Opinie o tauron.pl - TAURON Polska Energia w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tauron Polska Energia S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tauron Polska Energia S.A. o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tauron Polska Energia S.A. w Katowice Ks.piotra ściegiennego 3

Kasia2828

Aplikuję do TAURON na stanowisko specjalisty. Praca deklarowana jako zdalna ale na ten moment nie wiem czy jest możliwość pracy za granicą (częste wyjazdy łączenie pracy z urlopem). Potrzebny mi będzie stały dostęp do systemu więc mogą być problemy z kwestiami bezpieczeństwa. Ktoś może pracuje i korzysta z możliwości pracy zdalnej poza granicami?

NICK

Witam Aplikuję na stanowisko specjalisty, czy ktoś może doradzić czy warto pracować w Tauronie? . Opinia o pracy w Tauronie jest podzielona, ale w większości słyszałam że zarobki są zadowalające. A jak jest z umysłowymi ? Jakiego rzędu są to zarobki jeśli chodzi o specjalistów. Dziękuję z góry za odpowiedź.

zioło

Kto jest dyrektorem Taurona w Katowicach na ul. Widok 19

aaa

Jakie są dodatki do wynagrodzenia w Tauron Dystrybucja? - czy za prace w niedzielę lub noce sa dodatki? - dodatkowe premie na święta? - wczasy pod gruszą? - stażowe? - inne premie?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tauron Polska Energia S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Ela

zaniedbanie i nienależyte wykonywanie zadań przez pracowników, przewlekłe lub biurokratyczne załatwianie spraw.to koszmar jaki przechodzę przy załatwianiu sprawy z przejściem z systemu net -meteringu na system net -billing od 26 12.2022 do dzisiejszego dnia ( 15.02.2023)nie mogę ani zmienić umowy która wysyłałam 4 razy z podpisem kwalifikowanym na emejla ok 100 rozmów z konsultantami i nic . Pracownicy albo są tępi albo zamarło przeszkoleni. Pierwszy raz spotykam się z taka niekompetencją

taka_jedna

Jeśli obiecuje się informację zwrotną, to słowa się dotrzymuje. Na prawdę, jak już nie chce się wam tłumaczyć dlaczego, co moim zdaniem powinno być standardem, to proszę chociaż napisać sms o treści NIE. Sama rozmowa dziwna, ma się wrażenie, że w ogóle nie słuchają co się mówi.

Czy Wy tam w siedzibie na Lwowskiej prowadzicie poważne rekrutacje ? Nie wydaje mi się...zapraszacie na miejsce albo przez aplikację Teams i zero konkretów podczas rozmowy.

Praca w oze 2022

Dzień Dobry, Proszę o zaopiniowanie, dostałem propozycję pracy w branży OZE tauron, jaki specjalista do spraw eksploatacji farm wiatrowych, jak aplikowałem na to stanowisko, napisałem, że moje minimalne wymagania finansowe to 11 tyś brutto na start. ZAPROSZONO MNIE NA ROZMOWĘ O PRACĘ, czy jest możliwość że zaakceptowano moje warunki finansowe, boję się że pojadę, a mam kawal drogi (500km) i tylko się rozczaruje, ponosząc dodatkowe koszty na paliwo

Kryska
@Praca w oze 2022

Opiniuje - negatywnie. Pozdrawiam.

.i.
@Praca w oze 2022

I jak poszło byczku, zaakceptowali?

@.i.

Naprawdę tyle na start by dali? to jak praca takiego speca wygląda i na czym polega, że tyle z marszu miałby dostać? faktycznie ciekawe czy dali mu angaż

Onik

Tauron Zielona Energia Katowice Ściegiennego, czy ktoś może się wypowiedzieć o atmosferze wewnątrz spółki? Ostatnio podobno były jakieś zwolnienia? Jakie powody?

szalony
@Onik

O też chętnie się dowiem.

Czy w Tauron Polska Energia S.A. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Ajf

Tak

Praca w oze 2022

Kamila
@Praca w oze 2022

Czy nie lepiej było podczas rozmowy telefonicznej jasno zapytać, czy warunki stawiane przez Ciebie są odpowiednie i do zaakceptowania? dasz znać czy zdecydowałeś się pojechać?

Przyszły pracownik
@Kamila

Pytałem i Pani powiedziała mi że mieszczę się w widełkach płacowych

@Przyszły pracownik

No to co może pójść nie tak skoro jasno powiedziała?

pracownik były
@Praca w oze 2022

jedynym słowem zrobili z Ciebie jelenia, mowa pracowników, ze cos co jest mozliwe to jest stałą gadka pracowników Tauron podczas rekrutacji aby zwabić jelenia na rozmowe i miec podstawke ze sie stawiles na miejsce i odchaczyc Ciebie w statystykach, oczywiscie nie przyjeli Ciebie na 100% , chyba ze sie zgodzileś na 3200 brutto plus dodatki:) jest możliwe to nie jest deklaracja, ten typ owijania w bawełne kandydatów jest ze szkoleń na ktorych kierownicy i pracownicy sa wysylani, jest to po to aby zatrudnic osobe za jak jajnizszą stawke, mozesz zaznaczyc 30 000 brutto i tez powiedza ze jest mozliwe i do realizacji :)

@pracownik były

i za taką stawkę sam robiłeś, skoro były jesteś? a te statystyki tak z ciekawości to do czego im skoro wiedzą, że kogoś nie wezmą, bo się nie zgodzi to nie szkoda im czasu? można z ciekawości dopytać jak Twoja praca tu u nich wyglądała za tę stawkę, którą przytaczasz?

