Opinie o tauron.pl - TAURON Polska Energia w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tauron Polska Energia S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tauron Polska Energia S.A. o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tauron Polska Energia S.A. w Katowice Ks.piotra ściegiennego 3

Miss

Nie dziwią mnie negatywne opinie. Pracownicy TOK są totalnie niekompetentni, od dwóch miesięcy nie mieszkam w swoim poprzednim mieszkaniu i mimo kilkukrotnie składanego wypowiedzenia nie mogę doprosić się o rozwiązanie umowy i usunięcie licznika (sic!). Konsultanci nie wiedza o czym mówią, każda rozmowa kończy się inną konkluzją - istny b**del na kółkach. No ale, jaka praca taka płaca - zapewne wszystko to idzie w parze z zatrudnieniem niewyedukowanej kadry za najniższą krajową.

Janusz
@Miss

Jesteś klientem firmy, a forum Gowork.pl nie jest forem konsumenckim, ale pracowniczym. Osoby zainteresowane zatrudnieniem szukają tu informacji o aktualnych rekrutacjach i warunkach pracy w Tauron Polska Energia. Jeśli jesteście zatrudnieni w firmie napiszcie więcej informacji o warunkach zatrudnienia i czy pracodawca zapewnia benefity w postaci premii lub szkoleń? Każda obiektywna opinia będzie cenna.

(usunięte przez administratora)Podawałam stan licznika SMS i żaden z nich nie był poprawnie wpisany w faktury , zorientowałam się jak przyszło mi do za płaty 2 tys za pol roku w mieszkaniu w którym mnie nie ma. Lecz oni twierdzą ze wszystko jest wporzadku. NicAle ja nie odpuszczę tak łatwo. Zostałam potraktowana w Legnicy jak dno ludzie którzy tam pracują są nie kompetentni. Ja mówię co innego a facet wyjeżdża mi ze wzorem z podstawówki którego się nauczył. Jestem załamana !!!!!!!!

Magda

Mam to samo dom stoi pusty a ja mam prąd do zapłaty 1880zl za pół roku. Mało tego faktury wystawili mi prognozowanie na 400zl!! Nikt tam nie mieszka. Zapłaciłam za fakture bieżącą tz za 4 miesiące 83zl.I okazuje się że owszem wpłata jest u nich ale się źle zaksięgowana i żądają zapłaty jeszcze raz w trybie pilnym bo gdy tego nie zrobię nastąpi odłączenie prądu. Na moje mejle potrafię dostać odpowiedź z Katowic, Legnicy i są dwie różne odp. Na zadane pytanie porażka totalna. Ja oddałam sprawę do koordynatora w Warszawie i rzecznika praw. To jest tak jakby człowiek rozmawiał z jakimś betonem nie uzyska się żadnej odpowiedzi. Porostu regułka jak w szkole wyliczona na pamięć i na tym koniec. Tragedia.

Nie firma a tragedia jest, 2 razy podrząd są wystawione faktury o 2 razy więcej niż są pokazane liczniki. To że mają Państwo online odczyt jest wielkim kłamstwem, a nie prognozowanymi danymi. Jestem nowym klientem Taurona i za 2 msc tylko są problemy

Baca

od ponad 2 tyg trwa rekrutacja na stanowisko Specjalista Wiodący ds. Finansowania i Nadzoru Projektów B+R+I jednak nie da się na nie zaaplikować bo system (co ciekawe tylko w przypadku tej oferty!) pokazuje błąd i zgłoszenie nie przechodzi dalej. Próbowałem sprawę zgłosić telefonicznie ale nic to nie daje, pytanie więc po co taka "rekrutacja"? stanowisko obsadzone to nie ma potrzeby robić ludziom nadzieję...

