Opinie o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mp-Trans Transport Maciej Pełka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

Piotrek

Panowie Przestańcie wypisywać każdemu żeby wysyłał maile . Telewizja jest umówiona ważne żeby być 7 marca pod siedzibą MP Trans

xxx

napisz o której

@xxx

Mam informacje ze maja byc kolo 13 tej. Ludzie zbierzmy sie , zbierzcie jak najwiecej kierowców, żony i przyjezdzajcie, wiadomo ze nie beda wszyscy bo ludzie pracuja w roznych systemach, ale niech będzie nas jak najwiecej

Poinformowana
@Piotrek

Na prawdę myślicie że jak przyjedzie telewizja to Maciek od razu wyczaruje pieniądze jak zobaczy kamery?to wam w niczym nie pomoże..on też by chciał być w innej sytuacji i to nie jest jego wina że źle zainwestował...finanse to jest ryzyko raz się uda a raz nie intracisz wszystko..szkoda że każdy potrafi tylko oceniać na forum..

p
@Poinformowana

zgadzam się z tym w 100 %. Wiadomo że on nie chciał takiej sytuacji, wszystko wymknęło się z rąk....Ale fakt jakim stał się człowiekiem dorabiając się pieniędzy nie pomoże. Prawda jest taka , że czuł się lepszy od innych a jednak życie plata różne figle....trzeba umieć żyć z klasą i kulturą....tego tu zabrakło. Szkoda firmy i pracowników w niej pracujących bo jak sie czyta wsześniejsze komentarze chyba źle w tej firmie az tak sie nie pracowało...

Jack
@Poinformowana

Ale to każdy może powiedzieć ze złe zainwestował i nie wypłacić . Ale jego kosztem dużego ryzyka maja cierpieć Bogu Ducha biedni ludzie ? Oni tez chcą żyć , prowadzić normalne życie . Co tata ma dziecku powiedzieć ze jego szef złe zainwestował ? Niech sprzeda Mietka i posiadłość na chropch , zbierze ludzi i powie ze będziemy wypłacać w transzach. Przykre to jest ????????????

pod
@Jack

Jak widać właśnie to robi i sprzedaje. Rozumiem jedną stronę i staram się zrozumieć choć trochę drugą ...Sytuacja nie do pozazdroszczenia. Sam właściciel pewnie stara se jak może żeby wyjśc jak najlepiej z tej sytuacji...

Jasiu
@Poinformowana

Znajomy Kiero mi kiedyś mówi pojechał po kasę szefo w Mieciu i mu fajera pokazuje , normalne ?

Pati

Ale będzie miał darmowa reklamę hehehhe za takie reklamy w tv trzeba płacić kilkaset tys zł a tu proszę za darmo.

k

Znowu Poddębice będą sławne :P

@Pati

Ciekawe kto w imieniu Firmy wypowie się przed kamerą z MP Trans. Obstawiam, że Pan Maciej na pewno nie....

Pati
@.

Maciej jak nie ma jaj i strach u (usunięte przez administratora) to wyjedzie z żona z powiatu i wróci za kilka dni. Chyba ze ma honor i opowie o problemach aby wyjść z twarzom to rozumiem. Dla lepszego imienia firmy lepiej jak właściciel lub ktoś odpowiedzialny się wypowie i przedstawi cała sytuacje. No jeden ktoś na tym forum tak się śmiał tak się śmiał Ze tu telewizja nie przyjedzie a jak coś to chyba poddębicka no i co ? Udało się .

Pawel
@Pati

Palka nie ma jaj i juz to udowodnil tym ze nawet nie raczyl rozmawiac z ludzmi, jedyny jego usluzny przy...upas Jasnie Pancio tez nie bedzie bo to przekracza jego zdolności intelektualne jako Pana Dyrektora . Zapewne zajma sie w tym czasie wzajemnym Blow Job'owaniem

Miki

Niech ktoś napisze na górach na FB na czarna grupa firm transportowych i busiarze eu żeby wszyscy pokrzywdzeni zgłaszali emaile na interwencje na ten e-mail bo ja nie mam dostępu do tych forum insebybwszysykich zebrać .

