Opinie o Intendi Consulting Tomasz Sikora w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Intendi Consulting Tomasz Sikora. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Intendi Consulting Tomasz Sikora o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intendi Consulting Tomasz Sikora w Katowice

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Intendi Consulting Tomasz Sikora rekrutacji na stanowisko Handlowiec? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

klient Nowy wpis

Nie byłem zadowolony z usług tej firmy. Obiecali że znajdą specjalistę a podsuwali pierwszego lepszego jak z łapanki. Byle jak najszybciej skasować i zakończyć sprawę.

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Inżynier sprzedaży w Intendi Consulting Tomasz Sikora?

rekruter Intendi Nowy wpis

Witam, zapewne chodzi o to ogłoszenie: (usunięte przez administratora) To rekrutacja dla naszego Klienta, nie do samego Intendi- wymagane są 2 lata doświadczenia w sprzedaży produktów z kat. elektrotechnika, elektryka, elektronika. Zachęcam do kontaktu z nami w przypadku innych pytań.

Czy pracodawca Intendi Consulting Tomasz Sikora motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Minnie

Tak, motywuje do zmiany pracy :)

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Główna Księgowa/Księgowy w firmie Intendi Consulting Tomasz Sikora? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Gabriela

Hej, znalazłam ofertę w Intendi Consulting na stanowisku głównej księgowej, orientujecie się jakie warunki mogą zaproponować? Nie jestem pewna jakie podać "widełki" na rozmowie kwalifikacyjnej. Będę wdzięczna za podpowiedzi.

Rekruter Intendi
@Gabriela

Dzień dobry, rekrutujemy Główną Księgową dla naszego Klienta, dużego podmiotu. Nie chodzi o zatrudnienie w Intendi Consulting. Intendi jest firmą doradztwa personalnego. Nasz konsultant chętnie omówi ofertę od strony finansowej. Zachęcam do kontaktu bezpośredniego. Kontakt z nami znajdzie Pani tutaj:https://www.intendi.com.pl/kontakt/.

Czy można w Intendi Consulting Tomasz Sikora liczyć na jakieś dodatki?

ubuntu

tak na dodatkowe koszty

@ubuntu

@ubuntu, co masz na myśli? Znasz może kogoś zatrudnionego obecnie w firmie? Orientujesz się może, czy firma oferuje jakieś szkolenia, kursy dla pracowników?

pepper

mam nadzieje że rozpoczynający się kryzys ekonomiczny zmiecie takie pseudo firemki żerujące na sile roboczej z powierzchni ziemi a rekruterki Intendi same za niedługo zmierzą się z brutalnością polskiego rynku pracy i moralności biznesowej

@pepper

@pepper, pracowałeś kiedyś dla firmy? Możesz powiedzieć skąd taka opinia?

Byłem z pozytywnym skutkiem uczestnikiem rekrutacji zorganizowanej przez firmę Intendi. Cały proces był zorganizowany bardzo sprawnie, a co ważne dla osoby rekrutowanej, zawsze otrzymywałem feedback w wyznaczonym terminie. Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek brał udział w tak przyjaźnie przeprowadzonej rekrutacji. Oby taki trend rozlał się wśród pracodawców.

@Michał

@Michał, mógłbyś opowiedzieć więcej na temat samej rozmowy rekrutacyjnej? Jakie zadawali pytania? Jaki czas minął od pierwszego spotkania, do zatrudnienia?

WR

Bardzo profesjonalnie i rzetelnie przeprowadzona rekrutacja. Najważniejsze dla mnie to dotrzymywanie umówionych terminów i feedback. Pierwszy raz się spotkałam, aby headhunter po pomyślnej rekrutacji zadzwonił z gratulacjami i zweryfikował, czy dochowane zostały ustalone warunki. Tak trzymać!

@WR

Cześć @WR, dalej pracujesz w firmie? Jaka atmosfera panuje w zespole? Co prawda jeszcze nie wiem, czy będę pracować w Intendi Consulting, ale zbadać grunt nie zaszkodzi:)

Jak wygląda podstawa w Intendi Consulting Tomasz Sikora?

minnie

podstawa to nie pytać o zarobki w takich firmach bo pracy za takie pytanie napewno się nie dostanie a jak zna się realia to wiadomo że pewnie minimalna krajowa

przytomny

Nie ma to jak jak usunąć lokalizację na mapie google i dodać na nowo żeby tylko usunąć niepochlebne komentarze i wywindować średnią 5,0. Dobrze że jeszcze jest gowork.

rekruter Intendi
@przytomny

Nasza firma nieprzerwanie od 5 lat mieści się w tej samej lokalizacji, co można łatwo sprawdzić w CEIDG. Podaje Pan/i nieprawdziwie informacje.

