Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Adres: Janusza Korczaka 4, 07-409 Ostrołęka

NIP: 7582358966 REGON: 363518276 KRS: 0000596731

Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Opinie o Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

On
 Opinia

Czy warto wyjechać przez nich do Niemiec? Jakie warunki?

Hard
@On 08.05.2019 10:01

Możesz jechać. Często mają robotę na zagranicę ale od spoko firm. Dopytaj dokładnie o wszystko a kontakt i tak dostaniesz do firmy z którą wyjedziesz.

Mieczysław
 Opinia

@wiesiek, widzę, że pracujesz w firmie Pracownicy Budowlani z Ostrołęki, ale użyłeś najpewniej w swojej wypowiedzi niecenzuralnych słów, stąd jej część została usunięta przez administratora forum. Jak obecnie wygląda sytuacja pracowników w firmie? Polecacie aplikować do pracy w niej?

Fran
@Mieczysław 18.09.2018 15:34

Firma ta załatwiła mi pracę w Niemczech.jestem zadwolony. Pani A pomogla zalatwić mi wszyskie formalnośći. Zarabiać mugłbym wiecej ale naprawde nie jest źle. A kierownik obiecal podyrzke.

szuka pracy
 Opinia

Witam jak wygląda u tego pośrednika praca tz? : -czy wypłaty są w terminie i czy nie oszukują? -jak wyglądają u nich stancje hotele warunki itp? -czy z kordynatorami jest dobry kontakt idzie się dogadać ? -jaka jest atmosfera w pracy przełożeni itp

Magdalena
@szuka pracy 27.11.2018 19:25

Widzę, że masz konkretne pytania do osób zatrudnionych obecnie poprzez firmę Pracownicy Budowlani. Trzymam kciuki, aby zostały Ci udzielone satysfakcjonujące odpowiedzi na forum! Masz już doświadczenie w pracy w tej branży, czy dopiero chciałbyś je zdobyć?

Sebastian Gruby
@Magdalena 28.11.2018 14:41

Magdalena idiotko spadaj siooo

szuka pracy

Czy warto aplikować? Proszę o rzetelną odpowiedz ? Pozdrawiam

Ola - Asystentka Zarządu
@szuka pracy 27.11.2018 19:27

Cześć „Szuka pracy”, cieszę się, że o nas pytasz. Jesteśmy Pośrednikiem Pracy, co znaczy, że nie z nami podpisujesz umowę, nie płacisz nam nic, ani nie z nami negocjujesz stawki proponowane w ogłoszeniach. Ale my gwarantujemy, że firmy, które polecamy to sprawdzone firmy, które nawiązują z Tobą legalną współpracę na podstawie umowy o pracę, zapewniają Ci opiekę zdrowotną, ZUS i ubezpieczenie. Pamiętaj, że nie zostawiamy Cię samego z Firmą, do której Cię wysyłamy. Zawsze możesz do nas zadzwonić w każdej chwili i opowiedzieć, co sądzisz o podjętej pracy. Możemy też pomóc poszukać Ci innej (w ramach pozytywnej znajomości).

wiesiek
 Opinia

zwykły (usunięte przez administratora)

Opinia

Wiesz jak wyglądają zarobki w Pracownicy Budowlani Sp z o. o.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

Wiesław
 Opinia

Fajna firma, dostałem od nich już kilka kontaktów na budowę w okolicach Krakowa. Każda firma z ich polecenia do której weszłem na robotę okazała się uczciwa.

Tak9Nie

Józek
 Opinia

Rzetelna i fachowa pomoc. Nie mogłem znaleźć ludzi do ciesielki w Poznaniu, zadzwoniłem i pani Patrycja po tygodniu rozwiązała problem. Do dziś mamy kontakt i muszę powiedzieć że naprawdę znają się na swoim fachu.

Tak4Nie

Elektryk
 Opinia

Pani Justyna podała mi numer do firmy która szukała elektryków do Niemiec i Holandii. Zostałem zatrudniony na umowę o pracę. Byłem mile zaskoczony że się udało. Firma jest duża i stabilna.

Tak6Nie

dark
 Opinia

widzę że niektórzy mają racię pani z biura dzwoniła 2 dni temu o wyjazd do danii ---jakiś kierownik się też miało odezwać --CISZA--jednak coś jest nie tak ztą firmą--cisza to u nichchyba standart

Tak4Nie

Rektuter
@dark 04.01.2018 16:42

Projekt do Danii został bardzo szybko obsadzony Elektromonterami i zakończył się w ciągu 4 dni. Zapraszamy do kontaktu, mamy aktualnie ofertę do Niemiec i Holandii.

Tak6Nie

zainteresowany
 Opinia

Monter linii technologicznych. Zagranica. Ktoś? Coś? Był? Jest?

Opinia

też uważam że to ściema - zbierają dane, nr telefonów itp. ... mieli ofertę idealnie zgodną z moim stanowiskiem pracy i doświadczeniem i nawet nie zadzwonili...tak samo Sanpro Consulting BPO... powstałe w 2016r.

Tak8Nie

Tommy "Ostrada"
 Opinia

Polecam wszystkim którzy chcą znaleźć szybko dobrze wykwalifikowanych pracowników. Bardzo miła i kompetentna obsługa oraz skuteczny sposób dla firm poszukujących sprawdzonych pracowników . POLECAMY.

Tak14Nie

Zarząd spółki
 Opinia

Fakt rejestracji spółki w roku 2016 jest tylko kwestią techniczną, natomiast doświadczenia związane prowadzeniem firm z branży rekrutacyjnej zbieramy od 2005 roku.

Tak8Nie

Pracodawca
 Opinia

Współpracujemy z tą firmą kilka miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Często z dnia na dzień potrzebujemy pracowników i nigdy nie ma z tym problemu. Profesjonalna i miła obsługa.

Tak15Nie

Pracodawca
 Opinia

jedna wielka ściema... mowią, że są na rynku od 2005 roku a tak naprawde działają od poczatku 2016... to o czymś świadczy... wprowadzają w błąd a poza tym nie są w stanie znaleźć wykfalifikowanych pracowników. Przysyłają człowieka, który nic nie umie...

Tak25Nie

Zostaw opinię o Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. - Ostrołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie