Opinie o Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. w Ostrołęka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Pracownicy Budowlani Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. w Ostrołęka

Remigiusz
Klient

Zazwyczaj niechętnie pozostawiam jakiekolwiek opinie z prozaicznego powodu braku czasu, aczkolwiek w tym przypadku robię mały wyjątek poświęcając kilka chwil - bo jak uważam: WARTO Warto doceniać i podkreślać usługi które realizowane są na wysokim i profesjonalnym poziomie i co najważniejsze - nie tylko i wyłącznie na etapie "opowiadania" o proponowanych rozwiązaniach ale podczas ich realizacji, co w połączeniu z fantastycznym profesjonalizmem i zaangażowaniem osoby z którą współpracuję już praktycznie od dwóch lat - tutaj szczególne ukłony dla Pani Anny Romańskiej - powoduje to, że w mojej ocenie koopreacja z firmą Pracownicy Budowlani jest zdecydowanie BEZKONKURENCYJNA Z podziękowaniem :)

Czym w Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

spig
Klient

Współpracuję z firmą już kolejny rok, jestem zadowolony, znaleźli mi kilka naprawdę ciekawych budów, miła obsługa, bardzo życzliwi ludzie, znajomość tematu, oby tak dalej.

ja

Dodatkowa praca

Elżbieta Nowy wpis
@ja

Aha. Ale że praca, którą oni Ci załatwiają nadaje się na dodatkową do etatu, który masz gdzieś indziej? Czy jak to rozumieć, bo nie wiem. Dziwię się ludziom, którzy chcą coś napisać, ale tak to robią, że nie wiadomo, o co chodzi.

Pracownicy budowlani Nowy wpis
@Pytanie

Oferujemy pracę bezpośrednio u Pracodawców z branży budowlanej. Prawie wszystkie oferty dotyczą pracy stałej na umowę o pracę. Rodzaje dodatków są różne w zależności od tego, co oferuje dany Klient.

Elżbieta Nowy wpis
@Pracownicy budowlani

Ale umowy są podpisywane bezpośrednio z firmami, czy z Wami? :)

Pracownicy budowlani Nowy wpis
@Elżbieta

Umowy są podpisywane bezpośrednio z firmami.

Firma z Krakowa - Kierownik
Klient

Mogę polecić z czystym sumieniem. Kontakt z Panią rekruter stały. Na bieżąco są wyjaśniane wszystkie problemy. Czuć fachowość w wykonywanej pracy, dlatego też współpracujemy z firmą od kilku lat. Jest to godny zaufania partner biznesowy.

Jakie są mocne strony pracodawcy Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.?

Ch
Klient

Miła i fachowa obsługa. Kontakt z rekruterką ciągły i profesjonalny. Bardzo polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. na stanowisko Monter instalacji gazowej/ sieci ciepłowniczej i Pomocnik? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marek
Klient

Dzięki Firmie Pracownicy Budowlani, znalazłem kilka konkretnych brygad budowlanych na swoje inwestycje. Polecam! na pewno skorzystam w najbliższym czasie z Państwa usług.

Ilona

A jak oceniacie zarobki w firmie Pracownicy Budowlani? Czy można liczyć na jakieś podwyżki czy oferowana stawka na start jest później już cały czas taka sama?

Klient - Białystok
Klient

Polecam współpracę! Miła i fachowa obsługa. Kontakt z rekruterką ciągły, profesjonalny i bez utrudnień. Dzięki współpracy uzyskałem pracowników już w przeciągu kilku dni. Polecam jeszcze raz firmę Pracownicy budowlani!

shadowangel20@onet.eu
Kandydat

Opinia o firmie?? hm dzwoni pani z akcetem Ukrainskim. nie mówi nic o firmie!! Pyta o doswiadzczenie nie widzi ze mam 12 uprawnien defakto na wszystkie maszyny. Dalej nic o firmie dla ktorej bym pracował. kumulacja 6 dni w tygodniu po 10 godzin pracy za 20-22zł dla operatora sprzetu ciezkiego ze wszystkimi uprawnieniami najwyzszych klas, smiechu warte!! dzwonie do sekretariatu szefowej nie ma zeby wyjasnic sprawe!! jakos niesmak został jak pani mówi iz mozna miec wiele uprawnien i nie umiec nic!! to po co robic uprawnienia za grube tysiace?? zeby sie rozwijać!!

ciesla/zbrojarz
Kandydat

pracuje ktos jako ciesla/zbrojarz w holandii przez ta agencje?

