Opinie o Krzysztof Andrearczyk Kukucorn w Międzyzdroje

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Krzysztof Andrearczyk Kukucorn. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Krzysztof Andrearczyk Kukucorn o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Andrearczyk Kukucorn w Międzyzdroje

Alan Nowy wpis

Pracuje w firmie od 2 lat i zamierzam pracować dalej. Będąc młodszym i nie tylko, można naprawde fajnie zarobić. Poza tym fajny klimat i warunki pracy. Polecam gorąco naprawde warto spróbować!

Dominik Nowy wpis

Mega polecam pracę dla młodych osób jestem w firmie od 8 lat i za każdym razem nie mogę się doczekać kiedy wrócę na sezon, atmosfera oraz zarobki na super poziomie

Szymek Nowy wpis

To będzie mój drugi sezon jak najbardziej polecam

Marysia Nowy wpis

Jestem w Kukucornie już 5 rok. W wakacje jak dla mnie idealna praca. Zarobie i mam już tam znajomych.

Rozmowę kwalifikacyjną w Krzysztof Andrearczyk Kukucorn masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Praca sezonowa?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Aleksandra

Pracowałam w zeszłym sezonie i będę pracowała teraz. Atmosfera i warunki płacowe na dobrym poziomie.

Jestem zadowolony z tej pracy.polecam

Krzysztof Andrearczyk Kukucorn poszukuje osoby na stanowisko Sezonowa. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Radek

Pracowałem w zeszłym roku , bardzo fajna atmosfera , robiłem na półwyspie

Dan Kuso

Ładnie obcinają z zarobków. Z 580zl uzbiera ego 30 zł z dniówki,(usunięte przez administratora) nie polecam , a warunki darmowego noclegu równają się zepsutym światłem w łazienkach

@Dan Kuso

A od czego te obcięcia zależą? Jak tłumaczy to firma? I ile można zarobić realnie w Kukucorn w ciągu miesiąca? Czy praca odbywa się też w weekendy? Jest podstawa plus premie, czy może system wynagrodzeń wygląda nieco inaczej? Opowiedz mi o tym. :)

@Adam

Te obcięcia od niczego nie zależą, Danielek obciął mi wynagrodzenie z uzbieranego utargu mojego (580zł) , gdzie w przeliczeniu od produktu miałem dostać 150 zł dniówki a dostałem 30 zł, realnie nie wiem ile zarobisz tam w miesiąc bo po jednym dniu wydupcyłem z tego gówna , nie wiem ile mógłbyś zarobić w ciągu miesiąca , nie wiem czy odbywa się ten cyrk w też w weekendy, tam system wynagrodzeń to jest chyba tylko wtedy kiedy zapomni uciąć dniówkę pracownikom

@Dan Kuso

I warunki zawarte w umowie właśnie na tego typu praktyki przyzwalają? Czyli mimo wszystko nie warto w ogóle starać się u żaden utarg w takim razie?

@Helena

Tam nie ma żadnej umowy, to jest bardziej czarna robota niż smoła z rury wydechowej, a czy warto starać się to możesz sobie odpowiedzieć moim pierwszym wpisem

@Dan Kuso

Czarna? Kurczę to co się dziwić, że taka niepewność jest. No to jakby nie patrzeć niestety odpowiedzialność za to też na pracowniku teraz spoczywa?

@Helena

Ty jesteś jakimś botem ze tak starasz sie przełożyć winę na pracownika i zadajesz takie pytania głupie? Nie, nie spoczywa , spoczywałaby jakby to pracownik leciał w kulki z pracodawcą a nie na odwrót.

@Dan Kuso

Nie ja winy nie zrzucam, ale niestety chyba przy podejmowaniu się czegoś na czarno trzeba być świadomym konsekwencji. To tylko w takim kontekście było ale jeśli uraziłam tym to wybacz. Z drugiej strony to chyba jest możliwość zgłoszenia tego jak ktoś zatrudnia kogoś na czarno, co nie?

@Helena

Rozumiem, trzeba być świadomym, ale jeśli nie zdajesz sobie sprawy że to jest na czarno to ciężko o tę świadomość. Możliwości mogą być, ale myślę że inwestowanie w prawników itd by wyszło o wiele drożej, i dwa komu by się chciało po sądach ciągnąć

Edyta
@Dan Kuso

To kiepsko, ale powiedz mi... Nie da się wynegocjować chociaż umowy zlecenia?

@Edyta

Nie. Tam nie ma żadnych umów . Te (usunięte przez administratora) jeszcze ci legitkę zabierają, myśląc że możesz ucieknac z utargiem podczas gdy to oni robią w wała każdego i obcinają dniówki. Oby się udławił grubas Danielek tymi pieniędzmi

Kamil

Jak dla mnie firma spoko , zarobki ok

Shaffy

Pracuje pierwszy rok myślałem ze będzie ciężko nie. Chodzi o kwestie przyzwyczajenia pierwszy tydzień nie był leki ale z dnia na dzień coraz lepszy pozdrawiam

Bartek

Pracuje juz 5 rok w KukuCornie i moge powiedziec jedno jak sie chce to mozna zarobic,

Givsz

Może być. Kiedyś biegałem cały sezon w ten sposób. Obecnie dorabiam do stałej pracy. Przynajmniej się nie nudzę w domu, i jakiś zarobek jest. Kilka dni biegania i wpada dużo forsy.