Z.D.

Intendi Consulting to zdecydowanie profesjonalna firma. Współpracuję od dłuższego czasu w zakresie rekrutacji i szkoleń. Zarówno jedna i druga usługa jest na wysokim poziomie obsługi. Szybko reagują, są elastyczni i profesjonalini. Polecam zdecydowanie tą firmę zarówno pracodawcom jak i pracownikom szukającym pracy.

KiKi

Skomplikowane wieloetapowe rekrutacje, pochłaniające wiele czasu kandydata a po ostatnim (chyba) trzecim z rzędu spotkaniu żadnej odpowiedzi. Intendi Conslulting is no feedback. Odradzam nawet wysłanie CV na jakąkolwiek ich ofertę.

rekruter Intendi
@KiKi

Nie prowadzimy rekrutacji, które trwałyby trzy etapy w samym Intendi. Do naszych zadań jako firmy doradztwa personalnego należy w 90% rekrutacji przeprowadzenie I etapu. Kolejne realizują już pracodawcy i czasem łącznie wszystkich etapów może ich być trzy (ostatni trzeci to zwykle jednak kontraktowanie współpracy). To wszystko po to aby obie strony tj. kandydat i pracodawca świadomie podjęły decyzje. Zawsze dajemy odpowiedź lub daje ją sam pracodawca. Podaj proszę numer referencyjny oferty, o której mówisz a odpowiemy w jakim dniu odpowiedzi wyszły do kandydatów.

CWiON

Firma ma siedzibę w Katowicach w prestiżowym budynku przy Al. Korfantego 138. Wiem o tym ponieważ moja firma mieści się w tym samym biurowcu a poza tym jestem Klientem firmy. Związek z Nową Zelandią Intendi jest taki, że jest dystrybutorem narzędzi psychometrycznych do badania talentów firmy Talegent z Nowej Zelandii na terenie Polski: http://www.intendi.com.pl/oferta/narzedzia-talegent/. Zatem to co piszesz zatem to pomówienia, to gdzie firma jest wpisana łatwo można sprawdzić. Firma jest profesjonalna i działa bardzo szybko- korzystałam z rekrutacji i szkoleń i w obu zakresach jestem b. zadowolona. Polecam tak dużym firmom jak i małym przedsiębiorcom. Trudno o podobną jakość na naszym rynku

KiKi
@CWiON

rozumiem że jednym z narzedzi jest wodzenie za nos kandydata i nie przedstawienie mu na koniec żadnej informacji, jak to się nazywa?

A.N.

Firma nieprofesjonalna, (usunięte przez administratora) Nie dość że przeciągała się rekrutacja na dwa stanowiska jakie im zleciliśmy to jeszcze potem zdarzyło się kilka osób które wydzwaniały na sekreteriat naszej firmy z pytaniem o wyniki rekrutacji. Co jak co ale skoro bierzecie pieniądze to powinni państwo wysłać choćby SMS-a z informacją zwrotną do wszystkich kandydatów, a nie robić nam zamieszanie i zły PR.

IceTube

(usunięte przez administratora) lepiej wypytajcie w rozmowie tel konkretnie o proces rekrutacji bo sie potem sie okazuje że to dopiero 1/5 etapu

Katarzyna

To przykre, co piszesz @nieleming. Czy poza wpisaniem tej historii na GoWork.pl porozmawiałeś z właścicielami Intendi o swoich zastrzeżeniach do ich pracy? Jestem ciekawa z jakim skutkiem. Właściwie weszłam tu w poszukiwaniu opinii pracowników, bo firma szuka praktykantki i liczyłam na trochę informacji o warunkach pracy dla nich: https://tiny.pl/t4lj7

Joanna

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu całego procesu rekrutacji. Przedstawicielka firmy Intendi była obecna na każdym spotkaniu z potencjalnym pracodawcą . Informowała, służyła pomocą i wsparciem. Dzięki temu podczas spotkań z nowym pracodawcą czułam się jak równoprawny partner. Serdecznie polecam i ciesze się, że miałam przyjemność współpracować z ta firmą, a szczególnie z Panią Jolantą, która prowadziła moja rekrutację, z resztą z bardzo pozytywnym skutkiem :)

Mateo

Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna?

bartekp

nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Intendi Consulting Tomasz Sikora - Katowice

Intendi Consulting Tomasz Sikora
4.3/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Al. Wojciecha Korfantego 138
    40-156 Katowice