Opinie o Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. w Warszawa

Szanowni Pracownicy TW, Jestem zainteresowany stanowiskiem specjalisty ds. techniki taboru w Biurze Strategicznych Inwestycji Taborowych. Na jakie realnie można liczyć zarobki na początek oraz po np. roku, dwóch? Z góry dziękuję za wszelkie informacje od osób, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego stanowiska lub ogólnie pracy jaki inżynier w Tramwajach.

Gkjhhh

Tusk okradłby nawet SKO, jak rozkradł całą POLSKĘ i POLAKÓW! Dobrze, że prezesem NBP jest POLAK a zasoby NBP rosną, rosną! Oskar, my wiemy, że STASI=BND, GRU FSB nadal ci płaci za rozboje i POdłość!

Ghj

Przepisałem majątek na żonę, bo czuła się zagrożona w związku ze zorganizowaną nagonką prowadzoną na mniej przez PiS z powodów politycznych. Nie chodziło o ukrycie czegokolwiek". Tusk najwyraźniej uważa swych wyznawców za kompletnie bezmózgich idiotów. Cóż, pewnie ich zna.

Witam, czy może ktoś wie jakich "nietypowych" pytań można spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko motorniczego? Czy rozmowa taka odbiega jakoś od typowych rozmów kwalifikacyjnych?

nikifor

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Gjnnn

Niemcy to naród bandytów wypasionych na zbrodniach dokonanych na Polakach i święcie przekonanych, że to co zrabowali im sie po prostu należy. Ale dla tuska przyjaciele

Proszę o wszelkie info o pracy w dziele logistyki. Czy to prawda, ze jest tam fatalna atmosfera i zero wsparcia dla pracowników? Słyszałem, ze racje bytu maja tam tylko znajomi Pani kierownik, a reszta jest traktowana jak podludzie . Ktoś się wypowie ?

menagerstwo
@Kandydat

W logistyce czy jesteś inspektorem czy specjalistą obowiązki masz takie same, pozycję planu czasem inspektorzy maja bardziej wymagające. Technicznie Ci pomogą ale odnośnie szczegółòw nikt po za osobą za którą jesteś nic nie wie bo ma swoje obowiązki, pójdziesz do kogoś wyżej co zdaje się powinien mieć wiedzę to dostaniesz segregatory i sobie musisz znaleźć i samemu dojść co do czego. Pani kierownik z nowym pracownikiem nawet obowiązków nie omówi-takie tam jest zarządzanie zespołem...kasa jeśli dodasz premie nawet spoko

qwerty
@Kandydat

Pani Kierownik nie wiem jak nią została bo mając tyle osób którymi zarządza ok 15 to menager z niej żaden, zero wsparcia zero zarządzania obowiązkami i zespołem

Fhbg

tusk zdrajca Rezygnacja z Tarczy Antyrakietowej w roku 2008, w interesie Berlina i Moskwy. Przekonywanie w oficjalnych, strategicznych dokumentach, że Rosja nie jest dla regionu zagrożeniem. Na chwilę przed krwawym atakiem tejże na Ukrainę. Zapraszanie rosyjskich dyplomatów na wykłady dla dyplomatów, a rosyjskiej komisji wyborczej do współpracy z polską. Ukłony historyczne, włącznie ze zbudowaniem pomnika najeźdźcom z 1920 roku.

STOP tusk

Polska pod wodzą (usunięte przez administratora)i jego sojuszników nie ma żadnej przyszłości. To kraj podlegly Niemcom, Rosji i Bóg wie komu jeszcze. To będzie ostatnie jego podejście, albo Tusk albo Polska.

łysy

zanim pomyślisz o zatrudnieniu ,mam nr 101*** dziś są 106***.gdzie jest te 4-5 tyś osób ???

Były
@łysy

Uciekły. Zostali tylko desperaci bez własnego życia ;)

G
@łysy

To czemu sam wciąż tu jesteś, skoro jest tak źle?

