Opinie o Klar Glass w Pobiedziska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Klar Glass. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Klar Glass o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klar Glass w Pobiedziska

Klaudia Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Na sam początek umowa zlecenie, obiecują przedłużenie na umowę o prace, która jest totalną bzdurą. Oczekują tego, żeby już po trzech dniach wszystko wiedzieć, dodatkowo po kilku tygodniach przechodzi się egzamin. Od samego początku pogardliwe komentarze od Ukrainek. Praca czterobrygadowa, dwa dni rano, dwa dni popki, dwa dni nocki i dwa dni wolnego, niezależnie od tego czy niedziela czy święto, za które NIE JEST PŁACONE. Dopiero dostaje się trzynastkę po przepracowanym całym roku o ile zaczęło się prace od 1 stycznia.

Julia Nowy wpis

Dobrze zrozumiałam, że wszystkie stanowiska mają podobne pensje? Produkcja i Księgowośc to najniższa krajowa? A na jakiej umowie sie pracuje? Jest chociaż umowa o pracę? Te braki podwyżek też mnie zdziwiły, ktoś pisał o 8 gr.. to prawda, czy żart ktoś sobie zrobił?

Kupiec

A ten technolog co sprzedawał kawę.paliwo.rekawiczki w ujściu jeszcze pracuje ??

Nick Nowy wpis
@Kupiec

Opos ? Tak jeszcze pracuje . To najlepszy technolog !!!! Lubi (usunięte przez administratora) na wszystkich !!!

Kupiec Nowy wpis

No tak ten co załatwia sprawy za bimberek nic nie wie i sieje tylko zament na zakładzie a góra tego nie widzi (klapy na oczach )

Kupiec

I te samochody służbowe które pracują jak w firmie transportowej na terenie piły .

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Klar Glass po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Monter instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Porażka Inflacja coraz większa, a stawki wciąż te same. Wieczne inwestycje, coraz większe obroty, a portfele zwykłych szaraków wciąż te same. Czas zainwestować w kieszeń pracownika.

Justyna

No to słabo jeśli niczego nie zwiększają... Ale te same stawki to od kiedy macie na tym samym poziomie? I piszesz coś o jakiś inwestycjach, w co?

Margot

Kandydatom na stanowiska księgowy kadrowy radzę sobie darować przyjazd i marnowanie swoje czasu, ewidentnie jest poszukiwana osoba z doświadczeniem za najniższą krajową i najlepiej jakby ogarniała księgowość i kadry - a co! . Stały tekst księgowej oo konsultacji z Panią prezes przekażemy jaka decyzja - ostatecznie brak choćby smsa lub maila co świadczy o całej tej organizacji i szacunku dla kandydatów

Karol
@Margot

Czyli nie dostałaś żadnego feedbacku po rozmowie? Ta najniższa krajowa to tylko na początek? Mówili coś o późniejszych podwyżkach czy nie doszłaś do tego etapu?

Margot
@Karol

Jest podana stawka kandydata za najniższą krajową na tak odpowiedzialnym stanowisku to nawet student nie będzie robił z takim zakresem obowiązków . Życzę powodzenia kadrowej za taką stawkę !

Joanna
@Margot

A gdzie jest podana ta stawka, bo nie widzę nigdzie takiej informacji? Pozdrawiam

kandydat
@Karol

Pewnie nie tylko na początek.

@kandydat

To przypuszczenie jest poparte jakimiś faktami czy to tylko Twoja intuicja?

Czy w Klar Glass występują paczki/bony świąteczne?

Abdul

Tak występują i dwa razy do roku loty na Majorkę lub do Grecji

@Abdul

Ale super! ;) A podczas pandemii jak to było? Chyba jakaś alternatywa została wprowadzona?

NOWY ŁAD...

Podwyżki pensji 8 gr....Śmiech na sali...

Firma ma problem z płaceniem, a Pani księgowa,,już puszcza przelew,, i kłamie.

Anonimek 123

Znam wielu ludzi którzy tam pracują do dziś i zawsze jest płynność w przelewach Pozdrawiam

Renata
@Anonimek 123

A Ty pracowałeś w Klar Glass? Z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś byłym pracownikiem firmy. Z chęcią dowiem się, jak oceniasz warunki zatrudnienia, jaką umowę oferują pracownikom.Czekam na informacje.

Diszek

Klamie jak nakręcona

@Anonimek 123

A ja znam 4 papieży: Jan 23, Paweł 6, JP-1, J-2...

Noname

Ja znam jeszcze więcej. A ci, których wymieniono, to niestety antypapieże.

Renata
@Noname

Może darujmy się tu tego typu kwestie. Na tym forum przecież powinniśmy dyskutować o aktualnych warunkach pracy w Klar Glass. Na stronie firmy widnieją oferty pracy - kilka z nich jest naprawdę interesujących: http://klarglass.com/kariera/ Podpowiedzcie mi, czy firma od razu oferuje stabilny rodzaj zatrudnienia czy dopiero po okresie próbnym?

