Opinie o Xpo Sp. z o.o. w Poznań Libelta 1A lok. 2

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Xpo Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Xpo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xpo Sp. z o.o. w Poznań Libelta 1A lok. 2

Jaka jest kultura pracy w Xpo Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

ikdsmnvdfob

Ludzie ok ale duza rotacja, dress code raczej nie obowiazuje.

Adecco HM

Witam mam pytanie. Jest jakaś osoba która kiedys przepracowała wiecej niz 30 h w tygodniu. Bo widze że lipa lipa ludzie podostawali kontrakty na 120 h w miesiącu to extra!! daje nam nie całe 30 h w tygodniu a i tak tyle nie ma bo biura zasłaniają się dodatkami. powiedzą no tak Pan / Pani ma przepracowane 20 h w tygodniu ale za to 2 dni pracuje Pan w weekend yhym tylko że w weekend to nie rekompensata. Bo do tych 2 dni dodają poranne zmiany normalnie płatne a weekend pracujesz nocki bo najmniej tracą na Tobie. Chciałbym tez zapytac jak wygląda sprawa z kierowcami płacą wam za transport? A to że każą rozmawiać w biurze po angielsku to czysta dyskryminacja i podchodzi pod mobing gdyż większość pracowników biurowych zobowiązuje się działać w imieniu dobrego imienia firmy. I są to tez polacy którzy są tam właśnie od tego by pomoc zrozumiec i wytłumaczyć. A nie szyderczo smiać się z mniejszej znajomości jezyka. Mogę się założyć że z tych 31+- euro ktore mają za jednego pracownika wy dostajecie taki plan żeby jak najwięcej dostac godzin bez dodatku. Bo to oni mają zarabiać nie wy. Teraz mają obowiązek płacic za odwołany dzień wiec upominajcie się o to i pilnujcie tego w payslipa-ch.

Kinga

Byłam w listopadzie tego roku (2019) nie polecam , w biurze ludzie siedzą jak za karę kiedy trzeba było iść do lekarza nikt nie wiedział kto ma zarejestrować... w biurze twierdzą , że hausmajster z tym , że chłopak nie ma żadnych naszych danych ani nic. Praca po 20h w tygodniu , ludzie z mniejsza stawką więcej dostają niż ludzie którzy dostali tą podwyżkę to jest śmiech na sali , karty paliwowe nie przechodzą na niektórych stacjach a jeżeli zapłacisz ze swoich pieniędzy dodają do wypłaty i odbijają z tego podatek. Jeszcze raz nie polecam E&a

Sandra

pracowałam na magazynie HM XPO w Tilburgu przez firmę E&A i szczerze mogę polecić. Trafiłam na returny, praca 40h w tygodniu zapewnione i czsami były soboty. Warunki na lokacji w porządku-Riel, pokoje 2 osobowe, była osoba odpowiedzialna za porządki w łazienkach i kuchniach, ludzie na hotelu ok, dojazd do pracy służbowym autami, w pracy też fajny klimat. wypłaty też na czas, śmiało mogę polecić, jedyny minus to ludzie w biurze na miejscu-z łaski wysluchiwali co masz do powiedzenia

Kkk
@Sandra

Możesz podać maila? Chce tam wyjechać i mam kilka pytań

A
@Sandra

To witam koleżankę z returns. Też tam pracowałam. Praca bardzo ok i ludzie tak samo. Jedynie team leader do bani. (:

Lora
@A

Spokojnie na pakowaniu asystenta glonojazd nie lepsza, a na pocikngu pewna urcza para (usunięte przez administratora) też daje w kość pracownika. Także nie ma idealnego działu bo wszędzie się nienormalni znajdą. Cieszę się że roztalam się z tą firmą, bo było marnie, a nie jestem typem człowieka, który rozrabia czy ma wszystko gdzieś. Firma ma wszystkich gdzieś, jak się podlizujesz i robisz normę jak nie normalny to jest ok, ale tylko wyrazisz swoją opinię bądź odezwiesz się K. O.

pytanie
@A

który teamleader? mozecie napisac coś o pracy tam?

fgh
@pytanie

wiekszosc z nich miała za wysokie ambicje, ale akurat na dziale return norma była taka ze bez problemu w pierwszym tygodniu już się ją wyrabia. najlepiej ich olać i robić swoje tak jak w każdej pracy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Xpo Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zarobiony

