Victaulic Polska

Drezdenko

Opinie o Victaulic Polska

Victaulic to solidna firma lecz jeśli chodzi o zarobki to są bardzo małe co do wykonywanej pracy i ktoś może się sugerować że ludzie tu pracujący zarabiają dobrze tyle że pracujemy w każdą sobotę i niedzielę w nadgodzinach i zarobki dlatego są wyższe lecz nie na tym rzecz polega bo ten czas powinniśmy przeznaczyć dla rodziny a tak poza tym psychiczny mobing kierownictwa jest nie do zniesienia i tu podaję tylko kierownika wydziału wykańczalni i obróbki mechanicznej pana Michała Kłosowskiego bo ten pan sobie nie robi nic z pracownika i na dodatek potrafi doprowadzić do stanu gdzie tylko lekarz pomoże.

orki

Witam Was serdecznie. Powiedzcie mi jak w tej chwili wygląda sytuacja w firmie jeśli chodzi o waunki pracy, mianowicie chodzi mi o warunki zatrudnienia dla pracowników. co do tych magazynowych @rttr to chyba znaleźli

dandys

anonim - 2009-06-20 23:14:09 Victaulic Polska jest to solidna, profesjonalna, rozwojowa firma Jest to fakt

Victaulic Polska jest to solidna, profesjonalna, rozwojowa firma

Zostaw opinię o Victaulic Polska - Drezdenko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Victaulic Polska