Opinie o tauron.pl - TAURON Polska Energia w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tauron Polska Energia S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tauron Polska Energia S.A. o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tauron Polska Energia S.A. w Katowice Ks.piotra ściegiennego 3

FOTklient

Infolinia firmy to jakaś kpina...panie zatrudnione na tych stanowiskach TOTALNIE nie przygotowane, naprawdę takiej niekompetencji chyba jeszcze nie widziałem, za każdym razem słyszę inną wersję, jedna całkowicie zaprzecza drugiej, a dokładnie dotyczy to wysłania umowy i prognozy po założeniu licznika dwukierunkowego dla fotowoltaiki....już ponad miesiąc czekam na umowę, która rzekomo została wysłana, innym razem, że nie została wysłana bo nie miał się tym kto zająć, następnie prognoza....jedna mówi, że będzie po roku inna, że od razu....teraz okazuje się że muszę napisać jakiegoś maila....nie wiem łaskawie prosząc o umowę czy jak ???? ...Wszystkie panie z infolinii do zwolnienia....wiedza i przygotowanie ZEROWE!

oooooooo
@FOTklient

Dlaczego Tauron nalicza 2 miesięczne prognozy z poprzedniego roku na następny rok gdy w sierpniu poprzedniego roku była zainstalowana instalacja fotowoltaiczna. Jak sprawdzić poprawność rachunków Taurona a poprzednich 5 lat. Kto z Państwa sądził się z Tauronem. Czy trzeba się zgodzić z tym, że chociaż instalacja jest od sierpnia, to rachunki okres rozliczeniowy jest od stycznia. Kto z Państwa sądził się z Tauronem. Czy były pozwy zbiorowe.

Klient

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak rażącą niekompetencją, niedbalstwem, chaosem i dezinformacją jaką reprezentuje firma Tauron. Moja sprawa pozostaje nierozwiązana od sierpnia. Podczas wielu rozmów z konsultantami infolinii byłam wielokrotnie wprowadzana w błąd. Pracownicy nie są odpowiednio przeszkoleni i nie dysponują podstawową wiedzą.

Patrycja

Czy w firmie można awansować na wyższe stanowiska ?

Ponad 3 tyg oczekiwania na podłączenie licznika, zlecenie podłączenia od 2,5 tyg w realizacji i do tej pory cisza. Firma nie chce podać numeru telefonu do montera, nikt nic nie wie, czeski film poprostu. Po założeniu licznika odrazu przenoszę się do innej firmy.Tak nie można traktować klienta!!!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tauron Polska Energia S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Leszno
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
it

Zamierzam aplikować na Specjalista ds. nadzoru i monitoringu IT. Jak dział IT stoi z wynagrodzeniem i atmosferą?

Czy w Tauron Polska Energia S.A. panuje luźna atmosfera?

jeszcze tam pracuję

różnie to bywa, zależy od działu generalnie biurokracja większa niż niejednym urzędzie decyzja, która powinna zajmować góra tydziń czy dwa, często czeka na podęcie pół roku, zanim wszyscy święci zaopinioują, zarekomendują, potwierdzą itp. Wiele procedur i procesów stało się jakimś rytuałem istniejącym dla samego siebe, cel procedury się w tym gubi no raczej dramat

Pytacz

Młodszy Doraca ds. Obsługi klienta - na jakim poziomie (jakie funkcje) powinien znać excela? Jakiego testu z excel należy się spodziewać na rozmowie? Czy jest to stanowisko wdrożeniowe na które na początku przyuczają do obowiązków? Nigdy nie pracowałem w tym programie :(

kaz

Firma ewenement .Powinni wszyscy na świecie ją" naśladować", W tauron dostawa prądu kosztuje więcej niż prąd. W PGE za prąd płacę średnią cena brutto o,36 zł kWh a za dostawę tego prądu tauron nalicza sobie 0,60 zł kWh . w roku 2018 było wszystkich pozycji na fakturze 8-iem obecnie jest ich 14-cie ( miedzy innymi jakaś opłata kogeneracyjna). Po co pracować wystarczy wygodnie siąść i wymyślać Np; wymyślili że niektórzy powinni płacić za energie bierną ( np:ci którzy nie biorą energii z taurona , oficjalnie tego sie nie mówi ale to jest do sprawdzenia ) Uważam że jeżeli powinienem płacić za tą energię to powinni płacić wszyscy po ustaleniu terminu, po zmianie wszystkich liczników, bo teraz są klienci równi i równiejsi .Konkluzja , Panie prezesie taurona i prezesie URE Jeżeli wszyscy by stosowali waszą zasadę to w sklepie za chleb byście Panowie płacili nie 4zł (górna półka) zł a ponad 10 zł. (za transport sklep dolicza najwięcej 5% a Tauron za transport liczy sobie ponad 165%) Brawo Panowie Prezesi kaz