Przez miesiąc czasu nie przekroczyłem 26 godzin w tygodniu. A te 26 to rekord całkiem nieźle pozdrawiam +-200 euro = tydzień pracy

HM (biuro Adecco)

Na rozmowie pytajcie o godziny na wszystkich działach .Tak naprawdę to loteria , nie wiesz na ile godzin przychodzisz do pracy. Zazwyczaj im większy bonus tym mniej godzin w danym dniu. Firma nie jest nastawiona na dobry kontakt z pracownikiem raczej na wyzysk. Druga sprawa ,sprawa transportu zapytajcie co w przypadku gdy Twój kierowca kończy pracę szybciej.? Głównie chodzi o sobotę, niedzielę gdy masz możliwość zarobić extra wysyłają kierowców do domu żeby spławić cały samochód. Jeżeli kierowca zostaje w pracy ludzie muszą na niego czekać na stołówce (nie jest to 15 minut). Czasami ludzie przed wejściem do pracy słyszą że ich odwołali , i jak nie masz kogoś kto cię zabierze na lokacje czekasz na swojego kierowcę, jeżeli Twój kierowca jest w pracy czekasz 8 godzin Ludzie mają po 20 GODZIN pracy w tygodniu ,to taki standard. Na początku będą zostawiać cię jak najdłużej jak dobrze pracujesz lecz szybko to się zmieni. Praca jest tylko wtedy gdy wchodzą jakieś promocje pytajcie o te okresy!!! jeżeli przyjeżdżacie w celach zarobkowych. Opinia dotyczy biura Adecco ale inne agencje mają takie same problemy z godzinami i transportem.!!!

Jolanta

Czy firma jest otwarta na zatrudnienie osób anglojęzycznych, nie Polaków? Może wiecie jak to wygląda wewnątrz firmy?

tilburx

Normy duże 250 na paka 500 na piku godzin brakuje dla nowych , tylko dodatki zmianowe spoko

Dawid
@tilburx

Jak wyglądają dodatki zmianowe ,o których napisałeś? Ciekawi mnie jak wygląda sama pensja bez dodatków i ewentualnych nadgodzin.

Noname23

Witam, Pracowałam w Xpo przez około 9 miesięcy. Na ten moment uważam, że to stanowczo za dużo. Jeśli chodzi o pracę sama w sobie nie jest zła ani ciężka. Jedynie inbound jest o tyle ciężki, bo czasami trzeba podnosić ciężkie boxy oraz picking gdzie liczy się szybkość. Przez taki okres czasu, nie byłam w stanie odłożyć pieniędzy, tygodniowka wynosiła maksymalnie od 250 do 300 e za 40 godzin. Bardzo często nie było godzin co oznacza że pieniędzy też było mniej. Zdarzały się tygodnie gdzie pracowalismy tylko 3 dni w tygodniu co było jakimś zartem. Jeśli chodzi o ludzi w biurze to traktują Cię jak śmiecia. W momencie gdy przychodzisz do biura z problemem oni Cię zlewaja. Możesz stać tam nawet przez godzinę bądź więcej lecz jeśli nie wiesz do kogo podejść z daną sprawa(mimo że jesteś nowy i nie masz prawa tego wiedzieć) to nikt sam Ciebie nie zapyta w czym mógłby Ci pomóc. W każdy piątek, sobotę bądź poniedziałek od pracowników biura usłyszysz, że teraz nie mają czasu bo zbliża się bądź był weekend (biuro e&a, nie polecam!) Podsumowując, jeśli chcesz zarobić, mieć godziny oraz pomoc że strony biura to nie polecam wybierać się do XPO oraz do E&A!

Tedi

Jak sytuacja wygląda na dziś, czy poszukujecie do pracy bez doświadczenia?

Witam. Możecie powiedzieć coś

Witam. Możecie powiedzieć coś szczerze o pracy w tej firmie? Jak na inboundzie, pickingu, packingu, na retournach? O indukcje nie pytam... Zmieniło się coś na zwrotach na 6 hali czy dalej taki....?

