Opinie o Odlewnia Kaw-Met Marek Kawiński Sp. z o.o. w Orły

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Odlewnia Kaw-Met Marek Kawiński Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Odlewnia Kaw-Met Marek Kawiński Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo żeliwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odlewnia Kaw-Met Marek Kawiński Sp. z o.o. w Orły

Pracowałem tam dłuższy czas między pracownikami zazdrość zawiść,a jak przyszło przedłużyć umowę to nikt ci nie dał znać że ci nie przedłuża żebyś miał czas poszukać coś innego tylko w ostatni dzień umowy wywalają cię na bruk.A pracodawca ma obowiązek dać ci czas żebyś sobie znalazł inne zatrudnienie i takie gadanie "no wie pan bo jest inflacja i wojna ".

@Kojot

takie indywidualne zamówienie z tym odlewaniem? to ja ciekawa jestem bieżących warunków, bo był poruszany temat inflacji a jakby nie patrzeć zaraz półroczne minie. czy ktoś wie jak zarobki mogły się zmienić? zmieniły się? kiedy były prowadzone ostanie nabory? zakładka z oferta na stronie pusta

Irmina Nowy wpis

Ktoś chyba pyta o ofertę, z która tu przychodzę. O magazyniera mi chodzi. jak tak czytam opis to zastanawiam się czy trzeba cokolwiek dźwigać? nie jest to napisane wprost a wózkiem można jeździć. Na sam koniec jest też napisane, że oferują uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów (jakich?) oraz dostęp do wiedzy eksperckiej (jakiej?)

Zapytanie Nowy wpis

Czy w firmie kawmet w Zadąbrowiu pracują kobiety ? Np przy maszynie lub zalewaniu ?

Czarna Nowy wpis

czy występują podwyżki stażowe? sama odlewnia jakby nie patrzeć rozpoczęła działalność z ponad 30 lat temu, teraz także pewien pracownik zadeklarował swój 10-letni staż, dlatego zaczęłam się zastanawiać nad ewentualnymi przywilejami. Czy jakieś przysługują? jeśli tak to jakie?

Michał Giereś

W tym zakladzie to chyba nie wiedza co to przepisy BHP i płacenie w terminie. Nie polecam!

Piotr Nowy wpis
@Michał Giereś

Nie jest płacone w terminie ? Chyba pomyliłeś zakłady .. podpisz się prawdziwym imieniem i nazwiskiem jak tak daleko idące zarzuty snujesz ! Jest to czysta nie prawda .. pracuje w tej firmie juz 10 lat, nigdy ale to nigdy nie zdarzyło mi się abym poborów nie dostał lub aby zostały wypłacone po czasie.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Odlewnia Kaw-Met Marek Kawiński Sp. z o.o. na stanowisko MAGAZYNIER? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Jak się pracuje z ludźmi z Odlewnia Kaw-Met Marek Kawiński Sp. z o.o.?

A przyszedłem właśnie poczytać co się na magazynie dzieje, tez tamte oferty widziałem o których tu pisali. Mimo ze tu Pan odradzał prace to nie pojawiają się kolejne oferty, pomyślnie ktoś się wdrożył jednak? Opiszecie jak aktualnie to wygląda? może cos się zmieniło? Ja roboty szukam od kolejnego roku już bankowo. Ile docelowo będzie się wtedy już zarabiać?

Zofia

ale to czekaj, sam może pytałeś jakiś czas przed wygaśnięciem czy przedłużą, czy raczej uznałeś, że nie ma takiej potrzeby? Co do tematu inflacji czy jakoś mocno odbiła się na firmie, właśnie chociażby przy warunkach pracy?

Kojot
@Zofia

Uznał najwidoczniej ze nie potrzeba :) xxx nie brakuje. Kodeks pracy się kłania. Pracowałem w tej firmie 5lat, jeszcze w starej lokalizacji. Zwolniłem się ze względu na wyprowadzkę na stałe za granice (Niemcy). Z ta firma mam dobre wspomnienia, nawet niedawno temu miałem telefoniczny kontakt z właścicielem bo potrzebowałem aby coś mi odlali z żeliwa. Naprawdę bardzo uprzejmy gość. Zarobki na tamten czas podobne jak w większości zakładów w okolicy.

@Kojot

Zainteresowana

Witam Czy w chili obecnej są przyjęcia do pracy w tej firmie ?

Czy w Odlewnia Kaw-Met Marek Kawiński Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

zaq

Wyzysk na każdym kroku, (usunięte przez administratora) najniższe wynagrodzenie a wypłaty szły pod stołem i wtedy była premia, jak zostali zmuszeni do wypłat zgodnie z przepisami to i premia się urwała, bo się okazało , że za dużo kasy trzeba wypłacić. na święta nic nie dają , w soboty płacili jak za zwykły dzień i to było dla nich za dużo więc uciekli soboty . Najlepiej gdyby ludzie przychodzili za darmo i o nic się nie upominali. Zapylenie masakra, nie da się oddychać a jak przychodzą na kontrolę to też głupa rżną każą wtedy wietrzyć. NIE, NIE NIE I JESZCZE RAZ NIEEEEE najgorszy zakład w okolicy. (usunięte przez administratora)

Operator DISA

Ja osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń poza kilkoma drobnostkami ale przy całokształcie nie ma co narzekać. Pieniądze zawsze na czas …

A......

