Opinie o Royal Concert Łukasz Wojtanowski w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Royal Concert Łukasz Wojtanowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Royal Concert Łukasz Wojtanowski o rekrutacji.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal Concert Łukasz Wojtanowski w Koszalin

Jose Muzyk

Odradzam jakąkolwiek współpracę z Royal Concert. Kręcą wały. Nie podpisują umów z pracownikami a jeśli już ktoś sobie o umowach przypomni to podają jeden egzemplarz do podpisania in blanco, który nigdy nie wraca z podpisem pracodawcy. Nie szanują pracowników. Nie wypłacają terminowo wynagrodzeń, nie odbierają maili ponaglających, telefonów a jak już się uda z nimi skontaktować pod pretekstem rezerwacji biletu to udają wielce zdziwionych, że ktoś nie otrzymał przelewów z przed 3 miesięcy. Ponadto traktują pracownikow jak tanią siłę roboczą, łamią prawo sprzedając nagrany koncert do telewizji nie podpisując stosownych zgód o udostepnianie wizerunku i dodatkowe wynagrodzenie. Wszystko pod piękną nazwą i patronatem znanych gwiazd, które doskonale wiedzą o sposobach pracy tej spółki. Mnóstwo gwiazd dzwoniło spod sali koncertowej z informacją, że jeśli nie będzie przelewu to nie wychodzą na koncert. Żenada. Niebawem dobierze się do nich ZUS, PIP i urząd skarbowy.

Izka
@@Pracownik

Pisaliście tutaj że są opóźnienia 3 miesiące albo można w ogóle nie dostać wynagrodzenia. Ile osób tak czeka na swoje pieniądze? Jakoś pozew zbiorowy nie załatwi sprawy? Co planujecie?

Bartosz

Wielokrotnie byłem na koncertach organizowanych przez Royal Concert. Koncercie Edyty Górniak, Koncercie Muzyki Filmowej, Tribute to. To najwyższy poziom wydarzeń. Na pewno pojawie się na kolejnych koncertach.

Roman Boryczko
@Bartosz

Napewno byles na tych? Bo chyba nie. Koncerty ich to dno chocby artysci nie wiem jak się starali. Koncert w hali sportowej to poziom dla motlochu. A poszanowanie czlowieka, jako widza i artysty żadne.

Możecie opowiedzieć, jak pracuje się tu jako Asystentka członka zarządu?? I szukam informacjo o tym, że napisali, że praca jest od zaraz. Czyli ile dni od rozmowy rekrutacyjnej można podąć pracę? Czy w międzyczasie trzeba robić jakieś badania lekarskie, czy niekoniecznie i od razu można podpisać umowę?

Na tej grupie fb jest ostatnio o nieoddaniu pieniędzy za odwołany koncert. A co do pracy to nie wiem, nie przeglądałem całości. Czy kogoś tu jeszcze zatrudniają i w jakim ewentualnie charakterze? Jestem technikiem oświetlenia, ale pomijając już alarmistyczne wypowiedzi, nie wiem nawet, czy jest tu coś do roboty dla kogoś mojej specjalności? A pisano m.in. o opóźnieniach w wypłacaniu pensji. Jak długo więc trzeba było czekać na wypłatę i czy sytuacja powtarzała się co miesiąc? Kto wie, czy jak jest obecnie z rzetelnością firmy w podejściu do pracownika? Wg. krs widać, że działa, co nie oznacza oczywiście, że zatrudnia.

Adela Nowy wpis

Ja piszę w sprawie ogłoszenie na stanowisko specjalistka ds. kampanii Google Ads, Facebook Ads. Firma napisała, że widełki płacowe to 10000 - 15000 zł, ale nie wiem, czy te widełki to jest tylko pensja podstawowa, czy jest w to wliczona jakas premia? I dajcie znać, te 15 tys to jak spełnię wymagania, to bez problemu dostanę.

Kamil3901 Nowy wpis

Regularnie już od 3 lat współpracuje z firmą Royal Concert ! Gram w orkiestrze. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Kasia_Roszczyk Nowy wpis

Byłam na Koncercie muzyki filmowej w Ergo Arena w Gdańsku. Jestem zachwycona ! Już mamy bilety na następny koncert ! Szczerze polecamy Royal Concert.

Uwaga nie ma chodźcie współpracę z tą firmą (usunięte przez administratora) nie płacą pracownikom nie odbierają maili telefonów radzę też nie chodzić na wydarzenia organizowane przez tą firmę żeby nie wspierać dalej (usunięte przez administratora) i krętactwa

Myślałam, że zatrudniają ludzi na dłuższy okres czasu, bo w sieci ogłoszeń o pracę brak. Jeśli chodzi o to płacenie pracownikom to od początku są opóźnienia czy ludzie w ogóle nie dostają pensji? Bo jak są opóźnienia to jestem ciekaw ilu miesięczne...

