P.H.U. Dynamico

Międzyzdroje

Opinie o P.H.U. Dynamico

sylvia-x
użytkownik zarejestrowany

@ups to dobra informacja, dziękuję, że jest robota i jest płacone poza sezonem. akurat się zastanawiałam czy do nich iisć na zatrudnienie jako kelnerka ale sie obawiałam czy poza sezonem też będzie robota, no sami rozumiecie jak to jest w tej branż, jesień zima a rodzinę utrzymać trzeba, pozdrawiam bardzo

ups

„Plusy” pracy w Villa Martini: •Wypłata w terminie… poza sezonem obcinanie godzin pracy; wypłata do 1 tys. Zł Minusy pracy w Villa Martini: •niskie stawki (recepcja, pokojowe, pomoc kuchenna, kelner 8,50 na rękę) •umowa o pracę bardzo rzadko można by rzec Nigdy •żadnych premii •wypłata w kopercie do rączki (żadnych przelewów) •kierownictwo boi się zmian •szkoda, że jeszcze w kiblu nie ma kamer i mikrofonów (było dwa czy trzy razy) •kierownictwo twierdzi, że firma nie zarabia (stąd może brak premii) a co chwile inwestuje w nowe nieruchomości i dwa razy w roku wyjeżdża na wczasy do ciepłych krajów.

Zostaw opinię o P.H.U. Dynamico - Międzyzdroje

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. Dynamico