Opinie o Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. w Ostrołęka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. w Ostrołęka

szuka pracy

Czy warto aplikować? Proszę o rzetelną odpowiedz ? Pozdrawiam

Ola - Asystentka Zarządu
@szuka pracy

Cześć „Szuka pracy”, cieszę się, że o nas pytasz. Jesteśmy Pośrednikiem Pracy, co znaczy, że nie z nami podpisujesz umowę, nie płacisz nam nic, ani nie z nami negocjujesz stawki proponowane w ogłoszeniach. Ale my gwarantujemy, że firmy, które polecamy to sprawdzone firmy, które nawiązują z Tobą legalną współpracę na podstawie umowy o pracę, zapewniają Ci opiekę zdrowotną, ZUS i ubezpieczenie. Pamiętaj, że nie zostawiamy Cię samego z Firmą, do której Cię wysyłamy. Zawsze możesz do nas zadzwonić w każdej chwili i opowiedzieć, co sądzisz o podjętej pracy. Możemy też pomóc poszukać Ci innej (w ramach pozytywnej znajomości).

szuka pracy

Witam jak wygląda u tego pośrednika praca tz? : -czy wypłaty są w terminie i czy nie oszukują? -jak wyglądają u nich stancje hotele warunki itp? -czy z kordynatorami jest dobry kontakt idzie się dogadać ? -jaka jest atmosfera w pracy przełożeni itp

Magdalena
@szuka pracy

Widzę, że masz konkretne pytania do osób zatrudnionych obecnie poprzez firmę Pracownicy Budowlani. Trzymam kciuki, aby zostały Ci udzielone satysfakcjonujące odpowiedzi na forum! Masz już doświadczenie w pracy w tej branży, czy dopiero chciałbyś je zdobyć?

wiesiek

zwykły (usunięte przez administratora)

Wiesław

Fajna firma, dostałem od nich już kilka kontaktów na budowę w okolicach Krakowa. Każda firma z ich polecenia do której weszłem na robotę okazała się uczciwa.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. na stanowisko Laminiarz / Pomocnik / Pracownik produkcji – praca Szczecin? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
Józek

Rzetelna i fachowa pomoc. Nie mogłem znaleźć ludzi do ciesielki w Poznaniu, zadzwoniłem i pani Patrycja po tygodniu rozwiązała problem. Do dziś mamy kontakt i muszę powiedzieć że naprawdę znają się na swoim fachu.

Elektryk

Pani Justyna podała mi numer do firmy która szukała elektryków do Niemiec i Holandii. Zostałem zatrudniony na umowę o pracę. Byłem mile zaskoczony że się udało. Firma jest duża i stabilna.

dark

widzę że niektórzy mają racię pani z biura dzwoniła 2 dni temu o wyjazd do danii ---jakiś kierownik się też miało odezwać --CISZA--jednak coś jest nie tak ztą firmą--cisza to u nichchyba standart

Rektuter
@dark

Projekt do Danii został bardzo szybko obsadzony Elektromonterami i zakończył się w ciągu 4 dni. Zapraszamy do kontaktu, mamy aktualnie ofertę do Niemiec i Holandii.

zainteresowany

Monter linii technologicznych. Zagranica. Ktoś? Coś? Był? Jest?

też uważam że to ściema - zbierają dane, nr telefonów itp. ... mieli ofertę idealnie zgodną z moim stanowiskiem pracy i doświadczeniem i nawet nie zadzwonili...tak samo Sanpro Consulting BPO... powstałe w 2016r.

Zarząd spółki

Fakt rejestracji spółki w roku 2016 jest tylko kwestią techniczną, natomiast doświadczenia związane prowadzeniem firm z branży rekrutacyjnej zbieramy od 2005 roku.

Współpracujemy z tą firmą kilka miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Często z dnia na dzień potrzebujemy pracowników i nigdy nie ma z tym problemu. Profesjonalna i miła obsługa.

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.?

Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Janusza Korczaka 4
    07-409 Ostrołęka

Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.