Opinie o tauron.pl - TAURON Polska Energia w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tauron Polska Energia S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tauron Polska Energia S.A. o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tauron Polska Energia S.A. w Katowice Ks.piotra ściegiennego 3

Jacek

Witam ile zarabia obchodowy w dziale odpopielania?, na czym polega ta praca?, dziękuję za odpowiedź

cas
@Jacek

w TPE nie ma takiego działu. Najpewniej chodzi o inną spółkę - TAURON Ciepło lub TAURON Wytwarzanie

Elektryk

Witam, są przyjęcia na elektromontera Dąbrowa górnicza, czy ktoś może napisać coś o pracy tam? Jakie godziny pracy? 7-15? Jak jest z dyżurami? Pełni się dyżur po pracy, 15-7 przez 7 dni? Na jakie wynagrodzenie można liczyć przy pełnych SEP, uprawnieniach na koparkę i 10 lat doświadczenia w zawodzie? Jaka jest atmosfera w brygadach?

@Elektryk

Odpowiem sobie sam xd Praca na razie 7-15+dyżury domowe całodobowe, docelowo trzy zmiany. Rekrutacja szybka, rozmowa online, trzy godziny po rozmowie telefon z propozycją pracy. Zaproponowali maksymalnie 4600 brutto plus premie kwartalną 24%. Na takim samym stanowisku w innej firmie z dyżurami wyciągałem dwa razy tyle. Jak dla mnie praca w presji, na wysokości, z dużymi uprawnieniami powinna być wynagradzana lepiej. Mam nadzieje że komuś pomogłem xd

apmer

To co teraz się wyprawia w tej firmie to totalna porażka i chaos. Pracownicy są nieszanowani, traktowani jak konieczne zło, zarobki poniżej godności. Pracownik z 30 letnim stażem na stanowisku specjalista 2500,2600 netto. Nierówności płacowe to standard. Kadra zarządzająca i kierownictwo to aroganci, butni fachowcy którzy nie liczą się ze zdaniem szeregowego pracownika, który ma stokroć większe wiedzę i pojęcie o pracy niż oni. Praca kadry polega na cięciu kosztów i wyciskanie słupków wskaźnikowych. Od tego zależą ich premie i płacę, które są bardzo wysokie. Podwyżki płacy w firmie to kpina. Wychodzą z założenia że jak pracujesz w firmie 30 lat to nigdzie nie pójdziesz więc nic ci więcej już nie muszą dać. Totalna forma wyzysku i kpiny z ludzi. Sobie umieją tylko ładować. Zarząd powinien być cały do usunięcia, który przyklepuję i zatwierdza podwyżki dla coraz więcej dyrektorów . Ostatni prezes który był 3 miesiące to już było mistrzostwo świata nawet miał swojego ochroniarza ,doradców, asystentów chyba z dziewięciu i kierowców specjalistów. Utrzymanie tej armii generowało koszty kilka milionów zł. Za takie decyzję Zarząd powinien być odwołany. A dla pracowników nie ma nic. Najlepiej by chcieli żeby pracować za darmo. Ale do czasu młodzi nie przychodzą a ci którzy pracują po pięć dziesięć lat dochodzą do wniosku że za darmo pracować nie będą i odchodzą. Lepiej to już było jest coraz gorzej.

Edyta
@apmer

Niejeden by chciał mieć tyle na rękę. I pewnie do tego jeszcze macie jakieś spore premie, co? Moim zdaniem naprawdę nie ma na co narzekać.

daro
@Edyta

kobieto ogarnij się, ci dyrektorzy powinni wisieć, mają (usunięte przez administratora)a nikt ich nie kontroluje

ola
@Edyta

tak premie po 100 tys hhahahhaha , ciekawe czy Pani się sama utrzymuje i zdaje sobie Pani sprawę jakie są koszty życia i opłaty??? Przy zarobkach w tauronie i wyzysku to zostaje szukać drugiej pracy, ale człowiek jest tak zmęczony tą firmą, że chyba tylko prostytucja SZKODA TYLKO , ŻE GDY KTOŚ ZNA SIĘ NA SWOJEJ PRACY I uczciwie PRACUJE TO NIE STAĆ GO NA GODNE ŻYCIE

Rozmowa kwalifikacyjna, o niczym. Brak feedbacku odnośnie zakończenia rekrutacji, chociaż zapewniali, że wrócą z odpowiedzią czy to negatywną, czy to pozytywną. Brak szacunku dla człowieka skoro nawet szablonem nie chciało im się odpowiadać. Nie polecam. Szkoda czasu.