Piotrek

Do wszystkich kierowców. Rozmawialem z dziennikarzem z Polsatu. Zrobia program i to bardzo szybko, zalezy im na czasie dlatego kto tylko moze 7 marca 2018 niech przyjedzie pod siedzibe firmy MP Trans. Im wiecej ludzi tym lepiej!! Przkazcie wszystkim ktorych znacie!!! Sprawa jest pilna i sami wiecie ze innaczej t tuego nie zalatwimy!!! Dokladna godzine podam jak juz dostane info.

O której?

@Piotrek

Napiszcie o której to spotkanie.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Były kierowca

Wszyscy co są pokrzywdzeni zgłaszajcie się , napiszcie ile wam kasy wisi i tyle. Na miejscu pokarzecie dokumenty potwierdzające to wszystko i poproście w emailu jak jak nie chcecie aby być anonimowi i tyle w tym temacie. Jak się w kupę teraz nie zabierzecie to nie odzyskacie kasy a chyba zrobić wszystko raz a dobrze a nie wypisywać tylko na forum opinie. Macie honor to dołączcie się , napiszcie na Fb i na innych forach aby było jak najwiecej osób . Chyba ze nie widzicie problemu to Ok. Mam w Was nadzieje .

Kiero

Ktoś już napisał e-mail do interwencji ?

...
@Kiero

Do kiedy jest termin bo mąż jest w trasie?

Mati
@...

Na początku wystarczy tylko e-mail napisać i podać jakiś kontakt i kwotę jaka Wam zalega. Może to zrobić ktoś w imieniu osoby pokrzywdzonej, chcą oni na początek liczbę ile jest osób pokrzywdzonych a potem będą się na spokojnie kontaktować.

Mati
@Kiero

Wystarczy napisać: imię nazwisko nr tel , nie otrzymałem zapłaty za dane miesiące , kwota i poprosić na heile obecna o anonimowość i koniec.

@Kiero

Do wszystkich kierowców. Rozmawialem z dziennikarzem z Polsatu. Zrobia program i to bardzo szybko, zalezy im na czasie dlatego kto tylko moze 7 marca 2018 niech przyjedzie pod siedzibe firmy MP Trans. Im wiecej ludzi tym lepiej!! Przkazcie wszystkim ktorych znacie!!! Sprawa jest pilna i sami wiecie ze innaczej tego nie zalatwimy!!!

Kiero

Podobno jest zgłoszone tylko maja się zgłaszać wszyscy , pisać emaile i poprosić o anonimowość chyba ze można się przedstawić jak już ktoś chce.

Żeby sprawa do programu poszła musi być większa ilość ludzi , wiec jak chcecie odzyskać kasę to pisać a jak nie to nie piszmy tutaj ciagle bo jest szansa aby przyjechali. Tylko wszystko w Waszych rękach , sami się nie domyśla ile jest osób co kasy nie dostała trzeba im pomoc.

Interwencja

Sprawa została zgłoszona do interwencji, prosimy o e-mail wszystkich osób pokrzywdzonych przez firmę MP-TRANS. Proszę w tytule napisać pokrzywdzony przez MP-TRANS a w wiadomości e-mail krótko opisać swoją sytuacje, pozostawić swoje dane kontaktowe i podać kwotę zadłużenia. Adres e-mail do zgłoszenia się : interwencja@polsat.com.pl

Jacek

A co myślicie Panie i Panowie jakby zgłosić cała sprawę do programu interwencja , uwaga lub sprawa dla reportera ? Ostatnio sporo podobnych spraw było. Kto jest za i kto kozę zgłosić i opisać całość ?

