VGet

Gorzów Wielkopolski

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

VGet
1 1 6 1

Opinie o VGet

L.

Pan Arkadiusz Nowak, szef firmy traktuje pracowników bez szacunku. W pracy potrafi krzyczeć na podwładnych i ich obrażać. Praca w firmie polega na okłamywaniu starszych osób aby przychodziły na zupełnie zbędne badania i kupowały niepotrzebny sprzęt "medyczny". Poprzednie nazwy firmy to Akademia Zdrowia Poznań (tam jest zarejestrowana siedziba), Ars tele i AbS tele. Nazwa jest zmieniana co roku ze względu na zainteresowanie mediów przestępczymi praktykami (ostatnio "Uwaga" w TVN). Ostrzegam przed tym pracodawcą.

Zostaw opinię o VGet - Gorzów Wielkopolski

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VGet