Danuta
@Marta

O niczym? Przecież na pewno o czymś musieliście rozmawiać :)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tauron Polska Energia S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH

Witam czy w Tauron wytwarzanie jest naliczana wysługa lat?

Czy pracownicy w Tauron Polska Energia S.A. dogadują się między sobą?

ndieidedne

Zależy czy chodzi o TOK, POK, CZY IO ;)

Bbbbb

Żenada - brak prądu od kilku godzin. I brak info kiedy wróci…

xxx
@Bbbbb

Wyłączenia planowane i zgłoszone awarie można sprawdzić tutaj zawsze, lub zgłosić przez formularz: https://www.tauron-dystrybucja.pl/wylaczenia/wylaczenia-oddzialy i można włączyć powiadomienia o planowanych wyłączeniach! ;)

Łukasz

skrzynke postawili w sierpniu, odbior przylacza planuja na polowe grudnia, choc w miedzy czasie (we wrzesniu) byli juz pracownicy tauronu odebrac skrzynke. rece opadaja

Aga

Totalnie (usunięte przez administratora) firma nie kandydujcie tam bo szkoda nerwów

Darek

Do czasu kiedy nie spotkałam się z firmą Tauron nie sądziłam, że może w dzisiejszych czasach być tak fatalne podejście do klienta. Od czego w tej firmie jest infolinia? Żadna osoba nie jest w stanie udzielić informacji na jakim etapie jest sporządzanie umowy, ciągle przełączanie do innego działu, a i tak brak konkretnej odpowiedzi. Jedyna informacja jaką można uzyskać na infolinii, że umowa jest w trakcie rozpatrzenia. Upłyną termin 20 dni jakie były zapewniane na podłączenie a umowy brak. Brak odpowiedzi na maile!!! Pomimo zgłoszenia kontaktu, brak odezwu z Waszej strony. W żadnej firmie nie ma tak beznadziejnej obsługi i poszanowania klienta.

Darek

Wasz serwis internetowy to jakaś porażka. Nie dość, że co miesiąc muszę zmieniać hasło aby się tam zalogować (po 4 zgłoszeniach na infolinii się poddałem) - to jeszcze nie działają elementy strony, w tym funkcja "Podaj odczyt". Czy u Was ktoś testuje, to co robi przy stronie / serwerach? Za to pięknie działają reklamy i przekierowania po kliknięciu na nie... Jaka firma, takie IT...

Janusz

Na stronie tauron.pl chyba można zamówić fotowoltaikę. Jak długo mam bezpłatny serwis i ewentualną naprawę? I jakie dokładnie usługi obejmuje ten bezpłatny serwis. Chętnie posłucham rad osób, które skorzystały z tej usługi.

Nieprofesjonalnie

Miałam okazję być na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko recepcjonistki. Sama rozmowa kwalifikacyjna była nieprofesjonalna, miałam wrażenie że Pan przeprowadzający ta rozmowę szukał osoby do "pogadania". Oczywiście standardowo- obietnice oddzwonienia do kandydata nawet z negatywną decyzją - do tej pory nie doczekałam się telefonu :)

@Nieprofesjonalnie

Pamiętasz nazwisko tego Pana? Możesz opisać Go z wyglądu?

Prosument

Obsługa Tauron, to totalna porażka, komunikacja pomiędzy Tauron Sprzedaż a Tauron Dystrybucja nie istnieje. W swoich systemach jedni widzą coś czego drudzy nie widzą. Na końcu jako klient zostajesz bez konkretnych informacji oraz możliwości działania. Po złożeniu wymaganej dokumentacji oraz przygotowaniu do popdłączenia mikroinstalacji nie potrafią zainstalować licznika rewersyjnego (tzw. dwukierunkowego). Ta firma to paragraf 22. Nie polecam nikomu! P.S. Ciekawe gdzi w tym wszystkim jest kierownictwo tej firmy....?

