Opinie o tauron.pl - TAURON Polska Energia w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tauron Polska Energia S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tauron Polska Energia S.A. o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tauron Polska Energia S.A. w Katowice Ks.piotra ściegiennego 3

Anatol

Liczyłem, że znajdę tu więcej informacji o samej pracy i atmosferze. Rozumiem , że w tym temacie jest dobrze?

@Anatol

Dobrze? Tragicznie a nie dobrze

R

Właściwie to fajnie, ale z naciskiem na korporacyjne klimaty. Ja znam od strony HR. Ceny energii i węgla rozczarowują, wysokość wynegocjowanej pensji i statystyczny czas zatrudnienia raczej też.

Fajnie

a co to jest nick

TAURON To firma gdzie Wykonanie przyłącza to minimum 7 miesięcy. Sam odbiór przyłącza to min 45 dni.Panie w okienkach biją na głowę służbę zdrowia.Przetargi na przyłącza mają roczny termin realizacji.Gdyby nie socjalistyczny monopol nikomu by się to nie opłacało.Mam ochotę apelować do ministerstwa energetyki aby podnieść ceny prądu.dla odbiorców indywidualnych a tauron dotację do sportu może przeznaczyć na rozwój sieci elektrycznej. Tauron jest najmniej elastyczną firmą będącą dostarczycielem czynników energetycznych. Moje zdanie i nie tylko moje o Was jest jak najgorsze. Mogę to udowodnić przed każdym sądem. Moje dane to Andrzej Pietrzyk ul.Korzeniec 34F Dąbrowa Górnicza tel. 501 731 510.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tauron Polska Energia S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Witam. Chciała bym się zatrudnić w tauronie jako księgowa/kadrowa jakie są tu zarobki bo kie mogę dotrzeć do takiej informacji

Pracowalem przez rok nie placa na czas kaza zostawac po godzinach bez dodatkowych pieniedzy ogolnie porazka najgorsze miejsce pracy jakie kiedykolwiek mialem w swoim zyciu sorry ale nigdy wiecej wolalbym na bezrobotnym siedziec.

Aneta
@Tomek

Szczerze mówiąc trochę zaniepokoił mnie Twój komentarz. Brak wynagrodzenia za dodatkowo przepracowane godziny nie jest zgodny z Kodeksem Pracy. Myślałeś kiedykolwiek, by udać się z tym problemem do wyżej postawionych osób? Jestem ciekawa.

Ak
@Tomek

Co by nie mówić o TPE wypłata jest zawsze na czas. Gdzie Pan pracował dokładnie?

@Aneta

nadgodziny tylko do wybrania a i z tym problem bo wiecznie masa roboty!

gość

Byłam na rozmowie o pracę dość niedawno i nie polecam. Pani z HR najpierw ponaglała żeby szybko przyjść na rozmowę, z racji jak najszybszego podjęcia pracy, co oczywiście jest jedną wielką sciema, bo ktoś statystki musi zapełnić. Podczas rozmowy tysiąc pytań zadają niby tacy wielce zainteresowani i obiecują, że się odezwa do końca tygodnia, a drugi tydzień mija i cisza. A na pytanie o stawkę za jaka chce się pracować to tylko przywracają oczami, bo człowiek chce min. 4000 tyś brutto. To przepraszam mam pracować za 3,5 tyś brutto z wielką łaska? Jak w Lidlu więcej płacą i nie trzeba mieć wykształcenia wyższego. Strata czasu i pieniędzy, bo stanowisko jest już dawno ustawione. Mało tego są niesłowni i robią ludzi w balona. Czlowiek się łudzi, a oni traktuja osoby zainteresowane jak małpki, które idą na rozmowe, maja udzielac odpowiedzi i wypełnić czas w pracy.

@gość

Prosze Pani tutaj się pracuje za 1700zl netto

Byłam niedawno na rozmowie na ulicy Lwowskiej do pracy w biurze. Na początek musiałam opowiadać o moich dotychczasowych obowiązkach. Przedstawiono mi obowiązki na stanowisko o które się ubiegam, następnie poproszono o porównanie ich do mojego doświadczenia. Ładnie przedstawiono mi pakiet socjalny. Obiecano odpowiedź zwrotną do tygodnia. I niestety żadnej odpowiedzi zwrotnej. Może innym się uda, mnie się nie udało, ale na informację zwrotną nie warto czekać.

@1234

Na Lwowskiej nie jest TAURON Polska Energia. Idąc na rozmowę pasowałoby wiedzieć coś o spółkach córkach/wnuczkach. Opinie tutaj dotyczą TPE

Roman

Pracowałem w biurze w Tauronie, porażka po 6 miesiącach sam się zwolniłem, bo szkoda czasu na gowniana pracę. Co do zarobków to jakaś kpina!!!!