Byłychoffeur
@Jacek

Właśnie miałem to zaproponować. TV lubi takie akcje tylko pasowałoby się zebrać razem z ta telewizja i na żywca z kamera wejść do biura żeby polska popatrzyła jak jest w środku zrobione No i te rybki na wejściu i zakątku mecenasa p

@Jacek

Kto napisał by do tv i opisał wszystko i zrobić zgłoszenia na e-mail aby się umówić jak najwiecej osób ? Ostatnio w ciągu pół roku szczerze było z kilkanaście reportaży z branży TSL . W tym potężny o p. Dudzie.

Zniesmaczont
@Jacek

Jestem za, niech się tym zajmą, oni mają siłę przebicia

Kierowca3
@Zniesmaczont

Jestem za tym !!

Kierowca
@Kierowca3

Jestem za! Musimy sprawę nagłośnić. Tylko telewizja tu może pomóc!

Waldek
@Kierowca

Wszyscy piszecie o telewizji, ale sporo z nas kierowców mieszka w okolicach Poddębic. Wiadomo, że ktos z drugiego końca Polski będzie miał większy problem. Skoro Panowie jesteście w pracy to na miejscu macie swoje żony. Niech ktoś w końcu zgłosi ten problem to którejś telewizji, bo nawet jak Was Panowie kierowcy nie ma w domu to wasze żony mogą w Waszym imieniu wyjść i wszystko powiedzieć. Trzeba w końcu coś zrobić, a nie tylko pisać i pisać.

Pce
@Jacek

Koledzy jeśli ktokolwiek chce telewizję mieszać to zwracam uwagę na to że właściciel ma duże poparcie burmistrza, a ten ma układy z mediami z łodzi czyli łódzka trójka itp. Polecam jak coś media z poza łodzi takie jak uwaga itp.

Kolo

JA TO GO CHYBA W DOMU ODWIDZĘ,SKORO W FIRMIE NIE CHCE ROZMAWAIAC. TYLKO PRZYJADE OD RAZU Z TELEWIZJĄ.

XYZ
@Kolo

tak przyjedzie TV Poddębice,hahaha

Milordo
@XYZ

Żebyś się nie zdziwił .

Pani kierownik

Każdy dobrze wie że na wyjazd miesięczny. Potrzeba wydać ok 1000 zł bo wszystkiego się z domu nie zabierze a na zachodzie i tak trzeba coś dokupić iść wykupić prysznic bo nie zawsze baza była po drodze więc niech nikt nie waży się tu rozliczać z pieniędzy ludzi którzy je zarobili zgodnie z umową .Niech raczej szef posypie sobie głowę popiołem i zrobi rachunek sumienia i uczciwie się rozliczy z ludzmi którzy dla niego pracowali bo inaczej czekają go spore kłopoty.

X
@Pani kierownik

Tysiąc złotych? Chyba na wódkę.

Pani kierownik
@X

Nie na wódkę tylko na to żeby żyć jak człowiek umyć się zjeść coś ciepłego od czasu do czasu komuś tu kierowca kojarzy się z patologią niestety wszystko się zmienia dziś większość kierowców to porządni ludzie którzy mają na głowie dużo obowiązków i rodziny na utrzymaniu a MP TRANS ich oszukało .

Ha ha

pełka byłeś jesteś i będziesz zło.... Razem z tym pankiem i całą reszta nie odbieracie listów od adwokata bardzo dobrze w zębach przyniesiesz pieniądze do tego jeszcze uklekniesz i.....................