Mario

Witam mam pytanie czy w tauronie poszukują kierowców na kat C lub C E i jakie są zarobki

Mario

Witam mam pytanie czy w tauronie poszukują kierowców na kat C lub C+E i na jakie zarobki można liczyć

Czy zdarzają się nadgodziny w Tauron Polska Energia S.A.?

Szczery

Tak.

jeszcze tam pracuję
@Szczery

zdarzają się, ale nie można ich wypisywać, bo nie...

AG

Tak w niektórych działach np. prawny, controlling nadgodziny występują wręcz stale.

@AG

wręcz stałe? Rozumiem, że trudno byłoby z nich jakoś zrezygnować? Jak to w praktyce wygląda?

@Renata

W praktyce wygląda to tak - o 15.00 dostajesz polecenie przygotowania materiału na jutro rano. Oczywiście nie musisz siedzieć po godzinach, ale materiał ma być gotowy...

@AG

I poważnie to tak często jest? Nie no bo zrozumiem jak czasami to jasne, że się coś zdarzy ale raczej w takich sytuacjach chyba ludzi lepiej tu wynagradzają?

Nie polecam pracy w tauronie praca za bardzo stresująca mało płatna a chcieli by samych fachowców za takie niskie pieniądze

Helena

A czemu tyle stresu jest tam?

Danuta

Fachowców? To jakiego doświadczenia wymagają skoro stawiają na samych fachowców?

Zuzia

Jak w każdej firmie są mniej i bardziej stresujące stanowiska pracy, ale nikt nikogo nigdzie na siłę nie trzyma. Ja pracuję prawie 10 lat w Tauron na zwykłym szeregowym stanowisku i uważam że mam ogromne szczęście się mi udało dostać pracę w tej firmie Pracując wcześniej u kilku prywaciarzy i mam porównanie jak jest, w Tauron jest po prostu dobrze pod bardzo wieloma względami

Jarek
@Zuzia

Zgadzam się z tobą,ja też pracuję w Tauronie na robotniczym stanowisku i praca jest super i też cieszę się że dostałem się tutaj bez znajomości.Pozdrawiam.

@Helena

Stres wynika z konieczności tyrania na dyrektorów i prezesów których czas pracy w firmie jest ograniczony do cyklu wyborczego. Zatem za wszelką cenę muszą się pokazać kosztem swoich podwładnych by utrzymać posadę. Trzymajcie się z dala.

@Zuzia

Witam a jak wygląda sprawa z zarobkami na jaki przedział można liczyć i na jakim stanowisku pani pracuje? Proszę o odpowiedź.

Pracownik111

Pracuje w firmie kilka lat Totalny chaos, totalna spychologia na szeregowego pracownika, dyrekcja zyje w chmurach gdzie drzy przed prezesami, (usunięte przez administratora)jak wyglada sytuacja najnizej w firmie Pracownicy sa (usunięte przez administratora)nie maja co liczyc na podwyzki po i tak ci powiedza ze zarabiasz za duzo Nikomu nie polecam pracy w tej firmie ludzie jesli macie opcje wybierajcie co innego Rekrutacje (usunięte przez administratora), a jezeli nie to oferuja zalosne zarobki ktore i tak sa na poziomie zarobkow pracownikow tyrajacych po kilka kilkanascie lat na dziesiatki tysiecy zl pensji dla dyrektorkow - kolesi Zero przyszlosci, (usunięte przez administratora), najlepiej w nadgodzinach i najlepiej za darmo Zero szacunku, (usunięte przez administratora) i kolesiarstwo Najbardziej zal mi zwyklych ludzi ktorzy sa skazani na ta firme jesli chca prad i musza czekac bez zadnej informacji Infolinia to totalna (usunięte przez administratora) ludzie pracuja po kilkanmcy i sie zwalniaja bo musza zbierac (usunięte przez administratora) przed (usunięte przez administratora)decyzje dyrekcji i tlumaczyc wam ludziom i(usunięte przez administratora) Nie polecam !!!!!! Ostrzegam !!!!!

@Pracownik111

Proszę Pana niech pan sie zwolni i nie wylewa zali na forum jak dziecko w piaskownicy Jesli jest pan tak dobry to z pewnoscia znajdzie pan pracę

@1234

Ale dlaczego ma kłamać? To cała prawda o TPE.

