Opinie o Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. w Ostrołęka

Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
4 16 32 5 1
Bronek

znalezli mi dobro robote

Zofia Nowy wpis
@Bronek

Możesz coś więcej powiedzieć o tej pracy, którą udało Ci się załatwić przez Pracownicy Budowlani? Czy jest to stała umowa o pracę czy jakaś inna umowa? Ile trwało to znalezienie pracy?

Pytanie Nowy wpis

Ile jest zmian w Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.?

Magda (Pracownicy budowlani) Nowy wpis
@Pytanie

Każda oferta pracy charakteryzuje się odmiennymi warunkami i charakterystyką. Jeśli w treści oferty brakuje informacji o ilości zmian, warto zadzwonić do Rekrutera prowadzącego dany projekt i dopytać o to, co nas interesuje. Życzę powodzenia w poszukiwaniach pracy! :)

Zbygi Nowy wpis

mam robote! dzieki WAm

Klara

Mój stary znalazł z nimi pracę, więc ja jestem zadowoloana bardzo :D

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Konrad

Słyszałem, że to bardzo dobra firma. Czy dlatego tak sporadycznie zamieszczacie tu swoje opinie, że nie ma co się powtarzać?

Karol K
@Konrad

ja tez zadowolony. załatwili mi i mojej brygadzie dobra robote

Karol K

mają dobry portal z ofertami pracy. Duży wybów dla robotników budowlanych. Polecam

Kornel

załatwili mi robotę na ciesle. mam dobrą umowie

On

Czy warto wyjechać przez nich do Niemiec? Jakie warunki?

Hard
@On

Możesz jechać. Często mają robotę na zagranicę ale od spoko firm. Dopytaj dokładnie o wszystko a kontakt i tak dostaniesz do firmy z którą wyjedziesz.

Mieczysław

@wiesiek, widzę, że pracujesz w firmie Pracownicy Budowlani z Ostrołęki, ale użyłeś najpewniej w swojej wypowiedzi niecenzuralnych słów, stąd jej część została usunięta przez administratora forum. Jak obecnie wygląda sytuacja pracowników w firmie? Polecacie aplikować do pracy w niej?

Tak2Nie

Fran
@Mieczysław

Firma ta załatwiła mi pracę w Niemczech.jestem zadwolony. Pani A pomogla zalatwić mi wszyskie formalnośći. Zarabiać mugłbym wiecej ale naprawde nie jest źle. A kierownik obiecal podyrzke.

Tak1Nie1
szuka pracy

Witam jak wygląda u tego pośrednika praca tz? : -czy wypłaty są w terminie i czy nie oszukują? -jak wyglądają u nich stancje hotele warunki itp? -czy z kordynatorami jest dobry kontakt idzie się dogadać ? -jaka jest atmosfera w pracy przełożeni itp

Magdalena
@szuka pracy

Widzę, że masz konkretne pytania do osób zatrudnionych obecnie poprzez firmę Pracownicy Budowlani. Trzymam kciuki, aby zostały Ci udzielone satysfakcjonujące odpowiedzi na forum! Masz już doświadczenie w pracy w tej branży, czy dopiero chciałbyś je zdobyć?

Sebastian Gruby
@Magdalena

Magdalena idiotko spadaj siooo

TakNie1

szuka pracy

Czy warto aplikować? Proszę o rzetelną odpowiedz ? Pozdrawiam

Ola - Asystentka Zarządu
@szuka pracy

Cześć „Szuka pracy”, cieszę się, że o nas pytasz. Jesteśmy Pośrednikiem Pracy, co znaczy, że nie z nami podpisujesz umowę, nie płacisz nam nic, ani nie z nami negocjujesz stawki proponowane w ogłoszeniach. Ale my gwarantujemy, że firmy, które polecamy to sprawdzone firmy, które nawiązują z Tobą legalną współpracę na podstawie umowy o pracę, zapewniają Ci opiekę zdrowotną, ZUS i ubezpieczenie. Pamiętaj, że nie zostawiamy Cię samego z Firmą, do której Cię wysyłamy. Zawsze możesz do nas zadzwonić w każdej chwili i opowiedzieć, co sądzisz o podjętej pracy. Możemy też pomóc poszukać Ci innej (w ramach pozytywnej znajomości).

Tak2Nie

wiesiek

zwykły (usunięte przez administratora)

Tak1Nie

Wiesz jak wyglądają zarobki w Pracownicy Budowlani Sp z o. o.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

Wiesław

Fajna firma, dostałem od nich już kilka kontaktów na budowę w okolicach Krakowa. Każda firma z ich polecenia do której weszłem na robotę okazała się uczciwa.

Tak9Nie

Józek

Rzetelna i fachowa pomoc. Nie mogłem znaleźć ludzi do ciesielki w Poznaniu, zadzwoniłem i pani Patrycja po tygodniu rozwiązała problem. Do dziś mamy kontakt i muszę powiedzieć że naprawdę znają się na swoim fachu.

Tak4Nie
Elektryk

Pani Justyna podała mi numer do firmy która szukała elektryków do Niemiec i Holandii. Zostałem zatrudniony na umowę o pracę. Byłem mile zaskoczony że się udało. Firma jest duża i stabilna.

Tak6Nie

dark

widzę że niektórzy mają racię pani z biura dzwoniła 2 dni temu o wyjazd do danii ---jakiś kierownik się też miało odezwać --CISZA--jednak coś jest nie tak ztą firmą--cisza to u nichchyba standart

Tak4Nie

Rektuter
@dark

Projekt do Danii został bardzo szybko obsadzony Elektromonterami i zakończył się w ciągu 4 dni. Zapraszamy do kontaktu, mamy aktualnie ofertę do Niemiec i Holandii.

Tak6Nie

zainteresowany

Monter linii technologicznych. Zagranica. Ktoś? Coś? Był? Jest?

TakNie

też uważam że to ściema - zbierają dane, nr telefonów itp. ... mieli ofertę idealnie zgodną z moim stanowiskiem pracy i doświadczeniem i nawet nie zadzwonili...tak samo Sanpro Consulting BPO... powstałe w 2016r.

Tak9Nie

Tommy "Ostrada"

Polecam wszystkim którzy chcą znaleźć szybko dobrze wykwalifikowanych pracowników. Bardzo miła i kompetentna obsługa oraz skuteczny sposób dla firm poszukujących sprawdzonych pracowników . POLECAMY.

Tak14Nie

Zarząd spółki

Fakt rejestracji spółki w roku 2016 jest tylko kwestią techniczną, natomiast doświadczenia związane prowadzeniem firm z branży rekrutacyjnej zbieramy od 2005 roku.

Tak8Nie

Pracodawca

Współpracujemy z tą firmą kilka miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Często z dnia na dzień potrzebujemy pracowników i nigdy nie ma z tym problemu. Profesjonalna i miła obsługa.

Tak15Nie

Pracodawca

jedna wielka ściema... mowią, że są na rynku od 2005 roku a tak naprawde działają od poczatku 2016... to o czymś świadczy... wprowadzają w błąd a poza tym nie są w stanie znaleźć wykfalifikowanych pracowników. Przysyłają człowieka, który nic nie umie...

Tak25Nie

Zostaw opinię o Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. - Ostrołęka

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.