Sanfara Sp. z o.o.

Opole

Sanfara Sp. z o.o.
3 11

Opinie o Sanfara Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Co powiecie odnośnie o zarobkach w Sanfara Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie ich poziom zmienił się?

Wiarygodne opinie osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia wynagrodzenia oraz benefitów pozapłacowych w Sanfara Sp. z o.o.? Podzielcie się tymi informacjami.

Ela
@Administrator 06.05.2018 10:29

Jeśli chodzi o benefity pozapłacowe, to oprócz wewnętrznych szkoleń nie ma nic, ani wczasów pod gruszą, ani innego socjalu. Wcześnie jeszcze było "karpiowe" itp. teraz już nawet tego nie ma

Agata

Sytuacja zwolnienia pracowników bo nie "pasują" jest nagminna, kilka osób już tak zostało potraktowanych. Jeśli ktoś jest "niewygodny", szuka się pretekstu żeby zwolnić i to z dnia na dzień. Kierownictwo nawet nie pozwoli dobrze się spakować, bo stoją nad pracownikiem i patrzą na ręce, bo może przypadkiem weźmie coś więcej. Następnie zostaje wysłany komunikat do pracowników, że dana osoba już "pożegnała się z nami w związku z... (i tu powód)", który jest oczerniający pracownika i mijający się z prawdą. Omijać firmę wielkim łukiem (córkę spółkę SINIS, REMIENIS, OŚWIECONY - również)

Grzegorz
@Agata 04.04.2018 12:45

A mnie tu dobrze :) Bardzo dobrze :D

Edyta

@Ola nie uważasz, że powód, który podałaś jest tylko domysłem. Tak naprawdę nie wiadomo co było powodem zwolnienia. Czy Twoja znajoma również uważa, że to był powód? Czy są jeszcze jakieś sytuacje zwolnień z firmy Sanfara Sp. z o.o., które uważasz za bezpodstawne?

anonymous
@Edyta 25.03.2018 14:33

właśnie. czy były inne takie sytaucje? Możecie je opisać?

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Sanfara Sp. z o.o.? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

Ola

Pan Kierownik zwalnia pracowników, a dokładniej pracownice bez powodu. Albo podaje powód wynoszenia danych z firmy, co naturalnie jest nieprawdą. Zwalnił ostatnio moją znajomą, bo wyszła za mąż, miała już umowę na czas nieokreślony, wiec bał się, że pewnie zaraz pójdzie na macierzyńskie, które zresztą się jej należy. Wolał takie rozwiązanie. Po prostu vrak słów do takiego traktowania.

Edyta

Aktualnie jest prowadzona rekrutacja na jakieś stanowisko? Na stronach nic nie ma napisane, a ktoś może będzie poszukiwał pracy w okolicy i zainteresuje go oferta.

wipo

doswidczenie to też można jako partner biznesowy zdobyć, ale wydaje mi się, ze tu licza się bardziej kontakty.

nomad

podbierają handlowców.Nie polecam .

anno1990

Mnie z kolei interesuje praca w Opolu. Ciekaw jestem jaką oferują podstawę oraz ew. prowizję na stanowisku Doradcy KB. Żeby zacząć pracę musiałbym się przeprowadzić do Opola, więc kwestia zarobków jest tutaj istotna :) Wiadomo - mieszkanie kosztuje. Może ktoś mógłby podzielić się info?

Dzień dobry, serdecznie polecam pracę w SanFarze. Uczciwe warunki pracy i świetna atmosfera w biurze :)

Witam. Firma ruszyła z rekrutacją na stanowisko telefonicznego doradcy klienta w Opolu. Byłbym wdzięczny gdyby jakaś dobra dusza opisała warunki pracy: atmosfera, zarobki, rotacja itp. itd.

Wiesz coś na temat firmy Sanfara Sp. z o.o., charakteru i warunków pracy? Napisz nam czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Zostaw opinię o Sanfara Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanfara Sp. z o.o.