Opinie o Polmo Gniezno Sp. z o.o. w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polmo Gniezno Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Polmo Gniezno Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmo Gniezno Sp. z o.o. w Gniezno

Kremowka come back

Czy jak maxcess otworzy się w gnieznie to polmo upadnie? Nie wiem ale się domyślam

Kremówka forever
@Maciej

Prawda atmosfera się zmieniła na (usunięte przez administratora), góra straszy obcinaniem premii za braki, podwyżek jak nie było tak nie ma, wywalili kilka osób ale zapomnieli że ryba psuje się od głowy i jeszcze sami sobie piszą komentarze na tej stronie oraz usuwają negatywne ;) ;) dobrze że już mnie nie ma w tej firmie

Zibi

Pracuje się bardzo dobrze w miłej atmosferze .Można liczyć zawsze na pomoc w razie potrzeby ze strony przełożonych jak i koleżanek i kolegów jeśli chodzi o produkcję. Jak na Gniezno całkiem dobre zarobki

o technologu CNC tu piszecie? Zastanawiałem się przez chwile do których widełek teraz tu nawiązujesz. Kiedyś jak dodawali ogłoszenie to podawali cos od 6000 do 9000 tys. gdzie tu można zobaczyć minimum krajowe, bo chyba nie widzę? Chodzi Ci, że jest podstawa plus dodatki?

Rolynik Nowy wpis

Witojcie! Jo chciołbym sie ło coś zapytoć. Łotóż szukom nowy roboty. Czy we Polmo się dom se rady? Z zawodu jestym rolnykiem i mom ciynszkie łapska. Jo już mom dosyć roboty na roly, bo tylko łoram z kuniem i wiodra noszy w te i na zad. A moje zwierzoki tylko jedzo i wyjo. Chce by mi było lży i lepi. Myśle, że dogodom sie z wiarom. Jakie so zarobki i czy dajo jakieś pryzynta na świnta? Robert

@Rolynik

Ano, ja widziałem, że dają, a przynajmniej deklarują te „pryzynta na świnta” w ofercie dla Technologa CNC tak pisali. Potem też była wzmianka o gruszy. Ciekaw jestem czy jej wysokość zależy od stażu pracy, bo u mnie na zakładzie tak właśnie było.

Tak dla pełnej jasności, ten komentarz z ogłoszeniem który został teraz niedawno wrzucony to nie dotyczy tego Pracodawcy? widzę jednak, że podano jakieś stawki od 32 zł do 35 zł dla operatora. czy ktoś kto jest doświadczony mógłby porównać te warunki z tutejszymi?

Gulczas Nowy wpis

Firma produkcyjna OSSMET z siedzibą w Kobylnicy k/Poznania, działająca w branży metalowej poszukuje pracownika na stanowisko operator maszyn: CNC, laser oraz giętarka BLM. Zakres obowiązków: obsługa maszyn CNC obsługa lasera obsługa giętarki BLM Co oferujemy: stawka od 32-35 zł brutto / godzinę uzależniona od doświadczenia i umiejętności Stawka netto uzależniona jest od statusu osoby ubiegającej się o pracę. Umowa zlecenie 3 miesięcy z możliwością przejścia na umowę o pracę Praca od poniedziałku do piątku od 6-14 Zainteresowany? Prześlij nam swoje cv - skontaktujemy się z wybranymi osobami, aby umówić się dzień próbny lub skontaktuj się telefonicznie z Kierownikiem zakładu. Praca w zakładzie produkcyjnym w miejscowości Bogucin.

Zibi

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Polmo Gniezno Sp. z o.o. na stanowisko Technolog CNC? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Czemu ktoś uznał za nieprawdę ten ostatni komentarz odnoszący się do warunków na produkcji? ktoś przytoczył dobra atmosferę oraz zarobki, coś się w tym nie zgadza? bo jeśli nie to odniesiecie się do tych zarobków? od paru dni wystawione jest ogłoszenie i piszą w nim o widełkach od 4 do 8 tys, stąd moje zainteresowanie

Alka

O jakie szczury chodziło? Ja tu przyszłam poczytać o warunkach pracy, bo chłopak jest tokarzem i może bym mu lepsza firmę podsunęła niż ta w której teraz robi. napiszecie jasno co się teraz tu dzieje? Po poprzednich komentarzach mało czego mogę się dowiedzieć. ma od 2-letnie doświadczenie, gdyby w nowym roku przyszedł to jakie warunki mu zaproponują?

Witam i o zdrowie pytam
@Alka

Zaproponują mu najniższą krajową + uścisk ręki prezesa jako premia - ale tylko gdy wyrobi godziny

@Witam i o zdrowie pytam

Po dwóch latach stażu jest minimalna sugerowana? To ile trzeba mieć minimum by moc rozmawiać o wyższych zarobkach? widzę ze firma działa ze 20 lat ale dokładnie tylu chyba nie wymagają? W ogóle zwracają bardziej uwagę na wynik? Jakiś akord?

Czym w Polmo Gniezno Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Marzena

Nie ma w firmie dodatkow. Slyszalam ze jakies ubezpieczenie oferuja za 70zl chyba. Jest to wywieszone na tablicy.

Krzychu

Czy są a tam jakieś dodatki? Premie czy cos.

Nie wiem za bardzo o co chodzi, bo w temacie jeszcze tak nie siedzę ale mimo wszystko jaka wy macie teraz atmosferę ogólnie miedzy sobą? W działach jak ona wygląda oraz pomiędzy nimi? Są takie które średnio się dogadują? Jeśli tak to czemu i czy ktoś cos z tym robi?

