Opinie o Carlsberg w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Carlsberg. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Carlsberg o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carlsberg w Opole

witam przedstawię plusy i minusy w korpo gównie plusy: auto,multi sport,lux med minusy: praca pod ciągłym stresem,dzień za dniem brak budżetów dla ph,ponieważ kos przeznaczają na swoje działania i wyrównania w hurcie,jeżdzi się na pusto,zeszyty na sklepach puchną z dnia na dzień,kierownicy to cwaniacy,mobing. brak perspektywy awansu jeśli nie jesteś kolegą z dzieciństwa,rodziną,nepotyzm na maxa,jeśli jesteś najlepszy z grupy,to dajesz sobie spokój bo i tak nie awansujesz,więc lepiej być średniakiem. 26 wizyt dziennie,to by zrobić wszystko na tip top jest nie możliwe,ciężko do objechania targety sprzedażowe nie do zrobienia praca po godzinach,tabelki,@,rozliczenia praca po godzinach liczenie kapsli. spotkania po godzinach. dla młodych kolegów 1900 na łapkę,homonto i wiooooo,orać. Pani z hr zapyta zaraz skoro tak żle,to czemu nie zmienisz pracy.Pracuje około 10 lat i mam dużą,podstawę.Więc chodzę na spotkania o pracę i jak będę miał zaproponowaną taką samą podstawę,to się rozstaniemy.Dwa lata temu polecałem,pracę i wypowiadałem się o firmie w samych superlatywach,teraz jest kapa.Na ostatnim spotkaniu o pracę było nas 3 kolegów z carlsberga,he czekamy na drugi etap. pani z hr powie zaraz że się wypaliłem,hehhe,przez 10 lat pracy, znam wszystkie numery świata, jeśli chodzi o sprzedaż piwa. pozdrawiam kadrę dowodzącą. kocham cię Marku.r,Piotrze.G,Darku,DARIUSZU,DARECZKU,SUPER DARKU.

Zostaw merytoryczną opinię o Carlsberg - Opole

Carlsberg