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Asystent / Asystentka członka zarządu w firmie Royal Concert Łukasz Wojtanowski? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kamil-orkiestra

Wielokrotnie grałem w orkiestrze Royal Concert. Jeżeli otrzymam ponownie zaproszenie do współpracy to na pewno skorzystam.

@Kamil-orkiestra

Dajcie znać, na jakiej umowie są zatrudniani muzycy? Czy jest kontrakt na konkretne wydarzenie, czy serię koncertów? Czy jest to umowa o prace i taki muzyk jest w ciągłej gotowości do pracy, w porze i miejscu, gdzie wskaże pracodawca? Jest tu jakas elastyczność, jeśli chodzi o umowy?

Praca od zaraz bo nikt nie chce pracować za darmo. Każdy się złapie na tą pracę na 2 3 miesiące i zrezygnuje jak zobaczy, że dokłada z własnych środków, lista obowiązkow i pretensji rośnie a do tego czeka na wypłatę w nieskonczonosć. Własciciele interesują sie głownie przelewami przychodzącymi. Omijać szerokim łukiem spółke krzak.

Wątpię, że ktoś pracuje za darmo na jakimkolwiek stanowisku. Znasz konkretne stawki? Też jestem zainteresowana stanowiskiem asystentki członka zarządu ale zaintrygował mnie twój wpis, przed rozmową chciałabym konkretnie wiedzieć na co się porywam. Ile wynoszą takie opóźnienia w wypłatach? Ktoś pisał, że pół roku, myślę, że jakby tak było, to firma nie miałaby żadnego pracownika.

@kolejnaoszukana

Nie wiem na jakiej podstawie wątpi pani w uprzejmy wpis odnośnie działania tego pracodawcy. Proszę wejsc na fb grupę zatytulowana uwaga na royal concert. Oszukanych konca nie widac w kazdym ogniwie tej dzialalnosci. O stawki musi się pani dowiedzieć bezpośrednio bo nimi też nieźle manipulują żeby w zarodku stłumić ewentualną solidarnosc pracowników. W kwestii platnosci tez czasami komus zaplaca o czasie zeby wprowadzić trochę zamętu, dać pracownikom nadzieje, ze ich wypłata tez może wreszcie przyjdzie. Techniki przypominają działania konkretnej epoki a nazwiska w odpowiednich wyszukiwarkach same wyskakują. Wystarczy odpowiednio podzielić towarzystwo i pracownikow, wybranym czasami zaplacic regularnie.. w końcu rotacja wśrod pracowników i tak będzie, bo każdy się nabierze na początku. Cieszę się, że tego doświadczylam. Lekcja na cale zycie. Szerokim łukiem omijam. Jesli ma pani nadal watpliwosci to prosze sprobowac wspólpracy . Z pewnoscia za kilka miesiecy wzbogaci pani tutejsze opinie swoim wpisem.

@@kolejnaoszukana

Tzn. co się nie zgadza z tymi stawkami, wyjaśnisz na co uważać ewentualnie? Skoro już i tak zacząłeś temat, to dobrze by było wiedzieć. Ja tam naprawdę zamierzalem aplikować, no i nie ma też jakoś dużo pracy teraz, więc nie chce bez powodu wybrzydzać. Jakieś opóźnienia z zarobkami? Czy po prostu wam kwoty nie pasują, a jak coś to można ponegocjować? Duże doświadczenie mam…

Widziałem, że firma zatrudnia pracowników fizycznych do montażu tarasów. Zarobki podobno 5k netto. Nie ma nic o umowie, ktoś pracuje i wie na jakiej podstawie to zatrudnienie? Praca w jakich godzinach?

@pracownikbyły

Radzę nie pchać się w to miejsce. Obiecują a nigdy nie płacą na czas, czasami po pól roku po wielu prośbach i przedsądowym wezwaniu do zapłaty. Tak samo traktują klientów (o czym na grupie fb Uwaga na royal concert) oraz pracowników począwszy od techniki do muzyki. Oczekują upominania o wynagrodzenie jakby to było coś o co jeszcze trzeba ładnie prosić po wykonanej pracy. Obrzydliwe towarzystwo razem z "czołówką" marki. Jak już się dodzwonisz za 155 razem to spokojnym tonem kłamią do sluchawki, udają że nie wiedzą o co chodzi etc. Szkoda, że nie szukają kogoś do obslugi przelewów bo z tymi wychodzącymi mają zawsze kilkumiesięczny problem. Czołówce marki nie zaszkodziłoby jakby poobslugiwała trochę kasę fiskalną tej spółki, może zmniejszylaby tym nieco zjawisko hipokryzji wynikajacej z prezentowanych przez nią wypowiedzi a realnym braku szacunku do ludzi i ich pracy.