Na jakie benefity można liczyć w Tauron Polska Energia S.A.?

Nnn

Opieka w Luxmed - pracownik płaci tylko podatek od wybranego pakietu + może wykupić pakiet dla partnera/dzieci Multisport drogo 86zl pracownik, żadnych dopłat, 106zl os towarzyszącą PPE po roku (nie ma PPK dzięki temu) Dopłata do prądu (po roku) Wczasy pod gruszą I tyle. Nic ciekawego jak na tak dużą firmę

@Nnn

Świetnie, że Tauron daje swoim pracownikom możliwość wykupienia danego pakietu dla swojej rodziny. Stwierdziłeś, iż jak na dużą firmę to nic ciekawego - ale warto jest docenić to, co się, ma. A co z premiami? Możesz mi powiedzieć, jak konkretnie są one tam przyznawane?

Pracownik TPE SA
@Karolina

Najczęściej wg uznania bezpośredniego przełożonego lub /i po wykonaniu 100% kpi (kwartalnie)

1,64 zł

Jestem zainteresowany zakupem akcji taurona dzisiaj wartość1,64 zł. Czy cz kupić teraz czy poczekać aż skoczą na 0,50 zł w tym roku

hmmm

W Tauron PE raczej nigdy nie słuszeli o employer brandingu. Byłem zapraszany na rozmowy chyba 4 razy. Mimo deklaracja, iż w ciągu tygodnia będzie odpowiedź, najczęściej trzeba się dopraszać o informację zwrotną. Często można odnieść wrażenie, że jest się zwodzonym, a miejsce czeka na kogoś innego. Ty jesteś potrzebny do statystyki, żeby pokazać, że procedura była ok. W trakcie procesu rekrutacyjnego w moim przypadku najczęściej wszystko szło świetnie. Wykonanie zadań, rozmowa, A potem... Zapewnienia od kierownika i dyrektora obszaru, że świetnie wypadłem. Pytania, czy mogłabym skrócić okres wypowiedzenia u obecnego pracodawcy itp. Na szczęście tego nie zrobiłam, bo skończyłoby się tym, że byłabym bez pracy. Potem głucha cisza, trzeba się dopraszać o feedback Na etapie rekrutacji, bo jak pisałam, byłam na rozmowach kilka razy, można odnieść wrażenie, że przyszli przełożeni w ogóle nie przeglądają wcześniej CV i pytania na wyższe stanowiska specjalistyczne są jak kierowane do świeżo upieczonego absolwenta. Jak dla mnie świadczy to o braku szacunku.

Bartosz
@hmmm

Chcesz powiedzieć, że byłaś cztery razy na rozmowie na jedno stanowisko? Ile etapów ma postępowanie rekrutacyjne?

kandydat

No cóz , po rozmowie o elektromontera 4200 brutto to dla taurona szczyty hipokryzji , wymagania jak z księżyca . ok to szukajcie dalej sobie

Volt

witam jestem pracownikiem firmy Tauron Dystrybucja Pomiary, generalnie nie polecam pracy w tej spółce ani żadnej innej, wynagrodzenie ok 2300 na rękę, wymagania coraz większe, firmy zewnętrze pracujące na zlecenie tdp zarabiają więcej niż pracownicy Tauron, a jak firma zewnętrze cos zepsuje to my musimy jeździć i naprawiać i to my wysłuchujemy że jesteśmy niedoświadczeni i brakuje nam wiedzy. KADRA ZARZĄDZAJĄCA NIE POTRFI PODJĄC ŻADNEJ DEZYCJI, wszystko zgania na pracownika a później się go obwinia jak podjął złą decyzje, .Niby jedna Dystrybucja a w każdym rejonie inne zasady i wytyczne co do tej samej pracy.

Alek

Porazka jakich malo strasznie kreca oszukuja w obsludze klienta wcisneli mi oferte najbardziej niekorzystna dla mnie po pol roku sprzedalem mieszkanie z nowym nabywca poszlem przepisac umowe na nowego nabywce bagatszy o wiedze jak postepuja z klientem historia sie powtarza znow wciskanie kitu jak sie upomnialem ze to jest niekorzystne dla nowego klienta to pani strasznie sie oburzyla zaczela KRZYCZEC zebym sie nie wtracal i ze nowy nabywca ma wiecej niz 18 lat i wie co robi masakra. Powiedzialem pani grzecznie jak by nie oklamywala klientow to bym sie nie wtracal proste !!!!!!!!!!!!!! Momentalnie zmienila kolor twarzy takiej czerwieni nigdy nie widzialem (czyli winna) Cel osiagniety nowy nabywca dostal najbardziej korzystna oferte jaka tylko mogl i tylko dlatego ze po tym jak zostalem (usunięte przez administratora) znalem ich metody okradania ludzi.

