Opinie o Intendi Consulting Tomasz Sikora w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Intendi Consulting Tomasz Sikora. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Intendi Consulting Tomasz Sikora o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intendi Consulting Tomasz Sikora w Katowice

Czy Intendi Consulting Tomasz Sikora oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

nick1

słyszałam, że dają zlecenie. (usunięte przez administratora) nie była zadowolona...

helenag

ta firma to jedno wielkie nieporozumienie. brak jakiegokolwiek profesjonalizmu. omijajcie ludzie szerokim łukiem. tyle w temacie.

Zrekrutowana

Jakiś czas temu zmieniałam pracę i dzięki Intendi zrobiłam to bardzo szybko. Profesjonalne doradztwo, wyeksponowanie moich mocnych stron, pomoc w stworzeniu CV i umówiono na rozmowę kwalifikacyjną. Przed rozmową otrzymałam duże wsparcie ze strony Rekrutera oraz szczegółowe informacje dotyczące przebiegu rozmowy, osób w niej uczestniczących poza mną itp. Rozmowa przebiegła pomyślnie i podpisałam bardzo atrakcyjna umowę. Myślę, że gdyby nie Intendi długo bym szukała pracy. Jeśli coś się zmieni, na pewno skorzystam z pomocy Intendi i szczerze polecam tą firmę. Dodatkowo świetnie doradzają co do ścieżki kariery, podnoszenia kwalifikacji itp. żeby być cały czas atrakcyjnym na rynku pracy.

Rok temu postanowiłem zmienić pracę. Dzięki Intendi zrobiłem to w 3 dni! W poniedziałek przesłałem do firmy swój życiorys i krótką informację, w czym dobrze się czuję oraz jakie stanowiska pracy by mnie interesowały. We wtorek skontaktowano się ze mną, podano propozycję miejsca pracy oraz umówiono na środę na rozmowę kwalifikacyjną. Przed rozmową otrzymałem duże wsparcie ze strony Rekrutera oraz szczegółowe informacje dotyczące przebiegu rozmowy, osób w niej uczestniczących poza mną itp. Rozmowa przebiegła pomyślnie i dostałem tę pracę. Sądzę, że gdyby nie Intendi, poszukiwanie nowej pracy zajęłoby mi parę miesięcy.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Główna Księgowa/Księgowy w firmie Intendi Consulting Tomasz Sikora? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Kasia Pulnik

Współpracuję z firmą Intendi jako pracowdawca od ponad roku. W tym czasie prowadziliśmy rekrutacje na stanowiska, wymagające specyficznego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, który cechuje Rekruterów tej firmy. Osoby, które były do nas kierowane po wstępnej weryfikacji, spełniały wymagania i oczekiwania, jakie im stawialiśmy. Kandydaci również byli zadowoleni z przebiegu rekrutacji, powtarzali, że zadawane im przez Pracowników Intendi pytania były rzeczowe i celowe. W ciągu ostatniego roku podjęliśmy współpracę z 4 specjalistami, którzy trafili do nas z polecenia firmy Intendi. Ponadto nasi pracownicy odbyli cykl spotkań z doradcami z Intendi, dzięki czemu poznaliśmy ich predyspozycje do pełnienia funkcji kierowniczych oraz słabe i mocne strony. Szczerze polecam współpracę z firmą Intendi.

Robert

Miałem przyjemność brać udział w rekrutacji na stanowisko menadżerskie handlowe, gdzie Intendi Consulting pośredniczył pomiędzy mną a Pracodawcą. Proces rekrutacji był bardzo profesjonalny i szybki oraz zakończony moim zatrudnieniem. Przeanalizowano moje doświadczenie i sprawdzono referencje u poprzednich Pracodawców. Niestety pracodawca okazał się nierzetelny i nie końca wiedział o co mu chodzi oraz niegotowy na menadżera i oddania części zarządzania. Niestety następna, typowo polska, mała i kumoterska firma rodzinna. Moje referencje zostały sprawdzone ale pracodawcy chyba nie. Nie było tak pieknie jak się wydawało na rozmowach, dość duża rotacja w firmie oraz wodzowski system zarządzania. Jeśli chodzi o Intendi Consulting to jedna z najlepszych Firm z branży HR z jakimi miałem styczność.

zawiedzony

Kto ma już jakieś doświadczenie na polskim rynku pracy, to podpowiem że to jedna z tych firm gdzie ludzi porównuje się do zwierząt i zadaje durne pytania z zakresu psychologii tuszując brak wiedzy rekruterek na temat branży i stanowisk pracy.

strataczasu

W ostatniej chwili na dwie godziny przed spotkaniem dostałam informację że dzisiejsza rozmowa się nie odbędzie i propozycję terminu o tej samej godzinie na następny dzień. Żadna poważna agencja HR tak nie postępuje. Specjalnie wzięłam wolne żeby stawić się na rozmowie.