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tauron Polska Energia S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Kala

Kilka tygodni temu byłam na rozmowie o pracę na stanowisko bliskie współpracy z Wice Prezesem Zarządu.. Ku mojemu zdziwieniu najpierw otrzymałam telefon i podczas rozmowy rekrutacyjnej Pani zapytała od razu bez ogródek ile chcę zarabiać.. i od kiedy mogę zacząć współprace- zadała dosłownie 2 pytania po czym stwierdziła, że przekażę moją kandydaturę Prezesowi i się rozłączyła. Na drugi dzień otrzymałam telefon ponownie Ta sama Pani zaprosiła mnie na rozmowę rekrutacyjną pomyślałam "fajnie" aczkolwiek miałam dziwne odczucie, ze pierwszy raz spotkałam się z takim dziwnym sposobem rekrutacji. Kilka dni później odbyłam rozmowę z tą sama Panią, która do mnie dzwoniła. Nie chcę oceniać wyglądu tej Pani ale uważam, że skoro wymaga się od potencjalnych kandydatów stosownego ubioru podczas rekrutacji to obowiązuje to również rekrutującego- bynajmniej tego wymaga kultura i okazanie wzajemnego szacunku. Ku mojemu zdziwieniu poraz drugi kazało się, że jednak Pan Prezes nie mógł wziąć udziału w rekrutacji co uznałam za mało profesjonalne bo skoro właśnie dla niego miałabym pracować to chciałabym poznać osobę, której miałabym organizować całą pracę. Niestety tak się nie stało. Rozmowa zakończyła się. Po 2 dniach otrzymałam telefon, iż moja kandydatura zakwalifikowała się do kolejnego spotkania które miało być już praktycznie tylko "proformą" a mianowicie w końcu miałam doczekać się spotkania z tym właśnie Prezesem. Ucieszyłam się bo zdaje sobie sprawę, że pewnie nie byłam jedyna. Niestety po 2 dniach od telefonu zadzwoniła najprawdopodobniej Pani Asystentka- nie będę już nawet komentować profesjonalizmu tej Pani.. cytuję. "Chciałabym poinformować, że musimy naszą rozmowę odłożyć w czasie" zdziwiłam się ogromnie bo nie otrzymałam żadnej konkretnej informacji ani powodu dlaczego spotkanie zostało cytuję "odłożone" Na koniec okazało się, że rekrutacja została przeprowadzona tylko po to bo Tauron Polska Energia jest po części spółką państwową więc kiedy zwalnia się stanowisko oficjalnie muszą przeprowadzić rekrutację, a kończy się tak, że stanowisko dostaje ktoś z wewnątrz i tak samo było w tym przypadku więc ja się pytam po co zapraszać ludzi, którzy muszą po kilka razy jeździć do Państwa tracić swój cenny czas i pieniądze na paliwo, a na sam koniec nie dostają tej pracy??? Po co robić więc rekrutację?? Gdzie profesjonalizm?? zaznaczę, że własnie dlatego złozyłam swoje CV do tej firmy dotychczas sądząc, że firma jest profesjonalna. Kompletna żenada! Nie traćcie czasu na rozmowę o pracę w tej firmie.

AK
@Kala

Ja tez byłam w Tauronie 3 razy na rozmowie, raz na drugim etapie... i zawsze się kończyło tak samo- "wypadła Pani świetnie, ma Pani bardzo dobre doświadczenie i na pewno odezwiemy sie do tygodnia"... ani informacji, ani maila... a Pan rekruter tak się chwalił swoim profesjonalizmem

Zbulwersowana.

Wasze marże i ceny prądu to porażka. Odłączacie prąd człowiekowi po tygodniu opóźnienia płatności. Szkoda słów. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Moje sugestie dla Tauron Polska Energia S.A.: Więcej człowieka dla czlowieka.

Janusz
@Zbulwersowana.

Przypominam Ci, że forum Gowork.pl, jest poświęcone sprawom pracowniczym i obecnemu rynkowi pracy. Rozumiem, że jesteś rozczarowana współpracą z firmą, ale wypowiadasz się jako klient, a nie jest to forum konsumenckie. Czy inni pracownicy Tauron Polska mogliby przybliżyć warunki zatrudnienia w firmie? Wynagrodzenie i atmosfera między współpracownikami to tematy, które interesują przyszłych kandydatów do pracy, także proszę Was o zamieszczanie swoich opinii.