Polaczki Biedaczki

Witam Was tu wszystkich łącznie zgromadzonych. Po pierwsze świetnie narzekacie, mentalność wyjęta prosto z TV! Wy jesteście odpowiedzialni za to co się dzieje z Waszym życiem. Wy zatrudniliście się w tej firmie, Wy się ograniczyliście do pracy na etacie. Pamietajcie, że praca na etacie to mały krok od bankructwa! I właśnie zbankrutowaliście i straciliście kolejne lata życia na narzekanie, marudzenie, ograniczanie się i użalanie się. ZAWSZE ALE TO ZAWSZE BIERZCIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE DECYZJE. Nawet to gdzie pracujecie, za ile i dla kogo. Wy budowaliście interes P.Pełki, bo nie jesteście na tyle odważni, aby zbudować swój. Więc ktoś inny zatrudnił Was, aby spełnić swoje marzenia. To, że ta firma upadła naprawdę nic nie znaczy. Wierzcie mi. Osoba, która rozkręca taki interes rozkręci taki drugi, nauczyła się tego z praktyki i działania, a nie siedzenia przed TV i marudzenia. Lepiej zapogiegać niż leczyć. Lepiej inwestować, aby zarobić, niż brać kredyty na całe życie i po 50 latach spłacić 2-pokojowe mieszkanie w bloku po czym dostać 800zł emerytury. Jesteście kowalami własnego losu. Więc ocknijcie się i zacznijcie się uczyć, czytać książki i myśleć, bo inaczej całe życie będą Wami pomiatać w pracy na etacie dla innych! Czasy się zmieniły, praca na etacie nie jest bezpieczna, nie zapewnia to bytu i nie pozwoli nic osiągnąć. Sami widzicie dziś jest firma, jutro jej nie ma. Jeden mógł kupić Mercedesa i nim jeździć, a Wy mogliście go tylko sprzątać. Jedna mądra osoba, a tysiące baranków, którymi trzeba zarządzać. Takie jest życie. Jak chcecie oceniać sami coś stwórzcie, a później mierzcie go tą miarą. Wyjmowanie swojej miary z kredytów hipotecznych na całe życie i mierzenie osoby, która robiła milionowe obroty rocznie jest śmieszne. To są Wasze decyzje, Wasze życie i możecie być źli tylko na siebie. Jeśli żal i narzekanie nie zniknie w Was i nie zmądrzejecie obiecuje Wam, że do końca życia będziecie spełniać czyjeś marzenia ograniczając swoje do oglądania TV i martwiąc się, czy kiedyś spłacicie kredyty. INWESTYCJA W SIEBIE TO NAJLEPSZA INWESTYCJA. Pozdrawiam Poddębice

@Polaczki Biedaczki

Lepiej tez u zlodzieja nie pracowac jak pan i pani pelka jej firma bedzie zawsze opisywana to jedna szajka zlodzieji mp trans czy mp trans logistis

@Kiero

To nadal Ty się sam tak zatrudniłeś i sam pchałeś się tam do pracy i sam tam ciągle pracowałeś. Dlaczego więc te żale? Nadal nie rozumiesz, że to nie Państwo Pełka są głupi tylko Ty? Ty dałeś się tak załatwić. Proste. Nikt za Tobą po mieście Cie nie gonił i prosił, abyś tam pracował. Zrozum sens tej wypowiedzi i przestań narzekać. Nie ważne co było. Ocknij się i zacznij ŻYĆ!

k.
@Polaczki Biedaczki

Idąc tym tokiem każdy by musiał mieć swój interes, biznes żyłby bez kredytów.... posiadał swoje nieruchomości i wogólę wszystko pięknie jak w bajce. Jednak życie to życie nie uważam, że ktoś kto u kogoś pracuje jest kimś gorszym...i nie ma prawa do narzekania.

@k.

Nie mówimy o tym, że ktoś jest gorszy. W życiu potrzeba przedsiębiorców jak j kowali. Tylko pamiętaj o zasadzie 90/10. 10% ludzi posiada 90% majątku świata, a 90% ludzi posiada 10% majątku. Pracując na etacie żyjesz, aby przetrwać. Inwestując mądrze po prostu żyjesz WOLNY. Dlaczego jest tak mało ludzi bogatych? Spójrz na swoją odpowiedz. Życie to bajka, ale mentalność społeczeństwa nie każe się wychylać i nie każdy może żyć jak w bajce, bo nie umie marzyć. Odpowiedzcie sobie na proste pytanie, myśleliście kiedyś sobie gdzie widzicie się za 10lat? Co będziecie robić i jak będzie wyglądało Wasze życie? Zapewniam, że 10% ludzi na świecie tylko to robi. Wnioski? Ludzie bogaci marzą i do tego dąża, ludzie biedni codziennie rano budzą się, bo muszą iść do pracy zarobić na kredyty i jedzenie, nie dlatego, że chcą takiego życia, ale dlatego, że muszą tak żyć.

