Opinie o Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o. w Lublin

Ja pracuje
Kandydat

Opinie negatywne to zwykle dzieciaki którym nie chce się pracować. Ja pracuje na produkcji 8 lat i od 3,4 lat są duże zmiany. Zarobki wiecej niż średnie. Kto chce pracowac to zarobi.czasem jest ciężko ale taka branza. Coś za coś. Ja tam na kase nie narzekam.

Józia
@Ja pracuje

A jesteś w stanie doprecyzować te warunki w kontekście zmian, o których wspominasz? Jakie najistotniejsze zaszły w ostatnim czasie i jakie skutki do teraz przyniosły? Są jeszcze jakieś konkretne plany do wdrożenia do końca tego roku? I jak po takich ośmiu latach wyglądają podwyżki?

Były Nowy wpis

Na hali gorąco że ciężko wytrzymać,a jak jest zima to mróz,a jak pada to dach na hali przecieka i zalewa maszyny,taka jest na kuźni, jak oni chcą człowieka zatrzymać u siebie, jak mu mówią żeby pracował po dwa lub trzy tygodnie na nocki, żadna normalna szanująca się firma tak pracownika nie traktuje.

Edek Nowy wpis
Inne

Najlepiej firmie określić syfem i nie wyjaśnić co i jak... w takie komentarze można w ogóle wierzyc?

Nowy 4 mce

Bywa ciężko ale wiem za co dostaję kase. Szukałem długo roboty stałej ale w kuzni mam pewnosc ze moge zarobic więcej niz gdzie indziej jak wykonam parce.Wszedzie chcą cię zrobić w bambuko a tu jasne sa zasady i wypłata zawsze na czas bez stresu że cię oszukają. mimo zejestem jeszcze nowy to wypłaty rosną a nie maleją. Jak ktoś chce pracować to może zarobić no i sa posiłki regeneracyjne raz lepsze raz gorsze ale kanapek nie targam do pracy. Polecam zwłaszzca tym którzy szukają stablinej pracy na etacie.

Miki Nowy wpis
@Nowy 4 mce

Jak nie wykonasz,będziesz słuchał na każdym kroku,że jesteś mało efektywny.Za krótko pracujesz,za mało widziales

Miki Nowy wpis

Widzę że usunięto moja opinie.Niestety nic innego nie można było się spodziewać.To firma gdzie za alkohol nie zwalniają.Pracownik z czterema promilami,wezwane pogotowie,zostaje zwolniony z pracy a po około miesiącu przyjęty z powrotem.Teraz widać że tam niema kto pracować,że nawet ludzie złapani na alkomacie,nie ponoszą żadnych konsekwencji.Zenada

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Kierownik Utrzymania Ruchu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(273 opinii)
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
(31 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Izabela
Inne

A ta ulga nie będzie chwilowa?? Też tak raz zrbiłam żeby mieć spokoj a potem żalowałam...bo gdzie indziej wcae nie było lepiej... trawa zawsze jest zieleńsza po drugiej stronie co?

Aldona
Inne

No mój alkoholu na pewno do roboty by nie wziął to o takie zwolnienie sie nie obawiam ale czy oni wyrzucają ludzi za byle co czy raczej sie to nie zdarza? Spokojnej roboty szuka

Kacha
Inne

Hejka, widziałam na stronie, że możliwe jest przyjęcie się jako kontroler jakości bez wcześniejszego doświadczenia. jest tu ktoś kto teraz pracuje na dziale i może polecić pracę osobom początkującym? Po jakim czasie udaje się wszystkiego nauczyć?

Ronnin

Praca dla chcący pracować na produkcji , (usunięte przez administratora) , brud , płaca z premiami nawet dobra. A teraz prawda były pracownik od marca . Narzędzia potrzebne do pracy kup sobie od starszych pracowników bo kierownik nic nie da . Nie chcę mi się więcej pisać na temat tej pracy . Jak kogoś ciśnie i chce zarobić i wytrzyma tępo to zapłacą.

@Ronnin

Przy tym gdy to piszesz tak jak jedna Pani już wspomniała sam kierownik jest poszukiwany, to w zasadzie ile osób pełni te funkcje w całej firmie? i skoro premie są ok to jaka wypada takiemu automatykowi? Na ten sam dział jest ktoś potrzebny. Na jakiej podstawie wybierani są na samym początku kandydaci? Było napisane, że kontakt będzie nawiązywany tylko z wybranymi

Irmina
Inne

Prawda to z tym brakiem awansu, co niżej pisał ktoś? Znaczy wolą osoby z zewnątrz? Bo właśnie widziałam, że szukają kierownika utrzymania ruchu. Są szanse, żeby się dostać tak, prędzej niż jako ktoś z firmy? Komuś może odpowiedzieli już i zaprosili na rozmowę? Ciekawa jestem, jak będzie.

Ja pracuje
Kandydat

Józia
@Ja pracuje

Czy w firmie Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o. można pracować zdalnie?