Firma Tauron wprowadza klientów w błąd poprzez stosowanie słowotwórstwa oraz niejasną ofertę. Ja zostałem oszukany w biały dzień w placówce firmy Tauron w Dąbrowie Górniczej przez pracownicę tamtejszej placówki. Pani zaoferowała mi ofertę gdzie ''gwarancja ceny z serwisantem'' miała być usługą bezpłatną. Dostałem takie zapewnienie że taką ta usługa właśnie jest. Okazuje się że ''gwarancja ceny z serwisantem'' jest powiązana z ''opłatą abonamentową'' oraz horrendalną karą wynoszącą podwójna opłatę abonamentową razy ilość miesięcy przed którą klient chce zerwać umowę. W dwóch słowach forma Tauron to oszust i (usunięte przez administratora) i nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Odradzam każdemu korzystanie z usług firmy.

WRR
@Marcin

wiesz kolego, że ta strona odnosi się nie do tego, że jesteś nieporadny, tylko do tego jakim PRACODAWCĄ jest Tauron? :v

Ilona
@WRR

Ale proszę, żebyś z nieco większym szacunkiem odnosił się tu do innych osób. Faktem jest, iż to forum przeznaczone jest głównie do wyrażania opinii na temat tego, jakim pracodawcą jest Tauron Polska Energia. Ale przecież możemy respektować i te inne, o ile nie naruszają regulaminu GoWork. A Ty sam pracujesz w Tauronie? Widziałam, że aktualnie prowadzą tam rekrutację. Jak duże trzeba mieć doświadczenie, żeby z powodzeniem zostać tam zatrudnionym? Opisz nam tę kwestię w szczegółach.

Sara

Witam. Ile zarabia kierowca-mechanik ?Czy to prawda, ze jest to najnizsza krajowa ?

Ilona
@Sara

Czy próbowałeś zapytać o to bezpośrednio w firmie Tauron Polska Energia? Czy w ogłoszeniu na te konkretne stanowisko była informacja o wysokości zarobków? Warunki finansowe w każdym miejscu pracy często uzależnione są od umiejętności i kompetencji danego kandydata. Warto zapytać, jak wygląda ten aspekt w Twoim przypadku bezpośrednio u źródła.

Jacek

Z całego serca radzę unikać firmy tauron. Załatwili mnie i moją rodzinę za opóźnienie w płatności bez ostrzegawczego wyłączenia prądu tylko zdemontowali mi licznik i jestem do poniedziałku bez prądu z dwójką małych dzieci, sam instalator powiedział że się dziwi bo najpierw powinno być wyłączenie licznika a dopiero w ostateczności demontaż, a firma poszła na łatwiznę by zrobić klientowi pod górkę. Radzę wybrać innego dostawcę i pracodawcę

Ssss

Bardzo proszę o pomoc !Czy ktoś wie ile kosztuje czasowe podłączenie prądu (ok 90 dni )potrzebuje podłączyć przyczepę gastronomiczna

Izabella

Tauron (usunięte przez administratora)swoich klientów chcą ode mną wyciągnąć pieniądzę za zerwanie umowy a ja nie zrywalam z nimi żadnej umowy dzwoniłam 1 godzinę temu i powiedzieli mi że oddzwonią mi za 5 minut i nadal nikt nie oddzwonił

Kamila

Proszę omijać szerokim łukiem punkt obsługi klienta w Zabrzu (M1 Szkubacza) Beznadziejna obsługa.Wiecznie naburmuszone , nieprzyjemne i miny jakby się nie umiały załatwić. M1 czynne do 21 , a punkt obsługi niby do 19 , ale ostatni klient może wejść do 18.30 .........paranoja Te 30 minut panie się krzątają i nic nie robią-SKANDAL Zamknąć ten punt , zmienić obsługę i otworzyć w centrum miasta . Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić lub odpowiednio przeszkolić obsługę w puncie w Zabrzu. Te panie zapominają (podobnie jak rejestratorki w ośrodkach zdrowia, czy obsługa spółdzielni mieszkaniowych ) że dzięki klientom ( pacjentom) MAJĄ PRACĘ. To jest praca w usługach i pracownicy są dla ludzi.

