Polkast potem Victaulic

Drezdenko

Opinie o Polkast potem Victaulic

Nico

Nawiązując do mojego poprzedniego wpisu,chciałem to sprostować i przeprosić Pana Piotra! Za słowa które użyłem pod jego adresem były nie na miejscu!!(Nie byłem chyba sobą)!

Nowa

Zapraszam do Samsunga !!! Zobaczycie to to jest praca .

Darek
użytkownik zarejestrowany

nie wiem czym oni się dokładnie zajmują, ale to jedna z niewielu firm, która praktycznie zachowuje się jak widmo w sieci.

WYEKSPLATOWANY!!!!

Przedmówcy powiedzieli juz prawie wszystko , moge tylko dodac ze wladze firmy sa tak bezczelne że ludzi traktuje jak zlo konieczne nie dba o atmosfere jest ciagla nagonka i próba dołożenia kolejnej pracy zeby była mozliwosc zwolnienia chociaz jedenej osoby. Nastepna sprawa to umowe smieciowe ktore sa dawane w nieskonczonosc jedna firma moze zatrudnic cie na 1.5 roku pewnie dlatwgo maja tych firm kilka i mozesz tam robic do smierci!!! Jak ktos sie nie zajmie tym syfem to bedzie trzeba szukac czegos innego.

?

victaulic to firma zajmujaca się także produkcja rolnicza _ hodowla świń... Każda świnia zajmuje się donoszeniem :-/

biały murzyn

Ciagłe zastraszanie,(usunięte przez administratora) brak możliwości rozwoju . Jedynym plusem jest stawka która jak na realia naszej okolicy jest jest przyzwoita. Nie polecam tej firmy jeżeli ktoś myśli o tym żeby się rozwinąć , bez znajomości nie masz szans!

victaulic

Pracuje w tej firmie od bardzo dawna. Możliwości rozwoju nie.ma żadnej . Kierownicy to ludzie którzy nie mają żadnego pojęcia o pracy patrz kierownik działu jakości. Niektórzy nawet poniżaja swoich pracowników gwizdaja itp. Można też zauważyć jak karierę robi się przez znajomości. Głównym problemem w tej firmie są gumowy. śmieciowe i brak szacunku dla ludzi.

W_DxxE_KOPANY

Minimalna możliwość rozwoju. Firma działa jak KRUS z dodatkiem programu rodzina na swoim.

przestańcie startujecie z 13 zl i tak zostaniecie zadnych podwyżek tylko coraz wieksze wymagania i jeszcze nie wiadomo czy za miesiąc was nie zwolnią :/ makabra

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Polkast potem Victaulic (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnią... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .w miare mozliwości.. . Od jakiej stawki można negocjować pensjęod takiej jaka mialem wczesniej 18 na godzine Najbardziej podobało mi się w Polkast potem Victaulic:praca na maszynach Najbardziej nie podobało mi się w Polkast potem Victaulic:

Zostaw opinię o Polkast potem Victaulic - Drezdenko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polkast potem Victaulic