Opinie o Tadmar w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Tadmar. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Tadmar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tadmar w Białystok

death

Kierownicy pracują w oddziałach po 10 i więcej lat ktoś powie ,że to dobrze.. Przeciwnie ! Nie ma pomysłu na jutro,papiery,video konferencje i inne pierdoły przesłaniają prawdziwą rzeczywistość.brak trzeźwego spojrzenia na zmieniający się rynek .ludzie wypaleni i biorący kasę za to ,że przychodzą tylko do roboty. Żenujące gdy takie zachowanie odbija się na nowym pracowniku ,by tylko chronić swoją brudn (usunięte przez administratora)

Ice - Torpedo -Men Nowy wpis
@death

Słuszna pozytywna racja. !! Kierownicy pracują po 7-10 lat. Biorą kesz za pierdu w stołek... A tak to żerują na tym siedze 7-10 l kasa z miecha na miech jest, na konto wpada, a całą wielką robotę robi pracownik, zamawia, konkakt z klientem , szuka nowego, ...... Zasada 1. jestem kierownikiem reprezentuje jednostkę, stoję po stronie pracowników, bronie , pomagam 2. jestem kierownikiem znam się na biznesie lepiej niż oni ( towar, handel, rynek panujący) 3. nie boję się ryzyka albo jestem dobry gracz na rynku albo pionek i mnie przesuwają 4.kierownik to nie ta osoba co znienia cene , sprawdza podpisaną liste obecności, i pisze tylko e-mail 5. kierownik rozumie pracownika, bo on za niego zapierdziela i odwala całą robotę 6. kierownik bez zgranego zespołu to nie kierownik... 7. niektóre hurtownie bez udziału kierownika potrafią osiągnać to co co miesiac osiągają( a to oszczędnosc w kwocie dużżża) 8.

Zostaw merytoryczną opinię o Tadmar - Białystok

Tadmar