Daria

A jak teraz się pracuje skoro pandemia tak bardzo namieszała?

Pracuje juz drugi sezon , atmosfera pracy bardzo miła , zarobki jak sie starasz bardzo dobre

Jacek

@Mario, byłeś zatrudniony tylko przez okres wakacyjny w firmie Kukucorn? Możesz napisać, jak dokładnie wyglądało wynagrodzenie, które zaproponowała firma? Każdy z pracowników otrzymywał wynagrodzenie codziennie, czy tylko osoby, które o to wnioskowały? Napisz, proszę, jak to wyglądało.

Jacek

@Konrad, długo pracujesz już za pośrednictwem firmy Kukucorn? Jak ocenisz relację na linii pracodawca-pracownik? Szefostwo firmy dobrze traktuje pracowników? Osoby, które chciałyby pracować sezonowo w tej firmie mają szansę na przyjęcie? Zapraszam do odpowiedzi w tym temacie. @Konkurencja, dlaczego tak twierdzisz? Zarzuciłeś firmie Kukucorn wykorzystywanie pracownika, jednak w żaden sposób nie uargumentowałeś swojej wypowiedzi. Możesz podać jakieś konkretne przykłady, które wskazywałyby istnienie takiego zjawiska?

Mario
@Jacek

Przepracowałem w tym roku w kukucornie dwa miesiące , pieniądze wypłacane codziennie , za nocleg nic nie zapłaciłem nie mam nic do zarzucenia , atmosfera w pracy bardzo fajna ja akurat trafiłem na fajna ekipę nie wiem jak jest w innych rejonach

Pracowałem w tej firmie przez trzy ostatnie wakacje , moim zdaniem jest to najlepsza firma oferująca tego rodzaju prace

Konkurencja
@Marek

W porównaniu do oferty konkurencji to kukucorn do zwykłe wykorzystywanie pracownika

Konrad

Jak dla mnie praca na plazy nie jest zbyt ciężka, plus tej pracy to to ze masz fajne godziny pracy wieczory są zawsze wolne i rano tez nie trzeba wstawać , osobiście wole taka prace niż gdzieś w jakiejś budzie z kebabem

brzydkizłyiszczery

hahahaha widać, że opinie pisane przez samych właścicieli albo podstawione osoby. Żaden pracownik nie jest zadowolony z tego "pracodawcy". Jak widzę ich sprzęt na plaży to im współczuję. Jest w tak opłakanym stanie, aż dziwię się, że nadal trzyma się kupy. Kolby paskudne. Gotujecie tam pastewną czy jak? Zarobki też nie są super. 1.5zł od produktu? No fajnie, powiedzmy, że sprzedaż 100 produktów i masz te 150 zł, dostajesz 100zł bo 0.5zł od produktu zabiera szef, który nie jest skory do oddawania całej kwoty. Z tego opłacasz mieszkanie czyli min 25 zł, i jedzenie to również min 20 zł, więc dla siebie masz ledwo 55 zł, za latanie z kilogramami towaru. Sorry, ale nie. Nie poleciłbym nikomu tej pracy po tym co mówią o niej sami pracownicy. Odradzam. Umowy też nie ma żadna z nich, PIP mógłby się nimi zainteresować, a po ich kolbie sądzę, że sanepid mógłby zainteresować się ich kuchnią. Nie pozdrawiam, oby ten cały kukucorn zniknął z mapy polskich firm.

Czerwono reki kukurydziaż
@brzydkizłyiszczery

Mylisz sie za 1 pakiet czyli 2 kukurydze w środku zarabiamy 2 zł z czego idzie 0.5 gr dla szefa bod koniec sezonu oddaje te 0.5 gr i masz dodatkowe pieniadze za nocleg nie placisz jezeli jestes caly sezon wiec na czysto dziennie masz za 100 pakietow 150 zl plus przekaski które nosisz są niezłe pieniądze co do kukurydzy to ludzie nie narzekają sąm ją sprzedaje nie jestem podstawiona osoba jestem zwykłym pracownikiem ktory sprzedaje na plazy ktory sprzedawal w niechorzu w 1 sezonie w tym sezonie sprzedaje w rewalu pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Andrearczyk Kukucorn - Międzyzdroje

• Jak się pracuje w Krzysztof Andrearczyk Kukucorn?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Andrearczyk Kukucorn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Andrearczyk Kukucorn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krzysztof Andrearczyk Kukucorn
4.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Turkusowa 34B
    72-500 Międzyzdroje