Bres-Bud

Sosnowiec

Opinie o Bres-Bud

Firma wyplacalna 100%, daja umowy zlecenie 2-3x na okres 1 miesiaca pozniej umowa o prace. Ogolnie mlody zespol, atmosfera dobra. Daja na wejsciu wszelkie wyposazenie bhp jak ubrania, okulary, kaski itp. co jest duzym atutem. Zakres prac dosc szeroki tj praca przy wiaduktach, chlodniach kominowych, wykonczeniach wnetrz, zbrojeniach. Nie polecam dla tych co lubia sie "szwedac" albo podpierac sciany bo sa szybko wylapywani z podziekowaniem za wspolprace.

Typek

Ktos cos wie? Jakie zarobki dla fachowca?

K...

Dzwon non stop szukaja

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Bres-Bud - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bres-Bud