Opinie o Samsel i Syn Stanisław Samsel Mariusz Samsel sp.j. w Ostrołęka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Samsel i Syn Stanisław Samsel Mariusz Samsel sp.j., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Samsel i Syn Stanisław Samsel Mariusz Samsel sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samsel i Syn Stanisław Samsel Mariusz Samsel sp.j. w Ostrołęka

Zawiedzionych

Na dziale z ogrodami jest wieczny problem z znalezieniem obsługi, a gdy w końcu ktoś się znajdzie to twierdzi że to nie jego dział :/ Gdy w końcu dostaliśmy płytki Pan z działu budowlanego nie udzielił nam informacji na temat kleju do płytek, mówiąc że musimy poczekać bo jest sam na dziale i ma przed nami trzech klientów..... Porażka

Wkurzony klient Nowy wpis
Klient

Mam pytanie co robi? Ta pani na stoisku z armaturą łazienkową. Chciałam kupić szafkę łazienkową poprosiłem Panią o doradztwo, niestety pani była kompletnie zielona nic nie wiedziała. Zapytałem do czego służą te dodatki które znajdują się w wewnątrz szafki odpowiedź brzmiała nie wiem, beszczelnie żując gumę potraktowała mnie jak powietrze i poprostu sobie poszła. Nie polecam robienie zakupów w tym sklepie

Klient

Gość ze sklepu internetowego bardzo nie miły, zamawiałem dwa razy i zawsze coś wymyślał ,, ze jego to nie obchodzi on się tym nie zajmuje!!!,, Good Luck????

TEN TYP MESS
@John

Wypowiem się następująco że Pan który prowadzi sklep internetowy jest bardzo kompetentną osobą miałem problem z towarem dogadywaliśmy sprawę przez kilka dni ponieważ przesyłka szła prosto od firmy z której był brany towar lecz nie dotarł a gdy dotarł okazało się że nie dostałem tej paczki której oczekiwałem ponieważ pomylił kurier zamówienia. Co do czego wyszło tak że Pan wszystko załatwił był bardzo miły i uprzejmy jestem zadowolony z towaru. Raczej mógł Pan (John) się dodzwonić na dział sklepu a nie do danej osoby o której jest mowa. Pozdrawiam.

@John Nowy wpis
@TEN TYP MESS

Witaj panie sprzedawco ????

Dawid

Dużo osób tam rezygnuje z pracy?

Black
@Dawid

Rotacja non stop. Ludzie sami odchodzą. Chora firma na maksa. Chcesz miec sprany mozg to droga wolna. Kierownictwo porazka. Paniusie z piekla rodem a dyrektorka jakby mogła by wymyslala zadania nie z tej ziemi.

Dawien Nowy wpis
@Dawid

Rotacja jest spora, ogólna zasada jest taka że masz robić swoje i nie narzekać, roboty jest od groma a nawet jeśli uda Ci się wszystko ogarnąć to szansa na pochwałę mała

Rzetelny Nowy wpis

Ogólnie nie polecam pracy w tej hurtowni, atmosfera okropna, wiecznie nie zadowolone kierownictwo i brak szacunku dla pracownika to codzienność. Szczerze odradzam aplikowanie do tego sklepu, no chyba że lubisz pracę pod presją i bez wiekszych korzyści dla Ciebie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kurpś.
Kandydat

Firma z ciągłą rotacją pracowników. Coś jest tam nie tak skoro tyle ludzi się tam przewija...

Klient z 25.11.2020
Klient

Dzień dobry Uwaga dotyczy rażąco złej obsługi Pań kasjerek przy głównym wejściu. Sposób odnoszenia się do klienta( z gatunku opryskliwości ) daleko odstaje od standardów powszechnie panujących, które możemy również zauważyć i w naszym mieście. Obsługa Pań kasjerek w sklepie Samsel i Syn przypomina obsługę z lat minionych i figuruje na mapie miasta jako relikt kulturowy. Najczęściej problem powstaje z powodu " założonej w całości" drobnym towarem lady przeznaczonej dla klienta i niemożności położenia tam towaru zakupionego.

Typowy Janusz (Stały Klient)
@Klient z 25.11.2020

Wypowiem się na ten temat ponieważ to może nie leży tam specjalnie i nie jest wyłożone z wymysłu tych Pan lecz polecenia odgórnego, z tego co wiadomo te lady i tak nie działają a jaki problem jest podać towar kasjerce raczki bolą ?

Mandarynka

Nikt

Niedość, że na trampolinę trzeba było czekać 2 tyg (więcej niż termin dojazdu) to i jeszcze cena została podwyższona. Bardzo się zawiodłam i więcej już do tego sklepu nie zawitam

@Nikt

A może hurtownia nie miała ? A jak dostali to w droższej cenie już ? OMG!!!

Zawiedzionych

XYZ
@Zawiedzionych

Skoro mial 3 klientów przed państwem trudno żeby ich zostawił i obsługiwał poza kolejnością. Logiczne...

Adrian
@Zawiedzionych

Rozumiem, że jesteś niezadowolony z obsługi, ale powinieneś to zgłosić do przełożonego z tego działu. Forum Gowork.pl zajmuje się sprawami pracowniczymi i swoje opinie zamieszczają tu osoby zatrudnione w firmie. Chciałbym się więcej dowiedzieć o warunkach pracy, więc może odezwie się ktoś pracowników.