Witam. Może ktos coś napisać o

Witam. Może ktoścoś napisać o kompletowaniu zamówień, packingu i działu zwrotów? Jak klimat, kultura pracy? Bo stawki itd wiem :) Pozdrawiam

Ciekawy

Witam. Poszukuje opini na temat magazynow xpo w tilburgu. Nie interesuje mnie jaka stawka ani przez jakie biuro. Interesuje mnie sama struktura firmy czyli jakie godziny pracy, jaka kultura pracy, ile osob pracuje itp. Czy osoby prowadzace operacje sa liderami czy pacholkami co nie maja pojecia o robocie?

Budel mama
@Ciekawy

Jeśli chodzi o godziny pracy to zależy od działu, ale picking pracuje 7:45-15:45 15:45-23:45 23:45-7:45 packing 8-16 16-00:00 00:00-8:00 inny dział zaczyna na 6 rano i tak w kółko, dwie przerwy 15 min i 30 mi. Dużo polakow, ale podstawy ang np znanie kolorów bądź ubrań obowiązkowo. Firma xpo nie jest jakaś ekskluzywna firma, z tego co widzę i słyszę (pracuje tutaj ponad pół roku) za bardzo nie wnikają w pracownika ważne że robota się kręci, a że team leader to zalała to mają to w (usunięte przez administratora) nie które zmiany tzn teamy to fajna ekipa, ale i także trafiają się polaczki, którzy tylko hajs hajs hajs. Team leaderzy to osoby które zaczynały jak my więc znają się na robocie w większości, ci na kontraktach nic nie robią,tylko my przez agnejce zapierniczac jak beduiny tzn kto jak chce. Norma do wyrobienie, praca nie ciężka, dużo stania i chodzenia, nie wygodne buty robocze od agencji więc warto zainwestować w swoje lub przynajmniej w wkładki, a tak to jeszcze hmm kawa herbata, woda w automatach, kantyna otwarta co niedzielę kebab stoi, praca jak praca, godziny są, kasa się też zgadza.

Olek

Podpowiedzcie jak się pracuje w firmie i jak można się z nimi skontaktować?

@Olek

Praca łatwa, bez problemu idzie ogarnac, ale godzin nie ma, wiekszosc pracuje tutaj po 2-3 maxxx 4 dni w tygodniu , podobno od marca MA ruszyc

Ciekawie

To jest chore że nie ma pracy a nadal ściągają nowych ludzi. Niedawno tu przyjechaliśmy a w emailu proponują by może pojechać na urlop. Są tak pazerni na kasę że szkoda gadać

Z klasztora
@Olek

Z godzinami to jakiś żart, ja zrobiłam w jednym tygodniu 80 euro bez wiekowki, bo tak mało godzin nie dość że 4 dni w tyg to żaden nie pełny. A w biurze brak jakiejkolwiek oraganizacji. Tylko wysyłają maile, że jest mało pracy i chętni mogą iść na 2 lub 3 tyg urlopu.

Marika
@Ciekawie

Zmieniło się coś? Są godziny? Czy nadal mało? Dostalam propozycje wyjazdu tam i nie wiem co robic

Jerinqo

Ruszyło coś z godzinami w adecco ?

Pawel z xpo

To prawdziwy (usunięte przez administratora) nie ma czegos takiego jak praca 8 h i ewentualne nadgodziny tam jak trzeba masz (usunięte przez administratora) na pelnym gazie 12 h co dziennie i jak ci sie niespodoba albo bys chcial zmienic prace to odrazu wyrzucaja na ulice ma sie dzien na wyprowadzke nie polecam prawie (usunięte przez administratora)

aasfaf

Nie przyjeżdżać, chyba że chcecie pracować 20 godzin w tygodniu

@aasfaf

Max

Witam dostałem propozycję wyjazdu czy są godziny ile dni się robi w tygodniu? I XPo tilburg H&M?? I przez adecco proszę informację pozdrawiam

kt
@Max

I co skorzystałeś z tej oferty bo ta tez dostałam ? możne napisać ktoś czy aktualnie są tam godziny czy nadal pracy jest mało ?

Stokrotka
@Max

Czy są aktualnie godziny w Tilburgu? W h&m ? Ruszyło się coś z pracą?

Martin
@kt

Właśnie przez telefon mówią że są godziny ma ktoś informację?

