Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty S. i B. Mioduszewscy Sp. Jawna

4.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty S. i B. Mioduszewscy Sp. Jawna

Czy Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty S. i B. Mioduszewscy Sp. Jawna oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Pytanie

Zatrudniamy tylko i wyłącznie na umowę o pracę. Wypłacamy wszystko oficjalnie włącznie z nadgodzinami. Nie mamy żadnych ukrytych zarobków i nie zatrudniamy na "czarno". :)

John Nowy wpis
@Kadry

"Nie mamy żadnych ukrytych zarobków"

Diego Nowy wpis
@John

Co do premii, to istnieją punkty. Te punkty są przydzielane na zasadzie "widzi mi się kierownika", a mianowicie, ktoś kto jest młody (i nawet przepracuje x lat), nie podlizuje się kierownikowi, nie jest w gronie "zaufanych", to nie może liczyć na sprawiedliwe ocenianie. Po interwencji u szefa, nastąpiła zmiana i nagle wypłaty dosyć podskoczyły... Co do umów, to prawda, tylko umowa o pracę.

Łucja Nowy wpis
@Diego

Na jaki okres czasu dostaje się tę umowę o pracę ?

Dostawca
Klient

Wiarygodna wypłacalna firma

jsam
@Dostawca

ok

Kazimierz Nowy wpis
@jsam

Potwierdzasz że jest wypłacalna? A jak już jesteśmy w temacie kasy to powiesz ile dają na początek? Chce wysłać CV i przydałby mi się info odnośnie zarobków.

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty S. i B. Mioduszewscy Sp. Jawna?

Czy Szlifierz jest możliwy w firmie Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty S. i B. Mioduszewscy Sp. Jawna? Ktoś z pracujących się wypowie?

@Administrator

Zapraszam. CV na kadry@lisiekaty.pl

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty S. i B. Mioduszewscy Sp. Jawna? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku szlifierz wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Marko

Pracowałem w tej nietuzinkowej firmie. Przede wszystkim z wyrazami szacunku do prezesów i kierownictwa. Piszecie że kłamią że wymyślają a nie widzę tu elokwentnych osób by pojąć że odlewnia cały czas się rozwija i usprawnia. Wypowiedzi ludzi są z różnych czasów i etapów rozwoju firmy. Uważam że trzeba uszanować każda w miarę stosowną opinie i nie krytykować innych opinii. Osobiście uważam że praca zwłaszcza na produkcji jest ciężka ale i opłacalna, zdecydowanie nie dla każdego. Podoba mi się fakt że to jedna z niewielu prywatnych firm na poziomie. Osobiście, lubiłem firmę ale nie dział w którym pracowałem. Jesteście ciekawi firmy? Podejmijcie pracę czy rozmowę kwalifikacyjną, poproście kierownika o obchód konkretnego działu. Kierownictwo zdaje sobie sprawę że nie jest to praca dla każdego i często ludzie w pierwszych miesiącach odchodzą ale jest to specyficzna branża i jednemu może pasować drugiemu już nie. Pozdrawiam.

Jaka umowa obowiązuje w Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty S. i B. Mioduszewscy Sp. Jawna podczas okresu próbnego?

Gumis
Kandydat

Mam pytanie ile moze zarobic nowy pracownik

John

Jako wieloletni dostawca firme oceniam pozytywnie

Jak jest z pakietem medycznym w Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty S. i B. Mioduszewscy Sp. Jawna? Można dołączyć rodzinę?

Marta

Jaki jest telefon do firmy ?

Szuka pracy
Kandydat

Jeżeli oddzwaniają to po jakim czasie do wybranych kandydatów

Japko

W pracy trzeba pracować tak to działa Tony Wypadki na drodze biorą się z głupoty w odlewni też bo nie nosicie ochraniaczy itp Przyjdź na produkcje u nas niema wypadków bo uważamy

Pafeł

Pracuje w odlewni od 2009 roku. Pozytywem jest to że nigdy nie było opóźnienia z wypłatą i jest darmowy dowóz do pracy. Dużo tych samych twarzy od początku kiedy pracuje. Paczki słodyczy dla dzieci na święta i mikołajki co roku też plus. Minusem system zmianowy

Jak długo czekaliście na odzew z Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty S. i B. Mioduszewscy Sp. Jawna? Oddzwaniają zawsze?

Witam, oddzwaniamy do wybranych kandydatów. Z poważaniem ML

Lk

Na topialni

Tyle
@Lk

Szkoda ze nie ma takiego działu w tej firmie ????????

Andrzej
@Tyle

Jak to nie ma a tam gdzie piec jest to jak się nazywa hahaha Nie wiesz jakie są dzialy w swojej robocie?

guralek

Na zakładzie są dwie stołówki i jak widze to ludzie przesiadują po 2 razy tyle co w regulaminie na śniadaniu a ty mowisz o jedzeniu w biegu? nie ośmieszaj się

deb
 Rekomendacja

aż się zaśmiałem .pracownik produkcji jestem i mamy przerwy na stołówce normalnie

Tomasz

Witam czy sa moze jakies wolne etaty w lk ???

