stanchem

Lublin

Opinie o stanchem

sellout
użytkownik zarejestrowany

kora, z tego co słyszałem to u nich czasami jest problem ze zleceniami. jeżeli jednak nie masz możliwosći zdobycia doświadcznia nigdzie indziej to próbuj dostać się na staż.

glucholek

targi Kielce 2014 i pracownicy szczebla nadzoru , markietingu. moja ocena bida z nędza , donosiciele , skąpcy, po prostu słoma z butów. Nie polecam żadnej współpracy, bo i tak cie zrobią na szaro.

ja

kolego W. od Ciebie to wymagali tylko zebys wzial sie w koncu do pracy a nie zameczal wspolpracownikow. I tak wykazali sie duza cierpliwoscia. No ale co tu komentowac zale niespelnionego prawnika....

były pracownik

[usunięte przez moderatora] z przerostem wymagań, telefony na podsłuchu pełny monitoring komputerów kapuś za każdym rogiem [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o stanchem - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stanchem