Opinie o InPost w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy InPost. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w InPost o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost w Radom

Bywammiła

Dzisiaj dostarczona została paczka którą waży 30 kg ja jako kobieta nie udźwigne jej poprosiłam kuriera o wniesienie jej on powiedział że nie jest od dźwigania. Z wielką laska przestawił ja 10 kroków od samochodu . Wydaje mi się że jeżeli ktoś ich prosi A nie ma żadnego mężczyzny do wniesienia mógł wnieść i nie gadać że on nie jest od dźwigania nic by mu się nie stało gdyby wniósł za drzwi .

dziubas
@Bywammiła

Właśnie ludzie jak zamówią to są strasznie wygodni masz mu wnieść bo on zapłacił i jest wielki pan a weź se dzwigaj kto ci da nowy kręgoslup

lolek
@Bywammiła

Powyżej 30 kg adresat sam sobie paczkę niesie. i kropka :))

m.w

Następnego dnia po zakupie dostaję wiadomość że wybrany paczkomat może być przepełniony, następnego że był przepełniony i paczka znajdować się będzie do 11 listopada na ul. Kelles-Krauza a potem będę mógł ją w końcu odebrać w wybranym paczkomacie. Dlaczego ponowne jej dostarczenie do paczkomatu trwa prawie tydzień?! Przez tydzień do tego paczkomatu nie można nic włożyć? Przecież to chore, paczki wysłane później od mojej zostaną dostarczone wcześniej . Moja leży i czeka za karę bo w tym dniu paczkomat był przepełniony. To już trzeci taki przypadek. Powinniście przysłać wiadomość, że paczkomat był przepełniony i dostarczycie w pierwszej kolejności jutro, ale do tego potrzeba poważnej firmy która poważnie traktuje swoich klientów.

Major
@m.w

Ja prawie za każdym razem dostaję takie info i czy zgadzam się na przesłanie do innego paczkomatu. Nigdy nie wyrażam takiej zgody i jakoś zawsze miejsce znajduje się w wybranym paczkomacie :)

BOSAK12

Firma jak firma ale obsługa niemiła wręcz chamska przesyłkę potłuczoną kurier pod moją niebecność zostawił u sąsiadów, poniewaz zewnętrznie nie bylo widać uzkodzenia, sąsiedzi przyjęli bez zastrzezen. Po rozmowie ze sprzedawcą udało mi się uzyskać zgodę na podmianę uszkodzonego towaru na nowy , kurier który przyjechał po odbiór uszkodzonej paczki wykazał się brakiem dobrej woli aby ułatwić mi przygotowanie paczki do nadania chodziło o chwilę czasu abym mógł wydrukować i nakleić list przewozowy na paczkę [ ok3 minuty ], kurier przyjechal bez takowego listu i nie mógł mi potwierdzić odbioru paczki. Uciekł z mieszkania nie odbierając paczki. olal bym to wszystko gdyby nie to ,ze jestem sparalizowany po udarze mózgu i nie poruszam się samodzielnie, dlatego często potrzebuję drobnej pomocy ze strony osoby sprawnej. Moje sugestie dla InPost: ZRESOCJALIZOWAĆ KURIERÓW. i uzmysłowić za pomocą finansów, ze pracują dla klijenta za jego pieniądze

Ojjjjjj
@BOSAK12

A jak ma zabrac nie zaadresowana paczke?

Sprawiedliwy
@Ojjjjjj

Nie raz kurier odbierał ode mnie paczki bez listy przewozowego wystarczył adres na kartce kiedyś oczywiście bo dziś Panie w biurze tylko udają że pracują i rozumieja co im się mówi

twojamama

Firma InPost poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Ojjjj

ODRADZAM KAŻDEMU PRACE W TEJ FIRMIE

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Radom

• Jak się pracuje w InPost?

Zobacz opinie na temat firmy InPost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost?

InPost