MASIL OUTSOURCING Karol Mazur
Klient

Moja współpraca z firmą Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. - Ostrołęka zaczęła się jakiś czas temu... dotychczas nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa... owszem nie zawsze udało się znaleźć człowieka, ale w życiu jest tak jak jest "raz na wozie, raz pod wozem" Co mogę natomiast powiedzieć, a raczej napisać to, to że zawsze współpracowałem z bardzo wykwalifikowanymi, kreatywnymi i ambitnymi rekruterami, zawsze otwartymi i przyjaźnie nastawionymi. Szczerze polecam firmę Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. - Ostrołęka, bo można na nich polegać :)

Klient

Firma na wysokim poziomie, pracownicy zaangażowani, a co ważne znają i rozumieją specyfikę pracy z firmami budowlanymi. Współpracuję już kilka lat, pozyskując za ich pośrednictwem pracowników na kontrakty do Niemiec. Polecam.

Remigiusz

Benek
Klient

Współpracuję z tą firmą od kilku lat, wszystko w najlepszym porządku, polecam rzecz jasna

spig

Michalina

Macie umowy o prace ? Jesteście zadowoleni?

Ania Top-Manager
@Michalina

Oczywiście, że mamy umowy o pracę oraz wypłaty zawsze na czas . Do tego pracują tu prześwietne dziewczyny, którym z tego miejsca serdecznie dziękuję za codzienną współpracę. Jestem wdzięczna za to, że jesteście:)

Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Koordynator. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i może podzielić się doświadczeniem?

Były Pracownik
@Pytanie

Nie polecam pracy w tej firmie. Jakieś dziwne układy, oczekiwania. Prezes widmo.

Firma budowlana
Klient

Firma oczekuje wpłat z góry nic nie gwarantując. Właścicielka jest niekompetentna i nie odbiera telefonu. Nie polecam.

Joanna Kruk-Godlewska
@Firma budowlana

Dziękuję za tę uwagę. Przyznam, że czasami faktycznie trudno jest się do mnie dodzwonić, z uwagi na liczne połączenia przychodzące. Szkoda tylko, że w tym przypadku nie udało nam się dojść do etapu omówienia naszej umowy handlowej, w której określiliśmy zobowiązania i gwarancje wynikające z opłat za świadczone przez nas usługi. Z uszanowaniem Joanna Kruk-Godlewska Współwłaściciel

Jarek

@Magda (Pracownicy budowlani) a czy na ten sam adres można słać cv?

@Jarek

CV na stanowiska budowlane najlepiej wysyłać zgodnie z podanym kontaktem w ogłoszeniu. A jeśli chce Pan po prostu dołączyć do bazy kandydatów firmy Pracownicy budowlani najlepiej zrobić to tutaj: https://www.pracownicybudowlani.pl/zglos-sie/.

Czy Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

@Pytanie

W tej sprawie proszę kontaktować się z sekretariatem firmy pod adresem biuro@pracownicybudowlani.pl.

Marta

Jak długo firma jest na rynku?

@Marta

Spółka jest zarejestrowana w 2016 roku, natomiast doświadczenia związane z prowadzeniem firmy z branży rekrutacyjnej zbieramy od 2005 roku.

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. - Ostrołęka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Janusza Korczaka 4
    07-409 Ostrołęka
  • NIP: 7582358966 REGON: 363518276 KRS: 0000596731
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.