Oburzona
@Kamila

Prace maja dzieki pracodawcy zadna czesc rachunku nie pokrywa pensji to co robia przez 30 min to ich sprawa i nic ci do tego wiele prac trzeba wykonac jeszcze przed pojsciem do domu ale barany tego nie zrozumieja

Zzz
@Kamila

To co ewentualnie robię Prcownicy to tylko ich sprawa i przełożonych. Ile razy tam przechodziłam zawsze kolejka, nigdy noe widziałam żeby bezczynnie ktoś tam siedział biuro czynne do 19 wiec jest czas żeby załatwić sprawę cały dzień a nie na ostatnia chwile to tez kwestia kultury a nie wszyscy ja maja a osoby tam pracujące tez chcą skończyć punktualnie i wyjść do domu

Oszukany

Kiedy ta wasza firma padnie na pysk całkiem. W 2010 roku kupowałem wasze akcje (usunięte przez administratora) zawinięte w złotko" po 5 zeta. Minęło 8 lat lat i są dzisiaj warte 2 zeta. Jak coś wiecie to piszcie.

scenarzysta Oszukanych
@Oszukany

No troche wiecej niz 2 zeta. Ale zawsze moga potanieć. Wiec lepiej sprzedaj to co ci zostało. Kup za to dzieciom choinke na swieta i prezenty jakies.

Yogi

Witam, Pojawiło sie ogłoszenie Starszy Specjalista ds. sieci informatycznych. Czy ktoś wie ile wynoszą średnie zarobki w dziale sieciowym. Jaka jest atmosfera, kierownictwo? Z góry dzięki za jakieś info.

l1t3r@
@Yogi

Nie polecam pracowałem tam kilka ładnych lat przełożeni porażka, współpracownicy ok. Polecam odpuścić pracę w tej firmie jest dużo lepszych na śląsku

Pokrzywdzony

Witam czytelników Mam taką ciekawostkę nie posiadałem umowy z Tauron dystrybucja a muszę zapłacić rachunek !!!!! Osoba która zamieszkuje mieszkanie ma umowę z tauron a mieszkanie należące do nie . Tauron przedsondownie wezwał mnie do zapłaty za rachunki wstecz oczywiście nie należące do mnie bo nawet nie mam umowy z nimi , a osoba zamieszkująca nie jest ze mną spokrewniona . Wienc teoria jest taka jak wynajmujemy mieszkanie i najemca pomimo umowy z dystrybutorem Tauron Dystrybucja to my jesteśmy zobowiązani zapłacić rachunki . A nie osoba która ma umowę z Tauron . !!!!! A następnym razem karzą nam zapłacić za somsiada

Stefan
@Pokrzywdzony

Co za brednie... Wszystko da się wyjaśnić. I proszę pisać po polsku, bo oczy bolą od czytania.

m
@Pokrzywdzony

niestety tak jest, umowa jest na konkretną nieruchomość, a jak najemca nie ma kasy, to ścigają właściciela :(

melonik

Czekasz na odpowiedź w sprawie rekrutacji? Nie doczekasz się. Dzieci w przedszkolu są bardziej wychowane niż ludzie którzy obiecują wysłać odp ale jutro, pojutrze, nigdy.