Nie wiem co mam myśleć. Byłem pewny, że otrzymam pracę w Tauron Bioeko po linii znajomych i rodziny, dzięki nepotyzmowi i kumoterstwu. A tu się okazało, że nie. Procedura rekrutacyjna, rozpatrywanie wszystkich aplikacji i rozmowy z weryfikacją kompetencji Kandydatów. Jakiś zakłopotany jestem. Proszę o info czy to normalne w Tauron. Pozdrawiam

Oszukana

Dziś przyjechali i bezpodstawnie odłączyli mi energię. Faktury są płacone, umowa nie była zerwana. Właśnie będę kontaktowała się z telewizja i założę sprawe do Sądu. Niech wszyscy wiedza co wyprawiaja.

kaz
@Oszukana

Napisz co osiągnąłeś oni mogą wszystko do dziś t.j. 17.10.2020.kaz

hh
@kaz

pewnie nic nie osiągnęła. Większość reklamacji wynika z gapiostwa albo zwykłej tępoty ludzi. Wypisują elaboraty reklamacyjne, a okazuje się, że jedna pańcia z drugą ma kilka liczników, a wpłat dokonuje na to samo konto. Przykład pierwszy z brzegu, a jest ich dziesiątki. Boję się, co będzie za te 10-15 lat jak dzisiejsza zdalna młodzież dorwie się do prądu.

obserwator
@Oszukana

Mogłaby Pani też poruszyć kwestie mikroinstalacji. Dlaczego Tauron nalicza 2 miesięczne prognozy z poprzedniego roku na następny rok gdy w sierpniu poprzedniego roku była zainstalowana instalacja fotowoltaiczna (firma Promica, którą polecam). Jak sprawdzić poprawność rachunków Taurona a poprzednich 5 lat. Kto z Państwa sądził się z Tauronem. Czy trzeba się zgodzić z tym, że chociaż instalacja jest od sierpnia, to rachunki okres rozliczeniowy jest od stycznia. Kto z Państwa sądził się z Tauronem. Czy były pozwy zbiorowe.

John
@obserwator

Zadzwoń na infolinię i poproś o zmianę prognozy obejmującą tylko koszty stałe. W moim przypadku ok 70 zł na 2 miesiące. Prognoza została cofnięta. W app mojtauron już poprawili. Pisanie maili/zgłoszeń nic nie pomoglo-tylko infolinia.

Lara

Bede aplikowac na pozycje specjslista ds reklamacji. Na jakie zarobki mozna liczyc netto? Ktos pracuje w tym dziale? Jak wyglada ta praca? To moja pierwsza praca ... troche nie wiem czego sie spodziewac i jak ugryźć temat:)

@Lara

Zorientuj się przede, do której spółki składasz CV. W TPE nie ma takiego biura. Chyba, że powstaje

@Lara

Lepiej szukaj innej firmy

Dlaczego odradzasz pracę w tym miejscu? Przydałoby się więcej konkretów. Chętnie się dowiem, co dokładnie powinno się zmienić, by pracowało się lepiej. Może widzisz też dobre strony zatrudnienia w Tauron, jak na przykład elastyczne godziny pracy bądź dodatki pozapłacowe?

Karol
@Karolina

Do piątku o której to zebranie z szlachtą ?? 8:50 ?

Elektryk

Szkoda czasu , jak rządzi pani od HR w rozmowie , to czego się spodziewać . Rozmowy są z góry nagrane z polecenia , a zarobki 3500 brutto , więcej ma operator wózka widłowego , szkoda gadać.

@Elektryk

Prawda więcej zarabia się w lidlu

Oszukana

Po sprzedaniuu mieszkania i zdaniu kluczy odczytalismy z nowy wlascicielem licznik. Pozniej dostalam rozliczenie z Tauron i poproszono mnie o podanie konta aby zrobic przelew. Niedlugo po tym dostaje nowa email z zalacznikiem zdjecia z licznika z wiekszym odczytem w momencie kiedy mieszkanie od 2 miesiecy jest wlasnoscia kogos innego i zwiazku z tym mniej zwrotu pieniedzy dla mnie . Zrobilam kopie z aktu notarialnego, kopie z odczytu licznika w dniu sprzedazy, kopie pierwszego rozliczenia , wszystko wyslane listem poleconym. Uwazam za kulisami tej korporacji stoi interes bez szacunku dla klienta. Kim by byla firma bez klientow?

Praca w TPE nie jest najgorsza-zależy w jakim dziale. Problem leży w zarządzaniu spółką....papierologia, biurokracja, nepotyzm i brak ścieżki kariery. Wiele osób pracuje po kilkanaście lat na jednym stanowisku i za te same pieniądze.... Niestety firma chce aspirować do miana korporacji, a jest urzędem....

Zostaw merytoryczną opinię o Tauron Polska Energia S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Tauron Polska Energia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tauron Polska Energia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tauron Polska Energia S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tauron Polska Energia S.A.?

Kandydaci do pracy w Tauron Polska Energia S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tauron Polska Energia S.A.
1.9/5 Na podstawie 72 ocen.

Tauron Polska Energia S.A.