@Polaczki Biedaczki

Masz rację to MY budowaliśmy tą firmę, tą i każdą inną na świecie - MY pracownicy! Gdzie byś robił zakupy jak w markecie byli by sami prezesi i właściciele, w fabryce mercedesa byli by sami właściciele czym byś (usunięte przez administratora) woził? Wyobraź sobie swój cudowny świat gdzie są sami właściciele bo w/g Ciebie każdy powinien mieć swoją firmę i nią zarządzać . Aby zarządzać trzeba mieć kapitał i PRACOWNIKÓW ! I każesz nam się porównywać do człowieka który jak sam wskazujesz ,,robił milionowe obroty rocznie" ROBIŁ aż się zesrał!!! My ze swoimi kredytami damy sobie radę bo umiemy patrzeć na każdą złotówkę realnie, żyjemy skromnie ale spokojnie! A wielki WŁAŚCICIEL doszedł do punktu z którego coraz ciężej zawrócić. I zapamiętaj jedno nie ma właściciela firmy bez PRACOWNIKA !

Tulipan
@Andrzej

Poraża mnie wasz tok myślenia i te procenty człowieku z choinki się urwales czy jesteś filozofem .zacznijmy od tego że gdyby nie ci biedni robole to tych bogatych by nie było tak jest i tak będzie ,ci tzw. bogaci też jadą na kredytach .A co to ma wspólnego z tym że ludzie nie mogą dostac swoich zaległych pensji no chyba tylko to że ich szef spełniał jak to pięknie ujales SWOJE MARZENIA

@Bogaty z domu

Piękne słowa osoby, która skończyła swoja edukacje na tej obowiązkowej ze szkoły. Jestem pełen podziwu jak bardzo chcesz być bezpieczny w swoim zamkniętym świecie ograniczonym możliwościami finansowymi. Fakt, nie każdy będzie miał swoją firmę i nie każdy będzie bogaty. Trzeba mieć odwagę i umiejętności, aby to zrobić, dlatego nadal cytuję słowa Trumpa, tylko 10% społeczeństwa jest i będzie bogate. Jeśli chcesz się czegoś nauczyć to dowiedz się jak funkcjonują banki, co dzieje się z gospodarką i oblicz, czy ZUS będzie stać wypłacić Ci emeryturę. Niższa klasa społeczna liczy na Państwo, Bogaci sami zapewniają sobie przyszlość. Dla Biedniejszych cena za litr ropy 10zł będzie strzałem w kolano, bogaty jest na to przygotowany. Także poproszę najpierw się uczyć, później oceniać, bo ja wiem czego uczą w szkole. Uczą jak uczyć się, aby znaleźć świetną pracę na etacie i przez to działają ostrożnie, kupują „bezpieczne” inwestycje, dużą wagę przywiązują do gwarancji zatrudnienia i żyją poniżej swoich możliwości finansowych. W dodatku tak wielu z nich pogrąża się w długach, i to złych długach, ponieważ chcą dobrze się bawić, ale nie nauczyli się, jak inwestować, aby zarobić. Rzeczywiście chcą cieszyć się dostatnim życiem, jednak spotyka ich kara za to, że mają zbyt dużo złego długu.

Miło, że aż tyle zapamiętałaś z mojej wypowiedzi, a raczej, że aż tylko tyle zrozumiałaś. Sami widzicie jakie jest społeczeństwo.