Kwas
Inne

Kuźnia to (usunięte przez administratora) słaba płaca za bardzo ciężką pracę, w zimie zimno w lecie bardzoooo gorąco , ze względu na pracę przy materiale nagrzanym do. 1200-1300 stopni C, wieczne zmiany dyrektorów, kierowników, coraz więcej ludzi którzy nie znają się na tej pracy i nie wiedzą wogule jaka jest ciężka, postawić ich na tydzień na produkcji przy prasie , zobaczyli byśmy ile by wytrzymali, żadzacy ludzie w białych kaskach nauczeni zarządzaniem zasobami ludzkimi , bez jakichkolwiek zachowań prawidłowych dla ludzi , spółczucia, wycisnąć ile się da , i najlepiej wyrzucić później za małoefektywnośc , nie polecam pracy tam , wiem z doświadczenia, praca na produkcji jest bardzo ciężka, oczywiście duże zapylenie, hałas, stres, premia jak tu czytałem jest owszem , ale często można jej nie dostać albo zmniejszona, jeden dzień zwolnienia i nie masz wogule premi , chorować nie wolno, ekstremalny wyzysk .

Mituk
 Problem

Kiedyś miałem możliwość tam pracować z biura pośrednictwa pracy. Duży chaos tam panuje. Majster, który wszystkim zarządzał był postawiony w bardzo niezręcznej sytuacji, bo przysyłano mu pracowników na jeden dzień dosłownie, o których nic nie wiedział, jak już przyuczył to na drugi dzień ich nie było. No nie ma się co dziwić trudna i ciężka praca, ale to były zlecenia jednodniowe i to normalne, że nikt nie chciał przyjść kolejny raz, jeśli pierwszy raz się nie spodobał, ale skoro to nie odpowiadało majstrowi to nie wiem po licho brali takich pracowników. O żadnym kursie BHP nie było opcji. Dostałem tylko info by trzymać się z dala i nie dotykać tego co czerwone. Zagrożeń w pracy było mnóstwo, hałas, wysokie zapylenie, możliwość oparzenia wychdoizlem z niej z bólem pleców i ramion a biuro pracy napisało w zagrożeniach tylko "możliwosc skaleczenia się". Nie polecam raczej tam pracować, ciężka fizycznie robota, kokosów nie ma, straszne zapylenie, już lepiej być śmieciarzem...przynajmniej na świeżym powietrzu. Pozdrawiam

batman

burdel,syf jakich mało,zarobki troche więcej od najniższej krajowej i umowy kompinowane gdzie podstawa to nawet nie najniższa krajowa 14zł

Paulina
@batman

A wróciłbyś, żeby napisać, jakie wypłaty są teraz? Dużo więcej od najniższej krajowej? W końcu chyba od stycznia mamy inflację gigant, to choćby te 18 procent więcej należałoby...

pawel
Inne

hamburgery bardzo dobe ale? na dowoz jedzenie przyjezdza chlodne lub wrecz zimne i tu problem ehhh a jedzenie u nich naprawde dobre

Ufo

Praca na trzecią zmianę po kolei trzy tygodnie. Czy to zgodne z jakimiś przepisami? Czy ktoś wpisując zmiany myśli .

Kamila
@Ufo

Nie rozumiem. 3 tygodnie pod rzad 3 zmian tak? A potem 2 lub 1??

Marzena
Inne

Od dawna nie ma tutaj żadnych aktualnych wpisów na temat sytuacji w firmie Kuźnia Matrycowa: strasznie szkoda, że nie wypowiadają się tutaj pracownicy firmy, przez co nie wiadomo, czy warto iść tam do pracy. Może ktoś jednak opowie o zatrudnieniu w firmie? Jakie są jego plusy i minusy?

Podstawowym problemem tej firmy jest brak narzędzi dla pracownika, takich jak kleszcze i miotły do sprzedania, a jeśli już dostanie się te kleszcze,to są one zniszczone i zdezelowane, którymi nie da się pracować, w dodatku powiedzą ci "zrób sobie sam" drugim punktem,jest brak wcześniejszego przygotowania po poprzedniej zmianie, maszyn i okrawarek, są one przygotowane dopiero podczas, zmiany która zaczyna zmianę,co z kolej prowadzi do tego ze nie da się w pełnym wymiarze 8h zrobić normy, bo traci się czas na naprawę po poprzedniej zmianie, i jest "norma zagrożona" wtedy z kolej, karzą ci przechodzić na następne stanowisko, które też nie jest w ogóle przygotowane!!!!

Kowal
@Były pracownik

Ale jak do przerwy normy się robi czasami to już się o tym nie wspomina że w cztery godziny zarabiasz za 8 h....

Katarzyna
@Kowal

To jak w Kuźni Matrycowej jest teraz z tymi normami? Za ich wyrobienie tak dobrze płacą? Często udaje Wam się je wyrabiać?

Rafal

Witam zamierzam iść na rozmowę w sprawie pracy czy warto?

Ludz
@Rafal

Nie warto. (usunięte przez administratora) na kazdym kroku aby tylko dostac premie. Trzeba uwazac na wszytko bo nie wiesz kto i za co moze cie sprzedac do kierownika, a wtedy Twoja wyplata w duzej mierze zalezy od widzimisie kierownika.

Sebastian
@Ludz

Wspominasz o możliwości uzyskania premii. Są one przyznawane indywidualnie, czy pracuje na nie cały zespół? Liczę, że napiszesz więcej na ten temat.

Jasiek
Inne

@Zly Nie przesadzaj z narzekaniem. Firma jest ok dla tych którzy dobrze pracują i tyle!

Zly
@Jasiek

Firma jest ok dla tych którzy dobrze pracują i tyle!...a tak poza tym w domu wszyscy zdrowi?.Dziecko drogie zanim coś napiszesz,pomyśl,to naprawdę nie boli i nic nie kosztuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o. - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Frezerów 14
    20-300 Lublin
  • NIP: 9462337230 REGON: 432323220 KRS: 0000089758

1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii