Sanfara Sp. z o.o.

Opole

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o Sanfara Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanfara Sp. z o.o.

Administrator

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Sanfara Sp. z o.o.? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

Ola

Pan Kierownik zwalnia pracowników, a dokładniej pracownice bez powodu. Albo podaje powód wynoszenia danych z firmy, co naturalnie jest nieprawdą. Zwalnił ostatnio moją znajomą, bo wyszła za mąż, miała już umowę na czas nieokreślony, wiec bał się, że pewnie zaraz pójdzie na macierzyńskie, które zresztą się jej należy. Wolał takie rozwiązanie. Po prostu vrak słów do takiego traktowania.

Edyta

Aktualnie jest prowadzona rekrutacja na jakieś stanowisko? Na stronach nic nie ma napisane, a ktoś może będzie poszukiwał pracy w okolicy i zainteresuje go oferta.

wipo

doswidczenie to też można jako partner biznesowy zdobyć, ale wydaje mi się, ze tu licza się bardziej kontakty.

nomad

podbierają handlowców.Nie polecam .

anonim

(usunięte przez administratora)

anno1990

Mnie z kolei interesuje praca w Opolu. Ciekaw jestem jaką oferują podstawę oraz ew. prowizję na stanowisku Doradcy KB. Żeby zacząć pracę musiałbym się przeprowadzić do Opola, więc kwestia zarobków jest tutaj istotna :) Wiadomo - mieszkanie kosztuje. Może ktoś mógłby podzielić się info?

anonim

Dzień dobry, serdecznie polecam pracę w SanFarze. Uczciwe warunki pracy i świetna atmosfera w biurze :)

pracownik

Witam. Firma ruszyła z rekrutacją na stanowisko telefonicznego doradcy klienta w Opolu. Byłbym wdzięczny gdyby jakaś dobra dusza opisała warunki pracy: atmosfera, zarobki, rotacja itp. itd.

admin

Wiesz coś na temat firmy Sanfara Sp. z o.o., charakteru i warunków pracy? Napisz nam czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Zostaw opinię o Sanfara Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanfara Sp. z o.o.