Proces rekrutacyjny prowadzony przez Intendi przebiegł profesjonalnie i szybko.

No i jak z zatrudnieniem jest w przedsiębiorstwie Intendi Consulting w mieście Katowice, bo nie wiemy czy będzie można się zatrudnić.

absolventka

Nie mają zbyt wiele ofert pracy, a te co mają to przedłużają jak mogą rekrutacje byle tylko ponaciągać naiwne firemki liczące że znajdą gwiazdę z doświadczeniem 10 letnim w Dolinie Krzemowej.

BZ
@absolventka

Widzę po komentarzach, że ma Pani chyba jakiś problem ze sobą. A swoją drogą, to dziwię się, że traci Pani tyle energii na śledzenie forum jednej firmy zamiast po prostu przyszykować się solidnie do kolejnych rozmów rekrutacyjnych. Wtedy być może uda się przekonać rekrutera do zaproszenia na kolejny etap rozmów. Co się zaś tyczy mojej osoby, to jestem po prostu zadowolony z samego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez INTENDI CONSULTING. Czego i innym użytkownikom tego portalu życzę!

@BZ

Proszę nie odwracać kota ogonem. Energię i czas to straciłam na udział w rekrutacji przeprowadzanej przez pośrednictwo waszej firmy. Po rozmowie kwalifikacyjnej obiecali Państwo udzielić informacji zwrotnej, czego oczywiście nie zrobili. Firma która nie ma szacunku do kandydatów i nie zna się na rekrutowaniu. Nie ukrywam że podpadli mi Państwo na tyle że postanowiłam wyrazić swoją negatywną opinię. Mam do tego prawo prawda? Widocznie ktoś się boi z HR Intendi Consulting że wystarczył jeden komentarz by się uruchomić tutaj. Nie polecam kontaktów z firmą INTENDI Consulting w Katowiach i to nie tylko szukającym pracy ale też pracodawcom.

Jolanta Filipczyk- Sikora
@absolventka

Szanowna Pani, Jeśli Pani doświadczenie z rekrutacji w naszej firmie jest negatywne, jak rozumiem, ze względu na brak informacji zwrotnej zapraszam do wyjaśnienia ze mną tej kwestii. Nasze procedury zawierają ten etap jako stały element procesu. Bardzo cenimy sobie zarówno czas kandydatów, jak i pracodawców dokładając maksymalnej jakości do każdego procesu. W naszym zespole pracują psycholodzy. W tym celu przyjmiemy każdą merytoryczną informację zwrotną. Myślę jednak, że kontakt bezpośredni pozwoli lepiej wyjaśniać takie kwestie. Zachęcam zatem do kontaktu bezpośredniego. Kontakt do nas: 48 32 739 05 45.

@Jolanta Filipczyk- Sikora

Nie mam Pani zamiaru nic tłumaczyć ani wyjaśniać. Nie sądzę bym tylko ja została potraktowana w nieodpowiedni sposób. Nie czuję potrzeby rozmowy z psychologiem. Rozumiem że wasz zespół to psycholożki, którym nie udało się założyć własnych gabinetów to teraz utrudniają innym znalezienie pracy nierzeczowymi pytaniami. Tak porąbanej rozmowy jak przy udziale tego waszego INTENDI jescze w życiu nie miałam. Naprawdę nie polecam nikomu. Totalny brak profesjonalizmu bezrobotnych absolwentek psychologii co się załapały na staż do jakiejś agencyjki HR. To już wszystko wiadomo na wasz temat. (usunięte przez administratora) P.S. Napisałam jedną negatywną opinię a wy uruchamiacie się po tym w jednym momencie pisząc pozytywy z różnych nicków. Myślicie że ludzie tego nie widzą?(usunięte przez administratora)

BZ
@absolventka

Po pierwsze - proszę czytać tekst ze zrozumieniem. To bardzo pomaga w znalezieniu dobrej pracy, a także po prostu w życiu. Nie jestem i nigdy nie byłem pracownikiem INTENDI, a jestem tylko zadowolonym z ich pośrednictwa aktualnym pracownikiem ich klienta. Po drugie - czytając Pani kolejne posty nie zazdroszczę przyszłemu pracodawcy. Taki pracownik, jak Pani skutecznie potrafi zepsuć atmosferę w pracy i rozbić najlepszy nawet zespół. Resztę inteligentna osoba dopowie sobie sama...