Byly
@G

Bo sie zasiedzial chlopak i ma kredyt na glowie

lewap

Jakstawki można liczyć na stanowisku IT w tej firmie ?

Witam Składałem jakiś czas temu aplikację na stanowisko specjalisty ds organizacji transportu, nie mam doświadczenia czy masz szansę? Na jakie pieniądze można liczyć?

Karol B.

Dzien dobry. Na stronie tramwajów pojawiło się ogłoszenie na głównego specjalistę ds. zarządzania szkoleniami czy ktoś z Was miał do czynienia z pracą w dziale HR tej firmy?

Biały

Szanowni Koledzy i Koleżanki!!!! Nie dajcie sobie wmówić że w Tramwajach Warszawskich jest kryzys , koła w Tramwajach się kręcą więc płatność za wozo- kilometr wpływa na kąto firmy przypominam że spółka ma płacone za kilometr a nie za ilość pasażerów przewiezionych!!! Przychody firmy powinny być na takim samym poziomie co w zeszłym roku !!! Nie siejcie plotek bo widzę że sami zaczynacie wieżyc że jest w firmie krucho z finansami i nadciąga kryzys , Koła Się Kręcą czyli miasto płaci za wozo-kilometr!!! A jeżeli wasi przełożeni wmawiają Wam że jest inaczej to zapytajcie się czy robimy mniej wozo - kilometrów niż w zeszłym roku? Jednocześnie można przełożyć inne inwestycje - budowa nowych tras jest teraz nie potrzebna , potrzebne są podwyżki wynagrodzenia dla Motorniczych i innych pracowników z wyjątkiem zarządu spółki bo tam płacą dobrze i oni nie mają się czym martwić że opłaty za wywóz śmieci jest droższy a za zakupy płacimy więcej. Jeszcze raz powtarzam spółka ma płacone za przejechanie kilometry - taka jest umową z miastem.

Inesit
@Biały

A kto płaci tramwajom? Miasto. A skąd miasto ma pieniądze? Z opłat. Opłaty są z działających firm, a firmy nie działają. Tak to jakoś działa. Wszędzie obcina się pensje a najłatwiej to zrobić gdzie pensja składa się z premii.

@Inesit

Miasto nie ma pieniędzy powiadasz? A gdzie to uslyszales w TVN? Czy widziałeś nie zapłacone faktury wystawione wystawione przez Tw dla miasta? Rozumiem że w takim razie usługi w postaci wykonywanych przewozów przez firmę sa kredyt i miasto nie wywiązuje się z umowy ? Idąc tym tropem jak miasto nie ma pieniędzy to zawieszą wszystkie inwestycje w Tramwajach? Zredukują niepotrzebnie etaty w spółce na Siedmiogrodzkiej? Bo chyba 950 osób jest tam nie potrzebne( na 1450 Motorniczych) przypominam że to Motorniczowie pracują na całą firmie ( płatność za wozo-kilometr) a nie za inne usługi. Pensje obcina się w firmach które miały przestuj i w tym czasie nie sprzedawały swoich produktów itp, a czy u nas był przestuj? Dopiero co szanowny pan prezydent M.st mówił że zaoszczędził 28 milionów złotych bo nie było zimy więc o co Ci chodzi? Nie siej fermentu!!!