Dziwne.Odkąd pracuje w tej firmie.wypłate mam na czas.Jestem zwykłym pracownikiem na produkcji.Są lepsze i gorsze dni,praca nie jest tragiczna,pracowac trzeba wszędzie,gorzej z niektorymi ludzmi,obgadują smieją sie za plecami,i drwiny z człowieka urządzają,ak jest traktowany nowy pracownik,dlatego m.i.n to zniecheca tam do pracy .w szczegolnosci nowo zatrudnionych.Co do płacy jest na czas

Czy pracownicy Klar Glass chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Lanca69

W tej firmie nie ma żadnych form i integracji. Jest tylko cięcie kosztów. Jeszcze trochę a najniższa krajowa przegoni wypłaty pracowników.

Jak wygląda kwestia awansu w Klar Glass? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Monter?

Shaman

W zakładzie nie istnieje stanowisko Monter

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tik

Tak - normalna umowa o pracę na okres próbny.

Lanca69

Tak. Na 3 miesiące okres próbny bodajże.

Jeśli chodzi o pracę na automatach pracują tak toksyczni ludzie co potrafią wyrobić ci opinie i robić z ciebie idiotę . Oczywiście oni są najlepsi kierowcy w swoim fachu. A najbardziej w krytykowaniu ludzi totalnie jak w przedszkolu już lepiej dzieci się zachowują no cóż brak kierownictwa. Totalny (usunięte przez administratora) za przeproszeniem

Koniki

Powiedział człowiek (kamil B )który cala zmianę siedzi w tel i lepi kulki pretensję do jakiegoś kierowcy do kierowcy który znosi jego zećpa.... Itp szkoda pisać ciebie juz dawno powinno nie być w tej firmie

Bratanek

Pomimo panującej pandemii w święta Bożego Narodzenia zarząd potrafił spotkać się z załoga i złożyć życzenia a teraz kiedy nastały Święta Wielkanocne to nawet nie potrafili lub nie chcieli spotkać się .. Pracownicy są widocznie drugiej kategorii...

Marian

@Operator46 to rozumiem, że pracowników z Ukrainy lepiej traktują niż Polaków?

Iiiiii

Jeśli masz takie informacje i potrafisz to w jakiś sposób udowodnić, to zgłoś to odpowiednim osobom.

Operator46
@Iiiiii

Iiiiii a po co? Skoro ukrainiec jest wielbiony i najlepszy a Polak najgorszy i za uczciwą pracę karany???.... Jak nieuczciwe postępowanie wobec Polakow a przede wszystkim traktowanie z pogardą ludzi przez pseudo zarząd to niech Ukraińcy robią im wokół (usunięte przez administratora) i wynoszą wszystko dalej.... Powiem Ci tylko tyle, że polak nie posunąłby się do czegoś takiego, żeby wynosić takie rzeczy z zakładu... Szok jak to usłyszałem...

Argumenty? Jak będą udowodnienia to wtedy możemy rozmawiać. A tak to tylko (usunięte przez administratora) obrażonej na cały świat osoby. Wstyd????

Operator46

Każdy kto pracuje czy pracował tam to wie, że to prawda co tutaj na portalu napisane... Na na na :D

Tech
@Operator46

Dobrze , że ty już nie pracujesz w Klar Glass!!

Operator18

Jeśli zostałaś(łeś) zwolniona(y) z firmy to znaczy że nie spełniłaś(łeś) oczekiwań zarządu. Nie szukaj winnych(a tym bardziej w Ukraińcach), a przeanalizuj swoje zachowanie. Tylko słaby człowiek i nie pewny siebie może wymyślać takie rzeczy jak ty i pisać na stronie anonimowo, a w oczy powiedzieć to niestety nie.. Zajmij się sobą, swoim wychowaniem i przestań już kłamać!!!

Jjjj4

Nie polecam tej firmy atmosfera do kitu Poza tym jak do pracy sie raz nie przyjdzie to jakieś kary wymyślają co to ku.... przedszkole ???????????????? Hm tyle sie wypowiadam na tą firmę jak tutaj mogą ludzie pracować żenada???? Niech sobie więc więcej Ukraińców zatrudnią

Operator
@Jjjj4

Ogorkiewicz wyperd... Żenada jest twoje podejście do pracy.

Oper
@Jjjj4

Jak masz jakiś problem to idź do psychoterapeuty

Zuzi176
@Jjjj4

Porządny zakład nie zatrudnia obcokrajowców w szczególności Ukraińców wyzutych do zera i nastawionych tylko i wyłącznie na kasę!!!

Wiecie czy Klar Glass udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Op

TAK, OCZYWIŚCIE, i samochód też

Mark

Poztytwkę, ferrari i lizaka

Mark

Fellachowe przedsiębiorstwo

Jak wygląda w zakładzie z tą inwestycją? Jest nie ma będzie? Jakieś terminy?

Zostaw merytoryczną opinię o Klar Glass - Pobiedziska

• Jak się pracuje w Klar Glass?

Zobacz opinie na temat firmy Klar Glass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klar Glass?

Klar Glass
3.6/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Fabryczna 4
    62-010 Pobiedziska