Opinie o Amber Baltic Sp. z o.o. w Międzyzdroje

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amber Baltic Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Amber Baltic Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amber Baltic Sp. z o.o. w Międzyzdroje

Sylwia Nowy wpis

Jestem od 9 lat srednio jeden raz w roku w Amberze jako gosc.Piszecie panstwo o slabych zarobkach, o wyciskaniu jak cytryna, o chaosie i mobingu... A czy zastanawialiscie sie jak wy jako pracownicy jestescie odbierani przez nas: gosci hotelowych? Jest taka zelazna zasada: jaka praca taka placa. My, goscie hotelowi, widzimy wasza niekompetencje (czas oczekiwania na drinka dluzszy niz na przystawke- a czas oczekiwania na posilek to dla barmana najwieksza mozliwosc zarobku-powinien w tym czsie sprzedac dwa dobre drinki), brak zaangazowania (ziewajacy personel), niechlujstwo ( za wielkie koszule i spodnie kelnerow, kucharki przewijajace sie po sali w gumowych, starych i za duzych lapciach), albo mieszajace jajacznice w podgrzewaczach. Jesli my, goscie hotelowi to widzimy, to i wasi przelozeni to widza. A ze dzisiaj dobry pracownik jest na wage zlota, to mysle, zeby ktorys z was sprostal naszym oczekiwaniom jako gosciom, to rowniez przelozyloby sie to na wieksze zarobki. Nie wszystko mozna dopilnowac z pozycji menagera, wiele zalezy od samego pracownika i jego samodyscypliny. Niestety brak ksztalcenia zawodowego daje tutaj o sobie znac i przypadkowsc obsadzania etatow jest widoczna.Jakosc kuchni i serwowanych posilkow, to temat na odrebna dyskusje. Poki co, zrezygnowalismy z jadania kolacji w Amberze, nawet tej a la Carte.

Szukam pracy Nowy wpis

Szukam pracy i trafiłem na jedno z ogłoszeń tej firmy. Oferta ciekawa, szczególnie biorąc pod uwagę gdzie ta praca. Mała miejscowość nadmorska. Gdyby ktoś był zainteresowany to przesyłam ich ofertę z jednego z ogłoszeń " W zamian możesz liczyć na: - pracę w dobrze wyposażonym dziale, - miesięczne premie w wysokości 250 zł netto, - dostosowanie grafiku (pracujemy w systemie dwuzmianowym) - dofinansowanie do dojazdów jeśli mieszkasz w okolicy, - zorganizowanie noclegu jeśli jesteś z daleka, - prezent i dodatkowy, płatny dzień wolny w dniu urodzin, - szereg szkoleń produktowych, - obiady pracownicze, - dopłaty do obuwia pracowniczego, - dofinansowanie urlopu wypoczynkowego, -- uczestnictwo w ubezpieczeniu grupowym, -- 3 darmowe pobyty w hotelach sieci Vienna House." CV wysłałem, zobaczymy...

Od lat

Pracuje w hotelu już kilka lat, sa tez inne osoby, ktore pracuja ze mną po pare lat . To coś znaczy. Branża hotelarska obecnie przechodzi, można powiedzieć, lekki kryzys. Owszem wymaga się od pracowników, żeby przychodzili na czas i zostali czasami dłużej, ale dzieje się tak przy okazji większych imprez. Dla kogoś kto pracował już w hotelarstwie/gastronomii nie jest to nic dziwnego. Osoba, która wspomniała o pracy po 15 godzin, zapomniała napisać czy pracowała na umowę o pracę czy umowę zlecenie. Znam ludzi, którzy bardzo chętnie przychodzą do hotelu "robić godziny" bo można dodatkowo zarobić. Nie ma idealnych pracodawców, ale wiem jedno napewno Amber nie jest nawet blisko (usunięte przez administratora), który wyciska jak cytryna. Mam tu fajny pakiet dodatkowych bonusów, który u okolicznych pracodawców można pomarzyć. Premie budżetowe, dodatkowy dzień płatny w dniu urodzin, napiwki, dofinansowanie do dojazdów, i kadra kierownicza, która nie jest lokalna. Już nie ma plotek i obgadywania przez "kierowników" jak to było kiedys. Widać zmiany i szczerze polecam to miejsce pracy.