@Tulipan

Po to posiada marzenia, aby je spełniać. Różnica w kredytach jest taka, że jedni je biorą i sami spłacają. Inni bowiem je biorą po to, aby inni za nich je spłacali inaczej tak zwane CASHFLOW. Ty decydujesz czy bierzesz kredyt na swoje zachcianki, czy inwestycje. Niestety zachcianki trzeba spłacać.

@Andrzej

A Twoim marzeniem jest zostać trenerem osobowości tylko nikt nie chce skorzystać z Twoich mądrości więc znalazłeś sobie wątek na forum :)

@Andrzej

P.S I jeszcze sam sobie dajesz opcję ,,pomocna" ŻAL...

@Polaczki Biedaczki

Najważniejsze to kupić BITCOINY !!!

@Polaczki Biedaczki

Sraty taty teksty typu jak zostać liderem akwizytorów jest takie proste stwierdzenie generał sam wojny nie wygra jeśli nie ma żołnierzy to samo tyczy się firmy sam nic nie zdziałasz jeśli nie masz ludzi więc te swoje nudne kawałki wciskaj swoim akwizytorom bo widzę że ekonomi i przedsiębiorczości nie masz zielonego pojęcia !!!!

@Pracodawca

Nie mam pojęcia, dlatego Ty masz same pasywa i pracujesz na etacie, ja mam same aktywa, z których płynie dochód pasywny dzięki czemu zarabiam więcej niz Ty nic nie robiąc, a Ty musisz fizycznie pracować. Pozdrawiam Bystrzache i mistrza ekonomi

@Andrzej

A ty powyżej pelka czy grasz pelke ? Co ty chłopie wypisujesz. Mamusia ci skisłe mleko c cycka w młodości dawała ? Albo pisze tu sam szef i robi z siebie idiotę albo pisze ktoś co nigdy nie był bogaty ale pisząc ze jest bogaty się dowartościowuje. Na tym forum w tym momencie nie siedzi żaden bogaty osobnik bo takie osoby się w to nie bawią chyba ze szef firmy który to wszystko czytając się wkur..ił i nieudolnie próbuje się bronić . Jak jesteś taki bogaty to po co tu siedzisz ? Zajmij się swoim pięknym i wykwintnym życiem a nie z plebsem polemizujesz.

Qwer

Na każdym forum jest jakiś "forumowy błazen "my mamy Andrzeja

Zjawa
@Polaczki Biedaczki

A Ty myślisz, że jak okradniesz ludzi i będziesz miał kokosy na koncie to będziesz żył wiecznie. tak samo umrzesz jak każdy inny, z tą różnicą że Ty zdechniesz, bo (usunięte przez administratora) zdychają!

Witam. Dlaczego tak wszyscy mówia? MP ma przejsciowe problemy ktore napewno sie wyjascnia. Jak wszyscy bedziemy pisac o Kasie Rodzinie to nic to nie da. Wystarczy sie dogadac. Ten kto nie ma na ferie dla rodziny to znaczy ze jest przecietnym prostym czlowiekiem ktory nie umie oszczedzac. Ludzie zarabialiscie po 7 10 tys i nie macie na ferie dla dziecka? Na co wy wydajecie? Kto chce isc na wojne z MP bedzie walczyl pewnie dlugo, ale wniosek bedzie jeden. Nie oplacalo sie. Zobaczcie inne firmy ktore mialy problemy finasowe jak np Ferma Drobiu Wozniak. Po co to pisanie tutaj? Brac sie za robote i sie dogadac z czlowiekiem indywidualnie.

Radca
@anonymous

No odezwał się pan prezes.Czlowieku ci ludzie co zaoszczędzili to muszą to wydać na utrzymanie rodziny zamiast na ferie czy cokolwiek bo pseudo szef nieraczyl im zapłacić ich ciężko zarobionych pieniedzy.o czym ty mówisz?dogadac?z kim?z pocztą głosowa w jego telefonie?a może z zamkniętymi drzwiami w firmie bo pseudo szef nieraczyl z nikim rozmawiać.Male czy przejściowe problemy to rozwiązuje się inaczej a nie oszukując pracowników zwodząc ich tylko mówi się wprost a nie robi się kolejne długi u kierowców.z takim podejściem do ludzi i do powagi całej sytuacji proszę podać sobie rękę z panem P.