Firma Royal Concert Łukasz Wojtanowski rekrutowała na stanowisko Asystent / Asystentka. Czy nadal poszukują pracowników? Zarobki w ofercie wynosiły 8000 PLN.

Bartosz

bart
@Bartosz

Niestety koncert z 15. lutego został odwołany i mimo zgłoszenia (na miesiąc przed tą "pandemią") chęci odebrania pieniędzy (2x 219PLN) firma Royal Concert się nie wywiązała - mimo wielokrotnych obietnic "za parę dni". nawet vouchera na przyszłe imprezy nie potrafili zaproponować. Żenada i tyle.

kAśka
@Bartosz

To chyba byłeś na koncercie nie ich. A poziom jest może wysoki. Ale to tylko dzięki Justynie S. Ona zawsze mimo wszystko stara się. Tylko szkoda, że nie widzi jak oni (usunięte przez administratora) ludzi.

singer
@kAśka

doskonale wie o wszystkim ale to nie w jej interesie jest reagować. Lepiej udawać, że się nie widzi. Traktują tak samo klientów jak i pracowników. Sprzedają podwójne bilety na te same miejsca, żeby wyciągnąć więcej chajsu, a jak trzeba zapłacić pracownikom to już kontaktu brak przez kilka miesięcy.

Kazimierz
@singer

Chcesz przez to powiedzieć, że firma nie rozliczyła się z Tobą przez kilka miesięcy za pracę? A jaki mają okres rozliczeniowy i jaka umowa jest podstawą pracy oraz płatności za nią? I jak to się finalnie zakończyło, masz już pensję?

Roman Boryczko

Jose Muzyk

Maja
@Jose Muzyk

To nikt się do tej pory nie upomniał o egzemplarz umowy dla siebie? A co z ubezpieczeniem w takim razie? Duże są te obsuwy z wypłatami?

@Jose Muzyk
@Maja

Gdyby upomnienie o egzemplarz umowy mialo moc sprawczą każdy by taki otrzymał. Brak odpowiedzi na maile i telefony. Z Pitami tez problem. Ani w US ani na mailu. Muzycy pracują na umowę o dzieło. Obsuwy z wyplatami 3 miesiące to nic zaskakujacego, a bez ostrej reakcji to pewnie można w nieskończoność czekać na wynagrodzenie

Natalia
@@Jose Muzyk

To jak rozliczacie PITy skoro nie ma informacji nigdzie jaką kwotę kto zarobił? Zgłaszaliście to gdzieś?

Danuta

Nie masz umowy i wypłaty? Powiedz coś więcej o swojej sytuacji, będę miała trochę pełniejszy obraz, bo nie wiem, czy przejmować się pojedynczymi wpisami. A składki są odprowadzane przez nich?

@Natalia

Część muzyków dopomina się o pity pod warunkiem, że pomimo braku umów otrzymali zaległe wynagrodzenie a część już nie ma siły użerać się z tą spółką o komunistyczych fundamentach. Tak jak wyżej pracownicy pisali, właściciele razem z główną twarzą koncertów- zero szacunku do muzyków. Jak już odbiorą telefon to kłamią do słuchawki obiecując wypłatę w najbliższych dniach albo informując, że pieniadze przyjda w swoim czasie i można sobie zgłaszać gdzie się chce. Towarzystwo żerujące na zaufaniu muzyków i klientów. Unikają konfrontacji, nigdy nie odpisują na maile. Są ponad prawem i tym się szczycą. Oby jak najszybciej jakaś telewizja nagłośniła sprawę oraz zweryfikowała czy zostały przeprowadzone kontrole przez właściwe organy zanim właściciele oraz partnerzy oszukają kolejnych ludzi.

Izka
@@Pracownik

Na jakie benefity można liczyć w Royal Concert Łukasz Wojtanowski?

Ciesz się jak ci zapłacą. Żenada. Brak szacunku @Pracodawca dla pracowników oraz ich pracy. Benefitem jest jak ktoś z pracodawców odbierze telefon. O oddzwanianiu nie ma mowy.

@Muzyk
@@Pracownik

Zgadzam się z konentarzem pracownika. Wyjątkowo beszczelne zachowanie Wojtanowskich. Nie odbierają telefonów i nie odpisują na maile jak trzeba zapłacić wynagrodzenia a benefitów brak. Słoma z butów wystaje to mało powiedziane.

Alicja
@@Muzyk

I co teraz planujecie zrobić? Dobrze, że taka informacja się pojawiła, akurat myślałam nad wysłaniem papierów tam. Jakaś osoba gdzieś tę sytuację zgłosiła?

