszę się że poznałam firmę SOUVRE - Polecam

Tatiana kozieł

Firma SOUVRE jest ze mną od kilku miesięcy, jestem mega zadowolona. Najlepsza jakość produktów. Polecam.

Anioł

Bardzo się cieszę, że natknęłam się na firmę Souvre, kosmetyki z gamy kolagenowej rewelacyjne dla mojej skóry, Iwee codziennie gości przy moim śniadaniu, środki czystości są dla mnie wybawieniem przy codziennych zajęciach w kuchni i łazience bez szorowania. polecam z całego serca

Anna Maria

Kolagen to produkt, którego od lat używam w moim gabinecie do zabiegów. Klientki na tyle zachwycone efektami, że chętnie kupują pielęgnację domową jako kontynuację zabiegową. Oferta produktową bardzo ciekawa. Polecam.

Jakość produktów godna polecenia, linia produktów z Białkiem Aktywnym Biologicznie to absolutny SZTOS!!! Suplementy naturalne pod względem składów zamiatają rynek. POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o S'OUVRE - Inowrocław

• Jak się pracuje w S'OUVRE?

Zobacz opinie na temat firmy S'OUVRE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S'OUVRE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 79 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S'OUVRE?

Kandydaci do pracy w S'OUVRE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S'OUVRE
3.5/5 Na podstawie 129 ocen.
  • Al. Okrężna 8
    88-100 Inowrocław