@anonymous

Dogadać się? To jakiś żart! Nikt nie chce udzielać żadnych informacji, szef jak już się uda go spotkać to każdemu mówi co innego!!! A teraz szukają nowych kierowców i znowu obiecują po 7 tys!!! Kolejnych naiwnych szukają żeby im wypłat nie dać!!!

Kierowca już były
@anonymous

Dawanie zaliczek wybranym kierowcom to też nie jest metoda na dogadanie się tylko budowanie niezgody między kierowcami! Skoro firma ma przejściowe kłopoty to szef powinien zwołać zebranie i każdemu to oglosic, dać jakieś pieniądze na życie a nie chować głowę w piasek. Zero profesjonalizmu

@anonymous

Ale jak się DOGADAĆ skoro p.Pełka nie odbiera telefonów a w biurze nie udzielają odpowiedzi i kierują do szefa i tak błędne koło. Powiem więcej kilka dni temu dzwoniłem pięć razy to mnie odrzucał. Co Ty myślisz że każdemu się chce po sądach latać !! ALE NIE MA WYJŚCIA !!

Łukasz
@anonymous

Ale o jaka walkę w sądzie chodzi ?! Chodzi o wypłaty zarobionych pieniędzy, każdy ma swoje rodziny i chciałby dostać pensje. Chyba coś musi hyc nie tak skoro 80 % kierowców stwierdziła ze jest coś nie tak i ze nie ma pensji. Niektórzy maja kredyty i te „6-7 tys” zarobione przeznaczają znaczy przeznaczali na rożnego rodzaju spłaty . Przy takiej ilości floty to ryzyko dl szefa , odbudować zaufanie i dobre imię firmy to nie będzie proste.

JJ
@anonymous

Masz cuś z głową? Porównujesz Woźniaka do tego szczyla? Facet jest bez klasy. Gówniarz,co ucieka przed pracownikami. Myśli,ze jak Mercedesem jeździ,to jest Pan?-NEVER! A co do tego ze ludzie nie oszczedzają- guzik ci do tego! To są ich uczciwie zarobione pieniądze i mogą je nawet przepić,ale (usunięte przez administratora) obowiązkiem pseudo szefa było je wypłacić.

@anonymous

Masakra. Kto to pisał? Co Cię to obchodzi na co kto pieniądze wydaje. Zarobili i już koniec tematu! "Brać się do roboty"-jakiej roboty?za którą nikt nie zapłaci!!! Śmiech na sali

Zona
@anonymous

A co juz majatek wyprzedal to znaczy ze jak zarabiali to moga dwa miesiace nie miec placone. Dobre ktory taki madry pelka czy panek .firma slup anety pelki bedzie opisana bo to jednosc jaki Maz oszust i zlodziej to wiadomo. Przed domem pikete zrobic zeby sasiedzi dowiedzieli sid ze zlodzieja maja co za czyjes zyje.ZLO POWRACA panie pelka

Zniesmaczony
@anonymous

Co ty człowieku pleciesz. Chciałem się dogadać z Pełną to jak mnie potraktował. Do dziś ma na mnie wyjebkę. Piszesz o oszczędzaniu, guzik powinno cię obchodzić co robię z pieniędzmi. Są moje więc je wydaję barania łąko nic ci do tego

Ktoś gdzieś tam
@Zniesmaczony

Hahaha widać jak szefunio oszczędzał ????????????????