Janek

Witam jestem tokarzem coraz częściej odwiedzam ten portal i widze że znikają nieprzychylne komentarze, czy ktoś z firmy mógłby się wypowiedzieć na ten temat @Prezes

Pytali na forum o mniejsza liczbę osób a ja właśnie ofertę dla tokarza widziałem na takim portalu. Moi drodzy macie odniesienie do tych widełek? Widzę ze od 4 do 8 tys są podane. Chce mieć jasność do co tych 4 tys różnicy. Na jakich warunkach będę na luzie ósemkę ściągał? I czy ta kwota będzie jeszcze podwyższana od nowego roku?

Hejka naklejka

Cześć już śpieszę z odpowiedzią! Maksymalną kwotę z ogłoszenia gowork otrzymasz : - przynosząc własną maszynę - przynosząc własny materiał - przynosząc własne narzędzia Reszte zapewnia pracodawca :)

@Hejka naklejka

Czekaj, piszesz, że resztę Pracodawca zapewnia, czyli co tak w sumie bo chyba nie łapię? Jak ktoś ma sobie to wszystko tak ogarnąć? Brzmi to trochę jak podwykonawstwo jakieś jednak? To co z kosztami wtedy? Ktoś pisał, że biuro wykończyło jakąś ekipę. Oni tez musza sobie wszystko zapewnić? Czego im do pracy trzeba?

Paholik

Mam nadzieję że jeszcze wszyscy spotkamy się w Makcesie jako stara dobra ekipa która biuro wykończyło i teraz może żałować :)

Pilarz

Jak w tartaku -ludzi coraz więcej, a rak do pracy coraz mniej????

A jak duży jest dział speców od BHP? W oko wpadła mi tylko wzmianka o jednym panu, mam doświadczenie i zastanawiam się czy nie można kandydować? Wiecie jakie w tym obszarze są stawki? I czy trudno się wbić do biura?

Prezes

Podwyżki od stycznia dla każdego stawka min 4200pln. Nie są to małe pieniądze.

MaćkozBogdańca
@Prezes

A to nie tak że najniższa krajowa wzrasta do 4240 złotych brutto i każdy pracodawca ma obowiązek podnieść wynagrodzenie do tej kwoty?

Czy to prawda
@Prezes

Panie prezesie czy to prawda że żeby dostać maksymalną kwotę wynagrodzenie określoną w ogłoszeniu o prace na stronie olx trzeba przyjść z własną maszyną do pracy?

Gierlotek
@Czy to prawda

Prawda, jeszcze oprócz swoich maszyn to materiał na detale też swój trzeba przynieść, programy napisać samemu, narzędzia swoje, a do tego najlepiej agregat prądotwórczy by nie narażać zakładu na straty pieniędzy na prąd. Firma może tylko wypożyczyć narzędzia pomiarowe.

Lemon

Gdzie jest ta skrzynka na pomysły pana dyrektora którą miał opróżniać co 2 dni i rozmawiać na ten temat z pracownikami bo nie moge jej znaleźć

Czy to prawda że w ostatnim czasie z firmy zwolniło sie sporo starych pracowników i jeśli tsk to co jest powodem? Oraz dlaczego tylko w ogloszeniu o prace polmo jest dopisek o nie zwracaniu uwagi na komentarze z tej strony, żadna inna firma tak nie robi, czy coś jest na rzeczy?

Adela
@Tomek

No a skąd masz takie informacje, skoro nie jesteś pewny? Daj znać, czy tak słyszałeś czy coś. A to ogłoszenie to ciekawa sprawa, gdzie je widziałeś? Ja właśnie nie mogę nic znaleźć. Szukają tylko mężczyzn?

AGENT 0,7L

Czy to prawda, że bhp stoi na tragicznie niskim poziomie a pracownicy często narażeni są na niebezpieczeństwo podczas wykonywania pracy? Zastanawiam się nad aplikacją do tej firmy

Przerośnięte pół litra
@AGENT 0,7L

Tak. To prawda. Nie aplikuj tam. Ostatnio jak pseudo mechanicy cos naprawiali to by nas pozabijalo jak zwarcie ten chudy zrobił bo ten ze sztywną nogą tam nie mógł wejść. A pan BHP owiec powie ze wszystko ok. (Za odpowiednio gruba kopertke)

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Polmo Gniezno Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Kremowka come back

@Kremowka come back

A na podstawie czego taki wniosek?

ddd
@Kremowka come back

Polmo istnieje od 1882 a wspomniana firma juz kilka razy kraj produkcji i miejsce zmieniała. Nawet swojej hali produkcyjnej nie mają. Zwiną sie że nawet sie nie obejrzysz.

@ddd

Jaka może być co do tego perspektywa czasowa oraz ostateczny powód? Wątek z tamtego roku, czy warunki jakkolwiek się zmieniły od tamtego okresu? Na co kandydat powinien zwrócić uwagę przed zwerbowaniem się?

Maciej
@Teresa

Warunki się zmieniły, atmosfera również. Jest lepiej niż było. Fajnie że idzie To w dobrą stronę. Coś się nareszczie zaczęło dziać. Z tego co wiem szukają teras operatorów i elektryków, mechaników

Kremówka forever
@Maciej

Teresa

Witam, a czy Wasza firma nie organizuje przypadkiem transportu pracowniczego dla dojeżdżających z okolic? Mąż mógłby być idealnym kandydatem, ale samodzielny dojazd raczej odpada.

ddd

biedacy musza sie na naszym profilu ogłaszać bo nikt nie chce być przez nich oszukiwany

Zostaw merytoryczną opinię o Polmo Gniezno Sp. z o.o. - Gniezno

• Jak się pracuje w Polmo Gniezno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmo Gniezno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmo Gniezno Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polmo Gniezno Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Roosevelta 120
    62-200 Gniezno