Maciek

Super koncerty ! Byliśmy z żoną na wydarzeniu poświęconym Krzysztofowi Krawczykowi. Wystąpiła m.in. Urszula, Justyna Steczkowska, Beata Kozidrak, Andrzej Piaseczny, Kuba Badach ! Czekamy na kolejne koncerty ;)

Mariusz

Wczorajszy koncert we Wrocławiu (Hala Orbita) to istna tragedia. Koncert odegrany „z przymusu”. W życiu nie byłem na gorszym wydarzeniu. Szkoda czasu i pieniędzy. Nie pozdrawiam…

śpiewająca
@Mariusz

Byłam częścią aparatu wykonawczego tego koncertu, dlaczego odniósł Pan wrażenie, że koncert był odegrany "z przymusu"?

Kazimierz
@śpiewająca

To może napisze Pani, jak wygląda współpraca z tą firmą od strony wykonawcy? Czy firma dopełnia formalności i daje podpisane umowy przed podjęciem współpracy oraz płaci na czas za wykonaną dla nich pracę?

Klientka

Nie polecam. (usunięte przez administratora) Kierujemy pozew zbiorowy. Sprawa zostanie nagłośniona w mediach.

Krystyna
@Klientka

faktycznie doszło do jakiegoś pozwu ostatecznie? Firma widziałam, że raczej działa i ciekawa w sumie jestem jak pracownicy wychodzą na tego typu opiniach i przytaczanych sytuacjach. Wiadomo ile osób tu pracuje tak właściwie?

Piotrek

Nie otrzymaliśmy biletów na koncert Justyny S. 400zl, ani zwrotu pieniędzy. Nie odbierają telefonów, ani nie odpowiadają na e-maile! Zwykli (usunięte przez administratora)

Andrzej_Grabarczyk

Wielokrotnie korzystałem z koncertów organizowanych przez Royal Concert ! Najwyższy poziom !

Ewelina
@Andrzej_Grabarczyk

A długo przed eventem trzeba było załatwiać wszystkie formalności?

agag

Informuję wszystkich tych, którzy skierowali sprawę do sądu bądź planują to zrobić, że firma Royal Concert jest niewypłacalna!! Od kilku miesięcy komornik siedzi im na koncie i nic nie może ściągać, bo spółka podpisuje kontrakty na nowe wydarzenia jako ktoś inny... Bardzo współczuję tym, którzy utopili swoje pieniądze w tej firmie, ale nic nie wskóracie.

Brak kontaktu ze sprzedającym. Nie odpisuje na e-maile, korespondencja polecona wraca, gdyż adresat zmienił adres zamieszkania. Dwa niewykorzystane bilety na koncert Justyny Steczkowskiej 25 lat w Szczecinie, który został odwołany mogę sobie oprawić w ramkę.Nie polecam.

Klient
@Monika

Polecam wszystko spakować i wysłać do UOKiK. Oni Pani pomogą.

Fani z Gdanska

Posiadaliśmy zakupione bilety z portalu biletyna.pl na koncert Pani Justyny Steczkowskiej w filharmonii w Koszalinie. Nasze miejsca zostały zdublowane z innymi biletami innego serwisu. Obsługa wyprosiła nas z sali a pani z Royal Concert stojąca gdzieś w rogu filharmonii podeszła i obwiniła brak poinformowania nas o zdublowanie biletów na serwis który nam bilety sprzedał. Pani z Royal Concert w zamian za wyproszenie nas z sali zaproponowała spotkanie z artysta po koncercie. Odmówiliśmy. Mieliśmy wykupione miejsca w drugim rzędzie zaproponowała nam moejsca z tylu sali. Odmówiliśmy. Weszliśmy na sale i zajęliśmy swoje wykupione miejsca na ustępstwo poszli ludzie którzy skorzystali z odstawionych miejsc. Zlozylem reklamacje na ta sytuacje i Pani Bogumiła Wojtanowska z Royal Concert w mejlu zwrotnym określiła nas jako: „ To zdarzenie nawarstwiło wiele nieporozumień, Panowie odebrali, że propozycja spotkania z artystką po koncercie ,( którą odrzucili,) wyklucza ich uczestnictwo w koncercie , co było bzdurą , spotkanie miało być rekompensatą, nadmieniam, że Panowie nie zachowali się zbyt grzecznie (rozumiem, że mogli być zdenerwowani) ale to nie upoważnia do niegrzeczności”. NIE POLECAM !

Jestem zadowolony z rozmowy która odbyła się w miłej atmosferze .

Zostaw merytoryczną opinię o Royal Concert Łukasz Wojtanowski - Koszalin

• Jak się pracuje w Royal Concert Łukasz Wojtanowski?

Zobacz opinie na temat firmy Royal Concert Łukasz Wojtanowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Royal Concert Łukasz Wojtanowski?

Royal Concert Łukasz Wojtanowski
1.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Szeroka 36 lok. 5
    75-814 Koszalin