Izabela Nowy wpis
@Od lat

A domyślasz się czemu to nastawienie kierownictwa się zmieniło? Bardzo dobrze, że są to zmiany na lepsze i skończyło się takie chore traktowanie innych, ale w sumie to czemu? A z tymi nadgodzinami to się zgadzam, kto chce zarobić powinien mieć to tego prawo, nie lubię takiego narzekania, jak jest praca to trzeba przecież normalnie robić a nie kręcić nosem. :/

Izabela Nowy wpis
@Od lat

Izabela

W jednym z komentarzy pojawiła się sugestia, że niby po 2 miesiącach pracy tutaj idzie się czuć jak wyciśnięta cytryna. Z pewnością chodzi o zbyt wielką ilość rzeczy do wyrobienia. to info pało jednak jakieś 2 lata temu, czy do tego czasu coś się pozmieniało? Jest może mniej roboty czy niestety wręcz przeciwnie? :/

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Amber Baltic Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla lakiernika (DE-Aachen)
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG 131- praca w Danii
ATN Service ApS
Hanna

Chciałabym podjąć pracę w charakterze kelnerki, ale martwią mnie opinie o braku przeszkolenia przed dopuszczeniem do pracy oraz braku przerw w trakcie 15-godzinnej zmiany. Pojawia się jednak również sporo dobrych opinii. Z czego to wynika? Czy troszkę gorzej jest w sezonie, a poza nim pracodawca stara się wynagrodzić pracownikom poświęcony czas?

Patryk

Czy w firmie jest duża rotacja pracowników? Szukam czegoś na stałe, nie dorywczo.

Xxxx
@Patryk

Zależy na jak stanowisku. Realnie możesz być na stałe, tylko uwierz, że po 2 miesiącach będziesz wyciśnięty jak cytryna.

Barman
@Patryk

Byłem jeden dzień i już nie przyszedłem. Haos, totalna porażka.

Na początku rozmowy rekrutacyjnej jest kolorowo, wszystko wydaje się być idealne. Później się zaczyna. Maraton to pikuś. Praca po 15h, zero szkoleń, nie przestrzeganie prawa pracy, (usunięte przez administratora)

Jest to praca dorywcza czy stała?

Firma ma opinię dobrego pracodawcy więc polecam pracę dla chętnych.

on
@Karolina

Wiesz,czy słyszałaś?

Dzień dobry, czy coś się zmieniło po remoncie? Widzę, że szukają nowych osób.

Sieciowy hotel. Jeden z nielicznych w okolicy. Miła odmiana po tych wszystkich hotelach prywatnych bez standardów obsługi. Dużo bonusów pozapłacowych (dofinansowanie urlopu, niższe stawki na wyjazdy do innych hoteli w sieci, jakieś imprezy integracyjne, posiłki na miejscu itp) Zgrana ekipa. Robisz swoje i nikt się Ciebie nie czepia. Praca na recepcji.

Krzysztof

Praca w restauracji: - brak szkolenia, a potem oczekiwania, że się wie gdzie co jest i kto kim tam jest - wielki chaos, nikt nie wie, co ma robić - panuje zasada "udawaj, że coś robisz, byle tylko nie stać" - manager restauracji bardzo szybko skraca dystans uwagami w stylu (usunięte przez administratora) nie rozmawiać" - w czasie 15 godzinnej zmiany brak przerw - zgoda z wielką łaską na przerwę na zjedzenie posiłku, po czym po 10 minutach trzeba wracać do pracy - problem komunikacyjny między wszystkimi pracownikami - manager hr zachowuje się w niedorzeczny sposób - podaje w mailu informacje, następnie nieświadomy istnienia historii maili, "zapomina o tym" i twierdzi, że mówił inaczej.

Tola

Ten i poprzedni sezon pracowałam w Amberze. Nie miałam pojęcia o hotelarstwie, gastronomii czy w ogóle o obsłudze gości. Obecnie wróciłam na studia i z referencjami wystawionymi przez hotel i wiedzą jaką tam zdobyłam mogę bez problemu znaleźć pracę w gastronomii. Świetne miejsce dla osób, które chciałby się rozwijać w gastronomii lub hotelarstwie. Pozdrawiam całą załogę!

Jolanta
@Tola

Bardzo dziękuję za przedstawienie opinii odnośnie pracy w Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje. Piszesz, że jest to świetne miejsce dla osób, które chcą się rozwijać i zdobyć doświadczenie w branży hotelarskiej. Mam wobec tego pytanie, czy jest możliwość dostosowania grafiku pracy do zajęć na uczelni lub do innych aktywności? A może dla studentów istnieje tylko możliwość pracy sezonowej, tak jak w Twoim przypadku? Mogłabyś powiedzieć nam trochę więcej na ten temat?

Jasiek

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie? Tak dobrze się pracuje czy wakacje odciągnęły od kompa?

Doma

Ludzi szukają ciągle, co z tego skoro płacą marne grosze, a manager na restauracji stosuje mobbing. Nie polecam.

Kijów

szukaja ludzi ale menagerka z ksiegarni nie daje tam pracowac

admin

Macie jakieś nowe informacje o Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje ? Zastawiam się czy jest u nich zatrudnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Amber Baltic Sp. z o.o. - Międzyzdroje

• Jak się pracuje w Amber Baltic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amber Baltic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amber Baltic Sp. z o.o.?

Amber Baltic Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Promenada Gwiazd 1
    72-500 Międzyzdroje