koala

Zachęcony obietnicami o niższych rachunkach postanowiłem zmienić dostawcę gazu z PGNiG na Tauron. Naprawę warto !!!!! W PGNiG płaciłem za 2 miesiące 47 PLN , a teraz 72 PLN , tylko tak dalej .

Czeslaw 45

Program serwisant to zwykle (usunięte przez administratora) przyjeżdża serwisant mówi że brudny piec nawet nie podchodzi do niego jest 3 minuty fałszuje fakturę piszę że naprawiał piec PZU płaci 350 zł i twierdzi że limit wyczerpałem kpina żenada 100 razy pisałem do taurnu mają to gdzieś taka firma jestem osobą niepełnosprawną nic ich to nie obchodzi PZU przystaje na to chciałem ekspertyzę do faktury nie przysłali wyraźnie na fakturze piszę że była naprawa teraz twierdzą że to za 7 km i czas 3 minuty (usunięte przez administratora) kpina żenada omijajcie Tauron z daleka sprawę oddaje do sądu

Prad serwisant 24 h to fałszerstwo.Jak jakaś jest przyczyna w domu to serwisant stwierdził ,ze trzeba dodatkowo zapłacić.Nieprzyjezdza tego samego dnia.

Klient

żenujący brak zrozumienia w czasach pandemii

@Klient

i wzajemnie, wy ludzie tez nie wiecie ze mamy ciężko w firmie

Mart

Załatwianie podłączenia nowego mieszkania przez Tauron online to jedna wielka tragedia narodowa. Ludzie w Tauronie nie wiedzą co robią, widocznie zarząd Tauronu też nie ma pojęcia o prawidłowym zarządzaniu.

sandra
@Mart

czy ta wypowiedz jest ustosunkowana tym ze jesteś byłym pracownikiem? jeśli nie to nie komentuj bo to grupa nie od tego

Praca w brygadzie elektromonterów . Jakie wymagania kwalifikacyjne . Proszę o prawdziwą opinię. Wichrzycielom dziękuję z góry. Pozdrawiam

Ile jest zmian w Tauron Polska Energia S.A.?

Zazwyczaj jedna. Są oczywiście biura, których charakter pracy wymaga innych zmian, jednak zazwyczaj jest to praca na pierwszą zmianę. Czas pracy jest ruchomy, najczęściej od 7 do 17

klient

biurokracja, birokracja, biurokracja, papiery, papiery, papiery, nie sie nie da w prosty sposob zalatwic

Po 10 latach pracy jako inżynier zarabiasz niecałe 5,5 tys. brutto ( z dodatkami) i tak próbują zarządy ograniczać pensje lub dorzucać dodatkowe obowiązki. O rozwoju kariery zapomnij chyba że masz plecy na wyższym szczeblu lub duże poparcie związków zawodowych. Praca w biurze nudna, wszechobecna inwigilacja, pod...lanie to norma, działy techniczne upodlone a to dzięki nim coś się jeszcze kręci. Niekompetencja coraz większa. Nie od kogo się uczyć. Z google więcej się dowiesz niż od przełożonego. Rekrutacja/przejścia to fikcja (czyt. wyżej).

Bn
@Anonim

A masz informacje jak wyglada praca w centrali w Katowicach?

Klient

Witam najgorszą firma na naszym śląskim rynku. Traktuje klientów poniżej krytyki ich umowy są tak skomplikowane i oszukańcze że nawet oni sami ich nie rozumieją. Celowo wprowadzają klienta w błąd, aby jak najwięcej zarobić że sprzedaży prądu. Ludzie nie podpisujcie z nimi umów przez telefon bo wprowadzają klienta w błąd dla własnego zysku. Nie polecam.