AB

Po co tam pracujesz? Kłamiesz i wylewasz życiową frustracje na forum. Czego spodziewasz się na produkcji? Wszędzie jest tak samo a tu chociaż płacą dobrze i na czas

Robol

W końcu zrobili wolne soboty,duży plus Aurtobus za darmo też ułatwia dojazd Minusem to że system na zmiany

ZB

Robie na produkcji i soboty mam wolne więc po co kłamiesz. No chyba że boisz się że przyjdą nowi i lepsi a ciebie wygryzą hahaha

JammPan

Cosmo, nie wiem czy nie pomyliłeś odlewni. Pracujemy od poniedziałku do piątku na 3 zmiany. Czasem wleci sobota ale za to mamy wolny dodatkowy dzień np. poniedziałek albo dłuższy kolejny weekend. Jak coś nie pasuje to poszedł won dużo ludzi przyjdzie na twoje miejsce. A tak wogole to ciekawi mnie kim jesteś mój współpracowniku

pIck
@Tomasz

Tak

ANT
@AB

Dobrze powiedziane Kasa zawsze na czas w grudniu nawet o kilka dni szybciej i premia większa niż zawsze

top
 Rekomendacja

Gdyby kierasy dostawali po 2 tygodnie to firma by nie działała Po co kłamiesz. Ludzie chcą się dowiedzieć czegoś o firmie ale nie kłamstw

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty S. i B. Mioduszewscy Sp. Jawna?

ZB

(usunięte przez administratora) Pracuje w LK i wiem że z powodu pandemii były redukcje w zatrudnieniu.

Angie

Ale w Tobie jadu żeby takie kłamstwa wypisywać w internecie. Dobrze się bawisz pisząc oszczerstwa?

Kiesop

Nie przyszło Ci do głowy,że wpływ na to miał wirus? Myślenie nie boli, więcej tvp oglądaj

Dragon

Jak najbardziej

Miki

Pracuję w Odlewni od 6 m-cy i jestem bardzo zadowolony. Pracować trzeba, bo po to przyjąłem się do pracy. Lekko to też nie jest ale to taka branża. Odzież roboczą dostają wszyscy pracownicy fool wypas, buty i ochronniki, rękawice ile potrzeba. Pasta , ręcznik itd. Wypłaty są zawsze na czas i to z porządną premią. Jak chcę więcej zarobić to mogę popracować w nadgodzinach. Ludzie nie wypisujcie tutaj bzdur. Moim zdaniem jest to firma jedna z lepszych w naszej okolicy i do tego dobrze płacą. Fundusz socjalny działa dla pracowników i autobus za darmo do pracy dowozi. Polecam , jak ktoś chce uczciwie popracować i zarobić to tylko tutaj.

Perfecto
@Miki

Oczywiście że pracować trzeba. Jednak za tak ciężka pracę fizyczna, 10 zł netto to zdecydowanie za mało. Środki czystości dostajesz po 3 przepracowanych miesiącach, ręcznik po pół roku. Ubrania słabej jakości, po miesiącu pracy są w rozsypce. Nie podoba mi się to ze za chorobowe czy to 1 dzień, czy miesiąc, jest minus 500 z wypłaty. Sobota robocza powinna być jedną a nie trzy lub cztery, kiedy ci ludzie mają odpocząć? Przecież maja rodziny, dzieci.... Nie sama odlewnia człowiek żyje. Powinien też być jakiś ciec, ludzie w pracy piją, lub przychodzą pod wpływem. Nikt tego nie kontroluje.

???
@Perfecto

jak to -500 za chorobowe ?

Olga

Kilka tysięcy premii to już brzmi naprawdę zachęcająco. Dobrze jest wiedzieć, że w Odlewni Żeliwa Lisie Kąty - przy odpowiednim zaangażowaniu - można godnie zarobić. A jak to jest z pakietem socjalnym? Firma zapewnia jakiś?

Maja

No jak w biurze chciałeś pracować, to po co na produkcję umowę podpisałeś. Szukaj pracy biurowej, to nosić ani pukać nie trzeba będzie. :)

Antek

Z roku na rok warunki się poprawiają buraki piszące bzdury chyba wylewają swoją frustracje życiową. Kasa i premie na czas,dobry socjal

produkcja

Gdybyś nie wiedział to pensja leci w górę. Nie wprowadzaj innych w błąd.

Gmb
@Antek

Potwierdzam

odlewnik
@Antek

Też tak uważam Firma się rozwija Płaca zawsze na czas autobus socjal Wolne soboty

Zostaw merytoryczną opinię o Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty S. i B. Mioduszewscy Sp. Jawna - Grudziądz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty S. i B. Mioduszewscy Sp. Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty S. i B. Mioduszewscy Sp. Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty S. i B. Mioduszewscy Sp. Jawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty S. i B. Mioduszewscy Sp. Jawna?

Liczba opinii klientów firmy Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty S. i B. Mioduszewscy Sp. Jawna, to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty S. i B. Mioduszewscy Sp. Jawna