Ula

Jak wygląda aktualna sytuacja z pracą w XPO Tilburg HM odnośnie godzin i zarobków ? Proszę o informacje . Pozdrawiam

@Ula

nicnickowski

NIE POLECAM PRACY PRZEZ E&A W XPO TILBURG. Niestety od kiedy tutaj przyjechaliśmy (2 listopada) nie ma pracy . Na początku prosiliśmy o wieksza ilość godzin zostalismy zapewnieni ze po czarnym piatku bedzie wiecej pracy i bedziemy jeszcze prosic o wolne . Niestety nic sie nie zmienilo . Ponownie byliśmy w biurze zapewniali nas ze grudniu bedzie duzo pracy , niestety jest dwa razy wiecej osob niz pracy . Zarabiamy po niecale 200 euro tygodniowo . Jestesmy planowani po 4 dni w tygodniu a i tak nas zwalniaja wczesniej do domu , z 8 godzin pracujemy po 5 godzin przy dobrych wiatrach . Druga sprawa dotyczy lokacji . Kiedy dotarliśmy do Budel przez pierwsze 3 tygodnie kilka razy dziennie , nawet co 15 min potrafil wlaczac sie alarm przeciwpozarowy. Stwierdziliśmy , że musimy to przetrwać , ponieważ zaraz po przyjeździe zostalismy poinformowani , że za 3 tygodnie bedziemy przenoszeni na inna lokacje w okolicach Tilburga. Dojezdzamy godzine do pracy a z pracy wracamy 2 godziny . Niestety jak wszystko o czym nas zapewniaja i ta obietnica nie została spełniona .I ponownie w tej sprawie zglosilismy sie do biura w Tilburgu , kazali nam sie wpisać do segregatora i zostalismy poinformowani ze w przeciagu miesiaca dostaniemy odpowiedz . Dzis przy kolejnej wizycie w biurze Pani o mało nie zeczela smiac mi sie w twarz .Powiedziała , że nic wiecej oprocz wpisania do segregatora nie mozemy zrobic i nie ma okreslonego czasu na odpowiedz. Prosilismy o kontakt do biura odpowiedzialnego za lokacje , niestety Pani nie chciała nam podać. Prosilismy również o zmiane działu , żebysmy mieli prace . Otrzymalismy odpowiedz ze nie ma miejsc ( pomimo tego ze ciagle zatrudniane sa nowe osoby) , nawet Pani ktora z nami rozmawiala nie zapisala naszych nazwisk ani nie wykazala zadnej inicjatywy zeby nam pomoc wrecz przeciwnie nas spławiła , mowiac ze 300 osob jest w takiej sytaucji jak my . Kolejna sprawa , ktora nam nie odpowiada , że jeżeli kierowcy są w teamie to oni moga czasami zostać dluzej w pracy niestety nas ludzi bez teamu wysylaja do domu , badz karza czekac po czasami 3 godziny na kantynie. Jedynym plusem jest praca , bo naprawde jest lekka . Podsumowujac w ciagu tygodnia pracujemy po niecale 4 dni i dziennie dojazdy zajmuja nam 3 godziny. Niestety bardzo sie zwiedliśmy tym wyjazdem i brakiem checi pomocy ze strony biura E&A w Tilburgu . Ludzi maja za nic i tylko zrzucaja odpowiedzialnosc z jednej osoby na druga .

budel
@nicnickowski

to trwa po dziś dzień planują nas po 3, 4 dni i pracujemy po 5, 6 godzin, EA ściaga udzi do Budel by sępic kasę za klasztor i dojazd do pracy 7- km! co tydzień nowi ludzie , jesteśmy miesiąc i max 200 e tygdniowo to skandal.

Pati

Była by jakaś dziewczyna zainteresowana wyjazdem przez firmę T&S jeżeli tak to proszę o kontakt na mail patrycja.chojnackaxo@gmail.com

mk

Witam mam zacząć pracę w XPO TILBURG 3 GRUDNIA przez Adecco jak wygląda sytuacja z zakwaterowaniem ?

@mk

Zadowolony jesteś?

Zostaw merytoryczną opinię o Xpo Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Xpo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Xpo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Xpo Sp. z o.o.?

Xpo Sp. z o.o.

Xpo Sp. z o.o.