Bartek

(usunięte przez administratora) pracowalem tam noecaly miesiac. Nie potrafilem ludzi OKRADAAC wiec sie zwolnilem. Na poczatku pracy mialem szkolenie dokladnie cytujac JAK OKRASC KLIENTA NA MAXA normalnie masakra niewierzylem co slyszalem. Jaka to trzeba byc med.....a zeby tak robic. Pracownicy sa szkoleni zeby mowic jedna a dawac do podpisania co innego. Krecic ile sie da. Jestem w szoku ze Policja sie im do (usunięte przez administratora) Nie dobrali

Aneta
@Bartek

To bardzo niepokojące co mówisz. Natomiast ciężko jest sobie wyobrazić aby firma stosowała takie metody. Czy wśród osób, które poznałeś podczas szkolenia znajdą się osoby które potwierdzą to co powiedziałeś? Takie informacje powinny zostać zgłoszone do osób zarządzających. Kontaktowałeś się w tej sprawie z bezpośrednim przełożonym? Powiedz nam jeszcze czy firma dotrzymuje warunków, które zostają przedstawione podczas rozmowy rekrutacyjnej?

klient

Fatalnie, niby wszystko OK, a tak naprawdę "zero". Nie oddzwaniają no być może ich czas oczekiwania na oddzwonienie jest inny niż przez nas oczekiwany. 3-krotnie próbowałam się połączyć straciłam trochę i nic do połączenia nie doszło . Nie polecam , to jest po prostu żenujące oni z nas po prostu kpią.

Nickt

Obsługa Klienta miAla do mnie zadzwonić by zmienia umowę. Po mimo umówionych dwóch terminów nikt nie oddzwonil.

@Nickt

Dobrze, że zechciałeś opowiedzieć nam o swoim problemie. Skoro Obsługa Klienta nie oddzwoniła do Ciebie w wyznaczonych wcześniej terminach, to może należałoby złożyć osobistą wizytę w Tauron Polska Energia i wówczas spróbować porozmawiać. Co o tym myślisz - skorzystasz z mojej rady?

Ola
@Nickt

Do mnie też miała zadzwonić obsługa i też nie oddzwonili. Gdy zadzwoniłam raz jeszcze rozmawiałam z Panią (usunięte przez administratora). Po głosie mogłam wnioskować że to była młoda osoba.Byla bardzo nie grzeczna i mało zorientowana .Tauron powinien bardziej uważać kogo sobie przyjmuje do pracy i obsługi klienta.

Janusz
@Ola

Takie sprawy powinnaś załatwiać na infolinii lub udać się bezpośrednio do punktu obsługującego Twój rejon. To formu jest poświęcone sprawom pracowniczym i wypowiadają się tu głównie osoby zatrudnione w Tauron. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/tauron-polska-energia-spolka-akcyjna,153228 pojawiły się nowe ogłoszenia rekrutacyjne. Czy ktoś z użytkowników forum będzie aplikował?

Żaba
@Karolina

Tak głupiej rady dawno nie słyszałem

zła

Uważajcie na płatności za pomoca Blue Media Tauron pobiera za to opłaty! I tak macie zapłacić 50 zł rachunku a przez Blue Media będzie 51, 50.! Nikt nie pobiera tylko oni, a w dodatku potem jeszcze dostajesz ponaglenie o brak zapłaty.

Mimo wszystko - na prawdę prosiłabym Cię o zachowanie spokoju na forum i nie wyzywanie tu nikogo. Takie rzeczy są bowiem niezgodne z regulaminem GoWork.pl. Z Twojej wypowiedzi wynika, że firma Tauron Polska Energia jest Ci winna jakieś pieniądze. Byłoby jednak dobrze, jakbyś podał nam trochę więcej szczegółów. Próbowałeś wyjaśniać sprawę bezpośrednio z jakimś jej Przedstawicielem?

Zostaw merytoryczną opinię o Tauron Polska Energia S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Tauron Polska Energia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tauron Polska Energia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tauron Polska Energia S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tauron Polska Energia S.A.?

Kandydaci do pracy w Tauron Polska Energia S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tauron Polska Energia S.A.
1.9/5 Na podstawie 72 ocen.

Tauron Polska Energia S.A.