Zigi
@Adrian

Niedawno były przyjęcia, młode osoby bez doświadczenia, raczej średnia krajowa.

były pracownik
@Zigi

Chyba raczej najniższa krajowa + niewielka premia :(

Maja
@były pracownik

@były pracownik Ile natomiast wynosi premia w Samsel i Syn i jakie są zasady jej przyznawania? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Zenon
@Zawiedzionych

Jak śmiał nie obsłużyć was poza kolejką. Przecież to nieistotne, że inni też czekają. Ja nigdy nie miałem problemu z znalezieniem obsługi w sklepie, chociaż poczekać czasem się zdarzało. Jak wszędzie.

Zawiedzony
@Zawiedzionych

Nie byl pan..pani Sama w sklepie.... Wszyscy mogą być zawiedzeni....kolejka zobowiązuje

@Zawiedzionych

Jak kolejka to kolejka, czego nie rozumiesz

Pedro

Forum pracownicze nie jest właściwym miejscem na uwagi jakie klienci mają do firmy!

Paweł

@Michał a umowę jaką macie?

Michał

Podsumowując to mamy dobrą firmę , świetnego pracodawcę i dobrą atmosferę.

Ewelina

Dobrze wspominam przepracowany okres. Wynagrodzenie zawsze było na czas. Atmosfera w porządku, wszyscy się dobrze znali, bo wiele osób pracuje od dawna i zawsze można liczyć, że ktoś pójdzie na rękę podczas ustalania zmian.

Maja
@Ewelina

To świetnie, bo właśnie myślę, aby ubiegać się o pracę w Centrum Targowa. Jednak wcześniej chciałam podpytać o jedną kwestię. Podasz szczegóły dotyczące wynagrodzenia? Chodzi mi o konkretne stawki.

NICK
@Maja

Na początek pewnie i tak dostaniesz minimalną (2600 brutto) na okres próbny, po 3 miesiącach albo pozostaniesz przy tej kwocie lub minimalnie więcej dostaniesz. No i gdzieś tak od czerwca do grudnia co dwumiesięczna premia.

Paweł

Praca w porządku, atmosfera też, przynajmniej w moim dziale ok. Pieniądze takie jak na umowie plus niewielkie premie.

Najgorsze są zmiany w sobote praca po 12 godzin daje w kość a następnego dnia niedziela i znów na 8 godzin.

Ewa

Pracy jest rzeczywiście dużo, ale przynajmniej jest jakaś stabilność zatrudnienia. Jak dobrze pracujesz, to masz pracę. Znam ludzi, którzy pracują tu od lat i ciągle są. A pracowałam już w takich firmach, że jak wytrzymałaś pół roku, to byłaś najstarszym pracownikiem, bo niektórzy po miesiącu już odchodzili, albo szybciej.

Arek

Jak dla mnie to praca ja każda inna. Wiadomo, jak przyjdzie towar to trzeba się namachać i ubrudzić, ale w tej branży trzeba się z tym liczyć. Jak jest duży ruch to czasem ciężko nadążyć, bo nagle kilka osób coś chce, najlepiej na już, a jak im powiedzieć, że muszą poczekać to są oburzeni i można jeszcze od nich usłyszeć swoje. Płaca też jak wszędzie, ale zawsze wpadnie parę groszy premii. W OBI roboty jeszcze więcej a nacisk na wyniki koszmarny i najlepiej żeby wszystko było zawsze na przedwczoraj.

Czy w Samsel i Syn Stanisław Samsel Mariusz Samsel sp.j. panuje luźna atmosfera?

Xyz
@Pytanie

Z tego co zaslyszalam atmosfera pracy jest dość specyficzna i do niczego.... . Wieczne niezadowolenie, obelgi itd. ze strony kadry zarządzajacej. Na temat pensji sprzedawców? ... Szkoda poruszać temat :)

Ewelina
@Xyz

Pracuję tam już kilka miesięcy i nikt mi nigdy nie ubliżał. Płace jak wszędzie, nie ma szału, ale nie ma tragedii, a do tego zawsze jeszcze jakaś niewielka premia.

Filip
@Pytanie

Atmosfera zależy od ekipy na dziale. Pracy jest dużo, ale do ogarnięcia. Jak dla mnie całkiem spoko.

Artur
@Pytanie

Zależy co rozumieć przez luźna. Ekipa jest spoko. Każdy robi swoje, ale jak potrzebujesz pomocy to też zawsze na kogoś można liczyć. Zmiany też zwykle da się ustalić tak, żeby każdemu pasowało, albo się z kimś zamienić.

Niewidzialna ręka

Jeżeli chodzi o zarobki to tragedia nie wspominając już o ostatniej premii.

Ewa
@Niewidzialna ręka

Premia jest taka, jaką dział wypracuje, więc bywa raz lepiej, raz gorzej. Ale przynajmniej bywa, bo pracowałam w firmie, gdzie premię widziało się tylko w pierwszym miesiącu, potem już nigdy.

Iza

Pracowałam tam ponad rok i miło wspominam atmosferę. Pracy jest owszem sporo, ale to chyba wszędzie. W porównaniu np. do drogerii, gdzie trzeba w godzinę przerzucić kilka palet mydeł w płynie to i tak bajka. Zarobki też porównywalne. Gdyby nie daleki dojazd jak dla mnie, pewnie bym została.

Zostaw merytoryczną opinię o Samsel i Syn Stanisław Samsel Mariusz Samsel sp.j. - Ostrołęka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Samsel i Syn Stanisław Samsel Mariusz Samsel sp.j.
4.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Targowa 8
    07-410 Ostrołęka
  • NIP: 7582178603 REGON: 140394068 KRS: 0000306670
Samsel i Syn Stanisław Samsel Mariusz Samsel sp.j.