rpol1@o2.pl

W firmie TAURON Polska Energia S.A. pracowałam prawie 9 lat i gdyby nie to, że stałam się ofiarą mobbingu to z pewnością pracowałabym dalej. Firma chwali się jaka to jest PRO (partnerstwo, rozwój, odwaga) natomiast nijak ma się to do rzeczywistości. Na początku roku zgłosiłam mojemu Dyrektorowi, że mój bezpośredni przełożony stosuje mobbing wobec mnie i kilku osób z naszego Zespołu i nie otrzymałam żadnego wsparcia wręcz przeciwnie zostałam zastraszona, że mnie zwolnią z powodu utraty zaufania (przecież jak mogłam coś takiego zrobić). Postanowiłam, że nie mogę tak tej sprawy zostawić i zgłosiłam oficjalny wniosek do Komisji Etyki w sprawie mobbingu. I tu się zaczęło, sprawa trwała ponad 5 miesięcy, ja cały czas pracowałam, mój przełożony również, więc można sobie wyobrazić jak wyglądała współpraca, nie było jej w ogóle wręcz przeciwnie jego zachowania mobbingowe jeszcze bardziej się nasiliły, a ja byłam bezradna. Podczas mojego przesłuchania przed Komisją Etyki informowałam, że mój przełożony w dalszym ciągu zachowuje się nieetycznie i nie wiem co ja mam zrobić w tej sytuacji, usłyszałam "zawsze może iść Pani na zwolnienie lekarskie". Nadmieniam, że byłam na chorobowym ponad miesiąc czasu ale z uwagi, iż chciałam zakończyć jak najszybciej postępowanie postanowiłam chodzić do pracy. Komisja Etyki planowała spotkania aby przesłuchać świadków, ale później wielokrotnie z różnych powodów je odwoływała i tak trwało to 5 miesięcy. W międzyczasie napisałam pismo do Komisji Etyki dając do wiadomości dla Zarządu (po 2 miesiącach od złożenia wniosku) z prośbą o niezwłoczne rozpatrzenie skargi o mobbing i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, moja prośba została zignorowana. Mój stan psychiczny coraz bardziej się pogarszał, nie miałam żadnego wsparcia, a mobber czuł się bezkarnie i mógł robić co chce. Postanowiłam poinformować o tym fakcie Radę Nadzorczą (miesiąc później jak złożyłam pismo do Komisji Etyki o niezwłoczne rozpatrzenie mojej skargi) i na dwa dni przed posiedzeniem Rady Nadzorczej dostaję informację od Komisji Etyki o zakończeniu postępowania prowadzonego przez Komisję Etyczną która stwierdziła, iż nie było mobbingu bez żadnego uzasadnienia. Tu jednak chciałabym zaznaczyć, iż Komisja nie przesłuchała wszystkich świadków. Stwierdziłam, że nikt nie chce dojść prawdy, a mobber jest chroniony i czuje się całkowicie bezkarny wręcz ma przyzwolenie na takie zachowanie. Podjęłam decyzję, że swoich praw będę dochodziła w Sądzie i wypowiedziałam umowę o pracę z winy pracodawcy i złożyłam pozew do Sądu. Mam nadzieję, że chociaż Sąd będzie bardziej obiektywny i przesłucha wszystkich świadków tak jak prosiłam na samym początku mojego Dyrektora, który zbagatelizował cały problem. Mam bardzo duży żal do Pana Dyrektora, ponieważ gdyby wykazał większe zainteresowanie problemem nie byłoby całej tej sprawy.

Greenroom

Mobbing jest na porządku dziennym. Wykorzystywanie pracowników i nękanie ich, jeśli nie spełniają oczekiwania, nie są cisi i potulni na każde skinienie, tylko potrafią powiedzieć, co myślą. Niskie zarobi, jak na odpowiedzialność, która się podkreśla na każdym kroku. Nikomu nie polecam pracy w Tauron obsługa klienta, istny PRL. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora) starej daty, niechętne na nowoczesne zmiany, nieznające określenia mobbing. Takie szefostwo nie może nic zmienić.

m
@Greenroom

Tauron Obsługa Klienta to nie to samo co Tauron Polska Energia!!!

PATI

Witam,pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisku Starszy Specjalista ds. Rozliczeń, czy jest tu ktoś kto mógłby mi udzielić informacji o atmosferze w pracy, zarobkach, itp?

Greenroom
@PATI

Nie znam sytuacji, aby ktoś z zewnątrz dostał na już umowę o pracę. Tauron uwielbia przytrzymywać ludzi na umowę zlecenie. Poza tym firmy rodem z PRL nie polecam

Karol

Firma rekrutuje może aktualnie? Jakieś bliższe dane dla chętnego dostanę?

Zostaw merytoryczną opinię o Tauron Polska Energia S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Tauron Polska Energia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tauron Polska Energia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tauron Polska Energia S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tauron Polska Energia S.A.?

Kandydaci do pracy w Tauron Polska Energia S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tauron Polska Energia S.A.
1.9/5 Na podstawie 72 ocen.

Tauron Polska Energia S.A.