KW

Szczerze polecam tę firmę. Pełen profesjonalizm. Podczas procesu rekrutacji nie było absolutnie żadnych problemów, na wszystkie pytania była zawsze odpowiedź, a co najważniejsze czułam, że o wielu sprawach, o których ja nie pomyślałam, a mogłyby być istotne zarówno dla mnie jak i dla pracodawcy, myślała Pani Jolanta. Właściwa osoba we właściwym miejscu, z intuicją i wszechstronną orientacją. Po zakończonym procesie rekrutacyjnym udało się zdobyć pracę i naprawdę mam poczucie, że gdyby nie Pani Jola to zarówno ja jak i pracodawca nie bylibyśmy pewni swoich decyzji a tymczasem jest (mam nadzieję, że u nowego pracodawcy również) pewność podjęcia trafnej decyzji. Polecam z całego serca i dziękuję za ogromną pomoc :-) Lubię atmosferę w Intendi Consulting za: Profesjonalizm, dostępność, pomoc w razie pytań, elastyczność

@KW

No proszę jaki atak klonów. Nagle po jednej negatywnej i pierwszej wogóle (a może do bólu prawdziwej?) opinii pojawiły się te pozytywne, chociaż cały czas była tutaj cisza. To powinno wam dać ludzie do myślenia. Nie traćcie zawczasu swojego czasu na Intendi.

Południe

Napiszę krótko. Proces rekrutacyjny prowadzony przez Intendi Consulting przebiega szybko, sprawnie i - w moim przypadku - skutecznie. Wielokrotnie w swoim zawodowym życiu uczestniczyłem w rozmowach kwalifikacyjnych. Te prowadzone w Intendi i poprzez nich z moim obecnym pracodawcą oceniam bardzo wysoko.Polecam

absolventka

Nie warto tracić czasu na rekrutacje w tej firmie. Pani menedżerka HR zamiast zbliżyć potencjalnego pracownika i pracodawcę to bawi się w psychologa i zadaje dziwne pytania, zupełnie nie na temat branży czy wykształcenia. Po spotkaniu nie dostaniecie nawet głupiego SMS-a o wynikach rekrutacji.

Zadowolony
@absolventka

Szanowna Pani. Jeżeli rzeczywiście mamy tutaj do czynienia z absolwentką, to Pani młody wiek tłumaczy pewne zdziwienie, że nikt nie powiadomił o wyniku pierwszego spotkania. W naszym kraju jest to naprawdę rzadkość, choć uważam, że akurat to powinno się zmienić w standardowej rekrutacji. Natomiast co do meritum sprawy, czyli jakości prowadzenia procesu rekrutacyjnego przez agencję Intendi, to mam całkowicie odmienne zdanie. W moim przypadku proces rekrutacyjny przebiegł wręcz wzorcowo. Poczynając od pierwszej kilkunastominutowej rozmowy telefonicznej, poprzez rozwiązywanie testów, pierwsze spotkanie w siedzibie firmy - wszystko to zrobiło na mnie pozytywne wrażenie i co najważniejsze - przybliżyło mnie do spotkania z obecnym pracodawcą. Powiem tak - jak zaliczy Pani co najmniej kilkanaście /kilkadziesiąt/ rozmów rekrutacyjnych w przyszłości, to wtedy może podejdzie Pani obiektywnie do tej konkretnej. Proszę Mi wierzyć, ale naprawdę kiepskie rekrutacje dopiero przed Panią. Ja ze swojej strony życzę powodzenia, bo uważam, że gdzieś tam czeka wymarzona praca. Życzę Pani wytrwałości i znalezienia super pracodawcy. Co do samej agencji Intendi, to gorąco polecam tego pośrednika osobom poszukującym lepszej pracy !

Krzysztof Krajewski

Miałem przyjemność brać udział w rekrutacji na stanowisko handlowe, gdzie Intendi Consulting pośredniczył pomiędzy mną, a Pracodawcą. Proces był bardzo złożony, oprócz standardowej analizy mojego doświadczenia (sprawdzano referencje u poprzednich Pracodawców), wykształcenia oraz cech osobowościowych, badano moje kompetencje, które powinienem posiadać aplikując. Mimo to na każdym etapie dbano o mój komfort i niwelowano stres. Zawsze informowano mnie odnośnie bieżącej sytuacji, a finalnie otrzymałem kompleksową informację zwrotną odnośnie mojej osoby, a także kompetencji które posiadam rozwinięte na wysokim poziomie, oraz tych wymagających dalszego rozwoju. Jedna z najlepszych Firm z branży HR z jakimi miałem styczność. Pełen profesjonalizm.

***

Czy rozmowa kwalifikacyjna może być przyjemna ? A jednocześnie spełniać cechy profesjonalnego interview ? W Intendi Consulting, tak. Merytoryczna, precyzyjna, stosowna a przy tym uprzejma. Zakończona feedbackiem, który będzie cennym tropem w dalszej drodze zawodowej.

Zostaw merytoryczną opinię o Intendi Consulting Tomasz Sikora - Katowice

Intendi Consulting Tomasz Sikora
4.3/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Al. Wojciecha Korfantego 138
    40-156 Katowice