Zamówienie złożone telefonicznie o godzinie 19-30 przed zamówieniem zapytałem jaki jest czas oczekiwania i usłyszałem na pewno godzina. O godzinie 21-30 czyli dwie godziny po zamówieniu i braku dostawy zadzwoniłem jeszcze raz z pytaniem co się dzieje? Pani zaczęła pytać jak było składane zamówienie i na chwilę się wyłączyła prosząc o poczekanie już wtedy pomyślałem, że ktoś zapomniał o naszym zamówieniu. Za chwilę Pani wróciła mówiąc, że kierowca wyjechał 10 minut temu a do nas dojeżdża się w 8 minut. Poinformowałem Panią, że czekamy ale czy zamówienie będzie aktualne z mojej strony zadecyduje czas w jakim się pojawi. O 22 czyli dwie i pół godziny po złożeniu zamówienie podjechał kierowca. Niestety poinformowałem kierowcę, że nie mogę przyjąć zamówienia bo po pierwsze czas dostawy i żadnego telefonu, informacji o tak dużym spóźnieniu, po drugie osoby dla których to również było zamawiane czyli dzieci poszły po prostu spać z wielkim niezadowoleniem. Bardzo mi jest przykro, że klient który już kilka razy zamówił z dostawą nawet w czasie epidemii, był na miejscu w lokalu, teraz musi wylewać swoje żale. Wystarczyła tylko rzetelna informacja przy składaniu zamówienia lub przynajmniej telefon w momencie gdy było wiadomo, że zamówienie nie wyjechało i się tak spóźni. Przykro mi.