Mantra
@anonymous

Co Ty człowieku piszesz, jakie przejściowe problemy? To tak się sprawę załatwia. Oszczędności a jak nie ma przez dwa miesiące wypłaty to z czego płacic rachunki i utrzymywać rodzinę. Kierowcy to przetrzymają i przeżyją, ale jak On z tym będzie żył, jak go ludzie przeklinają na najgorsze możliwe sposoby. Podziwiam tego człowieka. Jak miał kłopoty to mógł z kierowcami sie dogadać jak człowiek a nie jak b....

VirooZ

Panie Pełka. Sprawa poszła już do sądu. Nie chciałeś pan zapłacić za prace tak jak było mówione to teraz zapłacisz więcej, najgorzej zee smród sie niesie i będziesz miał tego konsekwencje szybciej niż ci się wydaje, pamietaj także że nie jesteś pępek świata a takich "biznesmenow" to sie gasi jak peta pod barem, i nie tylko ty możesz mieć znajomości, bardzo dobry znajomy oraz całkiem wysoko postawiony przyjaciel z policji skarbowej powiedzial mi dzisiaj ze z mila checia zamknie ten wasz marny biznes =) nie pozdrawiam.

TR
@VirooZ

Jeszcze niedawno z innych firm dobrych odchodziliście i tak chwaliliście, a teraz wyłazi polaczkowość.

Oszukany kierowca

Kiedyś też była tak zwana Rasa Panów którzy odpowiadają dzisiejszym jak piszesz bogatym ludziom w liczbie 10% i podobnie przewidywali w co inwestować najczęściej okradając podbite kraje i wykorzystując ludzi a później ich się pozbywano . Tak zrobiono z nami tylko w bardziej cywilizowany sposób a teraz ktoś próbuje jeszcze wmówić że to my jesteśmy nieudolni i mamy się pogodzić z tym że to Pan P. jest tym szczęściarzem który tak wspaniale przewiduje że na stare lata będzie go stać na paliwo za 10zł za litr.Ha Ha przeżyłem trochę życia i wiem że z 10% tz.bogaczy może 2% faktycznie jest nimi zasłużenie reszta dorobiła się na oszustwach i krzywdzie ludzkiej . Każdy normalny szef porozmawiał by z pracownikami i by może się jakoś to powoli ułożyło ale woli wszystkich pouczać na forum i w dalszym ciągu uważa że nic się nie stało.Przykre ale życie nie zawsze będzie łaskawe może i on kiedyś będzie musiał być pracownikiem i też nie dostanie wypłaty nie takie historie życie zna . Ja bym chciał żeby on miał mercedesa na każdy dzień tygodnia innego bo jak szef ma to i pracownicy mają lepiej tylko że chyba tak jak napisał jest przewidujący i już oszczędza na starość żeby tankować po 10zł za litr . Pozdrawiam i pamiętaj szefie ludzka krzywda nieda ci szczęścia .

Kierowca3

W mp to najlepiej wiedzą jak wyciąć i wkleić gotowce!! A "dyro" to robił najlepiej bo z błędami...

Hahaha. Niezłe wycięte pewnie z jakiejś książki o pozytywnym myśleniu lub jak zostać liderem :)

Jeżeli chcecie aby sprawa pojawiła się w TVP prosimy aby któraś z osób co ma więcej czasu i zajmie się poprowadzeniem tematu i napisania do magazynu , ponadto zebrania wszystkich osób co maja problem z wypłatami. Kazali opisać problem, przytoczyć ten link z opiniami i zebrać pokrzywdzonych. Jak osoba która się tym zajmie niech poda swój e-mail aby się zgłaszać. Adres e-mail redakcji: ekspres.reporterow@tvp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Mp-Trans Transport Maciej Pełka - Poddębice

• Jak się pracuje w Mp-Trans Transport Maciej Pełka?

Zobacz opinie na temat firmy Mp-Trans Transport Maciej Pełka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mp-Trans Transport Maciej Pełka
1.7/5 Na podstawie 238 ocen.
  • ul. Targowa 7B
    99-200 Poddębice