Aa

Niestety jest to smutna prawda

@Pracownik111

Jakoś mnie nie zdziwiła negatywna opinia o tej firmie,ponieważ nie uzyskałam informacji zwrotnej po przeprowadzonej rozmowie kwalifikacyjnej,pracodawcy tak pilnie poszukują ludzi,a jak widać nie zależy im na pracownikach.Nigdy nie wiadomo czy się kiedyś z kimś nie spotkasz.Wystarczyło napisać emaila,że wybrano kogoś innego.

Dave
@Ewa

Ja dostałem informację zwrotną, że spełniam wszystkie wymagania i zostałem przyjęty odpowiedź dostałem po 3 tygodniach od rozmowy online o pracę i dodam że nie mam znajomości w Tauronie i nieiczyłem na to że mnie przyjmą..

@Pracownik111

Potwierdzam wszystko co wyżej napisane. Totalna spychologia i wyzysk pracowników, praca w nadgodzinach i głupawe teksty dyrektorów. Ostrzegam..

jorg

Prace remontowe na terenie Parku Kościuszki i Ogrodów Działkowych to jakaś tragedia. Aleja w parku nie do przejścia , całe oświetlenie wyłączone ,po zmroku nie do przejścia tak ciemno. Na ogrodzeniach wykopów nie ma żadnych lamp ostrzegawczych tylko czekać aż coś się komuś stanie. Samochody na włączonych silnikach stoją po pół godziny i więcej, chyba macie za dużo paliwa

Dominik

Tauron manipuluje parametrami sieciowymi (napicie >250V), tak aby ograniczyć możliwość sprzedaży energii pochodzącej z systemów fotowoltaicznych w okresach maksymalnego nasłonecznienia. Powoduje to ogromne straty wśród prosumentów. Przerzucają odpowiedzialność na instalatorów i właścicieli mikroinstalacji domagając się zaawnasowanych raportów - wstyd, żenada i (usunięte przez administratora)

Rafael

Calkowicie chory system.Nie mozna z konta ebok zalozyc konta moj Tauron bez numeru Pesel.Calkowite ograniczenia bez Peselu,brak wyplaty obiecanego bonusu za przedluzenie umowy.Jak obsluguja klientow,ktorzy nie maja numeru Pesel.Wazne,ze placa a reszte to porazka.Infolinia i pracownicy w punktach calkowicie nie kompetentni brak rozeznania w temacie.Informatycy nie umieja zalozyc konta bez numeru pesel tylko na przyklad z paszportem,co super funkcjonuje w innych firmach,oraz w bakowosci.Juz 3 miesiace zalatwiam to jedna sprawe.Brak informacji,tylko lapidarne odpowiedzi jednozdaniowe przez email.Nie ma kontaktu z kompetentna osoba,tylko przez formularz lub infolinie.Tak pracuja w firmach panstwowych,ciepla posadka i spokuj.Maja monopol i wszystkich-GDZIES.

Czy w Tauron Polska Energia S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Aka

Z łaską, ale są. Lepiej próbować z pracą w innym miejscu

@Aka

Co to znaczy z łaską? Chyba te szkolenia potem pomagają w pracy w firmie, to skąd ta 'łaska'?

@Ewa

Tak się wydaje tylko pracownikom. Przełożeni mają na ten temat odmienne zdanie. Przez kilkanaście lat pracy, byłam na kilku szkoleniach, z czego dwa razy w zastępstwie za kogoś na wyższym stanowisku, bo nie chciało mu się iść.

Helena
@Aka

A to nie jest w ich obowiązkach? Co tacy ludzie jeszcze robią w tej firmie?

@Helena

To pytanie nie do mnie ???? Ja ich nie przyjmowałam. A tak poważnie, to dobrych przełożonych jest niewielu

@Aka

Pracowałaś tam kilkanaście lat? To dość długo, skoro masz tu takie doświadczenie możesz powiedzieć jak przez ten czas urosła ci pensja? Były podwyżki?

@Ewa

Dostałam raz, bo zagroziłam, że odejdę. Miało być 1000 brutto, zanim pismo przeszło przez wszystkie szczeble i każdy zmniejszył, to dało 200. Potem zmieniłam stanowisko, dostałam finalnie więcej 500 netto. Podwyżka w tej firmie, jeśli nie masz znajomości graniczy z cudem

@Aka

No właśnie widzę, że to walka jakaś. Ale lepiej Ci na tym innym stanowisku chociaż?

Aka

Nie pracuję już w TPE. Nie, nie było lepiej. Raczej z deszczu pod rynnę. Mobbing w tej firmie staje się normą.

A co z inspekcją?

@Renata

Przemilczę ????

Zostaw merytoryczną opinię o Tauron Polska Energia S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Tauron Polska Energia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tauron Polska Energia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tauron Polska Energia S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tauron Polska Energia S.A.?

Kandydaci do pracy w Tauron Polska Energia S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tauron Polska Energia S.A.
1.9/5 Na podstawie 72 ocen.

Tauron Polska Energia S.A.