@Inesit

Jeszcze mam do Cieb pytanie Mądra głowo , rozumiem że wszystkie opłaty z najem lokali od miasta są zawieszone? Bo rozmawiałem z kolegą który ma firmie i mówił Mi że musi zapłacić za lokal i miasta nie obchodzi że ma przestuj i nie zarabia. Poza tym bardzo dużo sklepów jest otwartych bo nie miał byś co zjeść (żabki , Lidlę itp a nawet osiedlowe sklepy z alkocholem mają teraz rekordowe obroty bo ludzie na zapas kupują. Mieszkańcy miasta płacą za wodę i ścieki (spółka miasta która przynosi dochody) śmieci itp więc nie pisz że miasto nagle straciło kolosalne dochody, Na tych kilku nastu knajpach z piwem( chociaż one też muszą zapłacić czynsz) Galerie handlowe też zapewne płacą miastu na czas ( pomoc państwa i inne bonusy , zwolnienia z ZUS itp. Zapewniam Cię że właściciele firm pozwalają pracowników ale za czynsze i inne opłaty do miasta będą regulowane na czas. Piszesz że wszędzie obcina się premie ? Napisz gdzie bo jestem bardzo ciekaw , z tego co wiem to na kasach w różnych sklepach mają extra premię za wykonywaną pracę. A oszczędności robi się niepotrzebnych etatach ( napisałem już jakich) i w czasie kryzysu nie robi się milionowych inwestycji, bo jeżeli firma inwestuje to znaczy że ma pieniądze i tak jak już napisałem wcześniej Nie Ma Kryzysu!!!

Menel24
@Biały

Nie wiem skąd macie takie informacje, fakt faktem że MPK Poznań tnie pensje z powodu mniejszych wpływów od miasta. Zaczęło się.

Wiwo
@Biały

Ok, motorniczowie zarabiają na wozokilometrach, ale jak mogli by zarobić bez nas brygad remontowych torów i naprawy sieci trakcyjnej. Panie i Panowie motorniczowie jedziemy na tym samym wózku. Pozdrawiam wszystkich tramwajarzy

Realista
@Menel24

Tylko że MPK Poznań jest Twórcą i Realizatorem zadań jednocześnie, a TW (po rozwaleniu MZK na trzy spółki - ZTM, MZA i TW) są tylko Realizatorem Zadań.

@Biały

Na siedmiogrodzkiej jest bardzo dużo pan które notorycznie siedzą na macierzyńskim i wychowawczym warto aby władze się tym zainteresowały ...

@Biały

Słownik ortograficzny sobie kup bo aż w oczy kole.

Zxx

Prawda w " oczy kole"

Tak

Najwyższy czas zlikwidować senat. Obstrukcja. Myślę ,że senat powinien poczuć oddech narodu polskiego.

STOP tęczowym

Premier Morawiecki nie zostawia wątpliwości. Szef polskiego rządu odpowiedział na działania Izraela. Polska nie będzie płaciła za niemieckie zbrodnie z II wojny światowej.

Żegańska

Ja też słyszałam różne historie. Podobno osoby, które odchodziły z różnych przyczyn ze szkolenia zapadały później na nieznane choroby.

Informatyk

Czesc. Ile zarabia specjalista wsparcia it w tej organizacji ?

@Informatyk

5000 brutto podstawy +premia 28% (zazwyczaj dostaje się całą kwartalnie - czyli 4200 brutto) 13-tki nie ma stażowego też nie, ale jest bilet dla pracownika, ZFŚS, ZFM i KZP, związki zawodowe

KATOR

Pracowałem w wielu firmach - staż 25lat pracy, w Tramwajach najdłużej i na rynku ciężko znaleźć coś lepszego i stabilniejszego. Ludzie wiadomo są różni i z lewa i prawa, mili i złośliwi, ale to jak w życiu....

Były
@KATOR

Kto pisze te pozytywne komentarze ? Osoby z kredytami i ci co nie mają wyjścia hehe. Nigdy więcej

STOP tęczowym

Oj, rozhasały się sokoburaczane trolle na tym forum. Widać Rafau sypnął trochę szwabskiej kasy, wspierającej jego lagier.

Fghh

Ta anty polska formacja już może wynosić flagę likwidacji - Tusk jako wódz ??? Chyba od noszenia kapoty i robienia dobrze Makreli.Jest tak lubiany przez normalnych , podkreslam, Polaków ,że popapranych już nie ma z korzyścią dla mojej Ojczyzny.

Zostaw merytoryczną opinię o Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 3 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
  • Siedmiogrodzka 20
    01-232 Warszawa

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.