Mogę wypowiedzieć się na temat firmy ...... Powiem tak wszędzie jest podobnie z wypłatami prawda nie ma co oczekiwać na Podkarpaciu o wynagrodzenie godne dzisiejszego życia. Właściciele firm dbaja tylko na zarobek nie licząc się z człowiekiem ale zadajemy sobie pytanie na temat firmy "kaw med" zdrowie zapylenie tam jest okropne człowiek myjąc się zmywa z siebie ogromny osad sądzę metali ciezkich chalas ogromny smród straszny przeciągi(usunięte przez administratora) czy to nie zasługuje nawet na premie której nie ma nie ma premi na święta jest tylko uścisk właściciela zostawiając auta na parkingu po jakimś czasie widać nawet osad rdzę dojazdy do pracy zależy skąd jesteś no i traktowanie człowieka nie którzy to nawet urlopów nie mają

Kojotezz

Jestem wdzieczny za zatrudnienie w trudnych czasach koronavirus 2021 maj do 2022 grudzien i tu niespodziewanie 2 dni przed koncem umowy kierownik produkcji oznajmił mistrzowi produkcji że jednak nie przedłuża kawmet umowy na czas nieokreślony(usunięte przez administratora)Ps jeśli chcecie zobaczyc i spróbowac swoich sił to powodzenia ja osobiscie widziałem taki hardkor rotacja wypadki że odradzam nie jeden astmy dostał uległ wypadkowi itd

Ilona
@Kojotezz

Szukają na magazyn teraz. Myślisz, że tam też tak postępują? Mąż miał pytać o tą pracę ale szkoda by było zmieniać jakby mieli nie przedłużyć umowy

@Kojotezz

Witam nie polecam tego zakładu pracy warunki BHP nie przestrzegane kierownik obiecuje pieniądze potem udaje że rozmowy nie było pracownicy fałszywi kasy donosi sprzedają sami siebie za parę srebrników i poklepanie przez kierownika po plecach nie polecam jeżeli ktoś che zniszczyć sobie zdrowie może śmiało iść do pracy najlepiej na produkcję (usunięte przez administratora)

Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Elektryk w firmie Odlewnia Kaw-Met Marek Kawiński?

Major

Tam wystarczą tylko chęci do pracy, rozmowa jest odprowadzeniem po firmie i szukaniem odpowiedniego miejsca dla nowego pracownika, Ogólnie (usunięte przez administratora) jak na te czasy.Nadgodziny nie są więcej płatne co się nie kalkuluje, bhp jak i prawo pracy jest im obce. pozdrawiam

Urszula
@Major

a to można nie robić tych nadgodzin? Czy jak jest potrzeba to jest mocne naleganie żeby zostać?

Major
@Urszula

Jak nie będzie się pani zgadzała na nadgodziny to zaraz zacznie się stosowanie działaj przeciwko pani. (usunięte przez administratora) soboty to unikają jak ognia żeby nie wpisywać ze w sobotę się pracowało. dramat !

@Major

Jakie konkretnie działanie masz na myśli? Jest coś jeszcze oprócz nie wpisywania, że pracownik pracuje w sobotę? Chętnie posłucham co tam jeszcze się nie zgadza ??

Ilona

To co piszesz jest delikatnie mówiąc niepokojące. Dajcie znać, co tam z tych zakopywanych odpadów wyniknęło. A czy duża jest rotacja pracowników?

Anonimek

Pracowałem tam. Było fajnie do czasu. Były premie itp. Później żeby dostać premie trzeba było chodzić w sobotę (tak samo płatna jak normalny dzień nawet grosza więcej nie dadzą) do pracy. Za mało płaca jak na to czego oczekują od ludzi. Nie polecam nikomu tego (usunięte przez administratora)

Paulina
@Anonimek

A warto było chodzić w soboty dla tej premii czy nie za bardzo ?

mateusz

unikajcie tego miejsca jezeli nie chcesz byc (usunięte przez administratora) za najnizsza krajowa. Pracownicy falszywi , wyzysk, (usunięte przez administratora) a o bhp nawet nie wspomne zeby dostac buty musisz czekac kilka miesiecy. Jedynym plusem to pieniadze na czas tylko za jaka prace.....

Iwona
@mateusz

a ciuchy robocze są od pracodawcy czy tylko buty daje ?

Mateusz
@Iwona

Sa ale dopiero po kilku miesiącach

Iwona
@Mateusz

to przez te kilka miesięcy trzeba chodzić w prywatnych swoich ? no co ty mówisz?

Jak wygląda oferta u nich w firmie Odlewnia Kaw-Met Marek Kawiński w mieście Orły? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne wieści. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Brylik

praca jak praca ale normy spore, ludzie fałszywi, najniższa krajowa na umowie, szefowie nie szanują ludzi, ogólnie warunki nie sprzyjają zdrowiu

Zostaw merytoryczną opinię o Odlewnia Kaw-Met Marek Kawiński Sp. z o.o. - Orły

• Jak się pracuje w Odlewnia Kaw-Met Marek Kawiński Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Odlewnia Kaw-Met Marek Kawiński Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Odlewnia Kaw-Met Marek Kawiński Sp. z o.o.?

Odlewnia Kaw-Met Marek Kawiński Sp. z o.o.
  • Krakowska 11
    37-716 Orły
  • NIP: 7950203218 REGON: 650048992

Odlewnia Kaw-Met Marek Kawiński Sp. z o.o.