MaxBud Kleszczów

Kleszczów

Opinie o MaxBud Kleszczów

Zygi

Czy MaxBud Kleszczów posiada własną stronę internetową? To dziwne, że mogą istnieć jeszcze firmy na tym rynku, które takiej strony nie prowadzą i mają się dobrze :) Ktoś mi może podpowiedzieć, gdzie mam szukać ofert pracy?

skandal, mają czelność startować w konkursie na rzetelną firmę 2013!!!!! do [usunięte przez moderatora]wszystkich tych [usunięte przez moderatora]wsadzić http://swietnafirma.pl/nFirma.aspx?id=844274&s=g82bb37l&n=przedsiebiorstwo-budowlano-uslugowe-maxbud-krzysztof-rutkowski wysyłajcie swoje negatywne opinie [usunięte przez moderatora]nikomu nie płacą!!!!

roman

czyli co roku to samo....[usunięte przez moderatora]a ludzie zero...oj [usunięte przez moderatora]

Szukasz pracy?

Martin

Jeśli chcecie współpracować z tą firmą to zapraszamy do Kleszczowa jest tu wiele obiektów gdzie można zobaczyć fuszerki budowlane firmy Maxbud.Na ten temat można by napisać powieść. Nie wiem dlaczego ci panowie i nadzór budowlany który odbiera ich budowy nie oglądają świata zza krat.Uwaga nie wierzcie że nie mają kasy na zapłatę . Wycieczka pana prezesa w Alpy na narty nie kosztowała 500zł, podobnie pobyt jego brata w Turcji. A pracownicy nie mają za co chleba kupić rodzinie.

xy

absolutnie nie współpracujcie z tą firmą, lalusie obiecanki cacanki wogóle nie placą ani podwykonawcą ani pracowniką. Niepoważni !!![usunięte przez moderatora]

robby

Stanowczo odradzam współprace z firmą. Po pierwsze firma nie jest merytorycznie przygotowana do prowadzenia robót . jedna moze dwie osoby w całej firmie maja wykształcenie budowlane . [usunięte przez moderatora]to tanie cwaniaki z ktorymi załatwia się wszystko \"na gębę\" . jest to problem ponieważ są niesłowni. Aktualnie firma przechodzi duże problemy finansowe , a ich budowy to totalny chaos.

Firma bez pieniedzy wlasnym pracownikom robi wyplaty z op€znieniem i na raty!!!

Uwaga na tą firmę!!!. Płacą podwykonawcom ze strasznymi opóźnieniami. Nie polecam!!!.

Zostaw opinię o MaxBud Kleszczów - Kleszczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MaxBud Kleszczów