KandydatWójt

Spotkałem się z sytuacją rekruter zamierza mnie zaprosić na rozmowę na piątek ( dzownil w środę, że w czwartek potwierdzi rozmowę) wracam dzień wcześniej z urlopu i cisza, nikt nie dzwoni. Dzownilem na nr rekruterki z Taurona Katowice codziennie. Dodam że na ogłoszeniu jest data 4 grudnia jako data zakończenia. Po tygodniu dzowni, że rekrutacja została zamknięta i nie mogła odzwonić bo była na szkoleniu. Dodam, że przy rozmowie padały pytania o stan cywilny i posiadanie dzieci. A w tle było słychać jak rekruter kontatuje się i mówi "sprawdź czy nie jest na czarnej liście". Czuję się poniżony zaistiałą sytuacją i standardem rekrutacji oraz czynnikami, które wykluczają rowność w rekrutacji bo nie bierze ona pod uwage kompetencji.

Gutek Górnik
@KandydatWójt

Jak masz coś na poparcie że tak faktycznie było, to sprawę możesz zgłosić w Tauronie. W takich dużych firmach, wszystkie rozmowy są nagrywane, tak że zawsze możesz zgłosić taki fakt i zażądać, aby firma ustosunkowała się do sposobu przeprowadzonej rozmowy. Musisz brać też pod uwagę art. 212 par. 1 kk , bo taka firma jak Tauron na pewno będzie chciał sprawę wyjaśnić. Jeśli prawda leży po Twojej stronie to jest OK i myślę że taki pracownik poniesie tego konsekwencje. Nie kwestionuję tego co napisałeś, ale jeśli minąłeś się z prawdą to możesz spodziewać się sprawy sądowej. Znam taki przypadek , ale nie czas i miejsc na rozpisywanie się. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Malutka
@KandydatWójt

w takich dużych firmach rozmowy są pewnie nagrywane i łatwo to skonfrontować z faktami. Raczej nie wyobrażam sobie aby ktoś z HR zadawał takie pytania bo lista pytań zabronionych to jak Biblia dla działów HR, tym bardziej "czarna lista" gdyby takowa była to byłaby najbardziej strzeżoną tajemnicą a weryfikacja byłaby robiona przed kontaktem z klientem a nie w trakcie. Tak czy owak prawda powinna zwyciężyć.

@Gutek Górnik

Nie zostałem poinformowany o nagrywaniu rozmowy, sprawę zgłosiłem do PIP, wydziału ochrony danych osobowych a także do Tauronu. Gdybyym nie był pewny nie zgłaszałbtm

@Gutek Górnik

Zadzwoniłem i dowiedziałem się, Tauron Polska Energia nie nagrywa rozmów

malutka
@Wójt

Na takie rzeczy trzeba mieć jednak dowody . Tu pewność nie wystarczy.

@malutka

Przecież żaden kandydat nie nagrywa rozmów bo nie spodziewa się takiego traktowania.

Malutka
@Wójt

Twoja sytuacja przypomina mi sytuację męża mojej koleżanki, podobna sprawa. Miał nawet jakieś dowody. Rekruterka okazała się być kochanką Prezesa i założyli mu sprawę . Ich prawnicy nie zostawili na nim suchej nitki i musiał auto sprzedać żeby zapłacić Pani odszkodowanie . W takich sprawach zalecam dużą rozwagę mimo wszystko. Pozdrawiam

Stefan
@Wójt

Który pracodawca zatrudni gościa co leci od razu na skargę do PIP???

@KandydatWójt

To jest korpo - jak nie masz tam rodziny to lepiej szukaj gdzie indziej, (usunięte przez administratora)

true

w tej firmie nie znajduje się pracy z ogłoszenia tylko załatwia po znajomości

Tylko ja
@true

Dokładnie

Zostaw merytoryczną opinię o Tauron Polska Energia S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Tauron Polska Energia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tauron Polska Energia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tauron Polska Energia S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tauron Polska Energia S.A.?

Kandydaci do pracy w Tauron Polska Energia S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tauron Polska Energia S.A.
1.9/5 Na podstawie 72 ocen.

Tauron Polska Energia S.A.