Stanchem

Opinie o Stanchem

Marian

Jeśli ktoś zaczyna pracę to wiadomo, że nie dostanie wysokich zarobków. Do tego trzeba sobie wypracować premie!

Anonim

Na wstępie dodam, że nie jestem pracownikiem firmy. Proponowane zarobki - ponizej 1800 brurto w handlu, są chyba lekką przesadą. Pozdrawiam

Doit
@Anonim 21.05.2018 11:04

Jeżeli ktoś po usłyszeniu warunków piszę o kwocie poniżej 1800brutto to znaczy, że nie potrafi słuchać lub nie rozumie ofert

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w stanchem? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Co jeszcze warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV do stanchem?

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w stanchem? Czy zapewnione są benefity?

ania
@Administrator 22.02.2018 15:54

Tak, praca za minimum, obiecanki o zarobkach i zrównaniu pensji to kit wciskany każdemu kandydatowi, dopiero po wielu latach możesz się czego dochapać (chociaż u niektórych szacunku to nigdy nie dostaniesz). Tekst, że średnia płaca jak w warszawie i owszem jak starzy pracownicy biorą po kilkanaście tysięcy to ktoś musi zaniżać - tak, to ty kandydacie za minimum. Poza tym nawet nie wiesz kto na ciebie donosi - bo prawie wszyscy tylko latają i tylko tyłki każdemu obrabiają i udają, że są twoimi przyjaciółmi, a tak naprawdę, to na każdym kroku szukają byle g... żeby tylko (usunięte przez administratora) a siebie wybielić.

sellout

kora, z tego co słyszałem to u nich czasami jest problem ze zleceniami. jeżeli jednak nie masz możliwosći zdobycia doświadcznia nigdzie indziej to próbuj dostać się na staż.

glucholek

targi Kielce 2014 i pracownicy szczebla nadzoru , markietingu. moja ocena bida z nędza , donosiciele , skąpcy, po prostu słoma z butów. Nie polecam żadnej współpracy, bo i tak cie zrobią na szaro.

ja

kolego W. od Ciebie to wymagali tylko zebys wzial sie w koncu do pracy a nie zameczal wspolpracownikow. I tak wykazali sie duza cierpliwoscia. No ale co tu komentowac zale niespelnionego prawnika....

były pracownik

[usunięte przez moderatora] z przerostem wymagań, telefony na podsłuchu pełny monitoring komputerów kapuś za każdym rogiem [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Stanchem - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stanchem